Erkekler için tımar etmek günlük bir ritüeldir. Erkekler için tımarlamanın ana yönleri tıraştır ve bu iki hayati ürün kullanılarak yapılır. tıraş kremi ve ustura. Jilet, bir erkeğe tüm bayanlar tarafından çok sevilen temiz traşlı bir görünüm verir. Şimdi yeni trend, rustik bir görünüm için yanaklarda hala bir miktar sakalın olması. Bu normalde sakalın gerekli uzunlukta kesilmesi anlamına gelir. Sakal düzelticiler bu amaç için mükemmel ürünlerdir ve size doğru miktarda tüyü tıraş etme kolaylığı sağlarlar..

Erkek Bakımı İçin Popüler ve İyi Sakal Düzelticiler:

Bu en iyi 9 sakal düzelticiyi deneyin.

1. Philips Vakumlu Sakal Düzeltici:

Philips markası, yaşam tarzı ürünleri için en bilinen markalardan biridir. Ürünün kalitesi mükemmel ve uzun bir yol kat ediyor. Bu sakal düzeltici, kesilen kılların çoğunu yakalayan bir vakum sistemine sahip olduğu için mükemmeldir. Paslanmaz çelik bıçaklar sakalınızı düzeltmenizi kolaylaştırır. Hem sakal hem de bıyık için kullanılabilir..

2. Braun Sakal Düzeltici:

Braun’un bu harika ürünü, uzunluk için 39 hassas ayara sahiptir. Tarzınızı kontrol etme ve esneklik sağlama seçeneği sunan 2 tarak setine sahiptir. Erkek sakal kesme makinesinin keskin bıçakları ömür boyu garantilidir. Sadece 8 saatlik şarj süresiyle bu düzelticiyi kullanmak çok kolay. Kolay temizlik için akan su altında da yıkayabilirsiniz..

3. Remington Sakal Düzeltici:

Remington düzeltici, dayanıklılığı ve doğruluğu nedeniyle en çok aranandır. Piyasadaki en iyi sakal düzeltici olan Remington serisi, sakalınızı keserken kolayca taşıyabilmeniz ve tutabilmeniz için ergonomik olarak üretilmiştir. Sete dahil olan bıçaklar dayanıklıdır ve bu onu en iyi düzeltici yapar. Çoğu müşteri, sağlam tarak ve güvenilir performans nedeniyle Remington’u tercih eder..

4. Philips Norelco Sakal Düzeltici:

Philips düzeltici serisi arasında Norelco serisi de olmazsa olmazlardandır. Bu profesyonel sakal düzeltici, hiç uğraşmadan mükemmel sakallar için ihtiyacınız olan şeydir. İyi bir tıraş ve düzeltme için 10 yerleşik ayara sahiptir. Phillips serisinin uzun ömürlü bıçakları, çoğu müşterinin peşindedir. İşiniz bittiğinde harika kirli sakallara ve mükemmel görünen sakallara sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz..

5. Panasonic Sakal Düzeltici:

Panasonic’in bu havalı görünümlü saç ve sakal düzelticisi, size düzgün bir görünüm kazandırabilecek 3 bıçaklı bir tıraş sistemine sahiptir. Esnek kafa, yüzünüzün şeklini değiştirmek için her yöne hareket edebilir. Kauçuk kulpları size güçlü bir tutuş sağladığı için en yakın tüyleri aldığı bilinmektedir. Bıçaklar, tıraştan sonra cildinizi tahriş etmeyen nano teknoloji cilaya sahiptir..

6. Andis Slim Line Pro Sakal Düzeltici:

Andis ince hatlı sakal düzeltici, 2016’nın en iyi sakal düzelticilerinden bir diğeridir. Bu, en iyi olarak adlandırılmasının nedenlerinden biri olan telsiz tıraş makinesidir. Uzun pil ömrü ile birlikte gelir. Bu pakette bulunan farklı ayarlar ve uzunluklar, kirli sakalınız için mükemmeldir. Bu ince bir tasarım olduğu için seyahat çantanızda da taşımayı kolaylaştırır.

7. Wahl Sakal Düzeltici:

İşte güçlü ve çok profesyonel bir alet olan Wahl sakal düzeltici. Hızlı motorları, şarj edilebilir nosyonu nedeniyle gerçekten harika. Bu modelde size hassas tıraş ve düzeltme sağlayan birkaç ataşman bulunur. Tamamı metal gövdesi nedeniyle, düzeltici çok sağlamdır ve tıraş sırasında size iyi bir tutuş sağlar. 5 saate kadar pil gücü elde edeceksiniz ve bu size haftalarca dayanacaktır. Dayanıklılığı için bu harika saç ve sakal düzelticiyi deneyin. Bu Wahl sakal düzelticiyi bakımlı bir görünüm için vazgeçilmeziniz yapın.

8. Hitachi Sakal Düzeltici:

Bu, beş derinlik ayar düzeyine sahip Hitachi’nin en iyi erkek sakal düzelticisidir. Paket tarak, stand, temizleme fırçası ve hatta yağ içerir. Hitachi markası çok güçlüdür ve size uzun süre dayanır. Temiz tıraşlı görünüm en iyi şekilde bu düzeltici ile elde edilir. Daha yakın bölgelerde tıraş olabilirsiniz ve bu size istediğiniz her türlü görünümü verir. Rustik ve hatta profesyonel olabilir. Hitachi size sahip olmaktan keyif alacağınız son teknoloji sakal kesme makinelerini sunar..

9. Koryo Sakal Düzeltici:

Kablosuz ve 1 mm hassasiyete sahip bu sakal kesme makinesini alın. Düzeltici 2 saatte şarj olur, bu nedenle çok yönlüdür ve hızlı bakım için mükemmeldir. Pil şarj edilebilir, böylece her zaman bir elektrik prizine bağlayabilir ve donatabilirsiniz. Bu sakal düzeltici, sakalını veya bıyığını güzel bir şekilde düzeltmeyi sevenler için iyidir. Koryo’nun sağladığı düzeltici güçlüdür ve uzun süre dayanır. Bu yüzden bu markayı seçin ve farkı görün. Bıçaklarla çeşitli düzeltme ve tımar stillerini deneyin. Koryo markası iyi bilinir ve kolayca güvenilebilir.

Bu havalı sakal düzelticilerin her biri, istediğiniz temiz görünüm için mükemmeldir. Sakal düzelticiler, sizi her zaman bakımlı tutmanın ve seksi görünmenin harika bir yoludur. Burada görülen düzelticiler uzun ömürlüdür ve kolayca körelmeyen paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir. Şarj edilebilirler ve daha sonra kablosuz olarak uzun süre kullanılabilirler. Bütçenizi seçin ve ihtiyaçlarınıza en uygun düzelticiyi satın alın.

Sakal düzelticiler, temiz sakal bırakmayı seven ve gün boyu en iyi şekilde görünmek isteyen erkekler içindir. Bu düzelticiler, seyahat çantanızda da taşıyabileceğiniz ve uzun süre şarj edebileceğiniz mükemmel bir küçük alettir. İçlerindeki çeşitli ekler, bıyık veya sakalınız için o mükemmel görünümü elde etmenize yardımcı olur..