Pirmas žvilgsnis į save veidrodyje kiekvieną rytą gali būti bauginanti patirtis, jei jums atrodo tamsūs ratilai po akimis. Šios bjaurios dermatologinės problemos seniai kankina žmonių rūšis ir nėra apskaityta milijardų dolerių, išleistų kosmetikai ir maskavimo priemonėms, skirtoms pašalinti tamsius ratilus po akimis. Tamsios dėmės po akimis, nors ir negražios, yra gana įprastos ir yra daug įvairių būdų kovoti su jomis, kai tik išsiaiškinate problemos esmę..

Sunku pasakyti, kas iš jūsų draugų ir šeimos narių turi tamsą akyse, o kas ne dėl šiuolaikinio makiažo efektyvumo, tačiau geras viršelio darbas yra mažiausias, ką gali padaryti kiekvienas. Norint tikrai atsikratyti tamsių dėmių po akimis, galima padaryti daug daugiau. Periorbitaliniai tamsūs apskritimai arba tai, kas paprastai vadinama tik tamsiais apskritimais, apsiriboja oda aplink akis. Ši odos sritis yra ploniausia ir todėl yra jautresnė tamsiai pigmentacijai. Įprasta, kad moterys, kurių veido oda dažnai yra plonesnė nei vyrų, yra labiau linkusios į tamsius ratilus. Taip pat įprasta, kad vyrai ir moterys iš Afrikos ir Azijos yra labiau linkę į tamsius ratilus, o daugeliu atvejų taip yra dėl genetinio polinkio į šių tipų odos hiperpigmentaciją. Vidutinio amžiaus suaugusiems ir vyresnio amžiaus žmonėms taip pat dažniausiai atsiranda tamsių dėmių po akimis, tačiau ši problema būdinga jaunesniems žmonėms, turintiems nesveiko gyvenimo būdo, pvz., Alkoholizmo, narkomanijos, miego trūkumo ir pervargimo..

Paprasti patarimai, kaip gydyti tamsius ratilus kiekvienam odos tonui

Tamsūs šešėliai aplink akis pirmiausia yra paveldima problema, tačiau yra daug kitų priežasčių, kurias galime išsamiai išnagrinėti eidami į priekį. Paprastai tamsūs ratilai po akimis nerodo jokių rimtų sveikatos problemų, tačiau dažniausiai juos sukelia stresas, miego trūkumas, geležies, elastino ir kolageno trūkumas, sausa oda ir senėjimas. Jei jūsų prioritetas yra efektyviai pašalinti tamsius ratilus, turite aktyviai ieškoti aukščiau paminėtų problemų sprendimų ir šis vadovas gali labai padėti, todėl geriausia perskaityti toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Pagrindinės tamsių ratų priežastys ir kaip jas pašalinti?

Kaip minėta aukščiau, stresas, miego trūkumas, geležies, elastino ir kolageno trūkumas, sausa oda ir senėjimas yra keletas dažniausiai pasitaikančių tamsių ratų aplink akis priežasčių, o jei ieškote patarimo, kaip pašalinti tamsius ratilus, turite apsvarstykite galimybę išsiaiškinti savo problemos priežastį ir aktyviai ją spręsti. Jei nežinote, kad jūsų tamsių apskritimų priežastis yra genai, kuriuos jūsų tėvai ir jų protėviai perdavė jums, už juodų apskritimų po akimis slypi priežasties ir pasekmės logika. vėliau sėkmingai kovoti su problema.

Žemiau išvardytos pagrindinės tamsių apskritimų priežastys ir mes tikimės, kad galėsite nustatyti savo problemą ir atitinkamai veikti.

 • Miego trūkumas arba per didelis miegas.
 • Stresas.
 • Nuovargis ir didelis nuovargis.
 • Alergija.
 • Dermatologinės problemos, tokios kaip egzema.
 • Kenksmingi makiažo produktų agentai.
 • Kenksmingas saulės poveikis.
 • Senėjimas.

Pašviesinkite tamsius ratus, kuriuos sukelia stresas & Miego trūkumas:

Jei jūsų didžiausias grožio rūpestis yra pašalinti tamsius ratilus po akimis, patartina atidžiai pažvelgti į savo miego būdą, kaip pagrindinę kovos su šia problema priemonę. Dermatologams ir kosmetologams natūraliai bus įdomu reguliariai mėgautis miegu, bet kuriuo metu, kai pateiksite jiems akių patamsėjimo problemą. Žmogus turėtų miegoti 8 valandas per dieną ir bet kas mažiau nei tai gali sukelti pirmąjį nuovargio požymį, ty tamsius ratilus aplink akis. Pakankamas miegas yra bene efektyviausias sprendimas, jei ieškote atsakymų, kaip visam laikui pašalinti tamsius ratilus po akimis ir neleisti jiems grįžti. Žmonės, kuriems trūksta miego, greitai atsikrato juodų žymių po akimis, kai tik normalizavo ir normalizavo savo miego įpročius.

