Tatuiruotės pašalinimas yra labai skausmingas procesas, kuriam efektyviai atlikti reikia laiko ir energijos. Net tada tai nėra lengva, nes padarius tatuiruotę, ji įterpiama į odą, kuri turi būti nuolatinė. Oda lengvai nepriims to, kad norite pašalinti tatuiruotę, jei ji neatitinka jūsų standartų. Procesas yra labai skausmingas ir gali palikti randų, kurių nėra lengva išvengti.

tatuiruotės pašalinimas

Yra keletas metodų, kurie gali suteikti jums reikiamų rezultatų, tačiau tai dar kartą nėra lengva ir kai kuriais atvejais turi būti praktikuojama kiekvieną dieną. Yra medicininių metodų ir namų gynimo būdų, kurie gali padėti pašalinti tatuiruotę, tačiau kai kurie metodai yra visiškas įrodymas, o kai kurie metodai yra bandymų ir klaidų procesas.

Kaip pašalinti tatuiruotę:

Toliau išsamiai paminėti 13 geriausių tatuiruočių pašalinimo būdų, kaip atsikratyti tatuiruotės.

1. Lazerio pašalinimas:

Lazerio pašalinimas

Pastaraisiais metais šalinimas lazeriu buvo priimtas kaip pagrindinis tatuiruočių šalinimo procesas, tačiau manė, kad procesas baigiasi. Per vieną dieną dažniausiai būna labai skausminga. Tai dar skaudžiau nei pasidaryti tatuiruotę ir dažniausiai oda lieka šiek tiek randų, kurių dažniausiai nepavyksta išvengti. Štai kodėl visada turite pasidaryti tatuiruotę iš pradžių po truputį apmąstymų, o paskui iš gero tatuiruočių meistro, kad išvengtumėte bet kokio pašalinimo ateityje. Tai geriausia tatuiruotės šalinimo procedūra.

2. Tatuiruočių šalinimo kremas:

Pašalinimo kremas

Pašalinimo kremas yra ekonomiškai efektyvus, todėl leidžia jį naudoti daug, kad atsikratytų tatuiruotės. Jei pašalinimo kremą sumaišysite kartu su namų gynimo priemone ir tepsite tris kartus per dieną kasdien, pamatysite, kad didelė dalis tatuiruotės išnyksta per kelis mėnesius. Nors procesas yra ilgas, tatuiruotė dienos pabaigoje išnyks.

3. Medicininis tatuiruotės pašalinimo metodas:

Medicinos metodai

Medicininiai metodai gali apimti odos plonėjimą, kuris pašalina odos sluoksnį, kuriame yra tatuiruotė, šis metodas yra gana brangus ir toks pat skausmingas kaip pašalinimo lazeriu procesas, todėl būkite atsargūs.

4. Dermabrazija:

Dermabrazija

Dėl abrazyvinės trinties pašalinamas viršutinis jūsų odos sluoksnis, todėl tai yra dar vienas populiarus tatuiruočių šalinimo procesas, tačiau tai vėlgi yra brangu ir skausminga. Šis dermabrazijos procesas, skirtas tatuiruočių šalinimui, yra labai brangus, bet dar vertesnis. Tai geriausia tatuiruočių šalinimo technologija.

5. Iškirpimas:

Išpjovimo tatuiruotės pašalinimas

Iškirpimas yra labiausiai mirtinas tatuiruotės pašalinimo būdas, kai aplink tatuiruotę nupjaunamos odos, o po to pašalinamos tatuiruotės. Tai labai skausmingas procesas, reikalaujantis didelės drąsos ir gebėjimo atlaikyti skausmą.

6. Odos skiepijimas pašalinant tatuiruotes:

Tatuiruočių šalinimo metodai -odos grafitas

Odos persodinimas yra procesas, kurio metu pašalinama oda, kurioje yra jūsų tatuiruotė, ir oda iš kitos aiškios kūno dalies pirmiausia pašalinama, o po to dedama ant tatuiruotės pašalintos vietos. Tai labai brangus procesas, kurį turi atlikti profesionalus gydytojas.

7. Tatuiruotės uždengimas:

Uždenkite tatuiruotę

Jei jums patinka tatuiruotės, bet turite tatuiruotę, kuri neatitinka jūsų standartų, turite galimybę nuslėpti, kur kvalifikuotas tatuiruočių meistras perdarys naują tatuiruotę virš senosios pagal jūsų specifikacijas.

Namų gynimo būdai, kaip pašalinti tatuiruotes namuose:

Toliau pateikiami geriausi tatuiruočių šalinimo būdai, naudojant namų gynimo priemones, kurios yra labai saugios ir neturi jokio šalutinio poveikio.

8. Alavijas ir abrikosai:

Namų priemonė tatuiruočių šalinimui

Paruoškite alavijo, abrikosų ir vitamino mišinį vienodu kiekiu ir tepkite ant tatuiruotės. Palikite maždaug dešimt minučių, tada nuplaukite šaltu vandeniu. Atlikite tai tris kartus per dieną, kol pamatysite, kad tatuiruotė nyksta. Tęskite tai, kol tatuiruotė išnyks. Ant odos bus likučių, tačiau dažniausiai tatuiruotė išnyks nuo jūsų odos.

