Šiomis dienomis tatuiruotė atspindi madingą, tačiau šiuolaikišką žmogaus asmenybę !! Jie ne tik sustiprina kūno grožį, bet ir šis kūno menas labai unikaliai atspindi asmens asmenybę. Ir jei planuojate rašyti SCORPION tatuiruotę, įsitikinkite, kad viską žinote anksčiau, nes skorpionas yra žiaurus ir mirtinas nariuotakojis, kurio vienas velniškas įgėlimas gali per trumpą laiką baigti jūsų gyvenimą ir patirti kančių valandų. turėti. Taigi tai atrodo bauginančiai ir kai ant jūsų odos ištatuiruojasi šis mirtinas padaras; būkite pasirengę kitaip pažvelgti į pasaulį.

Skorpionas taip pat atstovauja Skorpiono zodiako ženklą, todėl jį dažnai renkasi tie, kurie gimė nuo spalio 24 d. Iki lapkričio 22 d. Šie žmonės yra panašūs į šį padarą ir turėtų būti aistringi, ištikimi ir dažnai pernelyg savininkai.

Skorpiono tatuiruočių reikšmė ir reikšmė:

Skorpionai taip pat garsėja kaip baisūs vabzdžiai. Jis taip pat susijęs su daugybe senovės kultūrų ir religijų. Egiptiečiams šis vabzdys yra susijęs su deive Selket, besikeičiančių sielų globėja. Pasak majų, tai yra simbolinis medicinos ir chirurgijos atvaizdas. Tačiau afrikiečiai tiki, kad skorpiono nuodai turi didžiulę gydomąją galią. Taigi, jei planuojate pasidaryti tatuiruotę su šiuo neįprastu mirtinguoju, būkite pasirengę puikuotis savo asmenybe unikaliu ir akį traukiančiu dizainu.

Skorpiono tatuiruotės dizainas

Skirtingi skorpiono tatuiruočių dizainai simbolizuoja skirtingas reikšmes. Paprastai tai yra simbolinis zodiako ženklo atvaizdas, tačiau jis taip pat gali būti susijęs su daugybe kitų reikšmių. Vieniems tai gali būti mirtis, kitiems – gyvenimas. Skorpiono tatuiruotė taip pat atspindi asmens galią ir bauginimą. Tai taip pat atspindi simbolinį galios ir mirties vaizdavimą tuo pačiu metu. Kitos skorpiono tatuiruotės reikšmės yra kontrolė ir gynyba, viliojimo menas ir seksualumas ir tt Madingos 3D tatuiruotės, genčių skorpionų tatuiruotės šiandien yra pagrindinė tatuiruočių mėgėjų atrakcija. Skorpioną galima rašyti ant kaklo, peties, rankos, kojos, nugaros, juosmens ir pan., O mergaitėms tai suteikia grožio; kadangi berniukams tai reiškia drąsą ir galią kovoti.

Mielos skorpiono tatuiruotės su geriausiomis nuotraukomis:

Skorpiono tatuiruotės gali būti tikroviškos, meniškos ar net abstrakčios. Galimi keli šimtai variantų. Čia yra 15 geriausių skorpiono tatuiruočių dizaino su nuotraukomis ir reikšmėmis tiek vyrams, tiek moterims.

1. Juodosios skorpiono tatuiruotė mergaitėms ant kojų:

Skorpiono tatuiruotė mergaitėms ant kojų

Šis skorpiono tatuiruotės dizainas reiškia moterų meilę, aistrą ir susižavėjimą. Ši skorpiono tatuiruotė motinoms žymi jų gilią meilę savo vaikams, o kitoms mergaitėms tai rodo aistrą savo šeimai ir meilužiams bei susižavėjimą savo draugais. Skorpiono tatuiruotė gali būti padaryta naudojant tamsiai juodą arba raudoną spalvą, atsižvelgiant į dydį ir vietą, kur ji turi būti padaryta. Moterys plačiai taiko šią tatuiruotę ant kojų, nugaros, juosmens ir rankų. Jie taip pat puošia šią tatuiruotę širdimis ir gėlėmis, kurios taip pat simbolizuoja gilią meilę.