Apšviesti tamsius ratus

Žemiau yra keletas naudingų patarimų tiems, kurie neužmiega lengvai ir dažnai miega nemiegodami lovoje ilgas valandas, o tai galiausiai sukelia tamsius ratilus po akimis. Taip pat išvardyti keli naudingi patarimai, kaip susidoroti su stresu, alergijomis, dermatologinėmis problemomis ir kitais veiksniais, kurie gali sukelti tamsius paakius.

 • Prieš miegą venkite stimuliuoti gėrimus, tokius kaip kava ar arbata.
 • Joga ir meditacija yra veiksmingas būdas nuraminti susilpnėjusius nervus; jei jums ir jūsų grožiui miegoti trukdo įtemptas profesinis gyvenimas. Joga ir meditacija skatina ištuštinti protą nuo streso ir problemų biure, apie kurį dažnai praleidžiate valandas galvodami, būdami atsibudę lovoje.
 • Raminanti muzika ir aromaterapija dažnai gali sukelti miegą daugeliui žmonių, tinkamas silpnas jūsų miegamojo apšvietimas taip pat gali turėti tą patį poveikį.
 • Svaigalės ir alkoholis sukelia tik apalpimą, o tai nėra tikra ramybė. Kiek įmanoma venkite piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis, kad jaustumėtės tikrai pailsėję ir kovotumėte su tamsiais ratais.
 • Prieš eidami miegoti, laikykite atokiau savo mobilųjį telefoną. Tai yra šiuolaikinė miego trūkumo priežastis, nes daugelis žmonių netinkamai naudoja miegui skirtas valandas skaityti el. Laiškus ar užsiimti socialiniais tinklais internete. Kiek įmanoma venkite šio įpročio, prieš pat eidami miegoti išjunkite telefoną arba įjunkite tylųjį režimą.
 • Jei sritis aplink akis yra niežulys ar uždegimas, pagrindinė jūsų tamsių apskritimų priežastis gali būti dermatologinė problema, tokia kaip egzema. Tai nėra priežastis panikuoti, nes kvalifikuotas dermatologas padės rasti greitą ir veiksmingą sprendimą.
 • Saulės nudegimas yra viena iš stipriausių priemonių, sukeliančių tamsius ratilus, ir taip yra tik todėl, kad galima išvengti veiksmingo apsaugos nuo saulės losjono naudojimo. Karštoms ir saulėtoms dienoms geriausiai tinka apsaugos nuo saulės losjonas, kurio SPF 30 ar didesnis. Pora atspalvių jūsų akims, kol esate saulėje, yra dar vienas puikus būdas apsisaugoti nuo saulės nudegimo.
 • Alergijos, kurios yra nosies pobūdžio, gali patamsinti sritį aplink akis. Kuo greičiau apsilankykite ENT gydytojui, kad išsiaiškintumėte problemos esmę ir kovotumėte su tinkamais vaistais.
 • Persimiegojimas taip pat gali sukelti šešėlį po akimis ir yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmonės permiega. Prastas miego režimas, piktnaudžiavimas narkotikais ir alkoholiu, depresija ir ligos gali sukelti miego perteklių. Kuo greičiau kreipkitės į profesionalią pagalbą.
 • Didelis nuovargis dažnai pasireiškia tamsiais apskritimais po akimis. Geros naujienos yra tai, kad tai galima lengvai pakeisti tinkamai pailsėjus. Jei jūsų nuovargis kyla dėl per didelio darbo, pagalvokite apie pertraukos naudą. Jei nemiga neleidžia pakankamai pailsėti, kreipkitės į gydytoją, kad gautumėte palengvėjimą. Kitas būdas susidoroti su dideliu nuovargiu yra pertrauka nuo profesinio gyvenimo. Atostogaukite ir leiskite sau prabangą atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.
 • Psichinis stresas, depresija ir nerimas gali pakenkti jūsų odai ir dažnai pasirodyti kaip tamsūs žiedai. Kreipkitės į profesionalią psichiatro pagalbą, nes problema gali peraugti daug daugiau nei bloga oda. Konsultacijos ir psichoterapija gali labai palengvinti nerimą, depresiją ir psichinį stresą, o psichiatras ar psichologas yra geriausias žmogus, galintis padėti išspręsti šias problemas.

