Kiekvieną dieną aplinka tampa užteršta ir visi laikosi įtempto grafiko, todėl ankstyvame amžiuje žmonėms atsiranda tamsūs ratilai po akimis. Kadangi šie apskritimai yra tiesiog po akimis, tai daro didelę įtaką jūsų išvaizdai, net kartais priverčia jus jaustis sąmoningam ir kartais atrodo blogai ar nesveika. Nors žmogus gali turėti spindinčią odą, tačiau tamsios dėmės po akimis minioje atrodo nuobodžiai ir atrodo daug vyresnės nei esate. Idealus būdas yra užtikrinti sistemingą gyvenimo būdą ir subalansuotą mitybą.

Paprasti patarimai, kaip gydyti tamsius ratilus kiekvienam odos tonui

Kokios yra tamsių apskritimų priežastys:

Toliau pateikiamos pagrindinės tamsių apskritimų aplink akis priežastys, nebent tai būtų dėl senatvės ar iš mūsų tėvų paveldėtos savybės.

– Stresas ir nepakankamas miegas:

Po minkšta oda yra daugiau kraujo ir ši oda tampa tamsi dėl kietos raudonos kraujo spalvos.

– Skysčių kaupimas:

Dėl per didelio verksmo vanduo teka link minkštos odos po akimis dėl didelės druskos koncentracijos ašarose, sukeldamas apskritimus.

– Blogi valgymo įpročiai:

Geležies, melanino ir kolageno trūkumas

– Priklausomybė nuo medžiagų ar alkoholio.

Natūralūs naminiai grožio patarimai, kaip pašviesinti tamsius ratus:

Prevencija yra geriau nei gydymas. Jei naudosite šiuos paprastus patarimus, tamsius ratilus lengva atsikratyti. Šios neapgalvotos priemonės apima. Šiame straipsnyje sužinosite apie kai kurias geriausias namines priemones, padedančias išvengti tamsių ratų aplink akis.

Naminiai tamsaus rato patarimai tinginėms moterims:

1. Galinga pakuotė su kokosu ir agurku:

Reikalingi ingredientai: Vienas arbatinis šaukštelis maltų šviežių kokosų, du šaukštai tarkuotų agurkų, keli lašai citrinos sulčių ir 2 arbatiniai šaukšteliai porceliano molio ir šalto pieno.,

Taikymo procesas:

Sumaišykite visas sudedamąsias dalis ir iš jos išlyginkite masę ir tepkite po akimis arba ant pažeistos vietos, kad pakuotė nepatektų į akis..

Leiskite jam išdžiūti arba po 20 minučių nuplaukite šaltu vandeniu. Taikykite tris kartus per savaitę ir pamatysite pastebimus pokyčius.

1.1 – Agurkų griežinėlių naudojimas yra turbūt seniausias grožio patarimas tamsiems apskritimams. Tai žinoma priemonė greitai pašalinti tamsius ratilus. Jis sugeria šilumą ir nešvarumus jūsų akių srityse. Atsigulkite ir uždėkite dvi agurkų skilteles ant akių ir atsipalaiduokite 15 minučių. Darykite tai kasdien.

2. Pašalinkite tamsų pleistrą su papaja:

Reikalingi ingredientai: du arbatiniai šaukšteliai pernokusios papajos, keli lašai medaus ir žiupsnelis ciberžolės

Taikymo procesas:

Kadangi papaja yra vitamino A energijos bankas, joje yra hidroksi rūgščių, pašalinančių tamsias dėmes aplink akis.

Sumaišykite medų su pernokusia trinta papaja ir tepkite ant pažeistos vietos.

Palikite 15 minučių ir nuplaukite šaltu vandeniu. Taikykite tą angelišką išvaizdą kasdien.

3. Nuostabūs kiaušinių baltymai:

Reikalingi ingredientai: Vieno kiaušinio baltymas ir teptukas

Taikymo procesas:

Ant švaraus veido teptuku patepkite kiaušinio baltymą ir leiskite jam išdžiūti. Nuplaukite juos šaltu vandeniu ir galima kasdien kas dvi savaites ir pažiūrėkite, kaip išnyksta tamsios dėmės po akimis. kaip išnyksta tamsūs apskritimai.

