Dağınık saç, umrumda değil! Özellikle genç modern kadın çevrelerinde bu cümleyi birkaç kez duymuş olabilirsiniz. Dağınık saç modelleri şu sıralar trend olan görünümler arasında; Hiç şüphe yok ki dağınık topuz saç modelleri şu anda bu kategoride aynı derecede çekici ve zarif görünüyor. Bu saç modelleri, güzel ve sıcak bir çağdaş hava sağlar ve zahmetsizce şık bir stil ifadesi getirebilir..

İster özel bir gece partisi, ister kokteyl toplantıları veya resmi görünüm olsun, dağınık topuz saç modelleri her kadın için mutlaka denenmelidir..

Kadınlar İçin 18 Farklı ve Kolay Dağınık Saç Topuzu Modeli 2021:

Hem basit hem de hızlı olan en yeni ve en trend kolay, sevimli ve mükemmel dağınık topuz stillerinin listesini derledik. Bu zarif saç modeli fikirlerini resimlerle keşfedelim.

1. Düşük Dağınık Topuz:

uzun saçlar için mükemmel dağınık topuz

Kolay ve zarif bir şeyi seviyorsanız ve zamansız bir stil ifadesini tercih ediyorsanız, bu güzel saç topuzu ideal olabilir. Çiçek aranjmanları ve düşük dağınık görünüm ve saç düğümü ile bu sonucu oldukça seviyoruz. Partiler veya düğünler ve gelin saçı / özel günler için ideal olarak kolay ve hızlı bir şey arayan kadınlar için, bu düşük dağınık topuz kabarıklığı iyi olabilir.

 • Oval ve yuvarlak yüz şekline sahip bayanlar bu saç modelini deneyebilir..
 • Bu sinirli görünüm, dalgalı saç dokusu ve kıvırcık saçlı olanlar için iyi olabilir..

  En iyi görünüm için 30’ların ortalarından 40’lara kadar olan yaş grubundaki kadınlar için bu görünümü deneyin.

2. Dağınık Çift Çörekler:

dağınık ikili çörekler

Şık ve çağdaş ama korkak görünümleri mi tercih edersiniz? İşte o. Çifte çörekler hatta dağınık çörekler ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ancak her ikisinin bu karışımı benzersiz ve yenilikçi bir şeydir. Dağınık formda bu kolay ve hızlı saç çift kabarıklığını deneyin ve oldukça çarpıcı görünebilirsiniz. Arkadaşlarınızla gayri resmi toplantılarınız veya düzenli rutinler için gündelik gezileriniz varsa, bu çılgın bir tonla iyi bir seçenek olabilir.

 • Yuvarlak, oval ve elmas yüz şekline sahip kızlar ve kadınlar bu saç modelini deneyebilir.
 • Bu şık görünüm, herhangi bir saç dokusuyla kolayca iyi olabilir. Ama gür saç yoğunluğuna sahipsen bu dağınık topuz ideal olabilir..
 • 25 yaş altı kızlar ve kadınlar bu modelde tatlı ve sevimli görünebilirler..

3. Örgülü Dağınık Topuz:

Örgülü Dağınık Topuz

Bu bizim favori saç modellerimizden biri olmalı. Yaklaşan düğünleriniz veya sıraya girmiş kutlama etkinlikleriniz varsa, bu güzel saç modeli makyajı sinirli olabilir. Yarı örgülü topuz ve dağınık görünümü ile çağdaş görünüm hem yeni hem de çekici. Daha fazla ayrıntı eklemek için yukarıdaki resimde gösterildiği gibi birkaç karmaşık çiçek eki eklemeyi deneyin. Bu dağınık topuz saç modeli düğünler, balo veya parti için en iyisi olabilir..

 • Kalp, elmas ve oval yüz şekline sahip kadınlar bunu deneyebilir.
 • Dalgalı ve kıvırcık saçlı kadınlar için bu dağınık topuzu giyin.
 • Bu görünüm sinirli ve şık olabilir ya da 20’lerin sonundan 30’ların ortalarına kadar kadınlar olabilir..

4. Patlama ile Dağınık Topuz:

Kaküllü Dağınık Topuz

Patlamaları ve saçakları sever misin? Eklenen patlamalara sahip bu saç modelleri zamansızdır ve asla modası geçemez. Dağınık topuz ve alnına düşen patlamalarla, bu şimdiye kadar gördüğümüz en genç stillerden biri. Ofisler veya gündelik geziler için olsun, kaküllü bu dağınık topuz sinirli ve mükemmel olabilir.

 • Oval ve dikdörtgen yüz şekline sahip olanlar bu görünüme mükemmel uyum sağlayabilir.
 • Düz veya dalgalı saç dokusuna sahipseniz bu saç modelini deneyin..
 • 20’li ve 30’lu yaş grubundaki kadınlar bu makyajda ideal olabilir.

