Hem erkeklerde hem de kadınlarda kellik sorunu sinir bozucu ve utanç vericidir. Genç yaşta genellikle özgüven eksikliğine neden olur ve hayata karşı olumsuz bir yaklaşımı zorlar. Saç dökülmesi ve kellik vakalarının çoğu, ilaçlar ve ev ilaçları ile etkili bir şekilde tedavi edilmez. Saç ekimi, yeni saç büyümesini yeniden başlatan tek çözümdür. Gelişen teknoloji ile birlikte bu tür cerrahi tedavilerin maliyetleri azalmakta ve erişilebilirlikleri artmaktadır. Diğer küçük şehirler gibi Chandigarh da saç ekiminde en iyisini sunuyor. Aşağıya bir göz atın.

Chandigarh’da Saç Ekimi:

İşte seçebileceğiniz adreslerle chandigarh’daki en iyi 10 saç ekimi kliniğinin listesi.

Chandigarh'daki En İyi Saç Ekim Merkezleri

1. Neo Greft Saç Ekim Kliniği:

Neo Greft, önde gelen saç ekimi ve tedavi kliniklerinden biridir. Burada her türlü saç dökülmesi problemini çözmek için en yenilikçi tedavileri sunarlar. Nitelikli saç ekimi cerrahlarından oluşan verimli ekibi, kolayca uygun fiyatlarla maksimum saç yoğunluğunu sağlamayı amaçlamaktadır..

Adres: NeoGraft Saç Ekimi Kliniği, S.C.O 58,  Sektör 32 C Chandigarh (Tıp Fakültesi Arkası)

2. Darling Buds Saç Ekim Merkezi:

Dr. Tejinder Bhatti’nin uzman rehberliğinde faaliyet gösteren Darling Buds Saç Ekim Merkezi, çok uygun fiyatlarla dünya standartlarında tedavi sunuyor. Dr. Bhatti, Saç Restorasyon Cerrahları Derneği’nin kurucusu ve mevcut sekreteridir. 15 yıllık tecrübesini doğal görünümlü sonuçlar vermek için kullanıyor..

İnternet sitesi: www.hairtransplant-india.org

3. DHI Hindistan, Çandigar:

DHI, Hindistan saç restorasyon hizmetlerinde küresel bir isimdir. Klinikte saç restorasyonu, saç ekimi, saç ekimi, kellik tedavisi ve kafa derisi saç tedavisi sunulmaktadır. 100.000’den fazla müşteri tabanına sahipler ve klinikleri dünya çapında bulunuyor. Doğrudan Saç Ekimi tekniği, acı ve iz bırakmadan doğal görünümlü sonuçlar verir..

İnternet sitesi: www.dhiindia.com

4. AK Klinikleri:

AK Clinics, son teknoloji ekipman ve teknikleri kullanan süper özel bir saç ekim kliniğidir. Müşterilerine çeşitli cerrahi ve cerrahi olmayan saç ve güzellik bakımları sunarlar. Nitelikli cerrahlardan oluşan ekipleri, doğal görünen maksimum yoğunlukta saçlar sağlamaya çalışır..

İnternet sitesi: www.akclinics.com

5. Tricity Plastik Cerrahi Enstitüsü:

Tricity Plastik Cerrahi Enstitüsü, Glasgow Royal College of Physicians and Surgeons ile olan ilişkisiyle övünmektedir. Maksimum yoğunlukta saç ekimi prosedürleri sağlayan seçkin doktorlardan oluşan bir ekibe sahiptirler. Tüm saç restorasyon tedavileri ağrısızdır ve hiçbir yan etkisi olmadan daha az iz bırakır..

İnternet sitesi: www.newcosmeticsurgery.com

6. Doğal Saç Ekimi Kliniği:

Natural Hair Transplant Clinic, saç restorasyonu için en son Foliküler Ünite Ekstraksiyonu ve Foliküler Ünite Nakli tekniklerini kullanır. Maksimum başarı oranı sağlamak için becerilerini kullanan uzman cerrahlardan oluşan ekipleri var. Natural Hair Transplant Clinic’te saç ekimi işleminin başlangıç ​​maliyeti 50000 INR’dir ve sorunun ciddiyetine bağlıdır..

İnternet sitesi: www.transplantation.co.in

7. Walia Saç Ekim Merkezi:

Walia Hair Transplant Center, Chandigarh’da saç restorasyonu için öncü bir isimdir. Burada farklı saç derisi ve saç tedavileri konusunda uzmanlaşmışlardır. Bu özel saç restorasyon merkezi, mükemmel sonuçlar elde etmek için nitelikli cerrahlardan oluşan bir ekibe sahiptir..

İnternet sitesi: www.hairtransplantcostchandigarh.pro

saç ekimi-chandigarh

8. Vücut Şekillendirme Kliniği:

Body Sculpt Clinic, en iyi saç ekimi ve saç dökülmesi tedavilerini sunan türünün kliniklerinden biridir. Klinik, deneyimli Dr. Vikram Jeet Singh Dhingra ve kalifiye cerrahlardan oluşan ekibi tarafından işletilmektedir. Body Sculp’ta FUE saç ekiminin öncüleri ve aynı zamanda birçok ünlü için başarılı ameliyatlar gerçekleştirdiler..

İnternet sitesi: www.whatclinic.com

9. Canlandırma Kliniği:

Chandigarh’daki Revive Clinic, plastik cerrahi diploması olan Dr. Pradeep Sohi’nin altında çalışıyor. Dört yıl boyunca tanınmış bir plastik cerrahi enstitüsünde çalışarak deneyim kazandı. Revive, faaliyete geçmesinden birkaç yıl sonra saç ekimi tekniklerinin öncüsü haline geldi. Hem Hindistan’da hem de yurtdışında müşterileri var.

Adres: SCO No. 1-2-3 F.F, Sektör 17D, Opp. Park Plaza Hotel, Arka Taraf Kanada Büyükelçiliği, Chandigarh.

10. Dr. Kalia’nın Kozmetik Cerrahi Kliniği:

Çanakkale'deki saç ekim merkezleri

Dr. Kalia’nın NOVENA CLINIC’i en iyi saç ekimi tedavisini sunduğu bilinmektedir. Cerrahları saç ekimini minimal invaziv bir şekilde ve organize bir yöntemle gerçekleştirir. Saç ekimi süreci, ekim öncesi bakımı, kendi içinde prosedürü, ekim sonrası bakımı ve döngüyü içerir. & direktifler.

Dr. Kalia, Punjab’ın saç ekimi devresine bir devrim getirmek ve onu daha iyi hale getirmek için hasta dostu bir yaklaşım izliyor. Ayrıca, Chandigarh’ı ziyaret eden açık deniz hastaları için harika bir sağlık turizmi organize ediyor..

Adres: SCO 316, Sektör 40D, Chandigarh, 160036

Web sitesi: https://www.drkalia.com/

Bunlar, chandigarh’daki saç dökülmesi sorununuzu kesinlikle sona erdirecek en iyi saç ekimi merkezleridir. Memnunsanız yorum bırakın.