4. Nuostabios tarkuotos bulvės:

Reikalingi ingredientai: Išvalykite vieną vidutinio dydžio bulvę, sutarkuokite ir iš jos išspauskite sultis.

Taikymo procesas:

  Medvilnės pagalba tepkite šviežias bulvių sultis ant tamsių paakių ir aplink akis, o kai jos išdžius, pakartokite tą pačią procedūrą. Kartokite eglę 3 kartus ir galiausiai nuplaukite įprastu vandeniu.

5. Nuostabios pomidorų ir citrinų sultys:

Reikalingi ingredientai: du šaukšteliai šviežių pomidorų sulčių ir keli lašai citrinos sulčių.

Taikymo procesas:

  Tiek pomidoras, tiek citrina yra citrinos pobūdžio, o jo balinimo savybės lengvai pašalina tamsius ratilus. Gerai išmaišykite ir medvilniniu tamponu tepkite ant tamsių apskritimų. Taikykite kasdien, kad gautumėte efektyvių rezultatų.

6. Medaus ir pieno milteliai:

Reikalingi ingredientai: vienas šaukštas pieno miltelių ir medus

Taikymo procesas:

Medaus ir pieno miltelių pasta yra tarsi naminis patarimas tamsiems apskritimams. Padarykite pastą iš vieno šaukšto pieno miltelių ir pakankamo kiekio medaus. Užtepkite šį mišinį ant tamsių apskritimų ir pamatysite, kaip jie išnyksta. Papildomas pranašumas yra tai, kad tai labai natūrali ir saugi priemonė.

Žolelių patarimai tamsiems ratams:

1. Nuostabi alavija:

Reikalingi ingredientai: šaukštas šviežio alavijo gelio ir keli lašai rožių vandens

Taikymo procesas:

Šis žolelių augalas puikiai veikia tamsius ratilus. Sumaišykite abu ingredientus ir tepkite prieš miegą, masažuokite 23 minutes ir palikite per naktį. Nuplaukite kitą rytą ir darykite tai kasdien mėnesį ir kaip išnyksta tamsūs apskritimai.

2. Magiški mėtų lapai:

Reikalingi ingredientai: 20–30 mėtų lapų ir du šaukšteliai ypač tyro alyvuogių aliejaus

Taikymo procesas:

Kadangi mėtos turi balinimo savybių, o alyvuogių aliejus drėkina, detoksikuoja odą. Maišytuve sumaišykite abu ingredientus, kol jis taps lygus. Užtepkite mišinį ant nuvalyto veido, po 15-20 minučių nuplaukite veidą įprastu vandeniu ir tepkite kasdien savaitę, kad gautumėte efektyvių rezultatų.

3. Žolelių arbatos gėrimas ir maišelių naudojimas:

Reikalingi ingredientai: du ramunėlių arbatos maišeliai arba žolelių arbatos maišeliai.

Taikymo procesas:

Arbatoje, ypač ramunėlių arbatoje, yra kofeino, kuris riboja smulkias odos kraujagysles, o taninai skatina kraujotaką. Arbatos maišelius šaldykite valandą ir padėkite juos taip, kad padengtų tamsius ratilus. Palikite 15 minučių ir atlikite tą patį tris kartus per savaitę ir pamatysite pokyčius.

Valgykite prieš miegą, kad sumažintumėte stresą ir lengvai atsipalaiduotumėte. Ramunėlės turi gydomųjų savybių, kurios padeda atsikratyti streso ir nerimo.

Veiksmingas patarimas tamsiems apskritimams yra naudoti arbatos maišelius ant akių. Arbatos maišelius su kofeinu palikite šaldytuve. Po kurio laiko ant akių uždėkite drėgnus arbatos maišelius. Arbatoje esantis taninas apsaugo nuo spalvos pasikeitimo. Jei tai darysite penkiolika minučių kasdien, tai jums labai padės.

4. Išskirtinis migdolų ir kokosų aliejus:

Reikalingi ingredientai: keli lašai saldžiųjų migdolų ir kokosų aliejaus:

Taikymo procesas:

Migdolų aliejuje gausu vitamino k ir jis gerina kraujotaką. Kokosų aliejus giliai maitina ir drėkina odą. Sumaišykite abu aliejus ir masažuokite paveiktą vietą 2-3 minutes. Atlikite šią procedūrą prieš miegą ir palikite per naktį, nuplaukite kitą rytą.

