Visi nori numesti svorio ir pasipuikuoti išlenktu/raumeningu kūnu. Mes visi norime atsikratyti šių papildomų rūpesčių ir mums visiems trūksta kantrybės. Era, kurioje yra nuorodos į viską, ką dažnai linkę rasti svorio metimo nuorodos. Nesakysiu, kad tai neveikia, bet dažniausiai lieki silpnesnis nei bet kada. Nieko nėra lengva, o lieknas kreivas kūnas? Niekada netikėjau. Norint numesti svorio, reikia daug pastangų mankštintis ir laikytis griežtos mitybos režimo.

31 dienų riebalų praradimo gydymas

Dabar per dieną mes randame įvairias dietas, kurias praktikuoja žmogus, norėdamas akimirksniu numesti svorio. Jie dažnai turi šalutinį poveikį, tačiau veikia, jei imamasi tinkamų priemonių ir atsargumo priemonių. Mes netgi matome žmones, kurie užsiima trumpalaikėmis programomis. Jei tai daroma griežtai, nekenkiant sveikatai, galite pasiekti tikslo dalį per trumpą laiką. Taigi šiandien aptarsime, kaip numesti svorio per 31 dieną (tarkime, per mėnesį).

1. Nustatymas:

Labai svarbu išlikti ryžtingam, jei norite numesti svorio per mėnesį, nes tenka pasimėgauti griežtais pratimais ir tikrai griežta dieta. Paprastai atsitinka, kad po savaitės pasiryžta mesti ir mes grįžtame į normalią būseną. Tai neigiamai veikia mūsų kūną, nes mes be jokios priežasties pripratome prie dietos. Žmogus turi būti labai reguliarus, kad ir ką darytų, o ne tik palikti jį viduryje.

2. Kantrybė:

Būkite kantrūs visą laiką. Tai mes netenkame labai greitai. Taigi būkite kantrūs ponai ir ponios. Skirkite savo kūnui laiko priprasti prie pratimų. Tai tikrai parodys rezultatus.

3. Eikite į sporto salę:

Sportuoti ir reguliariai mankštintis yra labai svarbu. Norint numesti svorio, reikia atlikti kardio, kryžminių treniruočių ir jogos derinius. Pratimai turėtų būti atliekami kiekvieną dieną.

4. Nustatykite iš anksto nustatytą tikslą:

Atvirai kalbant, negalima viso to prarasti tik per 31 dieną. Tačiau tikrai galite prarasti dalį jos, jei individas laikosi griežtos rutinos. Taigi, iš anksto reikia nusistatyti tikslą. Pavyzdžiui, galima išsikelti tikslą numesti 4–5 kg per mėnesį ir sutelkti energiją to pasiekti.

5. Maži valgiai ir nepraleidimas:

Nevalgykite per daug konkretaus. Reikėtų padidinti kartų skaičių ir sumažinti maisto kiekį. Taigi suplanuokite juos padedant savo sporto dietologui, nes dieta turėtų skirtis priklausomai nuo kūno tipo.

6. Pasivaikščiojimas:

Daug vaikščioti. Be to, vaikščiokite kuo daugiau. Užuot naudojęsis transporto sistema, turėtumėte kuo daugiau vaikščioti pėsčiomis. Tai ne tik numeta svorio, bet ir apsaugo mus nuo įvairių kitų vidinių ir išorinių problemų.

7. Pasimėgaukite maistu, kuriame teigiama, kad netenkama riebalų:

Nei vienas maistas iš tikrųjų nesudegina riebalų, bet padidina organizmo medžiagų apykaitą. Žinoma, kad žalioji arbata pagreitina medžiagų apykaitą organizme, nes joje yra ECEG cheminių medžiagų ir įvairių antioksidantų.

Reikėtų vartoti nesmulkintus grūdus, tokius kaip rudieji ryžiai ir avižiniai dribsniai. Kūnas reikalauja du kartus daugiau kalorijų, kad galėtų suskaidyti šį maistą nei perdirbtas maistas. Reikėtų vartoti mažai kalorijų turinčius pieno produktus ir liesą mėsą, nes juose yra daug baltymų.

8. Jokio išorinio maisto:

Jei norite prarasti daug riebalų per vieną mėnesį, visai nevalgykite lauke kepto ir greito maisto.

Kartu su šiais gėrimais daug vandens, nes tai palaiko sistemos hidrataciją ir aktyvumą.

31 dienų riebalų praradimo gydymas