Rasti tinkamą rankšluostį plaukams yra maža įtempta problema, su kuria moterys visada susiduria, daugiau abiejų lyčių plaukų tipų, daugiausia susiduriančių su tokio tipo problemomis. Plaukai turi būti tinkamai prižiūrimi, o rankšluosčiai atlieka daugiau vaidmenų džiovindami plaukus. Įvairių tipų rankšluosčiai, skirti įvairių tipų plaukams, taip pat yra plačioje kolekcijoje su skirtingu modeliu. Šiame straipsnyje mes surinkome 15 geriausių plaukų rankšluosčių.

Naujausi plaukų rankšluosčiai, galintys greitai išdžiovinti plaukus

Geriausi plaukų rankšluosčiai 2018 m.

Čia yra 15 geriausių plaukų rankšluosčių, kuriuos tikrai galite išbandyti,

1. „Turbie“ rankšluosčiai:

„Turbie“ rankšluosčiai

Tos moterys ar merginos, kurios turi ilgus plaukus ir susiduria su sausų plaukų problema, tada tikrai galės gauti tokio tipo rankšluosčius. Tai mažiau sausų smūgių ir daugiau sugeriančių rankšluosčių. Jūs gausite kombinuotus paketus jums ir jūsų vaikams. Tai greitai išdžiovinantis plaukų rankšluostis.

2. Mikropluošto rankšluosčiai:

Mikropluošto rankšluosčiai

Tai tvirto rašto rankšluosčio tipas, sukurtas specialiai plaukams ir suapvalintas. Jis pagamintas iš itin plono pluošto medžiagos, todėl tai yra aukščiausios kokybės vienkartinis rankšluostis, kuris yra geriausias pasirinkimas moterims. Tai padeda greitai išdžiūti plaukus.

3. Bambuko plaukų rankšluostis:

Bambuko plaukų rankšluostis

Jei ieškote lengvo plaukų rankšluosčio, šis bambuko rankšluostis visada bus puikus pasirinkimas. Tai geriausias rankšluosčio pasirinkimas tiems žmonėms, kurie turi trumpus ir garbanotus plaukus. Tai padeda greitai įsisavinti vandenį ir taip pat suteikia geresnių rezultatų plaukų minkštumui. Audinys yra minkštas, todėl išlaiko šią kokybę ilgą laiką.

4. Medvilninis plaukų rankšluostis:

Medvilninis plaukų rankšluostis

Ieškokite medvilninio plaukų rankšluosčio, tada išbandykite šį pilkos spalvos medvilninį rankšluostį savo plaukams. Tai klasikinis plaukų džiovinimo būdas, jis padeda lengvai juos naudoti ir taupo jūsų laiką. Tai paprasta pritaikyti galvą. Tai geriausias pasirinkimas vasaros sezono metu. Tos moterys, kurios mėgsta plaukti, tikrai išbando šio stiliaus rankšluosčius.

5. Lengvas plaukų rankšluostis:

Lengvas plaukų rankšluostis

Tai skirta ilgų plaukų moterims, tačiau geriausiai tinka ir trumpų plaukų žmonėms. Tai geriausias pasirinkimas keliaujant, o tai yra sugeriantis plaukų rankšluostis, toks naudingas merginoms, einančioms į sporto salę. Jis sugeria daugiau vandens iš plaukų ir padeda greitai išdžiūti. Išbandykite šį rankšluostį ir reguliariai apvyniokite plaukus.

6. Mikropluošto plaukų rankšluostis:

Mikropluošto plaukų rankšluostis

Jei turite storus plaukus, tai yra geras mikropluošto plaukų rankšluostis, kuris padeda greitai išdžiūti plaukus ir taip pat taupo jūsų laiką. Tai originalus turbaninis rankšluostis, padedantis išlaikyti plaukų minkštumą. Tai geriausias pasirinkimas ilgalaikiam naudojimui.

7. Garbanotų plaukų rankšluostis:

Garbanotų plaukų rankšluostis

Tai kilpinis rankšluostis, kuris yra naudingas garbanotiems plaukams. Šis rankšluostis pagamintas naudojant organinę medvilnę ir elasteną, todėl greitai sugeria vandenį. Tai taip pat padeda kovoti su garbanotomis situacijomis. Kai reguliariai naudosite šį rankšluostį, pastebėsite daugiau plaukų skirtumų. Išbandykite garbanotų plaukų rankšluostį savo garbanotiems plaukams.

