Taip pat žinomas kaip Koshavam Saree, Madisar saree yra viena iš tradicinių sarees, kurią atlieka tamilų brahminų moterys. Saree stilius atsirado II amžiaus prieš Kristų viduryje – I amžiuje po Kr. Šio etapo metu antarijos ir uttariya drabužiai buvo sujungti, kad būtų pristatytas vienas drabužis. Remiantis senoviniais Madisar saree atvaizdais, galima atskleisti, kad saree kilęs iš Tagore šeimos, kurią sukūrė Jnanadanandini Devi.

Madisar sarees dažniausiai apvynioja Iyers ir Iyengars, šiek tiek skiriasi pallu padažu. Iš pradžių „Madisar“ buvo dėvimi kaštoninės arba raudonos spalvos; tačiau dabar jis yra įvairių spalvų ir raštų, atsižvelgiant į dėvėtojo pasirinkimą ir progą.

Madisar Sarees svarba:

Madisar saree, kilusi iš pradžių, buvo nešiojama tik vestuvių tikslais Pietų Indijos moterų. Vėliau jis sugalvojo simbolinę ir praktinę prasmę, atskleidžiančią apsaugą ir kuklumą. Ši 9 jardų saree yra vyro ir moters principų vienybės simbolis visatoje, nes ji yra ir dhoti, ir pallu forma. Tai taip pat vykdoma daugeliui religinių tradicijų Čenajuje, nes atrodo panašiai kaip ardhanareeswara.

Madisar Sarees ypatybės:

„Madisar sarees“ turi daugybę funkcijų, susijusių su jos tradicija ir religija. Štai keletas populiarių.

  • Dabar „Madisar saree“ galima nešioti su 6, o ne 9 jardų saree
  • Šios saree apranga iš priekio atrodo kaip kriauklė, jungianti ją su kai kuriais religiniais principais, tokiais kaip Šri Krišna tattva, Lakshmi Devi tattva, Chaitanya ir Marak-Shakti.
  • Vėlgi, manoma, kad garbinimas dėvint Madisar saree kolekciją suaktyvintų Pancha prana organizme
  • Taigi, ar tai nėra labai religinga ir prasminga saree, kurią dėvėti!

Kuris audinys dažniausiai naudojamas „Madisar Sarees“?

„Madisar saree“ kolekciją galima įsigyti iš įvairių audinių. Pradedant nuo grynos medvilnės, iš kitų medžiagų, kurias galima įsigyti, yra poliesterio-medvilnės, šilko, medvilninio šilko ir įvairių kitų mišinių. Saree buvo sukurtas iš gryno medvilninio audinio, tik su paprastais atspaudais. Tai leido moterims lengvai ją apklijuoti ir vasarą išlikti švieži. Tačiau pasikeitus dizainui ir stiliui, vėliau jie buvo prieinami ir iš kitų audinių, o tai padidino jo paklausą įvairiomis progomis.

Kokios kūno formos moterys renkasi šią „Saree“?

Dauguma Indijos moterų yra sveikos ir linkusios. Madisar saree yra viena iš sarees, suteikiančių kiekvienai formai tobulą išvaizdą. Be jokios abejonės, anksčiau ši saree buvo leidžiama moterims tik po vedybų, tačiau šiuo metu situacija pasikeitė. Nesvarbu, ar esate tarp lieknų ir tinkamų moterų, ar sveikų ir lieknų, ši saree tinka bet kuriai moteriai. Moteris su sunkia siena paprastai nori dėvėti 9 jardų saree, o lieknam ir vidutiniam kūnui pakanka net 6 jardų.

Top 10 gražių Madisar Sarees dizaino su vaizdais:

Eikite tradiciškai su „Madisar saree“ kolekcija, kad atrodytumėte kultūringai.

1. Tradicinė Sungudi Madisar Saree:

Tradicinė Sungudi Madisar Saree

Jei ieškote tradicinės ir gana paprastos Madisar saree, tai yra seniausia ir išspausdinta saree, su kuria galite eiti.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Jei galvojate apie tai, kaip dėvėti Madisar saree Iyengar stilių, tai iš pradžių yra geriausia saree. Pagaminta iš švelnios medvilnės medžiagos, šiai saree suteikiama žalia ir raudona spalva su linijomis. „Pallu“ suteikiama raudona spalva su auksinėmis juostelėmis ir kraštinėmis, kad atrodytų kitaip.

Dėvėjimo progos:

Nuo įprasto dėvėjimo iki proginio dėvėjimo ši saree bet kuriuo metu suteikia puikią išvaizdą. Saree taip pat geriausiai tinka puošniai suknelei.

