Evinizi mi yeniliyorsunuz yoksa salonunuz için yeni iç tasarımlar mı yaptırmayı düşünüyorsunuz! Evet, iç mekan tasarımlarındaki hızlı değişim, insanlara evlerini yeni desenler ve iç mekanlarla dekore etme konusunda çeşitli fikirler verdi. Hepsi arasında, ahşap iç mekanlar bugünlerde oldukça popüler. Salon ahşap tasarımları evinize şık bir görünüm kazandırır..

Salon İçin Son Ahşap İş Tasarımları:

Burada 9 modern salon ahşap tasarımını farklı modellerde listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Salon İçin Geleneksel Ahşap Tasarım:

salon ahşap tasarımları

Salonda geleneksel ahşap işçiliği ile salonunuzu tasarlamak ister misiniz! İşte size kesinlikle eski yangın yan duvarlarını hatırlatacak bir tasarım. Duvara, baca ile bağlantılı pencerede küçük bir güvenlik duvarı ile ahşap şeritler verilir. Baca üzerine bazı hatıraları koymak için ahşap bir raf da bulunmaktadır..

2. Salon İçin Çağdaş Ahşap Tasarım:

Çağdaş Ahşap Tasarım

Salon için ahşap tasarımlar verildiğinde salon canlı bir görünüm kazanır. Salon, tamamı ahşap olan zarif mobilya parçaları ile çatıda çağdaş tasarımlarla dekore edilmiştir. Deseni daha yargılayıcı hale getirmek için pencere kenarlıklarına ahşap çerçeveler de verilmiştir..

3. Salon İçin Doğal Ahşap Tasarımlar:

Doğal Ahşap Tasarımlar

Etrafında ahşap olmasını seviyorum! Bu sizin için mükemmel bir tasarım. Tasarım, ortasında şirin bir şömine bulunan salon için iki adet ahşap vitrin tasarımı taşıyor. Tasarım, marine edilmiş tasarımla büyüleyici bir görünüm kazandırmak için kaliteli ahşap ve country tarzı taşlarla yapılmıştır..

4. Salon İçin Basit Ahşap İşleri:

Basit Ahşap Tasarım

Salon için basit ama sofistike ahşap işleri mi arıyorsunuz! Üzerine sabitlenmiş dört küçük ve büyük sıra kasaya sahip basit bir ahşap duvar arka planı, alabileceğiniz en iyisidir. Yüksek kaliteli ahşaptan yapılmış iç kısım ve masa, kısaltılmış bir görünüm için mükemmel bir cilaya sahiptir..

5. Salonda Minimalist Ahşap İş Tasarımları:

Minimalist Ahşap Tasarım

Yaşam alanını ahşap malzeme ile dekore etmek, salona modern bir dokunuş katıyor. Tüm mobilyalar, kanepe ve TV’yi çevreleyen vitrin dahil olmak üzere kalın ahşap kaydıraklar kullanılarak yapılmıştır. Dekorasyonu daha canlı hale getirmek için ahşaptan da örme bir bölme verilir..

6. Çubuk Duvar Ahşap Tasarımı:

Çubuk Duvar Ahşap Tasarımı

Duvarlar ve tavanlar ince kahverengi ahşap şeritlerle süslendiğinde, salon için ahşap tasarımlar yeni bir görünüm kazanıyor. Odaya ayrıca, huzurlu bir çevre için yeni ve zarif bir tasarım sağlayan birkaç ahşap şeritle örülmüş duvarlarla uyumlu ahşap mobilyalar da verilmiştir..

7. Duvar Kaplama Ahşap Tasarımı:

Duvar Kaplama Ahşap Tasarım

Duvarlarınız için rafine ama artistik bir şey mi arıyorsunuz! Duvarları ahşap el sanatları ile süslemek için seçebileceğiniz şey duvar panelleridir. Tasarımı çerçevelemek için kullanılan ahşaba, yumuşak bir ortam için birkaç iç ışıkla görünümü zenginleştiren kabartmalı baskı işi de verildi..

8. Salon İçin Palet Ahşap Tasarımı:

Palet Ahşap Tasarımı

Belirli bir duvarı vurgulamak istiyorum! Palet salonu ahşap tasarımları, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli ahşap tasarımlarla gelir. Buradaki duvara, çeşitli boyutlarda birkaç kare ahşap parçadan yapılmış bir doku verilmiştir. Bu tür duvarlar, mükemmel bir arka plan için yaygın olarak dekoratif amaçlı kullanılır..

9. Art Deco Ahşap Tasarım:

Art Deco Ahşap Tasarım

Duvarlar, girişler, dolaplar, raflar ve hatta mobilyalara ince kahverengi dokuda ahşap bir ahşap dokunuş verildiğinde bir kraliyet odası gözlemlenebilir. Salona, ​​en sade odaya bile zengin bir görünüm kazandırmak için üzerinde hazırlanmış tasarımlara sahip birkaç parça ahşap verilmiştir. Bu Hindistan’daki en iyi salon ahşap tasarımları.

Salon için ahşap tasarımlar, piyasada bulunan çeşitli ahşap ahşap çeşitleri ile salonların ve canlıların dekorasyonunda devrim niteliğinde bir aşama getirmiştir. Döşeme, karanlık, modaya uygun, özellikli duvar vb. tasarımlar olsun, ahşap işleri her zaman salonların görünümünü yükseltmek için büyüleyici tasarımlar vermiştir..