Yüz kılı, herhangi bir erkek için süslü ve şık bir görünüm oluşturmak için eşit derecede belirgindir. Bilinen ve popüler olan birçok görünüm arasından, akıllı, çağdaş ve cesur görünümleri seven erkekler için ünlülerin sakal stillerini derledik. Dünyaca ünlü keçi sakalları ve kirli sakallardan cesur ve şık karavan boyalarına ve kuzu pirzolalarına kadar oyuncuların sakal stilleri farklı bölgelerde önemli ölçüde evrim geçirdi..

60 Ünlü Sakallı Ünlü Resmi 2021:

Bu popüler Hollywood ve Bollywood oyuncularının sakal stilleri hakkında her şeyi kontrol edelim..

1. Johnny Depp Sakal Stilleri:

Johnny Depp, sadece oyunculuk becerileriyle değil, aynı zamanda moda anlayışı ve stiliyle de uluslararası üne sahip bir yıldızdır. Her zaman bir dizi cesur görünüm sergiledi ve stil ifadesini düzenli olarak değiştirdi. Johnny Depp’in popüler sakal görünümleri ve tarzları arasında en ünlüleri şunlar. Hepsini bir anda zahmetsizce taşımasını seviyoruz. Van Dyke’dan çene sakalına kadar hepsini çiviledi.

Jack Sparrow’un Bakışı-

Johnny Depp

Van Dyke-

johnny depp sakal stili

Çene Sakal, Ruh Yaması Ve Bıyık-

ünlü sakal stilleri

2. Harry Styles Sakal Stilleri:

Harry Styles, ne zaman bıyık ve sakal bıraksa izleyicilerini neredeyse her zaman şaşırtmıştır. Sık sık temiz traşlı ya da çok daha hafif ince sakallı olarak görülür, sakalları moda kasabasında sık sık popüler konuşma haline gelir. Bununla birlikte, son günlerde Harry, karşılaştığımız bazı kolay ve sıradan görünümleri spor yapmayı başardı..

Temiz Tıraşlı Sakal ve Bıyık-

2

Kesilmiş ve Soluk Sakal-

sakallı harry stilleri

3. Robert Downey Jr Sakal Stilleri:

Robert Downey Jr, keçi sakalı ve diğer sakallarıyla listenin en ünlüsü. Keçi sakalı sakallı ünlüler ve aktörler hakkında yapılan küresel kamuoyu yoklamasında Robert Downey Jr, listedeki en üst sırayı hiç kaçırmadı. O ünlü genç moda ifadesi ikonudur ve görünüşüyle ​​her zaman havalı ve akıllı, süper şık ve çağdaş kalır. En ünlü sakal stilleri ve görünümleriyle karşınızdayız.

Klasik Keçi Sakal-

keçi sakallı oyuncular

Anız Sakal-

Anız Sakal

Çene Kayışı Sakal Stili-

aktörler sakal stilleri

4. David Beckham Sakal Stilleri:

Ünlü futbolcu David Beckham, dönüşümleri ve makyajlarıyla da tanınıyor. Sakalları ve saç stilleri her yerde oldukça belirgindir. Bu tüm zamanların klasik ve zamansız sakal stilini David Beckham’dan topladık ve hala ilham kaynağı olarak dimdik duruyorlar. Bu David Beckham sakal stillerine ve keçi sakalına bakın.

Tam Sakal-

hollywood oyuncuları sakal stilleri

hippi sakalı-

david beckham sakal stilleri

uzatılmış keçi sakalı-

keçi sakallı ünlüler

5. Danimarkalı Taimoor Sakal Stilleri:

Danimarkalı Taimoor, son trend Pakistanlı aktör ve modeller arasındadır. Bu oyuncunun sakal stili, düzgün ve asil görünümüyle ünlüdür ve her zaman bir klasik olarak kalır. Sakal ve sakal stilleriyle çok fazla deneme yapmasa da, mevcut görünümüyle büyüleyici görünüyor ve genel olarak akıllı görünümünü gözden kaçıramayız. Ne düşünüyorsun?

Hipster Kesilmiş Sakal-

Danimarkalı Taimoor

Klasik Sakal-

Danimarka taimoor sakal stili

6. George Clooney Sakal Stilleri:

Dedikleri gibi, eski altındır. Amerikalı aktör ve yapımcı George Clooney, zarif, kalıcı klasik tarz açıklamaları için sürekli ve sıklıkla takdir edilmektedir ve oyuncuların sakal stilleri de istisna değildir. Son zamanlardaki tuzlu ve biberli sakalı ve gri sakalları oldukça fazla ilgi gördü ve takipçilerinin çoğu bakışlardaki hayranlıktan sakin kalamıyor. Bizi etkilemekte asla başarısız olmaz ve bu şimdiye kadar bir gerçek. Lütfen onun sürekli trend olan sakal stillerine ve görünümüne bir göz atın..

