Bu tulum, gömlek ve şortun tek parça kombinasyonudur. Bunlar çok hoş siyah romper şortlar. Bağcıklı, tam kollu ve kolsuz tulumlar var. Omuzları açık tulumlar çok şık görünüyor. Bunlar, tüm gece partileri ve gündelik durumlar için idealdir. Muhteşem görünüyorlar ve tarzınızı vurguluyorlar.

Kadınlar İçin En İyi Romper Şort:

İşte birkaç Siyah tulum, aşağıdan en iyi 9 siyah tulum arasından seçim yapın,

1. Siyah Dantelli Romper:

Siyah Dantelli Tulum

Bu %100 suni ipekten yapılmış hoş bir siyah dantelli tulum. Güzel romper, güzel bir dantel desenli dalgalı v yakaya sahiptir. Çapraz ayarlanabilir askıları vardır. Sırt dekolteli bir tulumdur. Bu şık görünüyor ve bu tulumda bir diva görünümü elde edebilirsiniz..

2. Siyah Uzun Kollu Romper:

Siyah Uzun Kollu Tulum

Bu siyah uzun kollu tulum %100 polyesterden yapılmıştır. İnce şık görünüyor. Uzun kolludur ve bu havalı gündelik görünümüyle yazlar için mükemmeldir. Dalgalı boyun çizgisi ve gevşek yüksek bellidir. Bu, tüm bu güzel bayanlara rahat bir görünüm verir..

3. Siyah Krep Şal Etek Romper:

Siyah Krep Şal Etek Romper

Bu güzel siyah romper kıyafeti krepten yapılmıştır. Malzeme çok pürüzsüz ve ipeksi. Bu kıyafet, arkadan fermuarlı bir şal etek tasarımına sahiptir. Bu %95 polyester ve %5 elastandan yapılmıştır. Gerilebilir. Güzel dalma dekoltesi var.

4. Siyah Pullu Romper:

Siyah Pullu Romper

Güzel bir siyah pullu tulum, polyesterden yapılmıştır. Güzel bir V yakası ve uzun kolludur. Güzel payet süslemelere sahiptir. Bu sevimli tulumla fotoğraf çekimine hazır olun. Bu güzel kıyafetle o model görünümüne kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. Sıcaklığı artıran bir örgü tasarımı ve arkada fermuarı vardır..

5. V Yaka Siyah Romper:

V Yaka Siyah Romper

V yakalı, havalı siyah bir tulum. Kumaş yumuşak ve esnektir. Ayarlanabilir askıları vardır. Bu tulum kolsuzdur ve yazlar için idealdir. Bu siyah romper şortlar yumuşaktır ve vücuda hoş bir uyum sağlar. Sarma deseni harika görünüyor.

6. Siyah Çiçek Baskı Romper:

Siyah Çiçek Baskılı Romper

Bu sevimli siyah çiçekli tulum, suni ipekten yapılmıştır. Yazlar için mükemmel görünüyor. Çiçek baskılar elbisenin güzelliğine katkıda bulunur. V yakası ve arkadan kapanan fermuarı vardır. Güzel yarım kolları var. Romper üzerindeki pembe ve beyaz çiçekler, onu ideal bir gündelik giyim haline getiriyor..

7. Sevimli Siyah Tulum:

sevimli siyah tulum

Bu sevimli siyah tulum tam kollu. V yakalı ve güzel bir kravatı var. Eşsiz boyun bağı detayı göğsün üstünden geçirilebilir veya boyuna bağlanabilir. Romper polyester ve elastandan yapılmıştır. Kumaşı çok yumuşak ve akıcı. Yaşam tarzınıza uygun mükemmel bir kıyafet.

8. Siyah Kapalı Omuz Romper:

Siyah Kapalı Omuz Romper

Bu güzel siyah kapalı omuzlu tulum, polyester ve elastandan yapılmıştır. Güzel bir soğuk omuz silüeti var. İstediğin gibi giyebilirsin. Gurur verici bir figür için beline bağlayabilirsiniz. Bu şık görünümü vermek için yan ceplere sahiptir..

9. Kadın Uzun Kollu Siyah Romper:

Kadın Uzun Kollu Siyah Romper

Bu güzel siyah romper elbise %100 polyesterden yapılmıştır. Tığ detaylı güzel uzun kolludur. Bu romper elbise gece partileri için idealdir. Bu güzel dantel detayı ile harika görünüyor. Dalma V boyun çizgisine sahiptir.

Bunlar güzel Siyah tulum seti. Partiler için idealdirler. Farklı boyutlarda mevcutturlar. Bu takımlar pamuk, polyester, spandeks vb. kumaşlardan yapılmıştır. Vücuda hoş bir rahatlık ve sıcaklık verir. şık görünmenizi sağlar.