Paprastai vaikų skėčiai yra maži skėčiai, skirti tik jūsų vaikams. Dauguma vaikų skėčių yra pagaminti iš vaikams tinkamo dizaino ant baldakimo, pavyzdžiui, animacinių paveikslėlių ar kitokio gyvūnų dizaino, pavyzdžiui, ančių, tigrų, triušių, varlių ir tt. Gerai žinoma, kad vaikai nuolat keičia savo susidomėjimą ir nori visų žaislų. ir aksesuarai, atitinkantys naują madą, todėl duoti vaikui skėtį yra labai geras pasirinkimas.

Naujausi & Geriausi skėčiai vaikams:

Patikrinkime keletą gražių skirtingų modelių vaikų skėčių dizaino, kurie tikrai yra labai įspūdingi.

1. Vaikų piratų skėtis:

Naujausi skėčiai vaikams

Visiems trokštantiems piratų su akių lopinėliais ir papūgoms toks vaikų piratų skėtis yra idealus pasirinkimas vaikui užsiimti visa smagia veikla, pvz., Lobių medžioklė, buriavimas laivais ir pan. Naudodami piratų vėliavų 3D ypatybes, kalavijuokite šiuos skėčius vaikams taip pat suteikia gerą išvaizdą.

2. Vaikų dinozaurų skėtis:

Dinozaurų skėtis vaikams

Skaitydami savo vaikų dinozaurų istorijas visą vaikystę ir dažniausiai jie geriau nei mes atsimena ir ištaria skirtingas rūšis ir jų pavadinimus, tokie dinozaurų vaikų skėčiai jiems yra būtini.

3. Nuostabus vaikų burbulų skėtis:

Nuostabus vaikų burbulų skėtis

Vaikų burbulų skėčiai yra labiausiai mylimi mažų vaikų. Burbuliniai skėčiai turi visą apvalų kupolą. Skėčio palapinė paprastai yra skaidraus plastiko ir karikatūristų, todėl vaikai juos taip myli, skėčiai iš burbuliukų gali geriau aprėpti ir matyti per baldakimo skydelį.

4. Gyvūnų spausdinimo skėčiai vaikams:

Gyvūnų spausdinimo skėtis vaikams

Vaikai paprastai turi labai nekaltą protą, todėl vos pamatę visus gyvūnų atspaudus ir stilius jie juos traukia, o būtent šie vaikų skėčiai yra dažniausiai naudojami dėl jų paprastos ir lengvos išvaizdos.

5. Spausdintas vaikų juodas skėtis:

Juodos spalvos vaikų skėtis

Kaip mes visi žinome, kad vaikai paprastai nemėgsta paprastų ir paprastų dalykų, todėl juodi skėčiai dažniausiai nepatinka vaikui, tačiau įdėjus nuostabios grafikos į paprastą juodą skėtį, tai įdomu mažiems vaikams.

6. Nuostabus vaikų paplūdimio skėtis:

Nuostabus paplūdimio skėtis vaikams

Vaikams dažniausiai patinka spalvos, todėl tokio tipo spalvingi paplūdimio skėčiai traukia mažus vaikus. Tai ne tik apsaugo nuo lietaus, bet ir suteikia tinkamą atspalvį nuo saulės ir gali lengvai mėgautis paplūdimio atmosfera nerizikuodama įdegti.

7. Sulankstomas skėtis vaikams:

Sulankstomas skėtis vaikams

Tokie sulankstomi skėčiai vaikams yra gana geri ir lengvai naudojami; nes jie yra sulankstomi, todėl gali lengvai patekti į mažus vaikų nugaros skausmus. Šie sulankstomi skėčiai yra įvairių spalvų ir stilių ir yra vienas iš būtiniausių dalykų lietingomis dienomis.