Lengvai pašalinkite senėjimo sukeltus tamsius akių ratilus:

Senėjimas dažnai gali sukelti tamsius ratilus aplink akis, kartu su varnų kojomis ir išsipūtusią odą. Senėjimas sukelia tam tikrus esminius veido odos tekstūros ir apimties pokyčius. Tai visų pirma dėl kolageno, elastino ir kaulų bei riebalų tankio praradimo. Esant tokioms aplinkybėms, veido oda tampa laisvesnė ir plonesnė, ir niekur tai nėra ryškiau nei po akimis. Kai jūsų pagrindinis rūpestis yra užkirsti kelią ar pašalinti senėjimo sukeltus tamsius ratilus po akimis, jūsų pastangos turėtų būti nukreiptos į senėjimo proceso sulėtinimą. Pirmiausia spręskime senėjimo požymių sulėtinimo ir juodų žiedų po akimis prevenciją, prieš pradėdami padėti žmonėms, kurie šiek tiek pagyvenę, o tamsūs apskritimai jau yra ryškūs..

Žemiau yra keletas maisto produktų, kuriuos galite įtraukti į savo mitybą, kad galėtumėte kovoti su senėjimo požymiais, pavyzdžiui, tamsiais ratais, kuriuos sukelia sumažėjusi kolageno ir elastino gamyba. Daugelis šių maisto produktų taip pat yra turtingas geležies ir kitų vitaminų, efektyviai kovojančių su senėjimo požymiais, šaltinis. Vyresnio amžiaus žmonėms šių esminių maisto produktų valgymas gali padėti pakeisti senėjimo požymius ir užkirsti kelią tolesniam kolageno ir elastino praradimui. Žemiau išvardyti mitybos pasiūlymai yra vegetariškų ir ne vegetariškų maisto produktų derinys. Pasirinkite pagal savo pageidavimus. Keli pasiūlymai taip pat leidžia jums pasirinkti ir pasirinkti maistą, kuris jums patinka ir yra prieinamas vietoje.

Tamsūs apskritimai po akimis

Dauguma šių maisto produktų rodo lengvus ir ekonomiškus pakeitimus, kuriuos galite padaryti savo mityboje, ir laikui bėgant užkirsti kelią tamsiems ratilams arba atsikratyti jų. Šie maži dietos pakeitimai yra tinkamiausias ir natūraliausias būdas kovoti su juoda oda po akimis, palyginti su eksperimentais su visais makiažo ir kosmetikos gaminiais, kurie žada padėti. Dauguma šių agresyviai parduodamų kosmetikos gaminių turi stiprias chemines medžiagas, kurios gali sutapti su jūsų oda arba ne, ir niekada nėra garantijos, kad šie produktai veiks. Kita vertus, sveika mityba turi parodyti rezultatus ir prisidėti prie jūsų bendros gerovės, įskaitant šviesesnę, šviesesnę ir gražesnę odą.

 • Žuvys:

Riebios membranos aplink veido odos ląsteles jas palaiko; išsaugoti bendrą jaunatvišką išvaizdą ir užkirsti kelią tamsiems ratiliams po akimis. Žuvys, tokios kaip lašiša ir tunas, kuriose gausu Omega 3 aliejaus ir riebalų rūgščių, efektyviai sukuria stipresnes ląsteles ir labai prisideda prie sveikesnės veido odos.

 • Pomidorai, pipirai ir burokėliai:

Raudonose daržovėse, būtent pomidoruose ir paprikose, yra daug likopeno, kuris yra esminis antioksidantas. Likopenas yra natūrali priemonė nuo saulės, kuri taip pat skatina kolageno gamybą kovojant su senėjimo požymiais, įskaitant tamsius ratilus.

 • Vegetariški vitamino C šaltiniai:

Tamsiai žalios daržovės yra pagrindinis vegetariškas vitamino C šaltinis, skatinantis kolageno ir elastino gamybą. Špinatai ir kopūstai yra puikūs daržovių, kuriose gausu vitamino C, pavyzdžiai, kurie tikrai turėtų rasti vietą jūsų mitybos plane.

 • Vegetariški vitamino A šaltiniai:

Dėl senatvės kolageno atstatymo savybės gali reikalauti daugiau vitamino A. Oranžinės daržovės, tokios kaip morkos ir saldžiosios bulvės, yra puikus vegetariškas vitamino A šaltinis.

 • Moliuskai nuo geležies trūkumo:

Senėjimas sukelia sumažėjusį energijos lygį ir nuovargį bei išorinius požymius, tokius kaip tamsūs ratilai aplink akis. Didesnis geležies turinčio maisto vartojimas yra vienas iš šių problemų sprendimo būdų. Teigiama, kad moliuskuose, pavyzdžiui, moliuskuose, midijose, austrėse ir šukutėse, yra daug geležies, kad kompensuotų trūkumą, kuris dažnai gali sudaryti tamsius ratilus aplink akis.

