2000 milenyumun başından beri, hitler ve stille uyumlu olduğunu bildiğimiz tek aktris ve kadın kahraman Kareena Kapoor. Artık Kareena Kapoor Khan olduğu için, içindeki çekiciliği, vücudu ve stili hala kaybetmedi. İster geleneksel ister batılı olsun, aldığı tüm görünümleri tamamen çivileyebilir. İşte Kareena’nın saree’deki en son fotoğraflarından bazıları. Hepimiz onun fotoğraflarından stil ve imajdan ilham alalım. Mükemmel örtü şimdi öğrenilebilir!

Resimlerle Kareena’nın İnanılmaz Sarees Koleksiyonu:

Saree’deki en iyi Kareena Kapoor’a bakalım..

1. Parlak Geleneksel Düğün Kıyafetleri:

Parlak Geleneksel Düğün Kıyafeti

Kareena Kapoor düğün sarisinin bu kıyafeti dökmeyen ve parlaktır. Bu, doğru miktarda aksesuar, parlak renk sari, iş ve zarafet nedeniyle sari alırken birçok kişi tarafından en çok takip edilen görünümdür. harika görünmüyor mu?

2. Düz Mavi Görünüm:

Düz Mavi Görünüm

Bu basit Kareena Kapoor mavi sari görünümü de zariftir. Doğru örtü, basit ama çarpıcı bir görünüm verir ve harika görünür. Gümüş ve altın bordür, sadeliği ve göz kamaştırıcı zarafeti daha da artırır.

3. En Son Saree Elbise Trendi:

Son Saree Elbise Trendi

Bu son sari elbise trendini nasıl atlayabiliriz? Kareena Kapoor sari elbisesi trendi son zamanlarda başladı ve şimdi birçok ünlü bile görünümü takip ediyor. Tamamen kusursuz ve harika görünmüyor mu? Bu sallanan tarz, iyi tonlanmış bir gövdeyle mümkündür..

4. İpeksi ve Basit Tutmak:

İpeksi ve Basit Tutmak

İpek sarees her zaman yeşildir. İpek sari içinde Kareena Kapoor, tek seferde birçok duruma uygun olduğu için en son trend. Bu görünüm birlikte zahmetsiz ve kusursuzdur ve hepsini bir arada harika ve çok uygun hale getirir.

5. Tasarımcı Saree:

tasarımcı sari

Manish Malhotra saree’deki bu Kareena Kapoor, giyebileceği en iyi tasarımcı görünümüdür. Bu ona tamamen yakışıyor ve görünüşü mümkün olan en zarif şekilde tamamen öldürüyor. İpek sari, bu tasarımcı tarzında ona en çok yakışan şeydir..

6. Şeffaflık ve Sıcak:

Şeffaflık ve Sıcak

Şeffaf sari içindeki bu Kareena Kapoor onun için sıcak ve modaya uygun. Şeffaf siyah saree içindeki şık görünümle tamamen öldürüyor. Cesur görünüm, iyi tonlu olan vücuduna güvenenlere yakışır..

7. Parlak Payetler:

Parlak Payetler

İşte en iyi pırıltılar ile servis edilen bir yemek. Görünümünü renklendirmek için her zaman Kareena’ya güvenebilir ve o sıradayken hala ayık olabilirsiniz. Çıplak bej sari üzerindeki mükemmel payet gösterisi gerçekten harika çünkü Kareena’nın kendisi göz kamaştırıcı benliğine benziyor. Pullarla mükemmel bir uyum içinde, çarpıcı görünüyor. Bu aslında iyi bir parti görünümü ve Kareena Kapoor saree koleksiyonundaki favorilerimiz arasında..

8. Renk ve Geleneksel Parlak Görünüm:

Renk ve Geleneksel Parlak Görünüm

İşte size sadece şık görünmenizi sağlayacak ve aynı zamanda içinizdeki eğlenceli tarafı ortaya çıkaracak, renk dolu harika bir Kareena Kapoor sari tasarımı. Normal bir günde mülayim olurdunuz ama havalı oynamak istiyorsanız, bu pop limon rengini güzel bir bebek pembesi garnitürüyle birleştiren Kareena’dan bir ipucu alın. Bluzdaki beyaz çekiciliği artırıyor. Saree’deki bu Kareena Kapoor görüntüsü kesinlikle denemeniz için size ilham verecek!

9. Göz Kamaştırıcı Görünüm:

Göz kamaştırıcı görünüm

Genellikle bir aktrisin güvenli oynadığını ve siyahtan başka en güvenli rengin ne olduğunu fark edersiniz? Siyah, genellikle yeni görünüm söz konusu olduğunda denenecek en iyi renktir ve burada Kareena Kapoor Khan sari üzerinde bu şifon georgette sari harika görünüyor. Metalik gümüş renkteki bluz görünüme çekicilik katarken, sarilerin çoğu elmas benzeri süslemelerle süslenmiştir..