 • Geriausiai tinka: Jis idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Tinkamiausias yra gauti juodos spalvos rašalą. Bet jis taip pat gali būti raudonos spalvos.
 • Kur: Patelės gali gauti rašalą ant nugaros, rankų, kojų ir juosmens.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

2. Saulės skorpiono tatuiruotė ant rankos:

Saulės skorpiono tatuiruotė ant rankos

Samarijos žmonės tiki, kad skorpionas taip pat simbolizuoja saulę. Žmogus skorpionas, anot jų, saugo visus šventus dalykus, kurie veda į nušvitimą, malonumą ir pakylėjimą. Šis skorpiono tatuiruotės dizainas reiškia, kad saulė labai matoma ant stiprių, saugančių ir pamaldžių vyrų rankų, nugaros ir juosmens. Tai plačiai matoma vyrams, daugiausia gyvenantiems religinėse vietose arba labai mėgstantiems religiją ir tikintiems Dievu.

 • Geriausiai tinka: Idealiai tinka vyrams.
 • Pageidautinas rašalas: Rekomenduojama dažyti juoda spalva, o saulė taip pat gali būti raudona.
 • Kur: Tai geriausia padaryti vyrams ant peties ir nugaros.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka šviesios odos žmonėms.

3. Kovojančios skorpiono tatuiruotės ant rankovių:

Kovojančios skorpiono tatuiruotės ant rankovių

Ši skorpiono tatuiruotė atspindi žmogaus kovos dvasią. Ši tatuiruotė taip pat žinoma kaip genties skorpiono tatuiruotė. Ši tatuiruotė įkvėpta genčių kastos. Šios skorpiono tatuiruotės uodegos dizainas simbolizuoja žmogaus pasirengimą susidoroti su bet kokia situacija. Ši tatuiruotė plačiai matoma įvairiose Pietų Azijos ir Afrikos dalyse. Be to, žmonės, gyvenantys dykumos regione, naudoja šią tatuiruotę, kaip ir dauguma genčių kastų. Šį skorpiono tatuiruotės dizainą plačiai kuria vyrai.

 • Geriausiai tinka: Tai rekomenduojama tik vyrams.
 • Pageidautinas rašalas: Kad būtų išlaikytas originalumas, siūloma jį nudažyti juodos spalvos rašalu.
 • Kur: Geriausia šios tatuiruotės vieta yra ant peties, rankovių ir užpakalinės kaklo dalies.
 • Dydis: Gerai tinka vidutinio ar didelio dydžio tatuiruotė.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

4. Nuostabios trumpos rankos skorpiono tatuiruotės:

Skorpiono tatuiruotė ant rankų

Mažasis rankų tatuiruotės simbolizuoja žmogaus drąsą. Tai taip pat reiškia įkvėpimą ir motyvaciją. Gydymo galia taip pat yra susijusi su tokio tipo skorpiono tatuiruotės dizainu. Šį skorpiono tatuiruotės dizainą gali taikyti tiek vyrai, tiek moterys. Jie yra daugelio motyvacijos šaltinis, taip pat įkvepia kitus savo drąsiu charakteriu. Jis taip pat atrodo patrauklesnis, kai naudojamas su skirtingomis spalvomis. Šios konkrečios tatuiruotės šešėliai padidina vyrų patrauklumą.

 • Geriausiai tinka: Ši skorpiono tatuiruotė idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Jis gali būti susietas su skirtingomis spalvomis, tačiau juodos spalvos skorpionas visada yra perfekcionistas!!
 • Kur: Tai geriausia padaryti vyrams ant rankovių, o moterims – už kaklo.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka šviesios odos žmonėms.