5. Fantastiška ragana lazdelė:

Reikalingi ingredientai: keli lašai raganos lazdyno kartu su tik kiaušinio baltymu.

Taikymo procesas:

Abu sumaišykite dubenyje ir vieną valandą padėkite į šaldytuvą. Ant švarios veido odos tepkite pirštų galiukais arba vatos tamponu ir leiskite jam išdžiūti. Tada nuplaukite įprastu vandeniu ir tepkite kasdien, kad rezultatas būtų greitesnis.

Lazy Girl natūralūs patarimai tamsiems ratams:

1. Multani Mitti:

Reikalingi ingredientai: Vienas arbatinis šaukštelis multani mitti su trupučiu pieno, kad gautumėte lygią pastą

Taikymo procesas:

Multani mitti yra puikus būdas pašalinti tamsų ratą, nes jis padidina kraujotaką ir suteikia raminamąjį poveikį odai. Sumaišykite abi sudedamąsias dalis ir padarykite lygią pastą ir tepkite ant pažeistų vietų. Leiskite jam išdžiūti, tada nuplaukite įprastu vandeniu ir tris kartus užtepkite, kad gautumėte geresnių rezultatų.

2. Praktikuokite jogą:

Joga yra dar vienas natūralus būdas sumažinti tamsius ratilus, nes jis skatina ar nukreipia kraujotaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir pavargusius nervus, taip padėdamas jums lengvai ir natūraliai atsikratyti tamsių apskritimų..

3. Gerkite daug vandens:

Vartojant mažiau skysčių ar vandens, atsiranda tamsius ratilus. Taigi kasdien gerkite 10–12 stiklinių vandens ir palaikykite odos hidrataciją. Laikykite odą drėkinamą ir lengvai, natūraliai atsikratykite tamsių apskritimų.

4. Raminanti sandalmedžio kaukė:

Reikalingi ingredientai: du arbatinius šaukštelius ant sandalmedžio vandens ir kelis lašus rožių vandens.

Taikymo procesas:

Sandalmedis palengvina uždegimą ir turi atpalaiduojančių savybių. Sumaišykite abu ingredientus ir tepkite ant pažeistos vietos, palikite 20 minučių ir nuplaukite šaltu vandeniu. Kasdien naudokite šį natūralų produktą ir pamatysite, kaip vyksta stebuklas.

5. Pakankamas miegas:

Kadangi visi gyvename įtemptą gyvenimo būdą ir griežtus terminus, visi tai darome kompensuodami miego valandas. Taigi būtina ir privaloma miegoti bent 6-7 valandas per dieną, nes geras miegas yra natūralus būdas sumažinti tamsius ratilus.

6. Migdolų aliejus:

Švelniai patepkite migdolų aliejų aplink akis ir palikite per naktį. Tai laiko patikrinta priemonė. Kartokite procesą tol, kol jis išnyks.

7. Atsipalaiduokite:

Kitas patarimas nuo tamsių apskritimų yra atsipalaidavimas. Atsipalaidavimas nužudo jūsų stresą ir nerimą, todėl galėsite gerai išsimiegoti, pailsėti ir tinkamai maitintis. Veiksmingiausias atsipalaidavimo būdas yra meditacija. Medituodami mintys pašalinamos nuo streso ir įtampos, kurios atpalaiduoja odą ir kūną.

Dietos patarimai tamsiems ratams:

1. Subalansuota vartotojų dieta ir dietos be avarijų:

Jums labiau patinka greitas ir greitas maistas, nes jis vilioja jūsų skonio receptorius, tačiau, norint atrodyti gražiai, labai svarbu, kad jūsų mityba būtų subalansuota, joje būtų esminių mineralų ir vitaminų. Jūs neturėtumėte numesti svorio akimirksniu, nes ji suglemba odą ir net atima odą nuo būtinų vitaminų.

2. Į maistą pridėkite daug skaidulų:

Labai svarbu įtraukti šviežias daržoves, vaisius, avižinius dribsnius, lapines daržoves, nes jos turi galingų antioksidantų ir apsaugo odą nuo kovos su ląstelių pažeidimais, kurie yra pagrindiniai tamsių dėmių veiksniai. Taigi laikykitės daug ląstelienos turinčios dietos ir pagerinkite odos sveikatą.

