Pamuklu flanel, sözde yumuşak doğası nedeniyle her yerde sevilen tunik. Pamuk ayrıca tığ ve örgüde kullanılan ipliğin yapımında da kullanılır. Kumaş ayrıca geri dönüştürülmüş veya geri kazanılmış pamuktan yapılabilir. Pamuklu kumaşlar hijyeniktir, güçlüdür ve aşınmaya, yıkanmaya karşı dayanıklıdır. Her yaş grubu bay ve bayan için farklı tarzlarda ve el yapımı tasarımcı çalışmaları ve hatta makine baskılı ve işçiliği ile pamuklu tunikler kolayca elde edilebilir..

Hindistan'dan En İyi Pamuklu Kadın Tunik Tasarımları

Görüntülü Kadın Pamuklu Tuniklerin Şık Tasarımları:

Burada kızlar ve kadınlar için pamuktan yapılmış 9 güzel tunik tasarımı sunuyoruz..

1. Kız Bebek Beyaz Tunikler:

Kız Bebek Tunik

Bu nakışlı sevimli pamuklu tunik elbise, çekici kız bebekler için çok güzel. Yumuşacık tenlerine uygun pamuktan yapıldığından kızarıklık endişesi yok, boyuna doğru beyaz fırfırları da sade elbiseye güzellik katıyor..

2. El Yapımı Pamuklu Tunikler:

El Yapımı Tunikler

Bu, Lucknow sanatı olarak bilinen güzel el yapımı nakış işlerine sahip basit bir beyaz pamuklu kurta. Her türlü tayt veya kot pantolon üzerine rahatlıkla giyilebilen kısa tunik bir üsttür. Çeşitli renklerde nakış işlemeleri buna benzer farklı renklerde kurtalar mevcuttur. El yapımı oldukları için diğer nakış üstlerine kıyasla biraz ağırdırlar..

3. Tasarımcı Tarafından Basit Kısa Tunik Üst:

Basit Kısa Üst

Bu beyaz pamuklu tunik üstler, basit beyaz nakış makinesi işçiliğine sahip gündelik üst kategoridir. Kot pantolonlara, jeggings’e uyacak kısa kurta. Beyaz üst, mavi ve siyah kot pantolonlara gider. Doğada hafif ve yumuşak. Harika bir görünüm veren beş sabit düğmeye sahip olmak.

4. Uzun Tunik Gömlekler:

gömlekler

Bayanlar için çiçek baskılı tam kollu günlük pamuklu tunik gömlek. Büyük beden ölçüsü ile her durumda giyilebilir. Çiçek desenli gömlekler bu günlerde en güncel koleksiyonlar arasında yer alıyor. Yaka giymeyi sevenler için devrik yakaya sahiptir..

5. Baskılı Tunik Üstler:

Baskılı Üstler

Uzun kollu Camisa vintage çiçek baskılı üst, üniversiteli kızlar, çalışan kadınlar için muhteşem bir şekilde uygundur. Bu tür çiçek baskılarının çeşitliliği, farklı yaş grubundaki kadınlarda harika görünüyor. Günlük rutinde uygun aşınma. Taze çiçek baskısı güne harika bir başlangıçla enerji verir. Hafiftir ve giymesi kolaydır.

6. Trendy Pamuklu Tunik Elbise:

Elbise

Bu, dupattalı Punjabi elbisesi olarak adlandırılan geleneksel pamuklu Hint tunikleridir. Bayanların gardıroplarında büyük bir batı elbisesi koleksiyonu olsa da, Hint giyimine olan aşkları asla kaybolmaz. Patiala, churidar veya palazzo legwear olarak herhangi bir şekilde dikilebilir..

7. Bebekler İçin Karikatür Tunikler:

Karikatür Baskılı

Karikatür baskılı prenses bebek elbisesi, birkaç aylık yeni doğan bebekler için çok sevimli. Disney baskısı üzerlerinde daha da etkileyici görünüyor. Bu, özellikle yaz için kollu ve kolsuz bir bebek için sadece üst elbiselerdir..

8. Pamuklu Tunik Kırmızı Üst:

kırmızı üst

Kırmızı renk, özel hisleri olduğu için her zaman bir kızın gardırobunda bulunabilecek renklerden biridir. Bu kırmızı kurta, üzerinde kırmızı renkli kumaş üzerinde muhteşem görünen altın baskılı tasarıma sahiptir..

9. Hint Uzun Tunik Kurtis:

uzun kurtiler

Bu uzun pamuklu tunikler düz kesim gösterişli baskılı kurta. Düz montaj bugünün koleksiyonunun başında. Bu modelde kısa kadınların görünümü yükseldi. Bu kurta, bozuk para ve cep telefonlarını tutmak için küçük taşıma çantalarının yerini alabilecek bir cebe sahiptir..

Son olarak, pamuk en iyi kumaş kumaştır. Özellikle yaz aylarında hafif ve yumuşak olduğu için kumaşı çok sevilir. Pamuk sevenler için özel olarak sadece pamuklu tunikler üreten markalar var. Kadınlar için bu pamuklu tunikler nemli alanlarda en iyisidir.