5. Patrauklios skorpiono tatuiruotės mergaitėms:

Skorpiono tatuiruotė mergaitėms

Rausvos ir violetinės spalvos skorpionas su mergaitišku fonu už nugaros daro tatuiruotę moteriškesnę. Skorpionui galite suteikti animacinį vaizdą, pridėdami ryškių akių ilgomis blakstienomis ir viliojančiomis lūpomis. Apskritai poveikis yra gana geras. Spalva ir kiti elementai pašalina tam tikrą paprasto skorpiono niūrumą ir neabejotinai daro jį mažiau baisų!

 • Geriausiai tinka: Tik moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Rekomenduojama jį nudažyti mergaitiškomis spalvomis, tokiomis kaip rožinė ir violetinė, kad būtų patvirtintas jo dizainas.
 • Kur: Tai geriausia ranka.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka šviesios odos žmonėms.

6. Skorpiono zodiako tatuiruotė tiek moterims, tiek moterims:

Skorpiono zodiako tatuiruotė moterims ir moterims

Skorpionas taip pat susijęs su aštuntuoju zodiako ženklu – Skorpionu. Skorpiono ženklas simbolizuoja pasipriešinimą ir kovą. Skorpiono tatuiruotės reikšmė šiai tatuiruotei reiškia atsidavimą, meilę, jautrumą ir reikšmę. Skorpiono tatuiruotė suteikia nuostabią išvaizdą, kai ji pagaminta naudojant tamsiai juodos spalvos atspalvius. Tokia tatuiruotė, kurią nešioja vyrai, rodo jų sugebėjimą kovoti gyvenime ir kovoti su bet kokia sudėtinga būkle.

Moterims ši tatuiruotė reiškia atsidavusią meilę savo partneriams, draugams ir šeimai. Vyrai nešioja ant pečių ar rankų, o moterys – ant nugaros arba ant juosmens.

 • Geriausiai tinka: Ši tatuiruotė idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Rašykite tik juodos spalvos rašalu. Tačiau raudona spalva tinka ir šviesios ar baltos odos žmonėms.
 • Kur: Tai geriausia padaryti vyrams ant rankos ar rankovių, o moterims – už kaklo ar riešo.
 • Dydis: Maža ar vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka tiek kviečiams, tiek šviesios odos žmonėms.

7. Kaukolės ir skorpiono tatuiruotė vyrams:

Kaukolės ir skorpiono tatuiruotė vyrams

Skorpionas, išlindęs iš kaukolės akiduobės, yra puikus tatuiruotės dizainas! Tinkamai užtemdę, galite suteikti tikrovišką išvaizdą, todėl tai dar labiau baugina! Prie dizaino galite pridėti kitų puošmenų, tokių kaip cigaretė ar alkoholio butelis. Šis skorpiono dizainas simbolizuoja mirtį. Egipto žmonės mano, kad mirusieji atgimsta kaip pusiau skorpionas ir pusiau žmogus. Ši tatuiruotė leidžia pažvelgti į tą žinią.

 • Geriausiai tinka: Tai rekomenduojama tik vyrams.
 • Pageidautinas rašalas: Tinkamiausias yra gauti juodos spalvos rašalą.
 • Kur: Tai galima tatuiruotis ant vyrų nugaros, krūtinės, rankos ar kojos.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

8. „Harley Davidson Scorpion“ tatuiruotė:

„Harley Davidson Scorpion“ tatuiruotė

Skorpionas su garsaus motociklų prekės ženklo simboliu, būtent „Harley Davidson“, yra puiki tatuiruotė. Harley Davidsono buvimas užbaigia sukilėlių žvilgsnį, kuris prasidėjo nuo Skorpiono. Šio tipo skorpiono tatuiruotes atlieka žmonės, kuriuos įkvėpė žmonės, sukūrę istoriją.

Kaip šioje tatuiruotėje naudojamas „Harley Davidson“, galite naudoti savo mėgstamo pavyzdžio simbolį ir sukurti tatuiruotę. Ši tatuiruotė simbolizuoja įkvėpimą. Ir tai yra vienas iš labiausiai sekančių Skorpiono tatuiruočių modelių vyrams.

