Saç dökülmesi veya kellik herkesin karşılaştığı ortak bir sorundur. Sorunu çözmeyi vaat eden birkaç ev ilaçları ve diğer tedaviler vardır, ancak sonuçlar çok kısa ömürlüdür. Saç ekimi, aynı zamanda giderek daha popüler hale gelen, gelişmekte olan bir saç restorasyon tekniğidir. Bangalore’deki en iyi saç ekimini arıyorsanız, aşağıya bir göz atın.

Bangalore’de Saç Ekimi:

İşte Bangalore şehrinde seçebileceğiniz en iyi 10 saç ekimi kliniği.

Bangalore Saç Ekim Merkezleri

1. Venkat Cilt Merkezi & Estetik Cerrahi:

Dr. Aniketh Venkataram, Hindistan’da ve Hindistan dışında yoğun bir şekilde eğitim almıştır. Becerileri kozmetik dermatocerrahi ve dermatopatoloji alanlarında yerleşiktir. Dr. Venkataram özellikle saç ekimi tekniklerine özel bir ilgi duymaktadır ve kliniği 2003 yılından bu yana en iyi teknoloji ile donatılmıştır..

Plastik Cerrahi konusunda da benzer bir profil yapıyorsanız Dr. Aniketh Venkataram’ı önerebilir miyim? Başarılı çalışmaları nedeniyle tüm hastalarından övgüler aldı. Dünyanın her yerinde, alanın her alanında en iyi plastik cerrahlarla eğitim almıştır. Detaylı profili şu adreste mevcuttur:

Adres: ANIKETH VENKATARAM MBBS. HANIM. AÇS, #3437, 1st G cross, 7th Main, Subbanna Gardens, Vijayanagar, Bangalore – 560040, Telefon: +919845580871

2. Dr. Madhu’nun Bangalore’deki Gelişmiş Saç Ekimi Merkezi:

Dr. Madhu’nun Gelişmiş Saç Ekimi Kliniği, saç restorasyonu için en son teknolojiye sahiptir. Hindistan’ın her yerinde merkezleri var ve dünya çapındaki insanlara uygun fiyatlı ve etkili saç ekimi sunuyorlar. Saç ekimi prosedürlerine ek olarak, burada Dr. Madhu’da ayrıca saç dökülmesi için bir dizi tedavi ve ayrıca kelliğin daha da ilerlemesi için önleyici tedbirler sunulacaktır..

Adres: Beams Hastanesinde Bengaluru Kliniği

Arsa No. 640, 12. Ana, 80 Feet Yolu, 4. Blok, Koramangala, Bangaluru – 560034

3. Dr. Batra’nın Pozitif Sağlık Kliniği:

Dr. Batra, kozmetik cerrahi alanında dikkate alınması gereken bir isimdir. Bu saç ekimi kliniği Ulsoor, Bangalore’de bulunmaktadır ve saç restorasyonu için en iyi tedavileri ve teknikleri sunmaktadır..

Adres: 419, 27th Main, HSR Layout Sektör 1, Polis Karakolu Yakını, Bangalore-560034

4. Öncü Saç Bakımı:

Nominal fiyatlarla en iyi hizmeti arıyorsanız, başka yere bakmayın. Pioneer Hair Care, kıtalara yayılan müşteri tabanına sahip saç kozmetik cerrahisinde yerleşik bir isimdir. Kıdemli Dr. Shreedhar Reddy Pothula başkanlığındaki uzman cerrahlardan oluşan bir ekibe sahipler. Pioneer’de en son saç ekimi prosedürlerini ve tekniklerini kullanırlar.

Adres: Yenilikçi Multiplex’in çapraz karşısında & Park Plaza Otel

Dış Çevre Yolu, Elite Ford Car Showroom Yanı, Maratha Halli, Bangalore – 560037

5. Yeni Siz Kliniği:

New You Clinic, Dr. Kishore Pentyala’nın gözetiminde özel bir saç bakım kliniğidir. Dr. Kishore, Kore, Hindistan, ABD ve İngiltere’de eğitim geçmişi olan uzman bir cerrahtır. Şehrin kalbinde yer alan New You Clinic, size en iyi ortamı ve saç ekimi teknolojisini sunuyor..

Adres: 75/1, 1. Kat, Krystal Prestige, Haydarabad Evi Üstü, Koramangala Sanayi Bölgesi, Koramangala 5. Blok, Bangalore – 560034

6. MİDAS – Estetik Cerrahi Kliniği:

MIDAS Kozmetik Cerrahi Kliniği, Hindistan’da öncü saç ekimi tedavilerini sunmaktadır. Klinik, Dr. Madhukumar ve yetenekli kozmetik cerrahlardan oluşan ekibinin rehberliği ve uzmanlığı altında faaliyet göstermektedir. Dr. Madhu, ISHRS’nin (Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği) tanınmış bir üyesidir..

Adres: No. 1557, 1. Kat, Doğu Yakası Ana Yolu, 9. Blok Jayanagar

Bangalore – 560069

bangalore saç ekim merkezleri

7. VCare:

Özel bir saç kliniği olan VCare’de DHI veya Doğrudan Saç Ekimi adı verilen en yenilikçi saç ekimi tekniğini kullanırlar. Bu işlem ağrısızdır ve herhangi bir iz bırakmadan daha hızlı sonuç verir. VCare, tüm dünyada 1 lakh’tan fazla müşteriden oluşan sadık bir tabana sahiptir..

Adres: 5, 7. Blok, 80 feet yol, 3. Kat, Koramangala, Bangalore – 560095

8. Kozmetik Stüdyosu:

Kozmetik Stüdyosu Bangalore’da Dr. Vivekanand Bhatt tarafından kuruldu. Dr. Bhatt, Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği (ISHRS) Eski Başkanı’nın rehberliğinde eğitimini tamamladı. Bilgi ve tecrübesini kullanarak saç restorasyonu için en yenilikçi Melanosit teknolojisini uygular. Avantajlardan yararlanmak için randevu alın veya doğrudan kliniği ziyaret edin.

Adres: 373/2, 100 Ft. Road, Indiranagar, Bangalore – 560008, Hindistan, Telefon: +91- 9739050020

9. Richfeel Üçleme Merkezi:

Dr. Apoorva Shah ve Dr. Sneha Shah tarafından başlatılan Richfeel Trihology Center, Hindistan’daki 27 şehre yayılmış 50’den fazla klinikle yakında yetişiyor. Burada müşterilerine kolayca uygun fiyatlarla bir dizi saç ekimi tedavisi sunuyorlar..

Adres: 84, Zemin Kat, 8. Ana, 9. Haç, Sankey Tank Ana Kapısı yakınında, Bangalore

Bunlar Bangalore’deki tanınmış ve yerleşik saç ekim merkezlerinden bazıları. Bunlardan herhangi biriyle tedavi olun ve şaşırtıcı sonuçlara tanık olun.

10. Hairline Uluslararası Kliniği:

Hairline International Clinic, 10 yıldan beri Bangalore’deki en iyi Saç ve Cilt Bakım Kliniklerinden biridir, sonuç odaklı Tedaviler konusunda uzmanlaşmış Deneyimli Trichologistler ve dermatolog Uzmanlarıdır. Devlette ilk kez tek oturuşta 17.000 Saç ekme rekoru var. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: http://hairline.in,Telefon +919148874972

Adres: 199, 16. Ana Yol, 4. ‘T’ Bloğu, Jayanagar, Bangalore – 560041,