 • Jautienos ir vištienos kepenys dėl geležies trūkumo:

Taip pat žinoma, kad jautienos ir vištienos kepenys yra puikus geležies šaltinis. 3 uncijos jautienos ar vištienos kepenų yra 3,5 miligramo geležies šaltinis, todėl nesunku suprasti, kaip šių maisto produktų valgymas gali padėti įveikti geležies trūkumą, kuris daugeliu atvejų sukelia tamsius ratilus.

 • Uogos kovai su laisvaisiais radikalais:

Į savo kasdienį mitybos planą būtinai įtraukite įvairių rūšių uogų, kad galėtumėte kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie sukelia senėjimo požymius, tokius kaip tamsūs ratilai, raukšlės ir varnos kojos. Mėlynės ir avietės yra puikus pavyzdys, kurį galima lengvai pridėti prie pusryčių dribsnių.

 • Soja blokuoja senėjimo požymius:

Sojoje gausu genisteino, kuris yra augalinis hormonas ir veikia kaip antioksidantas. Antioksidantai labai padeda užkirsti kelią senėjimui, taip pat panaikina senėjimo požymius, pavyzdžiui, tamsius ratilus. Genistein taip pat skatina kolageno gamybą, o tai visada yra puikus dalykas, kai ieškote būdų, kaip natūraliai pašalinti tamsius ratilus arba kaip jų išvengti.

 • Česnakai pažeistiems kolageno pluoštams statyti:

Pažeisti kolageno pluoštai labai prisideda prie nesveikų odos ląstelių, kurios dažnai sukelia tamsius ratilus. Sveika česnako dozė, įtraukta į jūsų kasdienį mitybos planą, papildys jus lipo rūgštimi ir taurinu, kurie labai padeda atstatyti pažeistus kolageno pluoštus.

 • Lizinas ir prolinas kolageno gamybai:

Kiaušinių baltymai yra gausus prolino ir lizino šaltinis, skatinantis kolageno gamybą. Vegetarams ir veganams riešutai, akcentuojant žemės riešutus, yra geras lizino šaltinis.

 • Citrusiniai vaisiai amino rūgštims paversti kolagenu:

Tikriausiai žinote, kad citrusiniai vaisiai yra turtingas vitamino C šaltinis, be to, citrusiniai vaisiai padeda amino rūgštis, tokias kaip lizinas ir prolinas, paversti kolagenu. Po senėjimo sumažėja kolageno, todėl oda atrodo nesveikai ir atsiranda tamsių apskritimų, todėl nesunku pastebėti, kaip citrusiniai vaisiai apsaugo nuo tamsių ratų atsiradimo ir netgi padeda juos pašalinti.

 • Baltoji arbata baltymų struktūrinei paramai:

Baltoji arbata labai padeda palaikyti ir apsaugoti odos baltymų struktūrą. Sugedus šiai struktūrai atsiranda raukšlių, varnų pėdų ir tamsių apskritimų, o balta arbata yra puiki prevencijos ir apsaugos priemonė.

 • Avižos geležies papildams:

Jei tamsius ratilus sukelia geležies trūkumas jūsų racione, į savo kasdienį mitybos planą įtraukite daug avižų, kad tinkamai papildytumėte geležį, būtiną ryškiai ir spindinčiai odai. Yra žinoma, kad viename puodelyje avižų yra 13,4 mg geležies, tai yra 19% rekomenduojamos dietos.

 • Kvinoja, skirta geležies, vitaminų, baltymų ir angliavandenių:

Kvinoja yra plačiai mėgstamas javų miltas, žinomas kaip turtingas angliavandenių, baltymų, vitaminų ir geležies šaltinis. Visa tai prisideda prie sveikos odos. Yra žinoma, kad 1 puodelis virtos kvinojos turi 2,8 mg geležies, tai yra 16% rekomenduojamos dietos.

 • Ankštiniai augalai kaip geležies priedas:

Beveik visų rūšių ankštiniai augalai yra turtingas geležies šaltinis. Į savo racioną įtraukite ankštinių augalų, tokių kaip tofu, lęšiai, pupelės ir žirniai, kad gautumėte geležies dozę, kuri neabejotinai išlaikys jūsų odos išvaizdą ir pašalins tamsius ratilus po akimis..

 • Riešutai ir sėklos tinkamam geležies pasisavinimui:

Riešutai ir sėklos yra puikus jūsų mitybos plano papildymas, kai norite padidinti geležies suvartojimą, kad pašalintumėte tamsius ratilus arba jų išvengtumėte. Sezamas, linų sėmenys, anakardžiai, pušies riešutai, kanapių sėklos ir moliūgų sėklos yra turtingi geležies šaltiniai.

