Sakal mı uzatmaya çalışıyorsun? Sakallara aynı derecede önem veriyor ve tıpkı şık bir sıcak saç modeli gibi sakal ve bıyık saçlarınızı göstermeyi seviyor musunuz? O zaman sakal taraklarına ihtiyacın var! Bunlara özel olarak rastlamadıysanız, tamamen yeni sakal tarakları türünün en iyisidir ve sakalları hak ettiği şekilde tımar ettiği ve şekillendirdiği bilinmektedir. Şık saç modeliniz gibi, en iyi bıyık tarakları da saça çekidüzen vermenize ve ihtiyaç duyduğu parlaklığı ve görünümü vermenize yardımcı olur..

Sakal tarağı seti veya sakal tarakları, sakal uzatmayı planlayanlar için yaş gruplarındaki erkekler için şekillendirmede olmazsa olmaz bir araçtır. Bu özel taraklar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Erkekler İçin En İyi 10 Markalı Sakal Şekillendirici Tarak Çeşitleri 2021:

Erkekler için farklı sakal ve görünümlere uygun sakal tarakları çeşitleri hakkında her şeyi bize bildirin. İşte başlıyoruz!

1. Ahşap Cep Sakal Tarağı:

Ahşap katlanır sakal tarağı

Ahşaptan yapılmış bu güzel cep sakal tarağı, şu anda en çok trend olan modellerden biri. Kahverengi renkli katlanır ahşap tarak, yüksek kaliteli ahşaptan üretilmiştir, uzun ömürlü dayanıklılık ve sakal ve bıyık için çok amaçlı kullanım. Tarak, ince ve kalın bir dişe sahiptir ve her yere yanınızda taşıyabileceğiniz cep dostu bir boyutta gelir. İnce diş, herhangi bir doku ve sakal türünü kolayca düzeltmeye yardımcı olur.

2. Bombay Tıraş U Şekilli Küçük Sakal Tarağı:

küçük sakal tarağı

Bu, karşılaşabileceğiniz rahat ve dayanıklı küçük sakallardan biridir. Bombay tıraş şirketinin ahşap küçük sakal tarağı, cep dostu maliyet ve boyuta sahiptir. Seyahat dostu tarak, sakal dokularına göre şekillendirilmesi kolay, ince dişli bir varyantla birlikte gelir. Küçük sakal tarağı, çok yoğun ve kalın sakalı olmayan erkekler için idealdir..

3. Çift Taraflı Ahşap Sakal Tarağı:

Çift Taraflı Ahşap Sakal Tarağı

Hatta bu tarz bir çeşitle karşılaşmadıysanız çift taraflı erkek sakal tarağımız bile var. Tarak saf neem ağacından yapılmıştır ve büküm ve düzeltmeye yardımcı olur, yüzdeki sakal kıllarını tarar, aynı zamanda kan dolaşımını kolaylıkla iyileştirmeye yardımcı olur. Çift taraflı tarak sakal ve bıyıklarınızı şekillendirmek için de mükemmeldir..

4. Sakal Şekillendirici Alet Tarağı:

Sakal Şekillendirici Alet Tarağı

Bu sakal şekillendirici yüz tarak aracı, pazara yeni giriş ve zaten çılgınlık içinde. Kolay ve hassas sakal tarağı, sakal çizgileri, çene çizgisi ve favorilerin her tarafında simetrik şekilde şekillendirmek ve şekillendirmek için ideal olan şekillendirme aracı şeklinde gelir. Şekil tarağı ayrıca şekillendirme tekniklerinizi kolaylıkla kontrol etmek ve açı vermek için hassasiyet sağlar. havalı değil mi?!

5. Erkekler İçin Çelik Metal Sakal Tarağı:

Erkekler İçin Çelik Metal Sakal Tarağı

Erkekler için paslanmaz çelik ve metal şekillendirici bu sakal ve bıyık tarağı en sevdiklerimiz arasında. Sadece kullanımıyla değil tasarımıyla da mükemmel görünen tarak, modaya uygun görünmesini sağlıyor. Sakal tarağının kullanımı kolaydır, rahattır ve farklı dokular ve sakal türleri ile uyumludur ve cilalı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Tarak ayrıca düzeltme prosedürleri sırasında da yararlıdır.

6. Boynuzlu Sakal Tarağı:

Boynuzlu Sakal Tarağı

Plastik sakallardan farklı olarak sakal tarakları sakalın zarar görmemesine yardımcı olmak ve saçı kan dolaşımı ile köklerden beslemek için en çok tercih edilen yüz taraklarıdır. Bu boynuz sakal tarakları, donuk ve zayıf yüz kıllarından muzdarip olan ve doğal olarak saç sağlığını iyileştirmek isteyen erkekler için en uygun olanıdır..

7. Vega Geniş Dişli Sakal Tarağı:

geniş diş sakal tarağı

En çok satan sakal tarağı, bakım konusunda ürün gamı ​​ile en bilinen markalar arasında yer alan Vega’da. Profesyonel sakal tarağı siyah renkte gelir, yüzdeki tüy dökülmesine karşı yardımcı olduğu, saçın parlaklığını artırdığı ve içeriden gelen herhangi bir acıyı veya tahrişi azalttığı bilinmektedir. Tarak, sakalları şekillendirmek ve şekillendirmek için de mükemmeldir..

8. Berber Düzeltme Sakal Tarağı:

sakal şekillendirici tarak

Bu düzeltici sakal tarağı ile berber ve kuaför salonlarınızda karşılaşmış olabilirsiniz. Sakal tarağı şekillendirici ve düzeltici, günlük bakım ve tarama için değil, sakalı düzeltmek ve şekillendirmek veya şekillendirmek için idealdir. Özellikle sakalı çok gür ve kalın olmayan erkekler için mükemmel ve uygundur..

9. Bakım ve Şekillendirme Tarağı:

En iyi bıyık şekillendirici tarak

Bu sakal ve bıyık bakım ve şekillendirme tarağı da görünümü, tasarımı ve görünümü ile mükemmel bir hediyedir. Tarak, düzgün ve yuvarlak dişlerle birlikte gelir, ona düzgün bir stil ve tarak vermek ve onu iyi fırçalamak için idealdir. Düzenli bakım, sırayla, yeni büyümeyi teşvik eder ve sağlıklı sakal ve bıyık saçlarına yardımcı olur. Şu an en trend ve ideal küçük ve mini cepli bıyık tarağı arasında yer alıyor..

10. Cep Sakal Tarağı:

erkek cep sakal tarağı

Son olarak küçük ve cepli bir sakal tarağı daha kaçırmayalım. Ahşap cep sakal tarağı, tıpkı diğer yüz tarakları gibi işinizi harika ve aynı verimli şekilde yapar. İyileştirilmiş görünüm ve stil ile düzgün ve bakımlı şekilli bir sakal getirmeye yardımcı olur. Ancak, adından da anlaşılacağı gibi, bu cebinize de sığar ve hareket halindeyken damat için harikadır. Sakal, tüm sakal dokuları ve tipleri için uygundur.

Umarız burada yeni ve farklı sakal ve bıyık sakal taraklarını keşfetmekten keyif almışsınızdır. İhtiyacınıza ve gereksiniminize bağlı olarak, doğru bedeni seçmeye devam edin. Sakalınızı asla göz ardı etmeyin ve tıpkı saç modeliniz gibi düzeltin ve bahse gireriz moda oyununda tamamen güçlü oynayabilirsiniz..