Sandalet her zaman yapmak için en zor seçim olmuştur ve bu, bacak bedeniniz, şirketiniz, modeliniz, renginiz vb. gibi birçok şeye bağlıdır. Bacaklarınızı değiştiremiyorsanız, o zaman sandaletlerinizi değiştirin. Evet, sandaletler kişiliğinizi büyük ölçüde tanımlayabilir ve değiştirebilir. Piyasada farklı türde sandaletler olduğunu kaçımız biliyoruz. Ama hangisini giymemiz gerektiğini biliyor muyuz? Uzun boylu veya kısa boylu bayanlar hangi tür sandaletle hava atacak? Minyon veya kilolu kızlar hangi tür sandalet giymeli??

Yani, endişelenme. Tüm bunlardan sonra eminim kafanız karışmış olabilir. Sandaletler hakkında tam bir fikir verecek resimlerle en iyi 18 sandalet çeşidine bir göz atın. Bu gönderi, tüm bayanlar için hızlı bir sandalet rehberi gibi olacak. Modadaki en yeni sandaletleri listelediğimizden emin olduk.

Fotoğraflı Farklı Sandalet Çeşitleri:

Görünüşünüzü değiştirebilecek görsellere sahip bahsi geçen yeni model sandaletleri burada bulalım..

1. Ahşap Sandalet:

Ahşap Sandalet

Bunlar, bir süredir popüler hale gelen en yeni sandaletler. Bu yeni tarz sandaletler, aslında dayanıklı ve sağlam bir malzeme olan ahşaptan yapılmıştır. Denime benzer. Suya ve toza dayanıklıdırlar. Buradaki toka olmadan basit. Ayrıca uzun süre dayanacak çeşitli boyut ve modellerde gelirler..

2. Tatami Sandalet:

Tatami Sandalet

Kadınların en sevilen bir diğer koleksiyonu ise Tatami sandalet. Maksimum konfor sunar ve düz topukludur. Çoğunlukla tokalı olarak gelirler ve çeşitli bedenlere uyacak şekilde bacaklarınıza rahatça otururlar. Çoğunlukla kahverengi renktedirler ve ayrıca siyah olarak gelirler..

3. Deri Sandalet:

Deri Sandalet

Deri sandaletler pahalıdır ancak gerçekten uzun süre dayanır. Çok çeşitli model, desen ve boyutlarda gelirler. Kadınlar için bu tür yeni sandaletler bacaklarda gerçekten çok güzel görünüyor. Deri, topuk ve parmaklar için rahatlık sağladığı bilinmektedir. Onlar da hafif.

4. İp Sandalet:

İp Sandalet

İp sandaletler, bacağın etrafına sarılmış ip bağcıklarla çaprazlanan ve benzersiz görünen bir başka şık sandalet. Giymek rahattır ve bulunması biraz nadir olabilir. Bunun alt kısmında kauçuk yoktur ve çoğunlukla el yapımıdır. Ayarlanabilir ve çok uzun süredir kullanılmaktadır..

5. Metalik Sandalet:

Metalik Sandalet

Metalik sandaletler, maliyeti genellikle yüksek olsa da en iyi ve güzel sandaletlerdir. Bu şık sandaletler arasında bir dizi renk bulabilir ve çeşitli desen ve bedenlere sahip olabilirsiniz. Çevrimiçi mağazalarda yaygın olarak bulunurlar ve tokalı veya tokalı olarak gelirler. Bazıları düz, diğerleri iyileşmiş.

6. Kama Kadın Sandalet:

Kama Kadın Sandalet

Dolgulu kadın sandaletler genellikle yüksek topukludur ve siyah kombinasyonlarda gelir. Genellikle kısa elbiseler veya mini eteklerle çalışırlar. Kemerleri bağlı ve rahat bir şekilde giyip etrafta dolaşabilmeniz için biraz pratik yapmanız gerekiyor..

7. Düz Sandalet:

Düz Sandalet

Düz sandaletler, giyilmesi en yaygın ve rahat sandaletlerdir. Bunlar kolayca temin edilebilir ve nispeten ucuzdur. Tokalı gelirler ve bir dizi renkle gelirler. Bacaklarda çok güzel görünüyorlar ve sunacakları birçok beden ve desen var..

8. Lastik Sandalet:

Lastik Sandalet

Bu kauçuk sandaletler yeni moda sandaletler. Kullanımları rahattır ve zamana karşı dayanıklıdırlar. Koku veya kiri çıkarmak için su ile kolayca temizlenebilir ve güneşte kurutulabilirler. Bu tür kızlar için sandaletler uzun süreli kullanım için idealdir ve tokası ek konfor ve uyum sunar.

9. Dantel Ayakkabılar:

Dantel Ayakkabı

Bu şık sandalet en yaygın olanıdır ve muhtemelen en eski ayakkabı stilidir. Basittirler ve bağcıklarla gelirler. Bu ayakkabı stili çok çeşitli baskı ve stillerde gelir. Günümüzde, çiçekli veya payetli dantel ayakkabılar oldukça yaygındır ve ayakkabı bedeninize uyacak şekilde çeşitli beden ve desenlerde gelir..

