„Sarees“, kuriuos ketiname aptarti žemiau, sukūrė vienas geriausių visų laikų Indijos saree dizainerių. Sabyasachi Mukherjee yra viena garsiausių Indijos įžymybių saree dizainerių, o visi dizainai yra šedevrai. Jei ketinate atrodyti puošniai dėvėdami saree, tuomet turėtumėte dėvėti būtent šio dizainerio sukurtas.

Sabyasachi Sarees su nuotraukomis:

Šiame straipsnyje aptarsime kai kuriuos visų laikų geriausiai atrodančius sabyasachi sarees. Čia galite rasti savo mėgstamų sabyasachi sarees. Stebėkite tai. Čia yra 15 geriausių sabyasachi sarees su nuotraukomis, kurios yra lengvai prieinamos bet kurioje Indijos vietoje.

1. Raudona vilioklė Sabyasachi Saree:

sabyasachi sarees

Tai yra vienas iš geriausių Sabyasachis darbo pavyzdžių. Nuostabus mašinos darbas, atliktas su šia saree, akivaizdus iš viliojimo. Šio konkretaus dizainerio darbo negalima žavėtis. Šios saree pallu dalies modeliai. Jei ieškote kažko visiškai nuostabaus, tai ši saree jums tinka. Dėl viliojančio šio saree modelio jis visiškai tinka sportuoti vestuvėse ir kitomis progomis. Raudona spalva tikrai yra viena iš tinkamiausių spalvų, kurią galima nešioti su tokiu gražiu dizainu, padarytu ant šios saree.

2. „Sabyasachi“ dizaineris Allure Saree:

Sabyasachi Sarees 2

Tai kažkas, kas palenks jūsų protą, kai jį pamatysite. Fantastiško šios saree vilionės negalima palyginti su niekuo, nes ji yra unikali. Tai suteiks moteriai karališką išvaizdą, kurios nori visi. Jei esate pasirengęs sportuoti kažką visiškai viliojančio. Nuostabus šios saree priekinės ir galinės dalies modelis yra tikriausiai vienas iš geriausių ekranų, kuriuos kada nors pamatysite.

3. „Sabyasachi“ Pietų Indijos stiliaus vestuvių saree:

Sabyasachi Pietų Indijos stiliaus vestuvės Saree 3

Tai yra viena iš geriausių vestuvių saree ten. Nuostabus raštas, padarytas apatinėje šios saree dalyje, pritrauks visą dėmesį, o patrauklumas pagerės tik tada, kai jūsų akys pagaus palu. Palaidinė atrodo visiškai tinkama šiai saree ir jei jums reikia kažko visiškai naujo ir žavingo, tai jums tinka. Blizgantis šios saree elementas pirmiausia traukia moteris, o nuostabi šios saree nuotakos vilionė leis jums atrodyti kaip gražiausios moterys vestuvėse.

4. „Auksinė Sabyasachi Master Piece Saree“:

Sabyasachi Sarees-Golden Sabyasachi MasterPiece 4

Čia yra nuostabi auksinė saree, kuri pasižymi geriausiu viliojančiu blizgesiu. „Saree“ taip pat yra šiek tiek rožinės arbatos ir tai daro ją tik gražesnę. Jei jums reikia kažko visiškai naujo ir nuostabaus, tai tikriausiai jums tinka vienas talentingiausių šalies saree dizainerių. Saree bus tinkamas sportuoti vestuvėse ir kitomis progomis, tokiomis kaip vakarėliai ir kiti panašūs renginiai. Kur tik nešiositės šį šedevrą, būsite traukos centras.

5. Geltona Sabyasachi Saree su paprasta siuvinėjimo siena:

Sabyasachi Sarees-geltona Sabyasachi Saree 5

Ši saree yra viena iš geriausių sarees spalvų – geltona. Tai dera kartu su jo dizainu, ir vienas bus labiau sužavėtas nuostabiu modeliu, kurį ši saree demonstruoja pasienio dalyje.