 • Geriausiai tinka: Tik vyrams.
 • Pageidautinas rašalas: Rekomenduojama jį dažyti tik juoda spalva.
 • Kur: Tai geriausia padaryti vyrams ant krūtinės, rankos ir nugaros.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

9. Mažos skorpiono tatuiruotės ant kaklo:

Mažos skorpiono tatuiruotės ant kaklo

Visiškai juodo skorpiono dydis gali skirtis – nuo labai mažo iki itin didelio. Priklausomai nuo dydžio, jis gali būti pritaikytas įvairioms kūno dalims. Skorpiono forma yra tipiška ir lengvai pagaminama. Kai jis yra visiškai juodas, jis atrodo tik siluetas. Puikiai atrodo išilgai kaklo, riešo ar kulkšnies.

 • Geriausiai tinka: Ši skorpiono tatuiruotė idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Rašykite tik juodos spalvos rašalu.
 • Kur: Tai geriausia padaryti vyrams ant rankos ir kaklo, o moterims – už kaklo, juosmens ir riešo.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

10. Stinging Scorpion tatuiruotės dizainas apatinėje nugaros dalyje:

Skorpiono tatuiruotės dizainas apatinėje nugaros dalyje

Šis skorpiono tatuiruotės dizainas yra suformuotas skorpiono, kuris ketina įgelti, dizainu. Šis dizainas simbolizuoja dvi skirtingas skorpiono dalis, tai yra, kai jis yra apsinuodijęs ir ruošiasi smogti. Ši tatuiruotė rodo mirtiną skorpiono dalį. Tai parodo kitiems, kad jūs visada pasiruošę susidurti su bet kokia ataka ir nugalėti priešą, kuris yra dar stipresnis už jus.

 • Geriausiai tinka: Šis mirtinas skorpionas tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Geriausia bus juodos spalvos tatuiruotė.
 • Kur: Tai geriausia padaryti apatinėje nugaros dalyje.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

11. Skorpiono iškritimo tatuiruotė:

Skorpiono iškritimo tatuiruotė

„Fallout“ tatuiruotės jūsų odai suteikia depresijos išvaizdą. Jiems reikalingas sumanus šešėlis ir jie atrodo puikiai, kai tai padaroma. Skorpiono iškritimo tatuiruotės dizainas yra tiesiog skorpiono kūno formos tatuiruotė. Ant paviršiaus pridėjus įtrūkimų, jis atrodo tikroviškesnis, todėl jis tampa dar meniškesnis ir pagirtinas!

 • Geriausiai tinka: Tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Jis turėtų būti rašalu juodas!!
 • Kur: Padarykite tai ant rankos, kad atrodytumėte tikroviškiau.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

12. Genties skorpiono tatuiruotės dizainas ant juosmens:

Skorpiono tatuiruotės dizainas ant juosmens

Genties abstraktus „Scorpion“ dizainas atrodo puikiai ir tarnauja tam, kad atspindėtų viską, ką simbolizuoja tipiškas skorpionas. Dėl savo abstrakcijos jis tampa ne toks bauginantis ir patrauklesnis. Tai dizainas, kuris tikrai atneš jums žavingą išvaizdą.

 • Geriausiai tinka: Rekomenduojama moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Juodos spalvos tatuiruotė bus unikali ir supanti.
 • Kur: Jis gali būti tatuiruotas ant patelių rankos ar juosmens.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

13. Skorpiono rožių tatuiruotė moterims:

Skorpiono rožių tatuiruotė moterims

Rožė yra tipiškas Skorpionų priedas. Jis dažnai pridedamas kaip papildoma puošmena prie Skorpiono tatuiruočių. Jūsų rožė gali atrodyti subtili ir rausvai raudona, arba galite padaryti vaizdą baisesnį, sutelkdami dėmesį į rožės erškėčius. Rožė taip pat yra meilės ir aistros simbolis. Ši tatuiruotė gali būti dovana mėgėjams, parodantiems gilią meilę vienas kitam. Šį dizainą plačiai vykdo merginos.