10. Ombre Parlaklığı:

Ombre Parlaklığı

Ombre denilince, her rengin güzelce solarak bir renkten diğerine geçişi kastediyoruz. Saree’nin tamamı elmas benzeri süslemelerle doldurulurken, saf beyaz yavaş yavaş mercan pembesine dönüşür. Ayrıca, sınır çizgisi, ek efektler için gümüş bir zari ana hattına sahiptir. Bu Kareena Kapoor’un son saree fotoğrafı harika değil mi??

11. Siyah ve Parlak Pembe:

Siyah ve Parlak Pembe

İşte bu resimde, Kareena Kapoor kendini oldukça pembe ve siyah bir komboya sarmış olmasına rağmen ateşli görünen bir sari giyiyor. Genellikle pembe, feminen ve aynı zamanda bir ifade parçası olan çok baskın bir renktir. Şimdi bu siyah ve gümüşle birleştiğinde parça çok güzel görünüyor..

12. Melek Beyazı:

Melek Beyaz

Beyaz her zaman saree içinde Kareena Kapoor’da harika görünüyordu ve bu nedenle bu saree’yi çok iyi çalıştığında; suskun kaldık. Beyaz saten sari, ışıltılı mücevherli süslemelerle göz kamaştıran sarinin pallusuyla harika görünüyor.

13. Neon Görünümü:

Neon Görünüm

Parlak ve güzel görünen Kareena, bir kez daha parlak neon renkleri tercih ediyor. Bir zamanlar sarı bir bluz içinde parıldıyor ama bu sefer sari şifon dokulu parlak turuncu renkteyken, sarı ve mavi sınır çizgisi göz kamaştırıcı elmas dış çizgilerle harika görünüyordu.

14. Cesur Sıcak Kırmızı:

Cesur Sıcak Kırmızı

Kırmızı başka bir cesur ve güzel renktir. Kareena, güzel bir bordüre sahip bu kırmızı sari içinde elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ağır süslemeli siyah zari bordür de özel bir söz alır. Spagetti esintili bir bluz bununla iyi gider.

15. Doğal Görünümlü Kareena:

Doğal Görünümlü Kareena

İşte Kareena’da güzel bir limon yeşili sari. Kısa kollu bir bluz ile sade ve hafif parlak kenarlara sahip. Üzerinde neredeyse hiç mücevher olmayan uygun küpelerle eşleştirdi. Bir gülümseme ile tarzını yönetir. Limon sarısı gözler üzerinde hafiftir ve iyi bir parti kıyafetidir. Bu ilham alınacak bir şey.

16. Düğün Saree Görünümü:

Düğün Saree Görünümü

Az önce eğlendin mi? Kareena saf bir düğün sarisini dener. Olağanüstü çekici görünüyor ve geleneksel görünümü bir bindi ve basit bir kolye ile tamamlıyor. Jhumkalar da doğru görünümü elde etmede rol oynarlar. Kırmızı ruju Kareena Kapoor düğün sarisiyle mükemmel uyum sağlar ve uygun bir seçimdir..

17. Tasarımcı Koleksiyonu:

Tasarımcı Koleksiyonu

Tasarımcı sarees, cicili bicili kasabasında popüler bir seçimdir. Kareena kesinlikle ağır bir bluzla yoluna devam ediyor, tasarımcı etrafına şık dökümlü bir sari yerleştirdi. Saree, siyah kenarlıklı altın bir zariye sahiptir. Görünümü bazı asılı küpelerle eşleştirdi.

18. Basit Görünüm:

Basit Görünüm

Bu, sade basittir ve mavi, beyaz ve siyahın bir kombinasyonudur. Saree boyunca uzanan siyah kenarlıklar ile birlikte mavi kenarlıklı TheKareenaKapoor mavi sari, siyah ince askılı bluzu ideal bir uyum haline getirir. Sadece bir bileziği var ve minimalist giyinmeyi tercih ediyor.

19. Siyah Beyaz Görünüm:

Siyah Beyaz Görünüm

İşte sadece muhtemelen çekebileceği başka bir basit sıcak görünüm. Siyah ve beyaz tonlarında, simsiyah, kayık yaka kesimli bluzunun yanı sıra tüten sıcak görünüyor. Boynunda sadece bir kalın kolye var ve başka mücevher yok.

20. Geleneksel Yaprak Dökmeyen Görünüm:

Geleneksel Dökmeyen Görünüm

Bu, sigara içerken ateşli göründüğü başka bir Kareena Kapoor saree fotoğrafı. Saree, kolsuz siyah askılı bir bluz ile sandal rengi ve mavinin birleşimidir. Küpesi olarak sadece bir çivisi var ve bu minimalist kıyafeti en sıcak seviyeye taşımayı başarıyor! Muhtemelen bunu ondan öğrenmeliyiz..

İşte bu kadar! Görünüşünden bu kadar ilham alabilirsiniz. Fikir basit. Parlak zıt renkler seçin ve bunları bir bluzla uygun şekilde eşleştirin. Bir tane yapılır, bazı mücevherleri süslemeniz gerçekten önemli değil. Tavrınız ve güveniniz konuşacak! Başlayın ve şimdi deneyin!