Oro tarša! Ar jus erzina oro tarša? Darykite ką nors, kad išvengtumėte oro taršos. Oro taršos išvengimas yra gyvybiškai svarbus žingsnis žaliuojant. Dabar tarša užtemdo miestų dangų visame pasaulyje, o kartu su oru, kuriuo mes visi kvėpuojame, visą laiką labiau teršia kietosios dalelės ir anglies monoksidas. Nors transportas yra beveik visas aiškus oro taršos generatorius, tačiau papildoma jūsų egzistavimo ypatybė taip pat yra manipuliuoti tuo, kiek išleidžiate, kaip ir perkamos prekės.

Kaip išvengti oro taršos

Visi teršalai yra pavojingi žmonių ir aplinkos sveikatai. Taigi kaip jūs galite atskirai išvengti oro taršos? Galbūt nustebsite sužinoję, kiek daug gali padėti jūsų sunkus darbas. Taigi šiame rašinyje aš ištyriau keletą naudingų patarimų, kurie padės išvengti oro taršos.

Patarimai, kaip išvengti oro taršos:

1. Judėkite saulėtekyje:

Ozonas šiuo metu paprastai yra žemas, maždaug nuo 6 val., Laukiant 10 val., Taip pat jis kyla visą dieną, nes dienos šviesa suskaido automatinio susidėvėjimo angliavandenilius ir paverčia jį rūku.

2. Augalų medžiai:

Jūs turite žinoti, kad medžiai mažina oro taršą; be to, jų sodinimas yra vienas iš efektyviausių ir naudingiausių veiksmų, kuriuos galite atlikti, kad padėtų oro pranašumui jūsų vietovėje. Medžiai gamina deguonį ir sugeria anglies dioksidą, kurį paverčia maistu.

3. Pertvarkykite šildymo ir aušinimo režimą:

Stenkitės, kad jūsų kūnas prisitaikytų prie besikeičiančių metų laikų vietoj šildytuvo, be to, oro kondicionierius, kad temperatūra būtų stabili visus metus. Šilumos pūtimas ir oras yra pagrindinis energijos išeikvojimas, todėl išvengiate rankų ventiliatorių ir šiltų megztinių, kurie padės greičiau pakeisti orų pokyčius nei pasikliauti termostatu.

4. Naudokite aplinkai nekenksmingus dažus:

norėdami išvengti oro taršos, valymo priemones galite naudoti bet kuriuo metu. Tokie dažai ir valymo priemonės į orą išskiria mažiau smogo dalelių, be to, jie yra geresni jūsų kvėpavimui.

5. Pakartotinis naudojimas, perdirbimas ir mėšlas:

Sėkmingas buitinių atliekų sutvarkymas yra dar vienas puikus būdas sumažinti oro taršą. Pakartotinis naudojimas, perdirbimas ir kompostavimas gali padėti pasiekti didžiulį jūsų atliekų kiekį, o tai reiškia, kad į sąvartynus patenka mažiau šiukšlių – didžiulis oro taršos šaltinis.

6. Venkite ilgo karšto dušo ar kitų vonių:

Atminkite, kad vandens šildymui reikia daug energijos, todėl svarbu stebėti, kiek karšto vandens sunaudojate. Galite kurti trumpesniais dušais, taip pat praleisdami vonias; o kartu reikia gausybės karšto vandens. Pasukite vandens šildytuvą iki 120 ° F (49 ° C), todėl vanduo jokiu būdu nešildo nuo tos temperatūros.

7. Jūsų namų analizė:

Turite patikrinti, ar nėra radono-pavojingų radioaktyvių dujų, kurios yra bekvapės ir beskonės. Esant tokioms sąlygoms, bandymas rodo svarbų radono lygį, sunkumus galima sėkmingai išspręsti. Gerai prižiūrimos iškilios malkos ir židiniai. Apsvarstykite galimybę pakeisti senas medines krosneles EPA sertifikuotais modeliais. Apsilankykite www.epa.gov/burnwise.

8. Darbas vasarą:

Uždenkite dujų baką vėsesnėmis vakaro valandomis, kad sumažėtų garavimas. Laikykitės atokiau nuo dujų išsiliejimo, taip pat „neužpildykite“ bako. Stipriai uždėkite dujų bako dangtelį.

9. Nurodykite oro taršą:

Skirtinguose regionuose yra įvairių oro taršos problemų. Gali būti uždaryta gamykla, kuri teršia orą jūsų mieste; priešingu atveju galbūt vietinis sąvartynas yra pagrindinis jūsų vietovės kaltininkas.

10. Pageidautina mažiau pakuotės:

Supraskite, kad pakuotėse naudojamas plastikas, folija ir kartonas yra žmogaus sukurta, naudojant metodus, kurie kenkia oro pranašumui. Taigi, nuneškite į parduotuvę savo audinių pirkinių maišelį, o ne popierių, kitaip plastikinį.