 • Bulvių odelė, skirta didesniam geležies pasisavinimui:

Valgyti bulves su odelėmis gali būti puiki idėja, jei norite padidinti geležies suvartojimą, nepakeisdami savo mitybos. Tai gali būti netikėta, tačiau toks nedidelis dietos pakeitimas gali būti atsakymas, kaip pašalinti tamsius ratilus namuose, nes pakankamas geležies suvartojimas gali labai padėti.

 • Grybai kovai su tamsiais ratais:

Tai gali būti netikėta, tačiau grybai yra turtingas geležies šaltinis, kuris skatina sveikesnę odą ir veiksmingai kovoja su senėjimo požymiais, įskaitant tamsius ratilus.

 • Alyvuogėse gausu geležies:

Alyvuogės jau kurį laiką yra vienas mėgstamiausių vaisių, nes jie gali būti naudingi sveikatai ir vienas iš privalumų pridėti alyvuogių į savo mitybą yra tai, kad šie Viduržemio jūros regiono vaisiai yra puikus geležies šaltinis..

 • Šilkmedžiai kovoja su senėjimu:

Puodelis šilkmedžio yra 2,6 mg geležies šaltinis, kuris yra lygiai 18% rekomenduojamos suvartojamos dietos, todėl šilkmedžiai yra elektrinis įrankis kovojant su senėjimo požymiais, įskaitant tamsius ratilus.

Gydykite tamsius ratus, kuriuos sukelia hiperpigmentacija:

Dažnai tamsius ratilus galima lengvai pakeisti pakeitus mitybą, padidinus vitaminų vartojimą ir reguliariai miegant 8 valandas, tačiau daugeliui žmonių net šie gyvenimo būdo ir mitybos pokyčiai nepadeda. Greičiausiai taip yra dėl hiperpigmentacijos. Hiperpigmentacijai būdingas melanino perteklius, dėl kurio tam tikros veido ir kūno odos sritys tampa tamsesnės. Ši būklė labiausiai pastebima po akimis ir aplink akis, kai oda yra plonesnė ir jautresnė hiperpigmentacijai. Hiperpigmentacija dažniausiai yra problema, su kuria susiduria Afrikos ir Azijos kilmės žmonės. Statistiškai Indijos vyrai ir moterys yra labiausiai jautrūs hiperpigmentacijai tarp visų rasinių ir etninių grupių.

Aktualūs losjonai ir kremai tamsiam ratui po akimis, įsigyti hiperpigmentacijos būdu-

Jei ieškote atsakymų, kaip namuose pašalinti tamsius ratilus po akimis, kurie, jūsų nuomone, yra hiperpigmentacijos rezultatas, geriausia klausti kvalifikuoto dermatologo patarimo. Rinkoje yra daug losjonų ir kremų, kurie gali jums padėti šiuo klausimu, tačiau dažniausiai, prieš nusprendžiant, kurį produktą naudoti, reikia ekspertų patarimų. Gegužė šių plačiai prieinamų ir agresyviai parduodamų odos produktų turi stiprių balinimo medžiagų, skirtų odai šviesinti.

Daugelis odos tipų į šias balinimo medžiagas žiūri lengvai. Būtent todėl dermatologo rekomenduojamas produktas yra geriausias pasirinkimas. Dauguma dermatologų hiperpigmentacijai skirs hidrochinono pagrindu pagamintą losjoną ar kremą. Hidrochinonas yra odos šviesinimo komponentas, randamas įvairiuose kremuose ir losjonuose. Hidrochinonas yra veiksmingas būdas kovoti su hiperpigmentacija ir tamsiais ratais, kuriuos sukelia hiperpigmentacija. Šie kremai ir losjonai yra plačiai prieinami rinkoje, todėl neturėtų būti daug problemų ieškant žinomo kosmetikos prekės ženklo hidrochinono produkto..

Tai yra 4 paprasti patarimai, kaip pašalinti tamsius ratilus, kuriuos sukelia hiperpigmentacija-

 • Saulės nudegimas yra pagrindinė hiperpigmentacijos priežastis; antra tik dėl paveldimų priežasčių. Būti saulėje ar naudoti veiksmingą kremą ar losjoną nuo saulės yra puikus sprendimas ir prevencijos metodas.
 • Neefektyvus spuogų gydymas gali sukelti randus, kurie yra hiperpigmentacijos rezultatas. Spuogų gydymas kraštutiniais atvejais yra būtinas, nes tamsios dėmės yra nepageidaujamos.
 • Žinoma, kad šviesos ir lazerio procedūros eksponentiškai pašalina tamsius ratilus, kuriuos sukelia hiperpigmentacija.
 • Svarbu atsiminti, kad nėra atsakymų, kaip visam laikui pašalinti tamsius ratilus, ypač jei priežastis yra hiperpigmentacija, tačiau galite būti atokiau nuo saulės kaip veiksmingas prevencijos metodas ir kiekvieną kartą išeinant į lauką naudoti apsaugos nuo saulės priemones. veiksmingas prevencijos metodas.

