Shilpa Shetty ekranda “Dilwalon ke dil ka karar lootne” ile cızırdadığından beri, sadece UP, Bihar’ın değil, tüm ülkenin kalbini çaldı! Shilpa, yaşlandıkça büyüyen sonsuz güzelliği ile tanınır. Shilpa Shetty saree tasarımları moda endüstrisinde bir sansasyon yarattı. Sari taşımadaki zahmetsiz tarzıyla her tasarımcının hayalindeki modeldir. Göbek altı kıvrımı, dar pallusu ve şehvetli bluzlarıyla Shilpa Shetty gerçek bir moda ikonu. Bizi şaşırtan şey, basit bir sariyi podyuma uygun mükemmel bir topluluğa dönüştürme şeklidir! Öyleyse Shilpa Shetty saree koleksiyonundaki en iyi resimlerden bazılarıyla başlayalım.!

Saree içinde Shilpa Shetty

Fotoğraflarla Saree’deki Shilpa Shetty’nin Çarpıcı Güzelliği:

İşte Shilpa Shetty’nin en iyi günlerinden tasarımcı sari koleksiyonu resimleri.

1. Shilpa Shetty Sari Elbisesi:

Shilpa Shetty Sari Elbise

Shilpa Shetty sari önlüklere olan sevgisiyle tanınır! Kıvrımlı vücudu, her iki dünyanın en iyilerini harmanlamak için iyi oturan bir sari elbiseyi mükemmel bir şekilde tamamlıyor! Manish Malhotra’nın bu kırmızı ve gümüş Saree elbisesinde çok ateşli görünüyor! Düz uzun kesimli straplez bluz kelimenin tam anlamıyla bizi terletebilir! Shilpa Shetty Saree Stiline Üç Şerefe!

2. Shilpa Shetty Kundra Tasarımcı Saree:

Shilpa Shetty Kundra Tasarımcı Saree

Bu kırmızı ve sarı tasarımcı saree’de bu güzelliğe aşık oluyoruz. Shilpa Shetty Kundra, elbette bir stil duygusuyla mükemmel bir desi Bahu’ya benziyor! Sari, bir parlaklık unsuru eklemek için iki yan çip çalışma kenarlığı ile süslenmiştir. İyi yapılmış dirsek kollu bluzu bizi “Vay canına” yapıyor!

3. Shilpa Shetty Düğün Saree:

Shilpa Shetty Düğün Saree

Shilpa Shetty’nin hayattan daha büyük düğünü anılarımızda hala taze! Bayan, D Günü’nde en iyisinden başka bir şey elde etmeye hevesliydi! Bu kırmızı Banarasi saree, Bollywood’daki pahalı düğün kıyafetlerinden biri olarak biliniyor! Karmaşık detaylar ve süslü Polki mücevherleri ile o bizim mükemmel gelin versiyonumuz.!

4. Shilpa Shetty Lehenga Saree:

Shilpa Shetty Lehenga Saree

Shilpa Shetty, bu sarı Lehenga saree’de gerçek bir yıldıza benziyor. Sarının parlak tonu, esmer ten rengini oldukça iyi tamamlıyor. Saree, kıyafete ince bir parlaklık katan Gota ve ayna çalışmasıyla iyi hazırlanmış. Işıltılı aynalı bir bluzla eşleştirmesini çok seviyoruz..

5. İpek Saree’de Shilpa Shetty:

Shilpa Shetty İpek Saree

Shilpa Shetty’nin geleneksel ipek sari içindeki bu çarpıcı resmine bakın. Warli sanatı, kırmızı sari, bu divanın mükemmelden daha az görünmesini sağlamak için hassasiyetle dokunmuştur! İki taraf altın Zari bordür, zengin bir görünüm verir. Ve onu siyah ve beyaz Ikkat bluzunun şaşırtıcı bir kombinasyonuyla nasıl eşleştirdiğine bakın.!

6. Shilpa Shetty Siyah Sari:

Shilpa Shetty Siyah Saree

Shilpa Shetty’nin bu resmi saf kara büyü! Bayan, bu zarif, ancak duyusal görünen siyah sari ile ayaklarınızı yerden kesmeye hazır. Siyah kadife kuşaklı bir illüzyon bluz ile bu güzelliği anlatmaya kelimeler yetmez! Taktığı elmas gerdanlığa bir başparmak!

7. Güzel Kuğu:

Güzel Kuğu

Kızılderili düğünlerinden birinde buzdan yapılmış kuğu heykellerini hatırlıyor musun? Bu sari size onları hatırlatmıyor mu? Shilpa, kariyerinde ve dolayısıyla fizikselliğinde her zaman uzun ve heykelsi olmuştur. Bu göksel gümüş pileli saten pallu ile tepesinde, sari aslında mercan gölgesinde açık ve kremdeyken, ana cazibe pallu bluzla eşleşiyor.