 • Geriausiai tinka: Tai idealiai tinka tik moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Tai gali būti nespalvotas meno kūrinys arba spalvotas, atsižvelgiant į asmens odos atspalvį.
 • Kur: Tai moterims už kaklo, rankos ir kojos.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka šviesios odos žmonėms.

14. Realus 3D skorpiono tatuiruotės dizainas kairėje rankoje:

Realus 3D skorpiono tatuiruotės dizainas ant kairės rankos

Realistinis 3D skorpionas yra baisiai atrodantis dalykas. Tinkamai pagaminus, atrodys, kad tikrasis skorpionas ropoja jūsų odą! Galite nuspalvinti juodai ir pilkai arba suteikti daugiau spalvų. Šis dizainas labiau susijęs su Skorpiono išvaizda nei jo simbolika.

 • Geriausiai tinka: Šis skorpionas turi tik vyrų prekės ženklą.
 • Pageidautinas rašalas: Norint pasiekti realų efektą, jis turėtų būti tik juodu rašalu.
 • Kur: Geriausia vieta šiai tatuiruotei yra asmens ranka.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

15. Juodos abstrakčios skorpiono kontūrai:

Juodos abstrakčios skorpiono kontūrai

Jei norite, kad jūsų tatuiruotė būtų paprasta, tada šis dizainas jums bus puikus pasirinkimas. Skorpionas atrodo meniškas ir paprastas, nes yra ne kas kita, kaip paprastas juodas kontūras, kuris savo forma yra abstraktus. Tačiau tai, kad jo forma yra abstrakti, suteikia jai visiškai kietą išvaizdą, todėl puikiai tinka tatuiruotėms.

 • Geriausiai tinka: Jis tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Juodos spalvos tatuiruotė sukrės!!
 • Kur: Tai geriausia padaryti vyrams ant rankos, o moterims – už kaklo.
 • Dydis: Vidutinio dydžio tatuiruotė puikiai tinka.
 • Odos atspalvis: Idealiai tinka kviečiams ir šviesios odos žmonėms.

Daugiau tatuiruočių dizaino:

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 1

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 2

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 3

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 4

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 5

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 6

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 7

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 8

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 9

Geriausi „Scorpion“ tatuiruočių dizainai su nuotraukomis 10

Patarimai, kurių reikia laikytis prieš pasirenkant tatuiruotę:

Kūno tatuiruotė su skorpionais gali būti madinga ir patraukli jums. Tačiau tamsesnė jų pusė gali nepatenkinti žiūrovų akių. Taigi saugokitės ir būkite pasiruošę prieš pradėdami rašyti skorpioną. Ir pripažinkite šiuos dalykus:

 • Kadangi skorpionai yra susiję su religija ir keliomis senosiomis kultūromis, siūloma ją graviruoti padoriai; kad išvengtų visuomenės keliamų prieštaravimų.
 • Dirbančiam specialistui patariama tatuiruotę išgraviruoti ant labiau neatskleistų kūno dalių, nes tai gali būti problemos priežastis pagal pramonės etiką.
 • Jei jį rašysite didesniu mastu, tai bus sunku ištrinti, jei norite pakeisti ar pakeisti dizainą.
 • Tatuiruotės dydžio pasirinkimas turėtų atspindėti jūsų asmenybę, o ne sukurti ją nerangią.

Apžvalga:

Skorpiono tatuiruotes retai galima pamatyti, tačiau aukščiau paminėtos buvo mėgstamos madingų paauglių. Jei ieškote mirtinos tatuiruotės, šios skorpiono tatuiruotės yra geriausios. Tačiau dizaino, dydžio ir spalvos pasirinkimas visiškai priklauso nuo asmens asmenybės. Taigi įsitikinkite, kad pasirinktas rašalo piešinys atitinka jūsų asmenybės profilį ir padaro jį patrauklesnį.