Tam Sakal-

George Clooney

gri keçi sakalı-

george clooney sakal stili

Tuz Biber Dolu Çene Kayışı-

Tuz Biber Dolu Çene Kayışı

7. Chris Evans Sakal Stilleri:

Avengers süper kahramanı ve yıldızı Chris Evans, aynı zamanda yumuşak, ince ama iddialı bakışlarıyla tanınır. Chris Evan’ın sakal stilleri çağdaş dünya için çok cesur görünmeyebilir, ancak her zaman basit ve klasiktirler. Gür sakallardan kirli sakallara kadar ne denediyse bizi etkilemeyi asla başaramadı..

Tam Sakal-

Tam Sakal 2

Anız-

chris evans sakal görünümü

Kesik Bıyıklı Hafif Sakal-

Kesik Bıyıklı Hafif Sakal

8. Keanu Reeves Sakal Stilleri:

Kanadalı aktör Keanu Reeves, kaçırmamamız gereken bir başka ünlü. En basit ve kolay bakım teknikleriyle benzersiz ve farklı görünümler yaratmasıyla tanınır. Modaya karşı gözü ve anlayışı olan, en az çabayla süper şık ve modern görünmeyi tercih eden erkekler, Keanu Reeve’in saç ve sakal modellerini körü körüne takip edebilirler. Uzun saçları ile tüm sakal stillerini nasıl çivilediğini seviyoruz.

düzensiz sakal-

keanu reeves sakal stili

Hafif Anız-

Hafif Anız

9. Leonardo Di Caprio Sakal Stilleri:

Oscar ödüllü ve yetenekli aktör ünlü Leonardo DiCaprio, dünya çapında herkes tarafından iyi tanınmaktadır. İmza stilleri şimdiye kadar iyi tahmin edildi ve oyuncu bu görünümleri defalarca başarısız olmadan çiviliyor gibi görünüyor. DiCaprio, ünlü keçi sakalı varyasyonu veya hafifçe kesilmiş düzgün sakal stili olsun, çarpıcı ve yakışıklı görünüyor. Ne düşünüyorsun?

Keçi sakalı-

Keçi sakalı

ördek kuyruğu sakalı-

leonardo dicaprio sakal stilleri

Kısa ve Hafif Sakal-

Kısa ve Hafif Sakal

10. Brad Pitt Sakal Stilleri:

Brad Pitt yakışıklılığı ve yakışıklılığıyla kalbimizi çalmayı asla ihmal etmiyor. Birkaç kez dünyanın en seksi ünlülerinden biri seçildi. Brad Pitt’in saç stilleri ve sakal görünümü her zaman haberlerde yer alır ve şüphesiz – kusursuz, mükemmel, süper sıcak ve klasik. Ya her zaman trend olan keçi sakalı ya da cesur hipster ve uzun sakal stilleri ve görünümleri, düzenli moda güncellemelerini asla kaçırmamalı..

Uzun Hipster Sakal-

Uzun Hipster Sakal

hafif keçi sakalı-

brad pitt keçi sakalı

Temiz Tıraşlı Bıyık-

Temiz Tıraşlı Bıyık

11. Zayn Malik Sakal Stilleri:

Moda dünyasındaki mevcut durumu ve fenomeni ile de tanınan söz yazarı ve şarkıcı Zayn Malik. Zayn’in saç modelleri, sakal ve bıyık görünümleri tamamen manşetlere taşındı ve şok olmadık. Onun yaş gruplarından biriyseniz ve görünüşte şık bir şeyler denemeyi seviyorsanız, onun sakallı görünümü gerçekten iyi bir seçim olabilir. Zayn Malikgoatee ve diğer sakal stillerine göz atın.

Tam Sakal-

Tam Sakal 3

çene kayışı sakalı-

Zayn malik Çene Kayışı Sakal

bir tutam keçi sakalı-

bir tutam keçi sakalı

12. Pierce Brosnan Sakal Stilleri:

Popüler İrlandalı aktör, yapımcı ve aktivist Pierce Brosnan, orta yaş grubuna rağmen en şık ve genç görünümüyle her zaman medyada dikkat çekti. Aslında biz de nerede ve ne zaman olursa olsun nasıl bu kadar keskin ve ateşli göründüğünü bilmekle oldukça ilgileniyoruz. En önemli sırlardan biri seksi ve keskin bir sakal stilini korumaktır. Yüzdeki saç stilleri, modaya uygun ifadelerin yanı sıra trend görünümleriyle bizi cezbetme şekli göz önüne alındığında gerçekten çok fazla dikkat gerektiriyor..