8. Şeker Renkleri Saree’de Shilpa Shetty:

Şeker Renkleri Saree Shilpa Shetty

Günümüz nesli pop neon renklerini benimsedi ve bu nedenle gardırobuna doldurulmuş en iyi sari koleksiyonuna sahip modacılardan biri olan Shilpa, genellikle keskin trend belirleme duygusuyla tanınır. Burada, bu sareede, tüm şeker pop renkleri, parlak ve genç, pop pembe sari ile turuncu ve limon yeşili-sarısının gölgesinde birleştirilmiştir..

8. Tatlı Kırmızı:

tatlı kırmızı

Burada, zarif bir parçanın bu tasarımcı numarasında, Shilpa, zarif bir fildişi beyazı ile oldukça iyi bir şekilde birleştirilen kırmızı sıcak saree’yi taşıyor. Sari saten içindedir, bu yüzden kırmızının parıldadığını ve parıldadığını görürsünüz ve ardından pallu üzerinde altın kenarlıklı ve benekli beyaz vardır. Bu onun en iyi görünümlerinden biri.

9. Pembe ve Siyah:

pembe ve siyah

İşte sadece Shilpa’nın çok iyi çekebileceği, gülünç derecede bakımlı, modaya uygun, anlayışlı bir sari. Saree, birbiriyle mükemmel uyum sağlayan en seçkin ve güçlendirici renklerden ikisi olan siyah ve pembe renkte tasarlanmıştır. Pembe ve siyah şölenin ortasında, sari üzerine kazınmış, bluzdaki tek renkli çiçeği kavrayan kısa bir çiçek deseni var..

10. Saree Red’deki Shilpa Shetty:

Saree Kırmızılı Shilpa Shetty

Genellikle Shilpa’nın kendini bir kova glam’a daldırdığını görürdünüz ve genellikle sonuç böyle bir şeye benziyordu. Shilpa, mükemmel yerlerde mükemmel ölçümlere sahip en iyi bilinen B-town heykelciklerinden biridir, bu nedenle bu kadar şık bir tasarımcı parçasını çıkarmak bu üçüncü sayfa dalışı için hiç de önemli değil. Sari, dantel desenleri ile kırmızı sıcak, heyecan verici ve muhteşem.

12. Sıradan Görünüm Sıcak Yapıldı:

Sıradan Görünüm Sıcak Yapıldı

Shilpa Shetty’ye güvenin, mat bir rengi göz önünde bulundurun ve onu güzel bir sanat eserine dönüştürün. Genellikle çoğumuz gri rengi o kadar iyi kullanamayız ve sonra bir grinin genellikle yapmakta başarısız olduğu bariz güçlü ifade parçası vardır. Burada Shilpa, kenarda büyüleyici bir detay parçasıyla kendini zarif bir şekilde grinin etrafına sarıyor..

13. Brown ve Lacey Saree’deki Shilpa Shetty:

Kahverengi ve Lacey Saree'de Shilpa Shetty

Shilpa tarafından giyilen ve süslenen sari, kumaş boyunca uzanan kahverengi dantel detaylı patchwork ile yumuşak kahverengi ve beyaz kumaştan yapılmıştır. Sari, şifon içindedir ve sarinin şeffaf beyaz pallusu boyunca bluz üzerindeki aynı deseni vurgulayan ağdır..

14. Bubblegum Color Saree’deki Shilpa Shetty:

Bubblegum Renkli Saree Shilpa Shetty

İşte Shilpa’nın zarif bir şekilde çıkardığı ve mükemmel figürünü göz önünde bulundurarak güzel bir süslemeli bezemeli tatlı bir pembe, her zaman hemen hemen her şeyin onun kesilmiş yapısında iyi görüneceğini biliyorduk. Onunki gibi bir vücuttaki kırmızı ve altın sari, sahneyi ateşe vereceğinden emin.!

15. Davacı:

davacı

İşte bu röportajda, Shilpa’nın süslediği sari oldukça sade ve çiçek motifleri ve güzel şifon sanat eserleri ile fildişi ve kirli beyaz renkte bir açıklama parçası. Daracık sari, güzel yapılmış bir kayık yakalı bluz ile mükemmel bir şekilde tamamlanmaktadır. Sansasyonel görünmek için aksesuarlarını minimal tuttu.

Shilpa Shetty’nin sari fotoğraflarına doyamayacağınızı biliyoruz! Bu güzellik, her bakışta başarılı oldu ve onu Paparazzilerin en gözde favorilerinden biri haline getirdi. Fitness mantraları, diyet ipuçları ve kusursuz stil anlayışı binlerce kadına ilham kaynağı. Bize, sıkı çalışmayla desteklenen bir güven unsuruyla, dünyada başaramayacağınız hiçbir şey olmadığını öğretiyor.!