6. Juodoji Sabyasachi Plain Saree:

Sabyasachi Sarees-juoda Sabyasachi Saree 6

Čia yra graži Sabyasachi saree, turinti juodą spalvą ir neabejotinai yra viena iš geriausiai atrodančių. Jei ieškote kažko visiškai viliojančio, tai gali būti tas, kurį galite sportuoti vestuvėse ir kitomis ypatingomis progomis.

7. Sabyasachi bengalų vestuvių saree:

Sabyasachi Sarees-Bengai vestuvių saree Sabysachi 7

Čia yra gražiai atrodanti vestuvių saree, sukurta Sabyasachi. Šios saree dizainas yra tai, ką kiekviena moteris norės parodyti. Palaidinė taip pat atrodo labai gerai su saree.

8. Paskutinis Sabyasachi Saree gėlių darbas:

Sabyasachi Sarees-Naujausios Sabyasachi Saree 8

Čia yra puikiai atrodanti saree, kurioje yra puikus viliojantis modelis. Nuostabus sudėtingas modelis, kurį jis demonstruoja visame kūne, yra tas, kuriam pirmenybę teikia visi. Jei ieškote kažko, ką būtų galima dėvėti su ruda palaidine, tai gali būti jums tinkamiausia.

9. Juodoji Sabyasachi Party-Wear Saree:

Sabyasachi Sarees-Black Sabyasachi Party-Wear Saree 9

Tai puiki saree, kuri turi labai gerą modelį, padarytą apatinėje ir vidurinėje dalyje. Taškinis raštas atrodo tikrai gerai ant juodos pagrindinės medžiagos, todėl pirmiausia jis toks patrauklus.

10. „Net Sabyasachi Saree“:

Sabyasachi Saree auksinėms palaidinukėms 10

Jei esate įsimylėję auksines palaidines, jums reikės tinkamos saree. Ši garsaus Sabyasachi Mukherjee sukurta saree yra kažkas, kas taip pat rodo tam tikras įspūdingas juodos ir auksinės spalvų proporcijas. Tai kažkas, ką galite dėvėti beveik bet kur ir atrodyti žavingai.

11. Raudona šventinė Sabyasachi Saree:

„Sabyasachi Sarees-Red“ šventinė „Sabyasachi Saree“ 11

Tai graži saree, sukurta to paties garsaus dizainerio, kurio šedevrai aptariami šiame straipsnyje. Šis konkretus sportuoja tikrai gerą modelį, padarytą ant kūno naudojant tradicinį indišką dizainą. Pasienio dalys taip pat yra gana gerai išsiuvinėtos, o visa saree yra įspūdinga masiniams saree mėgėjams.

12. Sabyasachi „Raudonasis tinklas Saree“:

Sabyasachi Sarees-Red Net Saree, Sabyasachi 12

Čia yra puiki „Sabyasachi saree“, kuri yra gražaus dizaino, padaryta su tikrai mažais raštais.

13. Bolivudas, visiškai išsiuvinėjęs Sabyasachi Saree:

Sabyasachi Sarees-Bolivudas Sabyasachi Saree 13

Čia yra puiki saree, kuri atitiks jūsų Bolivudo grožio poreikius ir atrodys kaip nuostabi įžymybė.

14. Žavinga Sabyasachi Saree:

Sabyasachi Sarees-žavinga Sabyasachi Saree 14

Ši žavinga saree iš Sabyasachi saree nustoja vilioti. Lehenga modelis, kurį seka ši tradicinė Indijos drabužių medžiaga, pirmiausia atrodo taip įspūdingai.

15. „Vogue Saree“ pateikė Sabyasachi Mukherjee:

Sabyasachi Sarees-Vogue Saree Sabyasachi Mukherji 15

Tai garsaus dizainerio sukurtas šedevras ir skirtas tam, kad moteris atrodytų visiškai žavinga.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.