Çörekler muhtemelen bir Hintli için en yaygın ve ilkel saç modelidir. Genellikle yoğun düğünlerde ya da sabahın erken saatlerindeki nemli ofis koşularında, kadınların ya sıcağı yenmek ya da yoğun programlarında bir ara toparlamak için hızlı yapılmış bir topuz sporu yapan uygun kıyafetleriyle görürsünüz. Varyasyonların modernleşmenin önemli bir parçası olmasıyla, kaba yapılmış çörekler bile artık bazı kişilik değişimlerinden geçiyor. Pek çok çeşit arasında yüksek topuz, alçak topuz, yan topuz ve tabii ki yatak başı dağınık olan var. Bugün bu yazıda, birinin spor yapabileceği bazı Hint topuz saç modellerinden esinti duyacağız..

1. Dağınık Görünüm:

Hint topuz hAairstyles1

Bu muhtemelen modern Hindistan için en az yapılandırılmış ancak en çok kullanılan topuz görünümüdür. Dağınık görünüm sadece saçınızı başınızın arkasında toplamanızı ve basit bir saç tokası kullanarak dağınık bir şekilde bağlamanızı gerektirir. Dağınık topuz, iyi bir yapı veya teknik gerektirmez, ancak saçınıza hacim ve stil katar..

2. Zimmete Geçirilmiş Çörek:

Hint topuz hAairstyles2

Mükemmel bir düğün görünümü için veya sadece bir ifade tarzı oluşturmak için bu harika topuz fikrini deneyin. Bu, süsleme parçanıza asmanıza veya kancalamanıza izin verecek, ortasında bir girinti bulunan basit bir çörek topuz. Çörek topuzu, en iyi şekilde, size mükemmel bir topuz veya çörek görünümü verecek bir taban olarak bir çorap kullanarak oluşturulabilir..

Okuyun: Uzun Saçlar İçin Kolay Çörekler

3. Örgü Topuz:

Hint çöreği hAairstyles3

Saçınızı sonunda toplayarak başlayın ve ona basit bir midilli bağlayın. Ekstra hacim için uzantılar veya saç hacmi spreyleri ekleyebilir ve ardından midilliyi örmeye başlayabilirsiniz. Burada ister midilli gibi sarabileceğiniz tek bir örgüyü tercih edebilir isterseniz de saçı iki üç örgüye ayırıp sarma yöntemini uygulayabilirsiniz..

4. Yan Çörek:

Hint topuz hAairstyles4

Bu yumuşak yuvarlanmış bir yan topuzdur ve kusursuz bir görünüm için saçınıza o parlak prenses kıvrımını vermek için önceden bukle maşası kullanın. Bu saç modeli, tek tek bukleler halinde biraz zaman alabilir ve gül benzeri bir bobin halinde yuvarlanabilir ve ardından başın yanına sabitlenebilir..

Okuyun: Çorap Topuzu Nasıl Yapılır

5. Fransız Bükümü:

Hint çöreği hAairstyles5

İşte Fransızlardan öğrendiğimiz ikinci şey, saçın muhteşem bir şekilde güzel bir Fransız rulosu şeklinde büküldüğü yer. Saçın ön kısmında gevşek tutamlar bırakın, geri kalanı bir çarpma veya alay ile çarpılır ve ardından içe doğru Fransız tarzı bir topuz içinde yuvarlanır..

6. Üst Düğüm:

Hint topuz hAairstyles6

Bir topuz için en temel şey, trend belirleyiciler veya yaz tanıtımları için yüksek topuzdur. Nemli yazlarda uzun buklelerin saçınızı yüksek bir midilliye yuvarlayarak ama asla gerçekten bir kravatla sabitlemeyerek sizi en iyi şekilde ele geçirmesine izin vermeyin. Saçları toplayın ve ardından sıkı bir topuz haline getirin. Siz oradayken, kravatı kapatmak için arkada gevşek bir iplik bırakın.

Okuyun: Örgülü Topuz Saç Modelleri

7. En İyi Düğüm Varyasyonu:

Hint çöreği hAairstyles7

İşte saçın iki bölmeye ayrıldığı üst düğümün bir varyasyonu, ilki küçük ve minyon bir üst topuza bağlanırken, saçın geri kalanı düzleştirilir ve serbest tutulurken hem topuz hem de serbest bir saç sporu yapmanıza izin verir.

8. Döngüsel Görünüm:

Hint çöreği hAairstyles8

Bu, bir at kuyruğu ilmekleyerek yapılan alçak asılı bir topuz. Saçınızı arkadan toplayın ve ardından parmaklarınızla bir ilmek oluşturun, sonunda midilliyi geçirin ve topuzu oluşturmak için kıvırın..

Okuyun: En İyi Topuz Saç Modelleri

9. Mazlum:

Hint topuz hAairstyles9

Burada ters çevrilmiş bir Fransız örgüsü ile başlıyoruz ve örgüyü bitirmek yerine en üstte bir topuzla sarın..