2. Madisar Mami Tussar Saree:

Madisar Mami Tussar Saree

Galvojate, kaip dėvėti Madisar saree iš Mami Tussar dizaino? Na, jūsų nuostabai, šią saree galima dėvėti Iyer ir Iyengar stiliaus arba įprastai, kaip dėvimi kiti sarees.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Ši graži paprasta saree yra pagaminta iš šilko medžiagos, suprojektuotos su nuostabiu deriniu. Mėlynajai saree suteikiamas rožinis ir auksinis horizontaliai išklotas pallu, o visam saree – panašus kraštas su jame sukurta geometrine forma.

Dėvėjimo progos:

Tai dizainas, labai populiarus vestuvėse, festivaliuose, įmonių renginiuose ar kitose mažose tradicinės išvaizdos funkcijose.

3. Nuotakos Madisar Saree:

Nuotaka Madisar Saree

Vestuvių sarees Iyers ir Iyengars visada išliko kaštoninės arba raudonos spalvos. Čia yra viena iš labiausiai dėvėtų nuotakos Madisar saree, kuri suteikia tipišką etninę nuotakos išvaizdą.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Ši tradicinė vestuvių drabužių saree yra pagaminta iš medvilninio šilko medžiagos su vienspalviu kaštonu. Norėdami pagerinti saree išvaizdą, jam suteikiama auksinė siena su taškiniu darbu ant auksinės sienos. „Pallu“ taip pat suteikiamos horizontalios auksinės linijos, leidžiančios turtingai atrodyti.

Dėvėjimo progos:

Kaip rodo pavadinimas, tai yra nuotakos drabužių dizainas, kuris dėvimas vestuvėse ar religinėse šventėse.

4. Paruošta Iyer Madisar Saree:

Paruošta Iyer Madisar Saree

Galvojate, kaip dėvėti Madisar saree 6 jarduose? Taip, šiek tiek sunku apvynioti 9 jardų saree, tačiau šiandien, naudojant 6 jardų saree, šis sunkumas buvo išspręstas naudojant paruoštą dėvėti saree.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Ši paruošta „Madisar saree“ yra pagaminta iš žalios spalvos poliesterio-medvilnės medžiagos. Saree jau yra suteikta panaši į dhoti struktūrą, kuri yra tiesiog dėvima ir surišama. Raudonos spalvos palu su auksine siena taip pat yra gerai suplanuota, kad būtų paprasčiausiai apsivyniojusi.

Dėvėjimo proga:

Vestuvės, šokių programos, festivaliai ir kt. Yra geriausios progos nešioti šią paruoštą saree.

5. Languota Madisar Saree:

Languota Madisar Saree

Norite turėti kažką naujo iš „Madisar saree“ kolekcijos? Išbandykite šį languotą dizainą su keliomis spalvomis. „Saree“ suteikiamas ir paprastas saree dizainas, ir languotas dizainas, sujungtas su atspaudais.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Šiam paprastam geltonam saree iš medvilninio šilko suteikiamas palu, suprojektuotas su languotu įvairių spalvų dizainu. Galvojate, kaip dėvėti Madisarą? Na, palu skyrius patikrinimuose lieka ant priekinės pusės dangtelio, o paprastas geltonas – žemyn su paprastu auksiniu kraštu.

Dėvėjimo progos:

Ši saree gali būti dėvima įvairiomis progomis, tokiomis kaip vestuvės, vakarėliai, socialiniai renginiai ir kt.

6. Kuberanas Madisar Saree:

Kuberanas Madisar Saree

Ar jums patinka raudonos ir žalios spalvos derinys? Čia yra dar vienas „Madisar sarees“ dizainas, kuris tikrai užkariaus jūsų širdį. Spalvų derinys ir nešiojamas dizainas daro jį populiarų tarp moterų.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Tiesiog patikrinkite „Kuberan Madisar saree“ atvaizdus ir sužinosite, kad saree yra raudonos ir žalios spalvos, su auksiniais siuvinėjimais, kad pagerintų jo išvaizdą. Saree yra pagaminta iš šilko medžiagos, kuri nešiojant suteikia gražią išvaizdą.

Dėvėjimo progos:

Vestuvės, festivaliai, poojas, vakarėliai ir tt Tai universali saree, kurią galima nešioti bet kuriai funkcijai.

7. „Polka Design Madisar Saree“:

„Polka Design Madisar Saree“

Norite Madisar saree pridėti kažką retro stiliaus? Kaip apie taškuotą dizainą, kuris valdė senus laikus? Su paprastais atspaudais šis dizainas suteikia gaivų išvaizdą saree.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Sukurta raudonos ir geltonos spalvos, ši saree yra pagaminta iš grynos medvilnės medžiagos. Saree suteikiamas raudonas pallu, o saree yra geltonos spalvos. Abiem saree yra raudonos ir auksinės spalvos taškeliai, o pallui – auksinis kraštas.