15 veiksmingų metodų, kaip gydyti ir išgydyti tamsią odą po akimis:

Yra nemažai patarimų, kurie žada būti veiksmingi prieš tamsius ratilus, ir šis straipsnis suteiks jums tiek, kiek jų gali būti. Suprantama, kad gali būti neįmanoma pasinaudoti visomis šiomis priemonėmis, tačiau ketinama suteikti skaitytojui daugybę pasirinkimų. Turėdamas prieigą prie tiek daug namų gynimo priemonių, skaitytojas taip pat galės išbandyti vieną ar dvi prieš surasdamas priemonę, kuri pašalina stipriausius tamsius ratilus. Taip pat galima pasirinkti priemones pagal tai, kokie ingredientai yra lengvai prieinami jo ar jos vietovėje.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau. Svarbu pažymėti, kad daugelis šių sprendimų yra močiutės, kuri buvo perduota per amžius ir patvirtinta odos priežiūros specialistų. Kaip ir visos natūralios močiutės priemonės nuo tamsių ratų po akimis, procedūros turi būti kartojamos reguliariai, kad būtų parodytas teigiamas poveikis. Skirtingai nuo odos šviesinimo priemonių, turinčių stiprią cheminę sudėtį, šios natūralios priemonės veikia tam tikrą laiką, kad natūraliai pašalintų tamsius ratilus. Pasiaukojimas ir kantrybė tikrai pasiteisins, kai kasdien naudositės šiomis priemonėmis.

Pašalinkite tamsius ratilus po akimis, naudodami saldžiųjų migdolų aliejų:

Kasdienis kelių lašų saldžiųjų migdolų aliejaus tepimas ir masažas aplink akis yra puiki priemonė nuo tamsių ratų po akimis. Geriausia tai daryti kiekvieną vakarą ir leisti odai per naktį įsigerti migdolų aliejuje. Šis masažas veikia, nes migdolų aliejus yra puikus minkštinantis agentas ir turtingas vitamino E..

Aloe Vera gelio masažas tamsiems žiedams:

Alavijo gelis, kuris yra lengvai prieinamas ingredientas, gali būti veiksmingai naudojamas tamsiems ratiliams gydyti. Tiesiog užtepkite gelio aplink akis ir leiskite jam įsigerti 10–15 minučių. Alavijo antipigmentacinės savybės įsigalios, kai tai darysite reguliariai.

Pašalinkite tamsius ratilus naudodami argano aliejų:

Reguliarus argano aliejaus naudojimas naktį aplink akis tikrai teigiamai veikia tamsius ratilus. Aliejui turi būti leista įsigerti į odą per naktį, o vitamino E ir antioksidacinių argano aliejaus savybių gali būti stebuklinga.

Pašalinkite tamsius apskritimus naudodami ACV:

Reguliariai naudojant obuolių sidro actą, naudojant Q patarimą, aplink akis, oda labai pašviesės ir laikui bėgant pašalins tamsius ratilus. Obuolių sidro acto vitaminų, mineralų ir fermentų kiekis neabejotinai teigiamai veikia tamsius ratilus.

Gydykite tamsius apskritimus naudodami kokosų aliejų:

Jūs tikriausiai jau žinote apie daugybę gydomųjų kokosų aliejaus savybių, todėl jums neturėtų būti staigmena, kad lengvai prieinamas kokosų aliejus yra galinga priemonė pašalinant tamsius ratilus. Tiesiog masažuokite kokosų aliejų aplink akis ir leiskite jam per naktį įsigerti į odą. Sausa oda taip pat gali sukelti tamsius ratilus, o kokosų aliejaus drėkinamosios savybės šiuo atžvilgiu yra labai veiksmingos.

Ricinos aliejaus masažas tamsiems ratams:

Ekologišką ricinos aliejų galima tepti aplink akis ir palikti per naktį įsigerti į odą. Ricinos aliejus veiksmingai maitins būklę ir suminkštins odą aplink paakius, taip pat suteiks odai šviesinimo efektą..

Agurkas, skirtas juodai po akimis:

Storos agurkų skiltelės, paliekamos ant akių, vėsina ir ramina odą aplink akis. Tai sena ir populiari močiutės priemonė odai pašviesinti ir pašalinti tamsius ratilus. Turint omenyje šios priemonės populiarumą, nesunku manyti, kad ji tikrai veiksminga. Šiam apdorojimui geriausiai tinka vėsūs atšaldyti agurkai, o minimalus naudojimo laikas paprastai yra dešimt minučių, kad agurkų griežinėliai paveiktų sritį aplink akis. Padarykite tai vieną ar du kartus per savaitę ir mėgaukitės teigiamu poveikiu.

