Daugelis garsių aimanų buvo sutramdytos dar prieš pasaulio šviesą. Daug kartų gyvenimas buvo staiga nutrauktas, negalvojant apie pasekmes. Sveikas nėštumas yra tada, kai tam mažam kūdikiui jūsų viduje leidžiama augti ir kai mes kalbame apie abortą, tai reiškia staigią mažo tavyje augančio gyvenimo pabaigą, kuri yra apgalvota siekiant naudos sau ar visuomenės spaudimui.

Dažniausi abortų simptomai ir priežastys

Aborto simptomai ir priežastys:

Nors abortai yra labai nerekomenduojami, grafikai vis dar rodo, kad jų egzistuoja dideliais kiekiais visame pasaulyje, todėl šiandien aptariame abortų priežastis ir simptomus.

Abortų priežastys:

Čia mes nurodėme keletą pagrindinių abortų priežasčių.

1. Medicinos istorija:

Dažnai kartais gali būti labai įmanoma, kad klaidingas motinos ar tėvo genas perduodamas vaikui. Šiuo metu vaikas, vis dar augantis motinos kiaušidėse, nėra pakankamai stiprus, kad galėtų kovoti su šia liga. Dėl to kūdikis daug kartų gali kentėti viduje, o tokiais momentais motina ar šeima gali pasirinkti abortą, kad išgelbėtų kūdikį. Štai kodėl ankstyvoje vaisiaus stadijoje šeimos prašoma pateikti išsamų visos šeimos ligos istorijos dokumentą.

2. Visuomenės spaudimas:

Tai yra viena iš pagrindinių abortų priežasčių, kai neseniai atliktas tyrimas buvo skirtas paauglių grupei – vėlyviems paaugliams – vienas vaisingiausių laikotarpių mergaitei pastoti. Jaunystė ir linksmybės eina koja kojon, taigi, kitas tyrimas, patvirtinantis pirmąjį, teigė, kad daugybė nėštumo atvejų yra susiję su paaugliais. Dabar visuomenė vaidina didžiulį vaidmenį nustatant kūdikio likimą. Vakarų šalyse, nors kai kurie į tai žiūri blogai, ši priežastis pamažu pripažįstama, tačiau kai kurios besivystančios šalys vis dar sprendžia šią problemą. Daugeliu atvejų visuomenės baimė gali paskatinti tėvus priimti tokį siaubingą sprendimą.

3. Moterų genocidas:

Dažniausiai paplitusi ne Vakarų šalyse, tyčinis vaiko gyvenimo nutraukimas, pagrįstas kūdikio lytimi. Vaikų mergina vis dar yra rimta problema, dažniausiai ortodoksiniuose kampeliuose, kur mergaitės gimdymas nėra vertinamas. Todėl daug kartų patys šeimos nariai priverčia mamą eiti šiuo keliu.

Aborto požymiai ir simptomai:

Abortas daugiausia vyksta po peiliu, kad sunaikintų tavyje augančią gyvybę. Tai visų pirma operacija, kurią turi atlikti motina, tačiau dažnai tam reikia tam tikrų pasiruošimų. Čia pateikiame 10 pagrindinių aborto požymių ir simptomų, kurie jums padės.

1. Fizinė jėga:

Panašiai, kaip reikia kūdikio stiprybės, mama prieš atlikdama operaciją turi turėti tam tikrą fizinę jėgą, kitu atveju, kraštutiniais atvejais, ir dėl šios operacijos gali mirti ne tik vaikas, bet ir motina.

2. Kraujavimas:

Dažnai pastebėjote kraujavimą, kuris bėgant dienai tampa lengvas ir sunkus. Šiuo metu galite patirti persileidimą arba netrukus. Ši situacija reikalauja aborto, jei sąlygos yra pernelyg sunkios.

3. Silpnumas:

Kūdikis tavyje užims visą erdvę. Jis maitinsis iš jūsų, dalinsis jumis ir gyvens jumyse, o proceso metu lėtai išeikvos jus iš energijos. Panašiai kaip įprasta vaiko aborto operacija taip pat turėtų įtakos jūsų sveikatai. Pirmąsias kelias dienas paprastai mama jaučiasi silpna ir serga.

4. Skausmas:

Dažnai, kai žalojamas natūralus procesas, kūdikis staigiai ištraukiamas, todėl skausmas gali būti jūsų pilve maždaug savaitę. Tai svyruoja nuo lengvo perštėjimo iki švelnaus, bet tinkamo skausmo, dažniausiai, kai pilvo sritis patiria spaudimą.

5. Nugaros skausmas:

Vienas iš labiausiai matomų abortų simptomų yra nugaros skausmas (lengvas ar stiprus). Tai yra vienas iš pagrindinių moterų, kurios patiria abortą, simptomų, ir tai gali lengvai aptikti tiek vyrai, tiek moterys, nes kartais skausmas bus nepakeliamas ir žmonėms bus sunku su tuo susidoroti. Žmonės, kurie jau turi nugaros problemų, gali išsiaiškinti, kiek skausmo jie patirs po to. Nugaros skausmas taip pat yra vienas iš labiausiai pastebimų simptomų jaunoms moterims. To niekaip negalite išvengti.

6. Mėšlungis:

Mėšlungis taip pat dažnas po abortų. Po abortų žmonės susidurs su kojų ar nugaros spazmais. Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių simptomų moterims, kurios daro abortą būdamos vyresnės nei paprastai. Mėšlungis yra nugaros skausmas ir gali sugadinti jūsų dieną. Akivaizdu, kad yra tam tikrų priemonių, kurios gali fiziškai palengvinti mėšlungį (kuris trunka ilgai ir veiksmingai mažina skausmą). Moterims, kurioms po abortų kyla mėšlungis, rekomenduojama pasitarti su gydytojais (gydytojais).

7. Pilvo skausmas:

Asmuo susidurs su stipriu pilvo skausmu, jei ji išgyvens aborto stadiją. Mes visi žinome, kad šis procesas yra skausmingas. Tačiau skausmas ne tik praeina. Atrodo, kad po viso proceso skauda visą kūną. Galima sakyti, kad pilvo dalis yra viena labiausiai paveiktų moterų, patyrusių abortą, dalių. Skausmas yra stiprus ir simptomas būdingas moterims (nepriklausomai nuo jų amžiaus).

8. Kraujavimas iš makšties:

Aborto simptomai nesibaigia. Tarp visų abortų simptomų, pasak moterų, šis yra labiausiai erzinantis. Moterys dažnai susiduria su šiuo simptomu, o kartais kraujavimo problema tampa sunki. Kai kuriais atvejais kraujas tekės kartu su šlapimu. Moterys, atlikusios aborto procedūrą, turės susidoroti su.

9. Dėmimas:

Galima pastebėti, kad tepimas yra vienas iš labiausiai matomų abortų simptomų. Po abortų moterys susiduria su tokiais simptomais kaip dėmėjimas, kuris dažniausiai atsiranda ant makštį supančios odos. Daugeliui moterų būdinga tendencija ją supainioti su likusiais kraujo taškais nuo mensavimo.

10. Nuovargis:

Nuovargis gali būti vienas iš labiausiai tikėtinų abortų simptomų. Daugelis moterų susiduria su tuo ir galima sakyti, kad tai yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių abortų simptomų. Nuovargis prilips prie kūno kaip guma ir popierius.