Musonas yra vienas mėgstamiausių žmonių sezonų visame pasaulyje. Tai ne tik daro aplinką gražią, bet ir kupiną spalvų. O kai kalbame apie lietų, negalime praleisti skėčių, kurie yra svarbiausias elementas, kurį matome per musonus. Skėčiai yra įvairių dizainų, spalvų, formų ir dydžių, tačiau ilgi skėčiai yra geriausi, nes jie visiškai apsaugo nuo lietaus ir yra labai patogu nešiotis ir naudoti, kai lyja..

Geriausi ir stilingi ilgų skėčių modeliai Indijoje:

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokius ilgus skėčius geriausia nešiotis aplink šį musoną:

1. Kupolo skėtis:

Kupolo ilgi skėčiai

Šis skėčio skėtis yra padengtas PVC ir yra labai dažnai naudojamas vakarų šalyse musono metu. Tai ne tik apsaugo jus nuo lietaus, bet ir suteikia aiškų vaizdą, kaip atrodo lietus. Jis yra lengvas ir taip pat lengvai nešiojamas. Jo kupolas pastatytas tinkamame aukštyje, todėl jis yra ilgos rankenos skėtis.

2. Juodas skėtis:

Juodi ilgi skėčiai

Toks ilgas juodas skėtis, kaip šis, suteikia jums apsaugą ne tik nuo lietaus, bet ir saulės, skirtingai nuo PVC skėčio, kurio negalima naudoti saulės spindulių metu. Kadangi jis yra juodos spalvos, jis greitai nesusitepa, yra patvarus ir valomas. Indijoje dažniausiai naudojami šio tipo juodi ilgi skėčiai.

3. Skrudintas skėtis:

Šukuoti ilgi skėčiai

Kadangi skėčiai taip pat yra aksesuaras, jie būna įvairių spalvų ir dizaino, todėl prie šio skėčio pridedami papuošimai, atitinkantys moterų stilių. Tai ilgas skėtis, kurį galima patogiai naudoti tiek vasarą, tiek lietų. Tai gana patogu ir lengva nešiotis, taip pat apsaugo visą kūną, atsižvelgiant į jo kupolo formą.

4. Sulankstomas skėtis:

Sulankstomi ilgi skėčiai

Šis ilgas skėtis yra ne tik naudojamas saulės spindulių ir lietaus metu, bet ir yra atsparus vėjui. Jis gali būti laikomas stabilus esant stipriam vėjui ir lengvai nešiojamas. Šviesiai mėlynos spalvos ir gali būti nešiojamas kaip priedas. Skėtis taip pat yra patvarus ir greitai džiūsta.

5. Kreivės rankenos skėtis:

Kreivos rankenos ilgi skėčiai

Šis išlenktos rankenos vyriškas ilgas skėtis yra tvirtas ir stiprus skėtis. Jis lengvai nešiojamas per liūtis, taip pat naudojamas vasarą. Skėtis turi vyrišką prisilietimą, todėl jį geriau naudoti vyrams. Jie yra patvarūs ir lengvai nešvarūs.

6. Gėlių skėtis:

Gėlių ilgi skėčiai

Šis gėlių skėtis yra tas, kurį dažniausiai renkasi moterys dėl savo elegantiško dizaino ir spaudinio. Šis skėtis yra tinkamas nešioti lyjant ir yra su medine rankena, užtikrinančia tvirtą sukibimą su skėčiu. Jį lengva plauti, tačiau jį reikia reguliariai valyti, kad būtų išlaikytas dizainas ir spausdinimas.

7. Raudonas skėtis:

Raudoni ilgi skėčiai

Šis paprastas raudonas skėtis yra tas, kuriam patiks dauguma žmonių dėl patogaus valdymo ir laikymo. Jame yra reguliuojamas dangtelis, kurį galima lengvai nuimti ir vėl uždėti. Ši danga taip pat padeda nutekėti vandeniui nuo skėčio esant stipriam lietui.

8. Tangentinis skėtis:

Tangentiniai ilgi skėčiai

Šis skėtis yra unikalus tarp daugybės. Ant jo rankenos yra automatinis mygtukas, skirtas jį atidaryti, o abi jo pusės yra 6 coliais trumpesnės, kad būtų galima aiškiai matyti lietaus ar saulės spindulių metu. Jo medžiaga greitai išdžiūsta, o „Velcro“ dirželis laiko skėtį, kad jį būtų lengviau laikyti.

9. Skėčio baldakimas:

Stogeliai su ilgais skėčiais

Šis baldakimo skėtis yra tas, kurio ilga rankena padeda padengti visą žmogaus kūną. Jis suteikia tvirtą ir kokybišką pojūtį ir gali būti lengvai nešiojamas. Dėl lengvo ir skirtingo dizaino jis yra būtinas aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims.

Skėčiai – naudingas aksesuaras, kurį turėtų būti patogu ir lengva nešiotis. Ilgi skėčiai užtikrina visišką apsaugą, taip pat suteikia tvirtą ir tvirtą skėčio išvaizdą. Jie yra patvarūs ir lengvai nesugadinami.