Pomidorų sultys juodai po akimis:

Pomidoruose esantis likopeno kiekis apsaugo odą nuo pažeidimų, todėl, norint visapusiškai pasinaudoti šia priemone, patartina tepti pomidorų sultis aplink akis. Žinoma, kad pomidorų sulčių ir citrinų sulčių mišinys teigiamai veikia tamsius ratilus ir stiprų gėrimą ant akių srities du kartus per dieną tris savaites..

Žaliosios arbatos maišelio taikymas tamsiems ratams po akimis:

Tiesiog nuplaukite šviežios žaliosios arbatos maišelius šiltame vandenyje, kurį laiką šaldykite ir leiskite jiems pailsėti ant vokų maždaug 15 minučių prieš plaudami veidą. Ši paprasta vėsinimo terapija, atliekama kiekvieną dieną, pagerės. Ši terapija veiks, nes tanino kiekis žaliojoje arbatoje ramina išsiplėtusias kraujagysles po akimis.

Vynuogių sėklų aliejaus masažas tamsiems ratams:

Kasdien masažuodami kelis lašus vynuogių kauliukų aliejaus ant odos aplink akis, galite labai sumažinti tamsius ratilus po akimis. Padarykite tai nakties rutina ir leiskite vynuogių sėkloms per naktį įsigerti į odą. Vynuogių sėklose esantys flavanoidai pasižymi veiksmingomis antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, kurios gali labai padėti sumažinti tamsumą po akimis.

Rožių vandens naudojimas:

Užlašinus atvėsintą rožių vandenį ant paakių srities, jis turi vėsinantį poveikį, kuris gali labai gerai sumažinti tamsius ratilus po akimis. Norint pasiekti didesnį efektą, taip pat galite įdėti medvilnės kamuoliukus, pamirkytus vėsiame rožių vandenyje. Darykite tai kuo dažniau, o rezultatas tikrai bus teigiamas. Rožių vandens antioksidacinės savybės labai padeda gydyti pažeistas odos ląsteles, kurios dažnai sukelia tamsius ratilus.

Medaus taikymas tamsiems ratams:

Medus yra nuolatinis grožio procedūrų bruožas ir tai yra dėl jo galingų antioksidacinių savybių. Užtepkite medaus sluoksnį paakių srityje, palikite 15-20 minučių, tada nuplaukite. Darykite tai kuo dažniau ir stebėkite, kaip meduje esantys antioksidantai ilgesnį laiką ištrina tamsią vietą aplink akis.

Kepimo sodos programa tamsiai po akimis:

Medvilniniais rutuliukais tepkite sodos ir vandens tirpalą paakių srityje. Leiskite medvilnės kamuoliukams kurį laiką pailsėti, kad sodos tirpalas įsigaliotų. Padarykite tai kartą per dieną ir leiskite sodos priešuždegiminėms ir odą šviesinančioms savybėms teigiamai paveikti tamsius ratilus po akimis.

Jojobos aliejaus masažas tamsiems ratams:

Jojobos aliejus, turintis atjauninančių ir maitinančių savybių, gali teigiamai paveikti tamsius ratilus. Norėdami išbandyti šią teoriją, masažuokite du ar tris lašus simondsijų aliejaus aplink akis ir palikite per naktį įsigerti. Padarykite tai naktine rutina ir mėgaukitės pranašumais.

Citrinų sulčių aplikacija tamsiems ratams:

Citrinų sulčių apliejimas aplink akis turi odos šviesinimo efektą, kuris gali padėti panaikinti tamsius ratilus. Citrinų sultys yra natūrali ir galinga odos balinimo priemonė, todėl kasdien naudojant citrinos sultis aplink akis tikrai bus naudinga. Citrinų sultys taip pat gali išsausinti odą, todėl nepamirškite iškart drėkinti.

Invazinės ir neinvazinės medicinos procedūros tamsiems ratams:

Kosmetinės chirurgijos pramonė sparčiai augo ir dėl to gali pasigirti daugybe invazinių ir neinvazinių tamsių ratų po akimis gydymo būdų. Tai apima tamsių apskritimų lazerio terapiją, cheminį pilingą ir intensyvią impulsinės šviesos terapiją. Visoms trims šioms kosmetinėms procedūroms dažnai reikia daugiau nei vieno apsilankymo kosmetologo kabinete ir jos gali būti gana brangios. Tačiau, jei galite sau tai leisti, jie turi mažai šalutinių poveikių arba jų visai nėra, nesukelia jokio skausmo ar diskomforto arba nekelia daug laiko ir neužima daug laiko. Šios operacijos leidžia iš naujo pradėti atrodyti gražesnei ir jaunatviškesnei odai, tačiau reikia imtis atsargumo priemonių, nes nėra garantijos, kad tamsūs ratilai nebegrįš.

