Riebalų degikliai:

Ar riebalų degintojas yra saugus? Ar vartojate riebalų degintojus? Ar žinote apie jų šalutinį poveikį? Daugelis žmonių pripažįsta, kad norint numesti svorio, reikia suvartoti mažiau ir daugiau mankštintis. Riebalų degintojas padeda siekti svorio valdymo tikslo, kaip dietos ir mokymo režimo elementas. Atminkite, kad papildų vartojimas nereiškia, kad norint numesti svorio jums nereikia subalansuotos mitybos ar mankštos.

Šiandien riebalus deginantys papildai tapo tokie garsūs, kad juos galite rasti beveik bet kurioje parduotuvėje, į kurią einate. Kartu su teigiamu poveikiu riebalų degintojai taip pat turi tam tikrą šalutinį poveikį žmogui. Kofeinas ir efedrinas yra įprasti ingredientai, naudojami riebalų deginimo tabletėse. Remiantis kai kuriais tyrimais, riebalų degintojai gali pagreitinti svorio metimą; tačiau kartais jie taip pat gali turėti žalingą šalutinį poveikį.

Dažnas riebalų degintojų šalutinis poveikis

Nenuspėjamas riebalų degintojų šalutinis poveikis:

Taigi jūs daug girdėjote apie riebalų degintojų naudojimą. Bet ar žinote, kad nepaisant vis didėjančio populiarumo; šie vadinamieji maisto papildai buvo susiję su rimtu šalutiniu poveikiu. Skaitykite toliau ir sužinokite apie 10 geriausių riebalų deginimo šalutinių poveikių vyrams ir moterims.

1. Psichologinis:

Be to, riebalų degintojai gali turėti neigiamą šalutinį poveikį psichiniam ir emociniam lygiui. Kai kuriuose tyrimuose teigiama, kad riebalų deginimo tabletes, pavyzdžiui, efedriną, gali sukelti nervingumas, agresyvus elgesys, nerimas, kitaip emocinės nuotaikos svyravimai. Daugeliu atvejų žmonėms, kenčiantiems nuo šio šalutinio poveikio, kyla didelis pavojus pakenkti sau.

2. alkio slopinimas:

Alkis yra pridengiamas kontroliuojant kūno chemines medžiagas ir hormonus, kad smegenys priverstų jaustis supakuotomis. Slopintojai, kurie pašalina bendrą alkį, vadinami noradrenerginiais vaistais. Šie vaistai dažnai yra amfetamino pusbroliai, be to, jie sukelia kovos ar bėgimo hormonus, o ne nutraukia kūno bado signalą smegenims. Planas yra suaktyvinti gerovės jausmą, kuris atitraukia jus nuo poreikio vartoti daugiau. Šių vaistų kenksmingas šalutinis poveikis vyrams skiriasi nuo nerimo jausmo iki širdies priepuolio.

3. Dehidratacija:

Tai nesaugi būklė, dažniausiai karštu oru, kitaip atliekant pratimą. Nustatyta, kad efedrinas ir kofeinas kartu yra riebalų deginimo priemonė, galinti sukelti dehidrataciją, tuo tarpu pagreitinti svorio metimą. Dehidratacija gali sukelti galvos skausmą, o sunkiais atvejais – vadovas, kaip nesėkmingai atlikti sunkų pratimą.

4. Nemiga:

Pagerėjęs širdies ritmas ir medžiagų apykaita, kurią sukelia riebalų deginimo tabletes, pvz., Efedrinas, kitaip kofeinas gali turėti neigiamos įtakos jūsų miego kontūrai. Jūsų kūno nesugebėjimas pakankamai pailsėti gali sukelti didelį nuovargį, taip pat išblukinti jūsų imuninę sistemą, todėl esate ypač pažeidžiamas ligų, pavyzdžiui, gripo, kitaip peršalimo. Tai yra vienas iš pagrindinių riebalų degintojų šalutinių poveikių.

5. Kraujo spaudimas:

Šios tabletės natūraliai veikia šildydamos kūną. Jie pagreitina medžiagų apykaitą ir priverčia deginti riebalus didesniu poilsio greičiu, kad pagreitėtų svorio metimas. Kai kurie tyrinėtojai teigia, kad garsusis riebalų degintojas efedrinas apima šalutinį poveikį, skaičiuojant pagerėjusį širdies ritmą ir kraujospūdį. Dėl geresnio širdies ritmo ir kraujospūdžio padidės kraujotakos sutrikimo pavojus.

6. Pagerintas metabolizmas:

Kai kūnas yra motyvuotas kofeino, jis išleidžia hormonus į kraują, kad pagreitintų medžiagų apykaitą. Šių hormonų nėra begalinėje pasiūloje, be to, nuolatinis įkvėpimas gali pakeisti organizmo gebėjimą valdyti save ir jo svorį. Be to, metabolizmo stimuliatorių perdozavimas gali turėti priešingą poveikį, o tai gali sukelti medžiagų apykaitos sulėtėjimą. Tai viena iš priežasčių, kodėl kofeino pagrindu veikiantys riebalų degintojai ilgą laiką nepalaiko veiksmingumo.