Van Dyke Sakal-

pierce brosnan sakal stili

Tam Sakal-

Pierce Brosnan

13. Zac Efron Sakal Stilleri:

Amerikalı aktör ve şarkıcı Zac Efron’un bakışları gözden kaçmamalı. En rahat ve sade sakal stillerini başarıyla yaptı ve zahmetsiz stiliyle süper şık ve kolay görünüyor. Oyuncunun bu son tıklamalarına bakın. kesinlikle etkilendik!

düzensiz sakal-

Zac Efron Yamalı Sakal

Çakmak Döşeme-

Çakmak Döşeme

14. Ranbir Kapoor Sakal Stilleri:

Hintli süperstar ve kalp hırsızı Ranbir Kapoor, Bollywood film endüstrisinde bir avuç bakışla deney yaptı. Fransız kesimli bıyığı, keçi sakalı stili ve gösterişli ve gür gür sakalıyla tanınır. Şaşırtıcı bir şekilde, denediği tüm görünümleri çiviledi. Biraz ilham ister misin? İşte bu zamansız ve klasik sakal stilleriyle başlıyoruz.

Fransız keçi sakalı-

ranbir kapoor sakal stili

düzensiz sakal-

Ranbir Kapoor Yamalı Sakal

Tam Sakal-

bollywood oyuncuları sakal stilleri

15. Tiger Shroff Sakal Stilleri:

Bollywood’un aksiyon ve dans kralı Tiger Shroff, saç stillerine ve ikonik moda görünümlerine çok fazla girmemiş olabilir; ancak sade ve sade sakal stili kesinlikle kendisine çok yakışıyor. Süper basit bir şey arıyorsanız, sakal stilleri gerçekten denenebilir..

bantlı sakal-

kaplan shroff sakal stili

16. Abhishek Bachchan Sakal Stilleri:

Abhishek Bachchan, stil ifadesinden asla onurlu ve temiz, temiz görünümünü terk etmez. Erkeksi ve yakışıklı, ateşli Hint avatarlarıyla bizi sık sık heyecanlandırmayı başarıyor. Küçük Bachchan’ın tam sakal stilini oldukça sık seviyoruz ve yeni ortaya çıkan stiller ne olursa olsun, bu asla listemizden çıkmaz..

Fransız ve Tam Sakal Kombinasyonu-

sakal stilleri bollywood

Anız-

abhishek bachchan sakal stili

17. Arjun Kapoor Sakal Stilleri:

Arjun Kapoor, Hint film endüstrisine girdiği andan itibaren gerçekten çok gelişti. Arjun, acemi temiz ve basit görünüm ve sakal stillerinden bazı cesur ifade stilleri ve moda görünümlerini denemeye asla başarısız olmadı. Hintli Bollywood aktörlerinde ve film endüstrisinde cesur görünümleri deneyen çok az sayıda erkek arasında Arjun kesinlikle bunlardan biri..

Hafif Döşeme-

bollywood aktörlerinin sakal stilleri

Daire Sakal-

arjun kapoor sakal stilleri

18. Ranveer Singh Sakal Stilleri:

Ranveer Singh, görünüşünün ve moda anlayışının uğultusunu yaratmadan asla dışarı çıkmaz. Ne de olsa enerjisini alkışlamalıyız – kıyafetleri kadar cesur görünümü de! Son zamanlardaki sakal stilleri ve görünümleri moda kasabası hakkında konuşuluyor ve biz de onlara bir göz atmak için buradayız. Ranveer, yeni projelerinin yanı sıra sakallarında da her zaman yeni bir şeyler denemeyi garanti ediyor. Yine de onun havasını ve yoğun, kalın sakal stillerini seviyoruz. Son görünümlerinde en sevdiğin hangisi?

ördek kuyruğu sakalı-

Ranveer Singh

Anız-

Ranveer Singh Anız

Tıraşlı Gidon Bıyık-

ranveer singh sakal stili

19. Shahid Kapoor Sakal Stilleri:

Shahid Kapoor, Kabir Singh’in gür, ağır ve uzun kalın sakal stilinden basit kirli sakal ve temiz tıraşa kadar tüm sakal görünümlerini denedi. Sakalının uzunluğu ne olursa olsun, Shahid oyuncularımızda her zaman çok seksi ve çarpıcı görünüyor. Bollywood’daki en sevdiğimiz üç sakallı stili burada. Bunları kontrol et.