8. Kasdienis plaukų rankšluostis:

Kasdienis plaukų rankšluostis

Tai vidutinio dydžio moterų plaukų rankšluostis, visiškai pagamintas iš medvilnės medžiagos. Šis kvadratinio dizaino rankšluostis yra geriausias pasirinkimas kasdieniam naudojimui. Tai padeda greitai išdžiūti ir susiūti įvairiomis spalvomis, todėl bus tikrai patraukli jūsų naudojimui. Šie rankšluosčiu visiškai išdžiovinti plaukai, todėl nesijaudinkite ir pabandykite tai naudoti kitą kartą.

9. Po dušo rankšluosčiu:

Po dušo rankšluosčiu

Šis paprastas ir reguliariai naudojamas medvilninis rankšluostis, kuris yra geriausias plaukų rankšluostis mergaitėms, medvilnė, kurią taip paprasta naudoti jūsų skubiai išvykai ar kolegijos laikui. Tai padeda jūsų plaukams anksti išdžiūti be jokio niežulio ar daugiau sausumo. Išbandykite tokio tipo rankšluostį savo kasdienybei ar blogų plaukų dienai.

10. Plaukų džiovinimo rankšluosčių dangtelis:

Plaukų džiovinimo rankšluosčio dangtelis

Šis yra patogus rankšluosčio dangtelis ir padeda greitai išdžiūti plaukus. Tai tinka toms moterims, kurios turi mažus ar trumpus plaukus. Dėl ilgio ilgų plaukų tipo merginos gali pabandyti vieną kartą, bet pagal savo poreikį jos taip pat gali išbandyti šią kepurę. Tam panaudota mikropluošto medžiaga, todėl pabandykite vieną kartą.

11. Skrybėlės dangtelio vonios rankšluostis:

Kepurėlės dangtelio vonios rankšluostis

Tai paprasto tipo skrybėlių kepuraitės rankšluostis, pagamintas iš Kinijos ir geriausiai naudojamas norint lengvai tvarkyti plaukus. Naudodamiesi šio tipo skrybėlės dangteliu, jausitės sklandžiai. Jis neturi jokio šalutinio poveikio, padeda išlaikyti ir naudoti ilgą laiką. Tinkamai apsaugo plaukus.

12. Prabangus plaukų turbanas:

Prabangus plaukų turbanas

Tos merginos ar ponios, kurios turi plonus plaukus, gali išbandyti šį prabangų turbaną plaukams. Tai padeda išvengti plaukų slinkimo, nepažeidžiant jūsų plaukų ir gerai išdžiovina. Tai lengvas, todėl neskaudės kaklo. Dėl šio turbano jūs turėsite mažiau laiko plaukams išdžiūti.

13. Siuvinėjimo plaukų rankšluostis:

Siuvinėjimo plaukų rankšluostis

Tai rankšluostis, kuris yra naudingas tiek vyrams, tiek moterims, šis yra geriausias ir vaikams. Vaikams šis rankšluostis tikrai patiks dėl jo siuvinėjimo. Elastingas rankšluostis, todėl visada patogu plaukams. Tai animacinio tipo modelio rankšluostis, kurį taip patogu naudoti vaikams.

14. Vaikų plaukų rankšluostis:

Vaikų plaukų rankšluostis

Vaikams patinka rinktis pagal jų poreikius, todėl jie tikrai pasirenka karikatūrą ar bet kokį spausdintą rankšluosčių dizainą, skirtą reguliariai naudoti. Tai geriausias minkštas rankšluostis vaikams ir tai yra geriausias pasirinkimas išvykoms į paplūdimį vasaros sezono metu. Tai animacinio tipo piešinys ir naudingas veido ar plaukų valymui.

15. Geriausias plaukų rankšluostis:

Geriausias plaukų rankšluostis

Rankšluosčių sukimas ir atlenkimas užpakalinėje dalyje yra naudingi, bet šiek tiek sunkūs kaklui. Atsižvelgdamos į moterų poreikius ir plaukų stilių, jos gali pasirinkti rankšluosčius, tačiau šis variantas tinka ir visų tipų mergaitėms ar vyrams. Jis turi tinkamas antifrizo galimybes ir jį rasite bet kurioje vietinės rinkos vietoje.

Atsižvelgdami į savo plaukų tipą, mes pasirenkame plaukų rankšluostį, tačiau, be šio, rankšluosčiai gali suteikti jūsų plaukams saugesnį gydymą. Tai naudinga, jei susiduriate su plaukų slinkimo problema, sezoniniai medvilniniai rankšluosčiai iki skrybėlių tipo. Išsirinkite mėgstamą spalvą ar dydį ir būtinai išbandykite plaukų rankšluostį, kad pasiektumėte geriausią efektą.