7. Kepenų pažeidimas:

Ilgalaikis riebalų degintojų naudojimas buvo susijęs su vėlesniu kepenų pažeidimu. Remiantis 2014 m. Paskelbta ataskaita, tam tikras riebalų deginimo priedas sukėlė daugiau nei 100 hepatito infekcijos ir kepenų uždegimo atvejų. Kai kuriais sunkiais atvejais nedaugelis žmonių, vartojančių tokius riebalų deginimo papildus, turėjo būti hospitalizuoti ir netgi persodinti kepenis. Minėtas riebalų degintojas buvo nedelsiant pašalintas iš rinkos. Tai yra vienas iš sunkiausių riebalų deginimo šalutinių poveikių.

8. Skrandžio komplikacijos:

Taip pat žinoma, kad skrandžio komplikacijos yra vienas iš kenksmingų riebalų degintojų šalutinių poveikių. Šių netradicinių riebalų deginimo papildų vartojimas gali neigiamai pakeisti organizmo metabolizmą. Šie nesveiki papildai sumažina vitaminų kiekį organizme, taip padidindami galimo pavojaus sveikatai riziką. Nustatyta, kad ilgalaikis tokių papildų vartojimas gali sukelti skrandžio komplikacijas, tokias kaip viduriavimas ir vidurių užkietėjimas.

9. Širdies komplikacijos:

Kai kuriuose naujausiuose tyrimuose buvo nustatyta, kad tam tikrų rūšių riebalų degintojai turi ingredientų, pavyzdžiui, karčiųjų apelsinų, kurie neigiamai veikia širdį. Kartusis apelsinas, botaniškai vadinamas Citrus aurantium, susideda iš sinefrino alkaloidų, todėl padidėja širdies susitraukimų dažnis ir kraujospūdis. Remiantis Nacionaliniame sveikatos institute paskelbtoje ataskaitoje, sveikų žmonių insulto ir širdies priepuolių atsiradimas buvo susijęs su karčia apelsinu. Taigi galima teigti, kad neigiamas poveikis širdžiai gali būti susijęs su riebalų deginimo papildų vartojimu.

10. Mirtis:

Blogiausiu atveju vienas pavojingiausių riebalų deginimo šalutinių poveikių buvo susijęs su mirtimi. Jiems neprivalo pritarti JAV maisto ir vaistų administracija (FDA). Turite žinoti, kad 2003 m. FDA uždraudė naudoti riebalų deginimo tabletes, kuriose yra efedrino. Šis veiksmas buvo toks, kad šis efedrinas turėjo būti bent jau iš dalies atsakingas už garsaus sportininko mirtį.

Yra keletas gairių, kurių turite laikytis pradėję vartoti šiuos riebalų deginimo papildus.

  • Kai pradedate vartoti riebalų degintojus, niekada neviršykite rekomenduojamos porcijos, kaip nurodyta etiketėje. Jų perteklius nepadės greitai numesti riebalų. Buvo nustatyta, kad dauguma riebalų degintojų turi ingredientų, kurie sukelia rimtų sveikatos problemų, kai jie vartojami didelėmis proporcijomis.
  • Kai pradėsite vartoti riebalų degintojus, tai nereiškia, kad jums reikia juos vartoti visą likusį gyvenimą. Riebalų deginimo papildai nėra skirti tapti jūsų kasdienės mitybos dalimi. Turite tęsti jų vartojimą, kol pasieksite savo svorio metimo tikslą, o po to turite pakeisti gyvenimo būdą, kad išlaikytumėte savo svorį.
  • Riebalų degikliai nėra skirti vienodam poveikiui kiekvienam žmogui. Be to, nėra dviejų identiškų riebalų deginimo papildų. Taigi, kai planuojate juos naudoti, įsitikinkite, kad žinote tinkamą, kuris jums geriausiai tinka. Jei pastebėjote, kad jūsų naudojamas produktas neduoda pageidaujamų rezultatų, nustokite jį naudoti ir išbandykite kitą produktą. Rinkoje yra daug pasirinkimų.
  • Niekada nenaudokite riebalų deginimo priemonių, kad išvengtumėte per didelio kalorijų kiekio. Jei vartojate riebalų deginimo papildus, tai nereiškia, kad galite valgyti pyragaičius, gruzdintas bulvytes ar keptą vištieną.

Atrodo, kad riebalų degintojai yra paprastas būdas atsikratyti nepageidaujamų riebalų, tačiau tiesa ta, kad šie nesveiki papildai neduos vaisingų rezultatų, jei esate tik nuo jų priklausomi. Neišvengiamas faktas, kad tonizuoto kūno paslaptis yra subalansuotas pratimų ir dietos derinys. Taigi gerai pagalvokite prieš išleisdami sunkiai uždirbtus pinigus šiems rinkoje parduodamiems papildomiems riebalų deginimo papildams. Saugokitės aukščiau pateikto riebalų deginimo šalutinio poveikio sąrašo.