Gür Ağır Sakal-

Gür Ağır Sakal

Ağır Anız-

Ağır Anız

Ağır Çene Kayışı-

shahid kapoor sakal stilleri

20. Aamir Khan Sakal Stilleri:

İlerleyen yaşlarıyla birlikte her zaman seksi ve genç görünmeye devam eden erkekler vardır. Aamir Khan kesinlikle bunlardan biri. Aamir hepsini denedi – keçi sakalından kalın, yoğun ve uzun serseri görünümüne ve sakal stiline kadar, kesinlikle onları kazandı. Tüm filmlerdeki geçişini ve cesur stil ifadesi ve deneysel zihnini seviyoruz. Kesinlikle övgüye değer.

küçük keçi sakalı-

küçük keçi sakalı

düzensiz sakal-

Aamir Khan Yamalı Sakal

Keçi Sakallı İnce Çene Askılı Fransız Bıyık-

aamir khan sakal stili

Hobo Tarzı Sakal-

Hobo Tarzı Sakal

21. Hugh Jackman Sakal Stilleri:

Hugh Jackman, sakal stilleri listemizde kaçırılmaması gereken bir ünlü. Yetenekli ve deneysel vintage eski tarz görünümü her zaman gözümüze hitap ediyor. Hugh Jackman, keçi sakalı ve tırtıklı sakallar gibi ana akım popüler ve ünlü görünümleri cesur pirzola sakal görünümüne kadar denemekten film kariyeri boyunca hepsini denedi ve hiç şüphesiz süper şık görünüyor..

koyun pirzolası-

hugh jackman sakal stilleri

Keçi sakalı-

Hugh Jackman Keçi Sakal

Hafif Anız-

Hugh Jackman Hafif Anız

22. Riteish Deshmukh Sakal Stilleri:

Bir başka Bollywood ünlüsü Riteish Deshmukh’un sakal stilleri medyadan daha az ilgi görmesine rağmen alkışı hak ediyor. Çok yönlü görünümleri hiç denememiş olabilir, ancak düzenli ve yaygın stilleri kusursuz bir şekilde genç ve zahmetsiz bir şekilde çivilemeyi başardı..

Askılı Kalın Sakal-

Askılı Kalın Sakal

Tam Uzun Sakal-

riteish deshmukh sakal görünümü

23. Sidharth Malhotra Sakal Stilleri:

Siddharth Malhotra kesinlikle bir gençlik ikonu ve dışarıdaki birçok erkek için ilham kaynağı ve bizi de etkilemeyi asla başaramıyor. En yaygın ince sakal stili ve kirli sakalı, kariyerinde bugüne kadarki en çok izlenen görünümlerdir. Ona en çok onlar yakışıyor ve o her zaman bunlarla çok seksi ve yakışıklı görünmeyi başarıyor. Ne düşünüyorsun?

bantlı sakal-

sidharth malhotra sakal görünümü

Hafif Anız-

Sidharth Malhotra Hafif Anız

24. Ayushmann Khurrana Sakal Stilleri:

Ayushmann Khurrana’nın düzgün keçi sakalı, kesilmiş çene kayışı ve kesilmiş görünümü, tüm görünümlerinin dışında oldukça ünlüdür. Tıpkı Siddharth Malhotra gibi, Ayushmann da birçok filminde ve görünüşünde kendisine en uygun olanı seçiyor. Bunlar onun üzerinde şık ve klasik görünüyor.

uzatılmış keçi sakalı-

Ayushmann Hurrana

Temiz Döşeme-

ayushmann khurrana sakal stili

25. Vicky Kaushal Sakal Stilleri:

Vicky’nin sakalı, B-town film endüstrisinde en yaygın ve konuşulan konudur. Bollywood’da kimse kirli sakalı Vicky gibi tutturamaz. Büyüleyici ve trend görünümü gerçekten de dikkati ve sözü hak ediyor. Vicky, kirli sakalın yanı sıra daha hafif, ince ve kesilmiş sakal görünümünde ve stilinde de görülüyor ve ne denerse denesin bizi etkilemeyi asla başaramıyor..

Anız-

sakal stilleri bollywood oyuncuları

Hafif Kesilmiş Sakal-

vicky kaushal sakal stili

Ünlüler, zarif ve sevimli sakal stilleriyle bizi etkilemekten asla geri kalmıyorlar. Bu ünlü sakal stilleri her zaman yeni, akıllı ve havalı bir şeyler denememiz için bize ilham kaynağı olmuştur. En çok kimin aktör sakal stillerini seviyorsunuz? bize de haber ver!