Herkes çok kısa bir süre içinde ağdalanmaya dayanamaz. Uzun kollu tunik üstler, içinde bulunduğumuz yüzyılda kadınların tercih ettiği üstler. Yaz, kış, ilkbahar her mevsimde rahatlıkla yıpranabilirler. Uzun tunik üstler hafiftir ve geceleri de giyilebilir..

Hindistan'da Kadınlar İçin Şık Uzun Tunik Üstler

Görüntülü Bayan Uzun Tunik Üstlerin En Yeni ve Güzel Modelleri:

Partilerden gece dışarı çıkmaya, profesyonel toplantılardan etkinliğe, yazdan bahara, kızlar için en iyi 9 uzun tunik üst listesi burada..

1. Özgür İnsanlar Çiçekli Uzun Tunik:

Free People Çiçekli Uzun Tunik

Bu muhteşem uzun kollu kadın tunik, stil ve modanın mükemmel bir birleşimidir. V yakası, pilili kolları, dantel detayları ve çiçekli tasarımı onu bayanlar arasında popüler kılıyor. Bir tayt veya kot pantolon ile kombinlenebilir veya yaz aylarında mini olarak tek başına giyilebilir..

2. Tam Kol Flare Uzun Tunik:

Doubju Reglan Kol Flare Uzun Tunik

Bu uzun kadın tunik üst, şık bir boyun tasarımına sahiptir ve suni ipek ve elastandan yapılmıştır. Dış mekan kış partileri için mükemmeldir çünkü uzun kolları kullanıcıyı sıcak tutar ve farklı renklerde mevcuttur..

3. Ekru Pullu Uzun Tunik Kazak:

Ekru Payet Uzun Tunik Üst

Ekru uzun tunikler, göz alıcı tasarımları ve desenleriyle tanınmaktadır. Akrilikten yapılmışlardır ve orta boyunludurlar. Yırtık kot pantolon ve fermuarlı botlarla giyilirse, bu tunik üst çoğu insan tarafından övülecektir..

4. Hanes Hafif Spacedye Bacalı Tunik:

Hanes Hafif Spacedye Bacalı Tunik

Bu uzun kadın tunik üst, suni ipek ve polyesterden yapılmıştır ve etiketsiz yakası, hafif ve yumuşak tasarımıyla bilinir. Herhangi bir renk tozluk veya kapri ile kombinlenebilir ve yoga ve spor salonu sevenler tarafından tercih edilir..

5. Allegra K Bayan Uzun Tunik Üst:

Allegra K Bayan Uzun Tunik Üst

Bu uzun kollu tunik, kalıpta boldur ve bir yan cep, ayrık etek ve v yaka ile birlikte gelir. Rahat kesimi, taytla giyildiğinde hafta sonları için mükemmeldir ve farklı renklerde mevcuttur..

6. Amie Finery Dökümlü Uzun Kol Tunik:

Amie Finery Dökümlü Uzun Tunik

Tunic Top by Amie, tayt veya kot pantolonlarla en iyi şekilde kombinlenebilen ¾ kollu bir üsttür. Akıcı tasarımı, bir kadının tüm fiziksel kusurlarını kolayca gizlemesini sağlar. Bunu yapmak için kullanılan kumaş, yumuşak olan ve rahatlık ve hayranlık uyandıran bir görünüm sunan suni ipek ve spandekstir..

7. İşlemeli Uzun Tunik Elbise:

İşlemeli Tunik Üst

Uzun kollu tunik Top by oxolloxo, viskon kumaştan üretilmiştir ve en iyi annelik döneminde kadınlar tarafından kullanılır. Boyunduruğunda ve kollarında güzel işlemeleri vardır. Çok rahat ve yumuşaktır ve her mevsim giyilebilir..

8. Joe’dan Uzun Kollu Tunik:

Joe Uzun Kol Tunik

Joe uzun kollu tunik elbise, maksimum miktarı polyester olan polyester, viskon, elastan kombinasyonundan oluşur. Çizmelerle birlikte harem, tozluk ile kolayca giyilebilir. Rahat ve hafiftir, bu nedenle herhangi bir gezi veya seyahat sırasında en iyi şekilde giyilebilir.

9. Kapüşonlu Yaka Tunik Üstü:

Kapüşonlu Yaka Tunik Üst

Kapüşonlu yaka tunik by casol yan yırtmaçlara, düşük omuza ve rahat kesime sahiptir. Naylon, yün, viskon ve polyester gibi kumaşları bir araya getirerek her yaştan kadının rahatlıkla giymesini sağlar. Ilıman kışlarda giyilebilen ve evde rahatlıkla yıkanabilen kazak tipi üsttür..

Bayan uzun tunik üstler rahat, hafif, yıkanabilir, dayanıklı ve şıktır. Bunlar kot pantolon, pantolon, jeggings veya tozluklarla kombinlenebilir. Uzun kollu üstler, özellikle yaz aylarında beyaz keten kotlarla giyildiğinde en iyi kombinasyondur. Her yaştaki kadın bunu giyebilir ve giymeden önce üst kollarını cilalamak için acı çekmek zorunda kalmazlar..