9. Druska:

Tatuiruočių šalinimo metodai druska

Ši namų priemonė, skirta tatuiruotės pašalinimui, apima periodišką druskos trynimą arba, be to, intensyvų kasdien trintį ant tatuiruotės. Tai žudo odos ląsteles ir ilgainiui oda lengvai nulupama, pašalinant tatuiruotę. Druska naudojama trinčiai odoje sukurti, kad tatuiruotės sluoksnis būtų nubrauktas. Po šios procedūros oda gali išgydyti kelias savaites.

10. Citrinų sulčių stebuklai:

Citrinos sulčių

Citrinų sultys visada laikomos viena geriausių odos šviesinimo priemonių, kurios stebuklus daro randams. Tatuiruotė ant odos yra tik amžinas randas, kuris su amžiumi ir odos elastingumu išnyksta. Tačiau, jei jums reikia lengvai ir ekonomiškai išvalyti tatuiruotę, nesinaudojant plačiais lazeriais, galite tiesiog pasinaudoti šio vitamino C praturtinto vaisiaus pranašumais ir lengvai atlikti darbus. Į dubenį išspauskite šviežių citrinų ar net kalkių ir išvalykite sėklas. Dabar įpilkite medvilnės į sultis ir pradėkite trinti ją ant tatuiruotės, kad pradėtumėte šveitimo procesą. Bėgant dienoms jūs suprastumėte, kad tatuiruočių menas lėtai nyksta. Tai vienas geriausių tatuiruočių šalinimo būdų namuose.

11. Anakardžių riešutai tatuiruotėms pašalinti:

Anakardžių riešutų aliejus

Labai mažai žmonių žino paprastą faktą, kad anakardžių riešutų pripildytas dovanų krepšelis iš tikrųjų gali padėti atsikratyti nepageidaujamo tatuiruotės rašalo. Jei tiksliai ir ryžtingai laikomasi, kasdienis anakardžio efektas neabejotinai pašviesintų rašalą. Jei jums įdomu, kaip pašalinti tatuiruotes naudojant anakardžio sėklas, pirmiausia naudokite smeigtuką, kad išgraužtumėte anakardžių riešutų sėklų viršuje skylę ir ištuštintumėte šio riešuto sultis į užmaskuotą vietą. Kai sultys padengs visą tatuiruotės plotą, tiesiog leiskite sultims išdžiūti.

12. Salabrazija:

Salabrazijos tatuiruotės šalinimas

Nors prieš tai druska buvo paminėta kaip puikus tatuiruočių šalinimo būdas, dauguma jų apimtų skausmingas priemones, kai atliekamas kruopštus šveitimas ir šveitimas, galintis pažeisti tos odos odos sluoksnį. „Salabrasion“ yra vienas iš populiariausių tatuiruočių šalinimo būdų, kurį galima praktikuoti namuose, naudojant tik druską, vandenį ir tvarsčio foliją. Tačiau tai taip pat gali būti šiek tiek atšiauriai odai, nes mes naudojame abrazyvinį įtaisą, kad įtrintume vietą, kol ji taps žalia, iškart po to, kai užtepame sūrų vandenį. Šiuo metu oda bus uždegusi taip greitai, naudokite antibiotiką ir tvarstykite tą vietą ir laikykite ją tokias 2–3 dienas. Procesą reikia pakartoti, nes odos tipai ir tatuiruočių meno išlaikymo galimybės įvairiose odos vietose skiriasi.

13. Medus:

Medus ir druska

Mes jau pakankamai girdėjome apie tai, kaip druska padeda ištrinti tatuiruotę, ir šį kartą prie druskos pridėjome kompanioną – saldų ir cukrų. Kaip ir citrinų bei laimų medus, taip pat yra geras šveitiklis, kuris gali pašviesinti ir pašviesinti odos plotą, pašalindamas randus ar dėmes, ir tikrai bus veiksmingas jūsų tatuiruotėms. Vis dar įdomu, kaip pašalinti tatuiruotę namuose naudojant tiesiog medų? Pradėkite nuo naminio mišinio paruošimo, į kurį įpilkite druskos ir cukraus, o ne smulkiagrūdžio, tada į mišinį įpilkite medaus ir įklijuotų mėtų lapų. Dažnai gali būti naudinga įtrinti alkoholį tirpalui palengvinti, o dabar pamirkykite medvilnę mišinyje ir pradėkite šveitimo procesą. Tatuiruočių šalinimas pačiu paprasčiausiu būdu.

Kai padarytos tatuiruotės gali būti beveik nuolatinė atmintis, kol nebus imtasi išsamių priemonių tatuiruotei ištaisyti. Geriausias ir tinkamiausias būdas padengti tatuiruotę yra pasirinkti „do-over“, kai ant ankstesnio piešiate kitą rašalą. Kitas geriausias pasirinkimas yra pašalinimas lazeriu, tačiau daugelis bijo arba susilaiko nuo pasirinkimo.

Kitas būdas pasirinkti tatuiruotės pašalinimą yra paklusti namiškam turiniui ir pasinaudoti geriausiais savo virtuvės variantais, kad būtų sunaikintas netinkamas rašalas.