Kerala, her türlü cilt, saç ve güzellik sorunları için Ayurveda tedavilerine yakınlığıyla dünya çapında tanınmaktadır. Bununla birlikte, saç dökülmesi ve kellik eşiği aşıldığında, bu doğal tedaviler hiçbir fayda sağlamaz. Saç ekimi o zaman yeni büyümeyi tetikleyen tek tekniktir. Bu, Kerala’da birkaç saç ekim merkezine yol açmıştır. İşte şehirdeki en iyi saç ekimi merkezleri ve kliniklerinin listesi.

Kerala’da Saç Ekimi:

İşte seçebileceğiniz adreslerle kerala’daki en iyi 9 saç ekimi hizmetinin bir listesi.

Kerala'daki En İyi Saç Ekim Merkezleri

1. SPH Saç Ekim Merkezi:

SPH Saç Ekimi Merkezi, Kerala’da özel bir saç ekimi ve saç restorasyon kliniğidir. Dr. AJ Guild tarafından yönetilen ve sayısız ve başarılı saç ekimi tedavileri gerçekleştiren beklenen cerrah ekibine sahipler. Tüm teknikleri kesinlikle güvenlidir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Randevunuzu şimdi alın.

İnternet sitesi: www.hairtransplantinkerala.com

2. Kozmetik Cerrahi, Cochin:

Cochin’deki Estetik Cerrahi, Dr. Hari Menon liderliğinde faaliyet gösteren tanınmış bir saç ekimi kliniğidir. Burada kellik veya saç dökülmesini telafi etmek için saç restorasyonu için FUT yöntemini kullanırlar. Nakil ameliyatları Dr. Menon tarafından güvenli bir ortamda gerçekleştirilir ve sonuçlar sadece 6-9 ay içinde görülür..

İnternet sitesi: www.kozmetikcerrahicochin.com

3. Saç El Sanatları:

Hair Craft, Kerala’da bulacağınız türden saç ekimi kliniğinden biridir. Burada çalışan tüm doktorlar, saç büyüme yoğunluğu açısından rakipsiz performans sunmaya çalışan kalifiye saç ekimi cerrahlarıdır. Hair Craft’ta hastalarının ihtiyaçlarına, zamanına ve endişelerine değer verir ve saygı duyarlar..

Adres: 39/4828, Ravipuram, Ernakulam, Kerala

4. Lourdes Hastanesi:

Kerala’daki Lourdes Hastanesi, saç ekimi ve diğer kozmetik cerrahi türleri için özel bir merkezdir. Övgüye değer bir başarı oranı sağlamak için en yenilikçi yöntemleri kullanırlar. FUE ve FUT saç restorasyon yöntemleri de dahil olmak üzere tüm ekim işlemleri ve ameliyatları uzman ve kalifiye cerrahlar tarafından gerçekleştirilir. Hastane tesisleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edin.

İnternet sitesi: www.lourdeshospital.in

5. Lakeshore Hastanesi:

Kerala’daki Lakeshore Hastanesi, saç ekimi ve kozmetik ameliyatlar için özel bir hastanedir. Burada kelliği tedavi etmek için foliküler Ünite Nakli ve Foll Cular Unit Extraction yöntemlerini kullanırlar..

İnternet sitesi: www.lakeshorehospital.com

6. Doğal Saç Ekimi Kerala:

Kerala’daki Doğal Saç Ekimi kliniği, çok sayıda saç ekimi ve kozmetik ameliyat sunmaktadır. Burada sunulan tüm estetik ameliyatlar, dürüstlük, özveri ve bütünlük açısından küresel ölçütlerle eşittir. Web sitesini kontrol edin ve uzman doktorlarından randevunuzu şimdi alın.

İnternet sitesi: www.naturalhairtransplant.co.in

7. MYA Sağlık Kliniği:

Bu, Kerala’da bulunan lider saç ekim merkezidir. MYA Wellness Clinique birinci sınıf ekipmanlarla donatılmıştır ve tüm ekim yöntemleri yenilikçi ve etkilidir. Hastalarına özel hizmet sunan bir kozmetik cerrah ekibine sahipler. MYA Wellness Clinique’de kesinlikle zamanınızın ve paranızın karşılığını tam olarak alacaksınız..

Adres: 2 MRA Evi, Mavelipuram, Kakkanad, Ernakulam, Kerala – 682030

8. Saç Bitkileri Saç Kliniği:

Ernakulam’da bulunan Hair Plants Hair Clinic, saç ekimi ve saç restorasyon hizmetleri için öncü bir kuruluştur. Yenilikçi yaklaşımları, hastaların kesinlikle hiçbir iz ve acı olmadan maksimum yoğunlukta saçlara sahip olmalarını sağlar. Herhangi bir yardım için uzmanlarına kolayca başvurabilir veya randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz..

İnternet sitesi: www.hairplantsindia.com

9. Twacha Cilt ve Saç Kliniği:

Birinci sınıf cilt ve saç hizmetleri arıyorsanız, başka yere bakmayın. Twacha Cilt ve Saç Kliniği, dikkate alınması gereken bir isimdir. Burada, maksimum saç büyümesini başlatmak için çok üstün Foliküler Ünite Nakli ve Foliküler Ünite Ekstraksiyonu yöntemlerini kullanırlar. Kliniklerini şimdi ziyaret edin.

Adres: Hayath Kulesi, 1. Kat, Civil Lane, Padamugal, Kakkanad, Ernakulam, Kerala – 82021

Bu yüzden, bir dahaki sefere Kerala’da iyi saç ekimi merkezleri arıyorsanız, bu listeyi elinizin altında bulundurun..