5. Dağınık Topuz Kabarıklığı:

Düşük Dağınık Topuz Kabarık

Bu, son zamanlarda karşılaştığımız en imrenilen düğün dağınık saç modeli arasında. Uzun maksi elbiselerle hıristiyan düğünleriniz ve hatta düğün resepsiyonlarınız varsa, bu topuz saç modelleri zarif görünümlerle büyük ve peluş görünebilir. Saç ekleri eklemek, bu makyaja daha parlak ve canlı tonlar ekleyebilir. Hızlı ve henüz sinirli ve modern.

 • Yuvarlak, kare ve oval yüz şekline sahip olanlar bu saç modelini deneyebilir..
 • Bu saç modeli makyaj topuzu, düz ve pürüzsüz saç dokusuyla iyi olabilir. Bu aynı zamanda orta uzunlukta ve omuz uzunluğunda saçlar için kolay dağınık bir topuz olabilir.
 • 20’li yaşlarda herhangi biriyle birlikte olan kadınlar bu şık görünümde ideal görünebilir..

6. Bandanalı Dağınık Topuz:

Bandanalı Dağınık Topuz

Bandana saç modelleri veya eşarplı saç modelleri oldukça yaklaşan bir trend. Güzel kadınsı stiller ve retro hislerle, çoğu saç modelinde nasıl ortaya çıktığını seviyoruz. Dağınık topuzla parlak renkli bir fular eklemek aynı sihri yapar – denediğiniz her etkinlik için parlak ve ışıltılı çağdaş bir renk verir.

 • Her yüz şekline ve özelliğine sahip kadınlar bu saç modelini rahatlıkla deneyebilir.
 • Bu görünüm, dalgalı ve düz saç dokusuna sahip kadınlar için sinirli ve mükemmel olabilir.
 • 20’li ve 30’lu yaş grubundaki kadınlar bu görünümde ideal ve uygun olabilir..

7. Dağınık At Kuyruğu Topuzu:

Dağınık At Kuyruğu Topuz

Ofisine geç mi kalıyorsun? Yoğun programları olan tüm kadınlar için işte size hızlı bir tüyo. Saçınızı at kuyruğu yapın ve topuz yapmak için çevirin. Bu hızlı ve kolay saç modeli bir dakika bile sürmez ve dağınık zarafeti ve görünümü ile hoş ve çekici bir stil verir. Ayrıca, kısa saç uzunluğunuz varsa, bu basit, düşük dağınık topuz hızlı ve iyi bir şekilde devam edebilir..

 • Oval ve yuvarlak yüz şekline sahip kadınlar bu saç modelini deneyebilir..
 • Herhangi bir saç dokusuna ve ince görünüme sahip olanlar, kısa saçlar için bu kolay dağınık topuzda ideal ve mükemmel olabilir..
 • 30’lu ve 40’lı yaş grubundaki kadınlar için bu görünümü deneyin.

8. Bükülmüş Dağınık Kabarık:

Bükülmüş Dağınık Kabarık Topuz

Bu güzel görünümü hayranlıkla izliyoruz. Buradaki saçlar hep birlikte alınır ve dağınık bir kabarıklık yapmak için yukarı doğru bükülür. Cesur ve çağdaş görünümü seven kadınlar için bu ideal olabilir. Partiler veya kokteyl etkinlikleri veya akşam yemekleri için olsun. Bu, modern ifade çekici görünümlerle ideal ve modaya uygun olabilir. Ne düşünüyorsun?

 • Oval ve yuvarlak yüz şekline sahip kadınlar, uzun saçlar için bu dağınık topuz saç modellerini deneyebilir..
 • Bu sinirli görünüm, düz ve dalgalı saç dokusuna sahip olanlarla mükemmel olabilir. Ayrıca, uzun saç uzunluğuna ve kalın bir dokuya sahipseniz, bu kolay dağınık topuz iyi gidebilir..
 • 40’lı ve 50’li yaş grubundaki kadınlar burada mükemmel olabilir.

9. Saçaklı Dağınık Topuz:

Püsküllü Dağınık Topuz

Partiler için enayi iseniz ve katılmak için elinizde birçok etkinlik varsa, bu çok yönlü görünüme bayılacaksınız. Üst düzey partilerden ve toplantılardan akşam yemeği etkinliklerine ve kokteyl toplantılarına kadar, yanları püsküllü bu saç topuzu şık ve süper genç görünüyor. Şık bir maksi elbise veya elbise ile bu yüksek dağınık topuzu deneyin ve bir milyon dolar gibi görünebilirsiniz..

 • Oval ve dikdörtgen yüz şekline sahip kadınlar bu güzel saç modelini deneyebilir..
 • Bu görünüm, düz ve pürüzsüz bir saç dokusu ile ideal olabilir..
 • 30’lu ve 40’lı yaş grubu bu görünüm için ideal ve mükemmel bir eşleşme olabilir..