8. Gražus princesės skėtis vaikams:

Gražus princesės skėtis vaikams

Tai žaviausi skėčiai vaikams, kurie lengvai praskaidrins jūsų vaiko lietingą dieną. Princesės skėčiai paprastai patinka mergaitėms. Tokie skėčiai paprastai yra labai ryškių spalvų ir yra labai gražūs, jie traukia beveik visus.

9. Vaikų lietaus skėčiai:

Lietus apsaugantis skėtis vaikams

Šie skėčiai yra labai gerai suprojektuoti taip, kad gerai laikytųsi lietingu oru. Tokie lietui atsparūs skėčiai taip pat gali būti suprojektuoti su tvirtu rėmu ir briaunomis, pagamintomis iš tokios medžiagos kaip stiklo pluoštas. Kartu su apsauga nuo lietaus jie taip pat turi labai patrauklią išvaizdą.

10. Rex vaikų skėčiai:

Rex vaikų skėtis

Jei savo vaikams ieškote juokingo gyvūnų skėčio, tai šis bus geras pasirinkimas jūsų vaikams, tai yra spyruoklinis skėtis. Rankena yra gana gera ir užtikrina tinkamą jūsų vaikų sukibimą. Nusišypsokite savo vaikų veidui artėjančio lietaus sezono metu.

11. Baltas mergaičių skėtis:

Baltas mergaičių skėtis

Įvairių modelių veislės gali patraukti žiūrovų dėmesį ir sutapti su tokio tipo skėčiais. Tai paprastas, bet gražus skėtis jūsų mergaitei, jūs gausite plastikinę rankeną, todėl mergaitei bus minkšta rankena. Šis patrauklus spausdintas dizainas gali atkreipti žmonių dėmesį ir lietingu sezonu.

12. 3D varlių skėtis vaikams:

3D varlių skėtis

Tai iš nailono pagamintas skėtis vaikams; gausite rankiniu būdu atidarytą ir uždaromą stilių. Lazdos lankas tinka sukibimui; tai vaikiško dydžio skėtis, kurį galima įsigyti 3D atspausdinta varle. Jums, vaikams, patiks tokio tipo skėtis mokyklos laikui.

13. Rožinis skėtis mergaitėms:

Rožinis skėtis mergaitėms

Jei norite, kad jūsų kūdikio mergaitė būtų sausa lietaus sezono metu, tai yra geriausias skėtis jai, tinkamo dydžio, nepriekaištingo prisilietimo ir gražios rožinės spalvos. Medžiaga yra tvirtos kokybės ir graži rankena su lengva rankena 3 metų mergaitei.

14. Kinų vaikų skėčiai vaikams:

Kiniškas skėtis vaikams

Atsižvelgdami į mūsų reikalavimus, apsipirkdami stengiamės rasti kitokio stiliaus veislių ir tada bent kartą galime išbandyti kinišką skėčių modelį savo vaikams. Tai yra automatinis atviras skėtis jūsų kūdikiui, jį lengva nešiotis ir gausite išlenktą rankeną, kuri bus naudinga jūsų kūdikiui lietaus sezono metu. Gausite tvirtą spausdinimą ant skėčio, kuris tikrai patraukia dėmesį.

15. Saulės skėtis vaikams:

Skėtis nuo saulės vaikams

Geltona spalva rodo saulę ir, jei savo vaikams turėjote geltonos spalvos skėtį, jie tikrai mėgsta tai turėti. Tai madinga ir paprasta ar lengva naudotis, kol jūsų vaikai eina į mokyklą. Lietaus sezono metu geltona spalva padeda ryškiai nusidažyti tamsiuoju lietaus sezonu, pabandykite padovanoti savo vaikams šią geltonai išlenktą, lengvai naudojamą rankeną su geltona skėčio viršutine dalimi.

Vaikų skėčiai yra ne tik funkciniai skėčiai, apsaugantys nuo lietaus ar saulės, bet ir stojantys už vaikų saviraišką. Vaikai mėgsta naudotis skėčiu, kuris parodo jų asmenybę lietingomis ar saulėtomis dienomis.