Hiperpigmentacijos gydymas lazeriu:

Gydymas lazeriu pasirodė esanti kelią laužanti metodika, padedanti išspręsti daugybę kosmetinių problemų, įskaitant tamsias dėmes, strazdanas ir tamsius ratilus, įsigytus hiperpigmentacijos būdu. Ši procedūra veiksmingai apšviečia odą, pašalina randus ir žymes bei net tamsius ratilus po akimis. Lazerio terapija, skirta hiperpigmentacijos problemai gydyti, paprastai gali reikalauti daugiau nei kelių seansų dermatologo kabinete, tačiau tai, be jokios abejonės, yra veiksmingas pasirinkimas.

Intensyvios impulsinės šviesos procedūros:

Intensyvios impulsinės šviesos procedūros yra dar vienas populiarus neinvazinis chirurginis metodas tamsiems ratiliams gydyti. Intensyvios impulsinės šviesos procedūros naudoja didelės galios ir rankinį prietaisą, skirtą plataus spektro šviesai, kurią valdo kompiuteris, skleisti. Ši stipri šviesa naudojama nukreipti melanino ir oksihemoglobino perteklių ir šildo juos, kol jie bus sunaikinti ir absorbuojami organizme. Skirtingai nuo gydymo lazeriu, intensyvi pulsinė šviesa taip pat naudojama kitoms kosmetinėms procedūroms, tokioms kaip plaukų šalinimas. Intensyvios impulsinės šviesos procedūros gali būti gana brangios ir kai kuriems asmenims gali būti piniginė įtampa. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad dažnai reikia daugiau nei vienos intensyvios impulsinės šviesos procedūrų, kad būtų galima aktyviai kovoti su hiperpigmentacija, sukeliančia tamsius ratilus.

Cheminio pilingo tirpalai hiperpigmentacijai:

Daugelis kosmetologų pritaria cheminio šveitimo naudai odos šviesinimui ir kovai su hiperpigmentacija. Cheminio lupimo procedūrų privalumas yra tas, kad daugelis jų gali būti atliekamos namuose. Dermatologas galės jums pasakyti, kuris iš šių sprendimų jums labiausiai tinka. Cheminio šveitimo tirpaluose yra daug įvairių cheminių medžiagų, todėl protinga ištirti ingredientus, kad žinotumėte, ar jie yra saugūs jūsų odai, ar ne. Daugeliui žmonių yra padidėjusio jautrumo reakcija į šias chemines medžiagas, todėl cheminio šveitimo tirpalai gali būti ne visiems. Cheminis pilingas su kosmetologo pagalba yra geriausias pasirinkimas norint efektyviai atsikratyti tamsių ratų po akimis. Norint pasiekti norimą efektą, šios cheminio šveitimo procedūros dažnai gali būti kartojamos daugiau nei vieną kartą.

Makiažas ir kosmetika:

Nors makiažas ir kosmetika nežada pašalinti tamsių apskritimų, jie tinka juos užmaskuoti, net jei dedate visas pastangas juos visam laikui pašalinti. Net ir kovojant su tamsiais apskritimais, makiažas gali būti vienintelė galimybė juos užmaskuoti, kai kasdien išeinate iš namų darbui ar kitiems darbams. Ne paslaptis, kad šie makiažo produktai yra labai veiksmingi, kai norite tiesiog užmaskuoti tamsą po akimis. Korektorius ir kiti akių makiažo variantai gali padengti tamsius ratilus, kai jie naudojami estetiškai. Šių makiažo produktų jautrumas dažnai yra susijęs su jų prekės ženklu ir kaina.

Nesunku suprasti, kaip tamsius ratilus gali sukelti daugybė skirtingų veiksnių, ir juos galima išspręsti naudojant tiek pat ar net daugiau priemonių ir gydymo būdų. Daugelis žmonių renkasi tradicinius ir natūralius naminius grožio patarimus, skirtus tamsiems ratiliams po akimis, pavyzdžiui, dietos keitimą ir namines priemones. Daugelis žmonių net tiki kosmetinėmis procedūromis, kad palengvintų gydymą. Taip pat akivaizdu, kad tamsūs apskritimai nėra puikūs dalykai ir dauguma žmonių mėgsta juos padengti makiažu tol, kol neranda geresnio sprendimo.

Kaip pašalinti tamsius ratus