10. Vintage Sarışın Dağınık Topuz:

geleneksel dağınık topuz

Bu profesyonel nişanlar ve resmi toplantılar için, bu sarışın dağınık topuz ideal olabilir. Görünümle ilişkili zarafet ve çekicilik, etrafınızdaki mükemmel, onurlu ve resmi titreşimleri verir. Bu stili diz boyu bir elbise veya etek ve gömleklerle havalandırın ve bahse gireriz muhteşem ve çarpıcı görünebilirsiniz..

 • Elmas, oval ve yuvarlak yüz şekline sahip kadınlar bu saç modelini deneyebilir..
 • Bu sinirli, şık saç kabarıklığı düz ve dalgalı saç dokusuna sahip kadınlar tarafından denenebilir..
 • 30’lu yaş grubundaki kadınlar bu güzel görünümle genç ve büyüleyici görünebilirler..

11. Yan Kalın Örgü:

uzun saçlar için basit dağınık topuz

Kalın ve şehvetli saçlar, yandan kalın örgü saç modelleri yapmak için harika bir seçenektir. Saç stilleri değişmeye devam edebilir, ancak bu tarzın kendi çılgınlığı olacaktır. Bu saç modeli ile resmi etkinliklere uygun bir elbise ile giderken, yaştan bağımsız olarak tüm insanların dikkatini çekebilirsiniz. Öyleyse bir kez dene ve farklı ol.

12. Kabarık Dağınık:

uzun saçlar için hızlı kolay çörekler

Bir kolej etkinliğiniz veya balonuz varsa, kabarık dağınık topuz harikadır. Bu saç modeli gençlikle övünmekle birlikte, taşıdığı karmaşıklık nedeniyle şirket başkanları tarafından da süslenebilir. Kabarık görünüm, hem önde hem de arkada çok çeşitli dağınık buklelerle harika görünüyor.

13. Çarpın:

dağınık topuz siyah saç resimleri

Elbisenize uygun harika bir saç modeli arıyorsanız, kabarık dağınık topuz, gitmek için mükemmel dağınık topuz. Bu saç modeli çoğu dağınık saç modelinden daha fazla hacme sahip ve aynı zamanda çok daha temiz görünüyor. Bu harika saç stilini elde etmek istiyorsanız, yumru ayrı bir el seti gerektirir..

14. Yüksek Kabarıklık:

dağınık topuz

Kasabada bir gece için dışarı çıkarken veya arkadaşlarınızla dışarı çıkarken harika bir saç stiline ihtiyacınız olduğunda, üst kısım harika görünüyor. Çok az bakım gerektirir veya hiç bakım gerektirmez ve kısa sürede yapılabilir ve gün için harika bir saç stiline sahip olmanızı sağlar. Saçınıza çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, bu harika bir saç modeli..

15. Örgülü Dağınık Topuz:

dağınık topuz gelin saçı

Saçınızı dağınık bir topuz yaparken aynı anda yapılması gereken alt tonlu örgü nedeniyle örgülü dağınık topuz yapmak biraz daha zordur. Bu saç modelini yapmanıza yardımcı olacak başka biri varsa, istediğinizi elde etmeniz çok daha iyi olacaktır..

16. Resmi Dağınık Topuz:

Ünlü dağınık topuz saçı

Resmi dağınık topuz, herhangi bir ofis etkinliğine giderken itibarınızı ve iyi adınızı korumak için mükemmeldir. Belki de aynı anda hem şık hem de resmi görünme yeteneği nedeniyle şimdiye kadar keşfedilen mükemmel dağınık saç modelidir..

17. Süper Günlük:

kızlar için dağınık topuz saç modeli

Bir sosyal etkinlik veya bir parti sırasında saçınızı açık bırakmak istiyorsanız, süper gündelik dağınık topuz yine harika bir yoldur. Sıradan bir gündelik saç modeli için bile bu harika bir yoldur. Süper gündelik, bu harika görünümü düzgün bir şekilde çıkarmak için çok çeşitli dağınık buklelere sahip küçük bir topuz gerektirir..

18. Düğün Topuzu:

nişan için dağınık topuz

Bu dağınık topuz, düğününüz için mükemmel ve dökümlü beyaz bir elbise ile kesinlikle harika görünecek. Daha yüksek bir zarafet düzeyi elde etmek için saç stilinde aksesuar seçiminiz kullanılabilir..

Dağınık topuz saç modelleri, modern kadınlar için en güzel ve popüler saç topuzları arasındadır. Yeni nesil çağdaş tonlar ve klasik görünüm ile bu dağınık saç modelleri, birçok etkinlik ve etkinlik için idealdir ve farklı tercihlere sahip kadınlara da uyabilir. Onları deneyin ve herkes üzerinde güzel görünebilirler..