Kai tenka keliauti iš vienos vietos į kitą, susiplanuoji ir tada eini. Jūs nusprendžiate datas ir rezervuojate savo planą. Panašiai, kai jūs turite keliauti iš riebalų, kad tilptumėte, jums reikės tinkamo plano. Geriausias būdas tai padaryti yra subalansuota ir gerai valdoma svorio metimo programa. Gera svorio metimo programa – tai ne tik kalorijų ir nepageidaujamų riebalų deginimas, bet ir jų negrįžimas. Veiksminga svorio metimo programa yra kūno ir proto kontrolė.

Veiksminga svorio metimo programa

Veiksminga svorio metimo programa:-

1. Suplanuokite mastelį:

Planavimas yra svarbiausia jūsų svorio metimo kelionės dalis. Kai pradėsite, darykite tai atsižvelgdami į dabartinius colius ir kilogramus. Kitas dalykas, kurį turite padaryti, yra nuspręsti, kiek norite numesti tiek coliais, tiek kilogramais ir per kelias dienas. Svarbu, kad jūsų tikslai būtų realistiški, kad juos būtų galima pasiekti per nustatytą laiką. Atminkite, kad pastangomis turite numesti svorio ir stebuklų neįvyks. Nustačius kartelę per aukštai, galite sugadinti savo planą ir išjungti visą programą. Nustatykite gaires, kaip jums seksis, atsižvelgiant į jūsų kasdienybę. Veiksminga svorio mažinimo programa yra tokia, kuri tinka jūsų dienos grafikui, nedarant jokių didelių pakeitimų.

2. Gaukite tinkamą įrangą:

Kitas jūsų planavimo dalykas yra pasirūpinti įrankiais, kurių jums reikia norint numesti svorio. Moksliškai įrodytas faktas, kad kai mes išeiname ir perkame daiktus, kad pasiektume savo tikslus, mūsų entuziazmas jų siekti didėja. Taigi išleiskite šiek tiek pinigų pirkdami kalorijų gaires, treniruoklius ir sveiko maisto prekes. Kai tai padarysite, jūsų svorio mažinimo programa taps įdomesnė ir aistringesnė.

3. Suskaičiuokite tas kalorijas:

Siekiant veiksmingos svorio metimo programos, labai svarbu nuolat stebėti suvartojamo maisto kiekį. Atidžiai patikrinkite savo dabartinius mitybos įpročius. Jei jums patinka greitas maistas ir saldus pjaustymas, venkite jo. Pakeiskite jį daug skaidulų turinčiu ir mažai kalorijų turinčiu maistu, pavyzdžiui, salotomis, avižiniais dribsniais ir vaisiais. Mes dažnai švelniname mitybos planus manydami, kad per treniruotes galime sudeginti kalorijas. Būtent ten mes suklystame. Veiksminga svorio metimo programa turėtų būti geros mitybos plano ir mankštos režimo derinys. Tik tada jūs galite sudeginti sukauptą svorį nuo savo kūno.

4. Kaip tinkamai treniruotis:

Kai išsiaiškinsite savo kalorijų poreikius ir patikrinsite suvartojamo maisto kiekį, turite papildyti procesą tinkamu treniruokliu. Jūsų treniruotės metu sudeginami visi papildomi riebalai, kurių negalite atsikratyti, tik pakeisdami savo mitybos įpročius. Suplanuokite treniruotę, kuri būtų mažiau varginanti ir gaivesnė. Pradėkite nuo kvėpavimo pratimų, o vėliau – su svorio treniruotėmis. Nepersistenkite su fiziniais pratimais, nes tai gali sugadinti jūsų programą. Keisdami pratimus kas porą dienų ir atlikdami įdomius bei linksmus pratimus, jūsų entuziazmas užsidega.

5. Įtraukite savo programą į savo kasdienybę:

Programą pagal savo kasdienybę

Jūsų svorio mažinimo programa veikia labiausiai patenkinamai, kai pradedate ja gyventi ir mėgautis savo kasdieniu gyvenimu. Atmerkite akis į bet kokią fizinę veiklą, kurią galite pridėti prie savo rutinos, daug nekeisdami. Pavyzdžiui, vietoj lifto galite lipti laiptais ir, kai tik įmanoma, nueiti trumpus atstumus. Kai sureguliuojate savo mintis, savo pratimus rasite savo kasdienybėje.

Veiksminga svorio metimo programa