Aşağıda tartışacağımız kısraklar, şimdiye kadarki en iyi Hint sari tasarımcılarından biri tarafından tasarlandı. Sabyasachi Mukherjee, Hindistan’daki en tanınmış ünlü sari tasarımcılarından biridir ve tüm tasarımlar başyapıttır. Bir sari giyerek şık görünmeyi düşünüyorsanız, o zaman bu özel tasarımcı tarafından yapılanlar giymeniz gerekenler..

Resimlerle Sabyasachi Sarees:

Bu yazıda, tüm zamanların en iyi görünen sabyasachi sarelerinden bazılarını tartışacağız. En sevdiğin sabyasachi sarelerini buralarda bir yerde bulabilirsin. Buna dikkat edin. İşte fotoğraflı en iyi 15 sabyasachi sari, Hindistan’ın herhangi bir yerinde kolayca bulunabilen aşağıdaki gibidir..

1. Kırmızı Cazibe Sabyasachi Saree:

sabyasachi sarees

Bu, Sabyasachis çalışmalarının en güzel örneklerinden biridir. Bu saree üzerinde yapılan harika makine işi, cazibeden açıkça görülüyor. Bu özel tasarımcının çalışmaları yeterince beğenilemez. Bu saree’nin pallu kısmında yapılan desenler. Tamamen şaşırtıcı bir şey arıyorsanız, bu sari tam size göre. Bu saree tarafından spor edilen çekici desen, onu düğünlerde ve diğer durumlarda spor yapmaya tamamen uygun hale getirir. Kırmızı renk kesinlikle bu saree üzerinde yapılan bu kadar güzel bir tasarımla taşıyabileceğiniz en uygun renklerden biridir..

2. Sabyasachi Tasarımcısı Allure Saree:

Sabyasachi Sarees 2

Bu, gördüğünüzde aklınızı başınızdan alacak bir şey. Bu saree’nin fantastik cazibesi, benzersiz olduğu için oradaki hiçbir şeyle karşılaştırılamaz. Bir kadına herkesin istediği asil görünümü sağlayacaktır. Tamamen çekici bir şey spor yapmaya istekli iseniz. Bu saree’nin ön ve arka kısmında yapılan harika desen, muhtemelen görüp göreceğiniz en güzel ekranlardan biridir..

3. Sabyasachi Güney Hint Tarzı Düğün Saree:

Sabyasachi Güney Hint Tarzı Düğün Saree 3

Bu, oradaki en iyi düğün kısraklarından biridir. Bu saree’nin alt kısmında yapılan harika desen tüm dikkatleri çekecek ve cazibe yalnızca gözünüz palluyu yakaladığında daha iyi hale gelir. Bluz bu sari için tamamen uygun görünüyor ve tamamen yeni ve büyüleyici bir şeye ihtiyacınız varsa, o zaman bu sizin için doğru şey. Bu saree’nin parlak unsuru, ilk etapta kadınları cezbeden şeydir ve bu saree’nin muhteşem gelin cazibesi, bir düğünde en güzel kadınlar gibi görünmenizi sağlayacak şeydir..

4. Altın Sabyasachi Master Piece Saree:

Sabyasachi Sarees-Altın Sabyasachi MasterPiece 4

İşte karşılaşacağınız en çekici parıltıyı spor yapan inanılmaz bir altın sari. Saree ayrıca biraz çay pembesi girdisiyle birlikte gelir ve bu onu daha güzel gösterir. Tamamen yeni ve şaşırtıcı bir şeye ihtiyacınız varsa, bu muhtemelen ülkedeki en yetenekli sari tasarımcılarından birinden sizin için doğru olan şeydir. Saree, düğünlerde ve partiler ve diğer benzer etkinlikler gibi diğer durumlarda spor yapmak için uygun olacaktır. Bu şaheseri nereye götürürseniz götürün cazibe merkezi olacaksınız..

5. Basit Nakış Bordürlü Sarı Sabyasachi Sari:

Sabyasachi Sarees-Sarı Sabyasachi Saree 5

Bu sari, oradaki sareler için en iyi renklerden biri olan sarı ile birlikte gelir. Üzerinde yapılan tasarımla el ele gider ve bu saree’nin sınır kısmında gösterdiği harika desenden çok etkilenecektir..

