Ar kada teko susidurti su gladiatorių basutėmis? Net jei neklausėte pavadinimo, lažinamės, kad jau būtumėte susidūrę su šia įvairove. Nuo senovės Romos ir Graikijos karo laikų žinomos gladiatorių basutės yra plokščiapėdės basutės su plačiais dirželiais, laikančiais avalynės padą ir kulkšnis. Nors tiek moterų, tiek vyrų gladiatorių sandalai per pastarąjį dešimtmetį išgarsėjo, šiandien turime keletą originalaus dizaino variantų. Tai taip pat vieni mėgstamiausių šiuolaikinės mados pasaulio batų išvaizdos. Jei ir jūs mėgstate savo drabužių spintoje turėti įvairių stilių ir išvaizdos, čia sužinosite viską apie šiuos stilingus moterų ir vyrų gladiatorių sandalus..

  • Gladiatorių vyrų sandalų sąrašas:
  • Gladiatorių moterų sandalų sąrašas:

gladiatorių basutės

Gladiatorių sandalų savybės ir istorija:

Prieš išsiaiškindami gladiatorių sandalų stilių ir modelius, trumpai palieskime, iš kur jie atsirado ir apie ką jie.

  • Ar žinote, kad visos šiandien matomos stilingos gladiatorių basutės yra ne iš šiandienos ar praėjusio dešimtmečio, o visiškai iš senų laikų? Taip, jūs teisingai girdėjote! Nuo senų laikų Romoje ir graikų kalba žinomi šie sandalai yra beveik kaip statuso žymekliai madoje ir abiejų lyčių reitinguose.
  • Negana to, vėliau jie karo ir mūšių metu mūvėjo gladiatorių basutes, kurios padeda diržais prilaikyti pėdą ir apeina kulkšnį. Jie laikomi kažkuo labai patogiu mūšio metu.
  • Vėliau, kai pradėjo ryškėti mados pasaulis, sandalai buvo oficialiai pradėti gaminti praėjusio amžiaus septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose dėl savo unikalaus dizaino, stiliaus ir temos. Jie simbolizavo drąsų ir stilingą abiejų lyčių požiūrį.
  • Šiandien šie sandalai pasižymi įvairiomis funkcijomis – nuo dizaino, skirtingų audinių ir stilių, su užtrauktukų modeliais ir be jų, su kulnais ir be jų ir pan..

Kaip išsirinkti Gladiator basutes?

Prieš pradėdami siekti tam tikro stiliaus gladiatorių sandalų, čia yra keletas patarimų, kuriuos galite atsiminti prieš pasirinkdami sau geriausią.

  • Stebėkite savo kojų aukštį ir formą. Jei turite plonas ar liesas kojas, eikite į priekį su plačiais dirželiais. Priešingu atveju šiuose sandaluose galite pasiimti puikių siaurų ar plonų dirželių variantų.
  • Suderinkite spalvą su savo odos tonu. Galite pasirinkti įvairias spalvas, tokias kaip metaliniai atspalviai, nuogi, taupes ir rudos spalvos.
  • Taip pat galite pasirinkti trumpus ar ilgus variantus, priklausomai nuo jūsų pėdos formos ir kojų formos kartu su proga.

Madingos ir skirtingų tipų „Gladiator“ sandalai moterims tendencijoje:

Šios basutės apibrėžia jėgą ir galią, ir šios basutės niekada neišeina iš mados. Pažvelkime į geriausius „Gladiator“ sandalų modelius moterims su nuotraukomis.

1. „Lace Up Black Gladiator Sandals“:

„Lace Up“ juodos spalvos „Gladiator“ basutės

Sunku atsispirti juodoms „Gladiator“ basutėms, kurių kraštai surišti raišteliais. Nėriniai yra virvelės, pritvirtintos prie batų kilpų, kad galėtumėte priveržti ar pamesti batus pagal savo patogumą. Šios basutės pasižymi tradicine išvaizda ir yra patogios dėvėti su elegancijos jausmu.

2. Sandalai ant kelių aukštų gladiatorių:

Sandalai ant kelių aukštų gladiatorių

„Gladiator“ basutės iki kelių atrodo labai įspūdingai ir palieka geriausią įspūdį kitiems. Šios basutės iki kelių puikiai palaiko jūsų kojas ir dėvėtojas jaučiasi patogiau ir atsipalaidavęs. Šios basutės puikiai atrodo dėvimos su trumpais sijonais ar suknelėmis, todėl atrodote karštos ir seksualios.

