Tulum, yarım veya kol gömleğin kısa ile kombinlendiği tek parça bir elbisedir. Gömlek ve şort, perçinli bir bel tasarımı veya kemer tasarımı ile birleştirilir. Romper tipi tasarım giysiler başlangıçta çocuk elbisesi olarak popülerdi, daha sonra tasarımcılar yaratıcı fikirlerini genç kızlar ve bayanlar için modaya uygun ve vücudu tamamlayan yeni tasarımlarla eşleştirdi. Romper tasarımıyla ne tür giysiler tasarlandığını henüz bilmeyen genç kızlar ve bayanlar için, işte en havalı ve çekici tasarımcı kıyafeti “Romper Tulumlar”. Bu yazıya lezzet katmak için, bayanları jean, bluz veya şalvar gibi sıradan kıyafetlerden bu farklı kıyafeti denemeye kesinlikle motive edecek, uyumlu görsellere sahip Romper tulum çeşitleri..

Modadaki Bayan Tulumların En Son ve Şık Tasarımları:

İşte en iyi tulum tasarımları.

1. Blok Baskı Romper Tulum:

Blok Baskı Romper Tulum

Uzun pantolonlu bu bol kesim tulum, yaz için ideal bir kıyafet. Üst kısım, genellikle kontrast renkte parlak olan blok baskılı yuvarlak yaka ile tasarlanmıştır. Bel, bel çizgisinin hemen altına takılan yan ceplerle nispeten gevşektir..

2. Atletik Romper Tulum:

Atletik Romper Tulum

Bu günlük tulum, kapüşonlu pamuklu malzemesi sayesinde güneşli bir günde veya hafif yağmurlu bir günde herhangi bir atletik spor aktivitesi için ideal bir kıyafettir. Bu tulum kolsuz olarak tasarlanmıştır ve kalça bölgesini saran tulum ile birlikte kontrast renkli elastik bant takılır..

3. İpli Dize Nötr Romper Tulum:

İpli Dize Nötr Romper Tulum

Bu nötr düz tek renkli sevimli tulum tulumların üst kısmında görülen düğmeli, alışılmış tulum tarzından farklı bir görünüm kazandıran sade tasarım bir kombindir. Kısa tasarımlı tulum, en iyi gümüş iple eşleştirilir, bu da ipler bir araya getirildiğinde perçinli bir kalça görünümü verir..

4. Kısa Romper Tulum Sarın:

Wrap Kısa Romper Tulum

Bu şifon malzemeden tulum giyildiğinde hafif bir his verir ve bu da onu bir akşam partisi için en rahat kumaş yapar. Tulumun üst kısmı kumaşın üst üste bindirilerek V-yaka oluşturacak şekilde tasarlanmıştır..

5. Hayvan Baskılı Romper Çingene Tulum:

Hayvan Baskılı Romper Çingene Tulum

Hayvan baskısı, hem erkek hem de kadın kıyafeti tasarımında kullanılan yaygın baskı tasarımlarından biridir. Aynı hayvan baskısı, boho tasarımında romper tulum yapımında kullanılır. Kollar, boho tarzı elbiseler yaratmada kullanılan tasarım olan çan şeklinde tasarlanmıştır..

6. Kot Romper Tulum:

Denim Romper Tulum

Denim kumaş, bayanlar tarafından çeşitli kıyafet formlarında kullanılan en sevilen malzemedir. Tasarımcılar hayatı kolaylaştırmak ve modaya uygun hale getirmek için jean malzemeli tek parça tulum ile tasarladılar. Bu tulum, bel bölgesinde dolaşan ince jean renkli ipleri bir araya getirerek perçinli bir görünüme sahip olabilir. Kollar uzundur ve serin bir görünüm vermek için yuvarlanabilir.

7. Dantelli Romper Tulum:

Dantelli Romper Tulum

Dantel malzemeli tulumlar, şaşırtıcı kalitesi ve vücudu saran bir uyum sağlaması nedeniyle genç kızlar ve bayanlar arasında ilgi görmüştür. Bu romper tulum, elastik eki nedeniyle kalçaya oturan fit ile şeffaf dantel bağlı kollara sahiptir..

8. Geri Kesilmiş Romper Tulum:

Sırt Dekolteli Romper Tulum

Bu yeni moda tasarım, ön yaka bölgesinden ziyade tulumun arka tarafında görülen oyuk desene sahiptir. Ön kısımdaki boyun deseni mikro kol formu ile kapalı boyun tasarımıdır..

9. Tropikal Baskı Romper Tulum:

Tropikal Baskı Romper Tulum

Elbisenin her tarafında çiçek ve sol baskı bulunan bu yanıp sönen ve canlı renkli elbise. Daha popüler olan renk yeşil, pembe, mor, parlak kırmızıdır. Tipik olarak bol kesimli şort olan tulumların alt kısmı, plaj elbisesi olarak giymeyi çok rahat kılıyor..

Bol kesimi ve giyildiğinde rahatlığı nedeniyle genellikle çocuklar için tasarlanan tulum tasarımı, çocukların her türlü rahatsızlıkla hareket etmesini sağlar. Aynı şey bayanlar için de geçerli, bu romper şeklindeki tulumu giydiklerinde kesinlikle iyi bir rahatlık ve kolaylık sağlıyor..