6. Siyah Sabyasachi Ovası Saree:

sabyasachi sarees-siyah sabyasachi saree 6

İşte siyah renkle gelen ve kesinlikle şimdiye kadar gördüğünüz en güzel görünenlerden biri olan güzel bir Sabyasachi sari. Tamamen çekici bir şey arıyorsanız, düğünlerde ve diğer özel günlerde spor yapabileceğiniz bu olabilir..

7. Sabyasachi Tarafından Bengalce Düğün Saree:

Sabyasachi Sarees-Bengai Wedding Saree by Sabysachi 7

İşte Sabyasachi tarafından tasarlanan güzel görünümlü bir düğün sari. Bu saree’nin sergilediği tasarım, dışarıdaki her kadının göstermeye istekli olacağı bir şey. Bluz ayrıca sari ile gerçekten çok iyi görünüyor.

8. Son Sabyasachi Saree Çiçek Çalışması:

Sabyasachi Sarees-Son Sabyasachi Saree 8

İşte üzerinde harika bir çekici desenle gelen harika görünümlü bir sari. Vücudun her yerinde sergilediği müthiş karmaşık desen, herkes tarafından tercih edilecek bir şeydir. Kahverengi bir bluz ile giyilebilecek bir şey arıyorsanız, bu sizin için doğru olan olabilir..

9. Siyah Sabyasachi Parti Giyim Sari:

Sabyasachi Sarees-Siyah Sabyasachi Party-Giyim Saree 9

Bu, alt kısımda ve ayrıca orta kısımda yapılan çok iyi bir desenle gelen harika bir saridir. Noktalı desen, siyah temel malzeme üzerinde gerçekten iyi görünüyor ve onu ilk etapta bu kadar çekici yapan da bu..

10. Net Sabyasachi Saree:

Altın Bluzlar İçin Sabyasachi Saree 10

Altın bluzlara aşıksanız, onlarla giymek için uygun bir sari gerekir. Ünlü Sabyasachi Mukherjee tarafından tasarlanan bu sari, siyah ve altın renklerinin etkileyici oranlarını da gösteren bir şeydir. Neredeyse her yerde giyebileceğiniz ve büyüleyici görünebileceğiniz bir şey..

11. Kırmızı Şenlikli Sabyasachi Saree:

Sabyasachi Sarees-Kırmızı Şenlikli Sabyasachi Saree 11

Bu, bu makalede başyapıtları tartışılan aynı ünlü tasarımcı tarafından yapılan güzel bir sari. Bu özel model, geleneksel Hint tasarımı kullanılarak vücutta yapılan gerçekten iyi bir desene sahiptir. Kenar kısımları da oldukça iyi işlenmiştir ve tüm sari, toplu sari severleri etkilemek için yapılmıştır..

12. Sabyasachi’den Red Net Saree:

Sabyasachi Sarees-Kırmızı Net Saree Tarafından Sabyasachi 12

İşte üzerinde gerçekten küçük desenlerle yapılmış güzel bir tasarımla gelen harika bir Sabyasachi sari.

13. Bollywood Tamamen Nakışlı Sabyasachi Saree:

Sabyasachi Sarees-Bollywood Sabyasachi Saree 13

İşte Bollywood güzellik ihtiyaçlarınıza uyacak ve muhteşem bir ünlü gibi görünmenizi sağlayacak harika bir sari..

14. Büyüleyici Sabyasachi Saree:

Sabyasachi Sarees-Büyüleyici Sabyasachi Saree 14

Sabyasachi saree’den gelen bu büyüleyici sari, çekici olmaktan çıkıyor. Bu geleneksel Hint giyim malzemesinin izlediği lehenga deseni, ilk etapta bu kadar etkileyici görünmesini sağlayan şeydir..

15. Sabyasachi Mukherjee’den Vogue Saree:

Sabyasachi Sarees-Vogue Saree by Sabyasachi Mukherji 15

Bu ünlü tasarımcı tarafından yapılmış bir başyapıttır ve bir kadının kesinlikle büyüleyici görünmesini sağlamak içindir..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.