3. Plokščių gladiatorių sandalų dizainas:

Plokščių gladiatorių sandalų dizainas

Šios unikalios lūšių basutės yra gražios, o šių batų dėvėtojas daro įtaką kitiems. Šiems sandalams labiausiai patinka tos merginos, kurių ūgis geras. Kadangi šie sandalai yra plokšti, jie daugiau nepakelia jų aukščio ir atrodo gražiai bei dailiai.

4. Pilkos šlaunų aukšto gladiatoriaus sandalai:

Pilkos šlaunų sandalai su aukštais gladiatoriais

„Gladiatorių“ basutės iki šlaunų yra labai madingos, nes dėl to atrodote karštesnės ir seksualesnės ir suteikiate spalvingą išvaizdą. Šie sandalai netgi yra skirtingų modelių, spalvų ir stilių, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris pagerina jūsų išvaizdą.

5. Papuošalai „Gladiator“ sandalai moteriai:

Papuošalai „Gladiator“ sandalai moteriai

Moterys yra brangakmeniai, nes jie abu yra sukurti vienas kitam. Moterys negali gyventi be brangakmenių. Čia yra „Gladiator“ basutės, ant kurių yra įspausti putojantys akmenys, suteikiantys karališką ir elegantišką išvaizdą. Šių basučių dėvėtojas būtų pakrautas komplimentais, o šios basutės puikiai tinka vakarėliams.

6. Paprasti balti gladiatorių sandalai:

Paprasti balti gladiatorių sandalai

Čia yra paprastos, tačiau unikalios ir stilingos baltos „Gladiators“ basutės visoms amžiaus grupėms. Šios basutės su uždarytais dirželiais yra labai patogios ir gali būti dėvimos bet kur, pavyzdžiui, biuruose ar net vakarėliuose, ir puikiai tinka „Hangout“. Maži spalvingi rutuliai su reljefu atrodo patraukliai.

7. Drugelių gladiatorių basutės mergaitėms:

„Butterfly Gladiator“ basutės mergaitėms

Merginos visada nori dalykų, kurie suteikia daugiau grožio jų asmenybei. Čia yra „Gladiator“ sandalai, sukurti vabzdžio, drugelio pavidalu, todėl jūs ir jūsų pėdos atrodysite kitaip ir stilingai. Šie sandalai puikiai atrodo jaunoms merginoms ir gali būti derinami su suknelėmis ar sijonais ar trumpomis džinsų poromis.

Naujausios ir stilingos „Gladiator“ basutės vyrams madoje:

Čia yra geriausi ir geriausi gladiatorių sandalai vyrams su vaizdais.

1. Odinės gladiatorių basutės vyrams:

Odinės gladiatorių basutės vyrams

Vyrams labiau patinka tie sandalai, kurie yra patogūs dėvėti ir suteikia malonų bei raminantį pojūtį. Gladiatorinės basutės, pagamintos iš odos, puikiai tinka joms. Naudota oda yra puikios kokybės ir leidžia atrodyti protingai ir madingai. Šios basutės puikiai tinka vakarėliams ir poilsiui, o platūs skersiniai dirželiai suteikia geresnį sukibimą einant.

2. Juostelės „Gladiator Sandals“ berniukams:

Gladiatorinės basutės berniukams

Gladiatorių basutės populiarėja tarp jaunų berniukų, nes jie atrodo šauniai ir stilingai. Šios basutės puikiai atrodo dėvimos su šortais ir kelnėmis, o vaikščiojant puikiai priglunda prie kojų. Unikalus šių sandalų bruožas yra tas, kad jie niekada neskaudės jūsų kojų, nes „Gladiators“ kompanija niekada nevertina savo produktų kokybės.

„Gladiator“ basutės nereikalauja ažiotažo ar paaiškinimo, nes pavadinimai yra savaime suprantami. Šios basutės patrauklios kiekvienai akiai kaip švelni oda, o likusios medžiagos yra puikios kokybės. Šie sandalai taip pat skirti vyrams, moterims ir jauniems mieliems. Taigi turėkite „Gladiator“ sandalą ir gaukite nuostabią bei patrauklią išvaizdą.