Dėvėjimo progos:

Nuo įprasto dėvėjimo iki smulkių funkcijų ši saree tinka klasikinei išvaizdai dėvėtojui.

8. Oranžinė ir žalia Madisar Saree:

Oranžinė ir žalia Madisar Saree

Kita populiari spalva, valdanti paruoštą Madisar saree kolekciją, yra oranžinės ir žalios spalvos derinys, kuris pagal Pietų Indijos kultūrą laikomas daug šventu.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Įdomu, kaip dėvėti Madisar saree? Ši paruošta saree yra paruošta dėvėti su dhoti, sujungtu su pallu. Pagaminta iš medvilninio šilko medžiagos, saree suteikia oranžinę spalvą su tamsiai žaliu palu ir kraštais. Žalią spalvą taip pat sudaro auksiniai apvadai.

Dėvėjimo progos:

Nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, religinės šventės, festivaliai ar net vakarėliai, šią saree galima dėvėti bet kur, kad atrodytų žavingai.

9. Tamilų Iyer Madisar Saree:

Tamilų Iyer Madisar Saree

Norite šiek tiek pasukti dėvėdami Madisar saree? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išbandyti „Tamil Iyer Madisar“. „Saree“ ne tik puikiai atrodo iš priekio, bet ir atrodo iš galo.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Sukurta vestuvių spalvos kaštoninės ir žalios spalvos, paruošta dėvėti saree komplektuojama su žalios spalvos dhoti. Saree palu yra kaštoninės spalvos su auksiniu kraštu. Pagrindinė tamilų Iyer Madisar atrakcija yra ta, kad ji suteikia sulankstytą dhoti išvaizdą iš užpakalio.

Dėvėjimo progos:

Kaip sako spalva, šis dizainas yra populiarus vestuvėms ir vakarėliams.

10. Brahminas Madisar Saree:

Brahminas Madisar Saree

Brahminai taip pat apvynioja saree panašiai kaip kiti Madisar sarees, vienintelis skirtumas yra pallu pusė, kurią jie uždeda ant peties, kuri yra pakeista į kairę.

„Saree“ dizainas ir audinys:

Šis Brahmin Madisar yra tamsiai rausvos spalvos, pagamintas iš gryno šilko medžiagos. Saree taip pat suteikiama auksinė sienelė su vidutinio storio ir juoda siena apačioje. Visas saree yra paprastas, o pallu sukurtas auksinėmis linijomis.

Dėvėjimo progos:

Ši Brahmin Madisar rūšis puikiai tinka vestuvėms ir panašioms religinėms funkcijoms, kad atrodytų gražiai ir tradiciškai.

Kaip dėvėti Madisar Sarees?

  • „Madisar saree“ yra ir „Iyer“, ir „Iyengar“ stiliaus saree apipavidalinimo derinys.
  • Galvojate, kaip dėvėti Madisar saree? Moterims, bandančioms dėvėti šią saree, tai gali būti geras pratimų laikas, nes tai apima per daug lenkimą, sukimąsi, rankų judėjimą čia ir ten ir tt.
  • Populiariausias tarp visų yra dhoti stilius, kai saree yra sulankstytas tarp kojų ir užlenktas. Kitas saree galas yra prigludęs prie juosmens, kad atrodytų kaip diržas.

Kokia palaidinė tinka Madisar saree?

Tiesiog patikrinkite bet kurią „Madisar saree“ nuotrauką ir sužinosite, kad tradiciškai saree nebuvo su palaidine. Tačiau bėgant laikui moterys pradėjo dėvėti palaidines. Šiuo metu, atsižvelgiant į „Madisar“ tipą, dėvimos paprastos dizainerių palaidinės, kurios yra saree spalvos ir dizaino derinys arba priešingai. Kaip ir saree yra įvairių medžiagų, palaidinės gali būti iš įvairių medžiagų.

Šiandien moterys gali laikyti Madisar saree kaip tradicinę ir antikinę stiliaus aprangą, Madisar turi tvirtą religinių faktų, kurie yra labai svarbūs, pagrindą. Saree lyginama su daugybe ritualų ir šventų dalykų, todėl tai yra svarbi nuotakos palaima, dėl kurios ji pirmą kartą jai buvo suteikta vestuvių dieną. Saree taip pat populiariai nešama kituose festivaliuose su pasididžiavimu, pvz., Varathas, Karthigai Pandigai, Pongal, dušai kūdikiams ir tt Medvilnės ir sintetinės medžiagos sarees dažniausiai nešiojami reguliariai dėvėti arba mirties ceremonijų metu. Saree yra puikus feminizmo ir dvasingumo derinys.