10. Yavru Kedi Topukları:

yavru kedi topuklu ayakkabı

Modadaki bu son sandalet, yarı resmi ve yarı parti ayakkabılarıdır. Ayaklarınıza çok iyi bir şekil veren hafif oyma topuklu ayakkabılar var. Ayrıca çok çeşitli renk ve desenlerde gelirler. Aslında bunlar giyilebilecek en küçük ve en rahat topuklu ayakkabılardır ve görünüme eklemek için küçük bir topuğu vardır..

11. Uç Burunlu Sandalet:

Uç Burunlu Sandalet

Bu özel sandalet tamamen resmidir. Çok şık görünen tamamen sivri bir cephe ile geliyorlar. Çoğunlukla mat bir kaplamadır. Bu çok şık ve minimalist görünüyor. Resmi toplantılar için mükemmeldir ve farklı renklerde güzel görünür. Tokalı veya tokalı gelirler.

12. Gladyatörler:

gladyatörler

Gladyatör sandaletleri uzun sandaletlerdir. Farklı desen ve tasarımlarda gelir. Farklı mevsimlerde de sayısız vesileyle giyilebilirler. Tek parça ve kısa elbiselerle giyildiğinde en iyi görünüyorlar. Bu şekilde gladyatörlerinizi ve bacaklarınızı tamamen gösterebilirsiniz. Topuklu veya düz bir desende olabilirler. Düz desenler en sık görülenlerdir. Yeni şık bir sandalet seçmek istiyorsanız, o zaman bunları seçin..

13. Flip Flop:

Takla

Bunlar en rahat ve sevimli sandaletler. Bunlar günlük olarak evimizde giydiğimiz kıyafetlerdir. Çok çeşitli renk ve desenlerde gelirler. Böylece, güzel renk ve desene sahip bu parmak arası terlikler dışarıda kolayca giyilebilir. Seyahat ederken bu parmak arası terlikleri sergileyen birçok insan gördüm. Bu havalı sandalet de oldukça rahat ve günlük kullanım için mükemmel. Bunlar hem düz hem de topuklu bir desende gelir. Ayrıca, bu oldukça ucuz. Yerel mağazalarda kolayca bulunabilirler. Onları iyi bir markadan satın alın ve uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz..

14. Düz yatak:

düz yatak

Bu, 90’ların sandaletleri, şu anda yeni sandal tasarımı olarak geri dönüş yapıyor. Çocukluğumuzda hepimiz onları çok uzun süre giyiyor ve hava atıyorduk. Düz tabanlı sandaletlerin farklı stilleri vardır. Mevcut seçenekler arasından seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Bu tür sandalet ve isimleri bir zamanlar yaygın olarak duyuldu ve moda sandaletler için tercih edildi..

15. Stiletto:

stiletto

Bunlar yüksek topuklu sandaletler. Oldukça yüksek ve ince topuklu ayakkabılara sahiptirler. Bunlar mükemmel model tipi sandaletler. Oldukça şık ve model gibi görünüyorlar. Bunlar kokteyl partileri, randevu geceleri ve hatta bu moda geçit töreni tipi partiler için mükemmeldir. Şu anda çok çeşitli renklerde ve baskılarda geliyorlar. Ama düz düz renkler en iyi görünüyor.

16. Pompalar:

pompalar

Pompalar diğer şık sandaletler. Bu pompalar günümüzde bir dalga yarattı. Bunlar oldukça topuklu sade düz renkli sandaletler. Bu topuğun boyutu 2-3 inç arasında değişir. Resmi kıyafetiniz için mükemmel resmi kıyafetlerdir ve doğru profesyonel görünümü vermek için çoğunlukla siyah renkte gelirler..

17. Sling Back Sandalet:

Sling Back Sandalet

Bu sandalet stili, pompalara oldukça benzer. Ama 2 inçten bile oldukça yüksek topukluları var. Yuvarlak veya sivri parmakları vardır. Ama arka kısmı kapalı değil. Tamamen açık. Bu sandaletler partilerde oldukça yaygındır ve Hindistan’da çok yaygın olarak görülebilir. Kızlar için bu basit sandalet türü, pek çok seçenek arasında popüler olarak görülen bir başka seçimdir..

18. Mary Jane Ayakkabıları:

Mary Jane Ayakkabı

Bunlar okul ayakkabılarının ABD adıdır. Hafif yuvarlak bir ön kısımla kapatılırlar. Bu sandaletlerin ortasında ayakkabıyı yerinde tutmaya yardımcı olan bir kayış var. Topuklarınız için maksimum koruma sağlar ve onu tozdan korur.

Yani, hepsi farklı sandalet türleriyle ilgiliydi. Onları farklı fiyatlarla ve çevrimiçi veya çevrimdışı olarak farklı konumlarda kolayca bulabilirsiniz. Kıyafetinize yeterince uyum sağlarken şık ve etkileyici görünmek için ilham alıyorlar. Bazıları basit ve modaya uygunken, stilettoları sevenler rahatça dolaşmak için biraz pratik gerektiriyor..