3. Nustokite rūkyti ir gerti alkoholį:

Jei rūkote ir reguliariai vartojate alkoholį, artimiausiu metu tikrai atsiras tamsūs ratilai po akimis. Dėl šių blogų įpročių oda plonėja prie akių, todėl po apatiniu voku matomi raumenys, todėl tamsūs apskritimai tampa labiau matomi.

4. Į dietą įtraukite vitaminų A, C ir E:

Vis dažniau žmonės patiria tamsų ratą dėl vitaminų trūkumo. Taigi privaloma įtraukti vaisius, tokius kaip apelsinai, papajos, daržovės, džiovinti vaisiai, kuriuose yra daug vitamino A ir E, kad jie stiprintų kapiliarus ir padėtų atsikratyti tamsių ratų.

5. Sukelti dietą su dideliu geležies kiekiu:

Anemija yra labai atsakinga už tamsių apskritimų susidarymą po akimis, todėl labai svarbu valgyti ingredientą, kuriame gausu geležies, nes baltymų turinti dieta pagerina deguonies prisotinto kraujo tiekimą ir atstato tamsius ratilus.

Grožio patarimai tamsiems ratams:

Taigi dabar, kai žinome, ką daryti, pradėkime spręsti problemą. Toliau pateikiami būdai, kaip išgydyti tamsią meškėną kaip akis.

1. Laikykite odą švarią:

Labai svarbu nusiplauti ar nuvalyti veidą, kai atvykstate iš išorės, ir net būdami patalpoje reguliariai nusiplaukite veidą švelniu veido prausikliu, kad iš odos neluptų dulkių dalelių ir negyvų odos ląstelių.

2. Veido šveitimas:

Veido šveitimas naminiu šveitikliu ar bet kokiu kosmetiniu šveitikliu padeda nušveisti negyvą odą, pašalina nešvarumus ir suteikia veidui šviežią išvaizdą ir netgi sumažina tamsius ratilus po akimis..

3. Užtepkite odos drėkinamąjį kremą:

Nepamirškite patepti drėkinamuoju kremu, nes jis drėkina odą, sugrąžina veidui spindesį ir net sumažina tamsius ratilus po akimis.

4. Užtepkite rožių vandens:

Rožių vanduo veikia kaip natūralus tonikas ir atjaunina odą, suteikia raminamąjį poveikį paveiktai vietai. Taigi sudrėkinkite medvilnines pagalvėles rožių vandenyje ir kasdien tepkite ant tamsių apskritimų ir pažiūrėkite, kaip tamsūs apskritimai pradeda nykti.

5. Nuostabios citrinos sultys:

Citrinų sultys turi balinimo savybių, todėl padeda sumažinti arba sumažinti tamsius ratilus po akimis.

6. Šiltas vanduo tamsiems ratams:

Nuplaukite akis šiltu vandeniu ir sekite šaltu vandeniu.

  • Tai pagerina kraujotaką akyse ir ramina jas.
  • Tai taip pat palaiko akis švarias ir be perkrovos.

Makiažo patarimai tamsiems ratams:

Kartais, būdami atsargūs kasdieniame gyvenime, galime išspręsti sudėtingas problemas. Tamsius ratilus nebūtinai turi sukelti sveikatos aplaidumas. Kartais tai gali atsitikti dėl pernelyg elementarių dalykų.

  • Makiažo metu atsargiai tvarkykite akių sritis. Venkite trintis prie akių, nes tai gali sukelti spūstis, dėl kurių susidaro tamsūs apskritimai.
  • Visada nuvalykite kremą ar gelį po akimis po 15 minučių.
  • Prieš miegą pašalinkite makiažą, nes jis greičiau sensta odą aplink akis.
  • Švelniai nuvalykite vietą minkštu medvilniniu tamponu.
  • Venkite liesti chemikalus šalia akių zonos.

Taigi dabar jūs galite lengvai atsikratyti tamsių apskritimų bet kokiu jums tinkamiausiu būdu ir lengvai įgauti aiškią išvaizdą bei puikiai atrodyti..