Moda dünyası günümüzde sürekli ve hızlı bir şekilde değişmektedir. Bu değişikliklerden dolayı milyonlarca kadın ilham verici ama güzel görünen tunik gömlek arayışı içinde. Kadın gömleği hem profesyonel hem de rahat bir görünüm sunar ve ister tayt ister kot pantolon ile rahatlıkla giyilebilir..

Kız Çocuk Tunik Gömlek Modelleri:

Tunik gömleklerin sade tarzını seven ve beğenenler için işte bayan tunik gömlek listesi.

1. Halife Sıfır Yaka Reglan Kol Tunik T-Shirt:

Halife Sıfır Yaka Reglan Kol Tunik T-Shirt

Bu uzun tunik tişört, rahat, dayanıklı ve en önemlisi cilde zarar vermemesini sağlayan pamuk ve dokumadan yapıldığı için kışlar için en iyisi olarak kabul edilir. Farklı renkleri mevcut olduğu için kot pantolon veya taytlarınızla kombinleyebilirsiniz..

2. Yemyeşil Mükemmel Rulo Tab Kol Tunik Gömlek:

Lush Perfect Roll Tab Kol Tunik Gömlek

Bu yüksek/düşük etekli bayan tunik gömlek polyesterden yapılmıştır ve giyilmesi kolaydır. Bölünmüş yaka stiline sahip iki göğüs cebi, arkadaşları arasında sade ama şık görünmek isteyen bayanlar arasında popüler hale getiriyor..

3. ELLETM İsviçre Nokta Tunik Gömlek:

ELLETM İsviçre Nokta Tunik Gömlek

Bu bayan tunik gömlek, hem günlük hem de iş toplantıları için mükemmeldir, çünkü yüksek alçak etek ucu ve kısa kollu ön düğme kapatması vardır. Kadınların çoğunu buna çeken ana detay, şifondan oluşan transparan tasarımıdır..

4. Allegra K Gevşek Tunik Tişört:

Allegra K Gevşek Tunik Gömlek

Bu Tunik tarzı gömlek, dar kıyafetlerden farklı bir şey. Göğüs cepli uzun kollu tasarımı, sıcak ve rahat olmasını sağlar. Hafif tasarımı nedeniyle sabah erken veya akşam yürüyüşlerinde insanlar tarafından tercih edilir..

5. Alice+Olivia Camron Yakalı Poplin Tunik Beyaz Gömlek:

Alice+ Olivia Camron Yaka Poplin Tunik Gömlek

Bu beyaz pamuklu poplin tunik gömlek, kalite ve türün mükemmel bir örneğidir. Manşet düğmeli uzun kolları, tayt için bu tunik gömleğe çekici bir özellik katıyor. Çalışan bayanlar için ideal bir tunik gömlektir..

6. 12 Ami Uzun Tank Tunik Tişört:

12 Ami Uzun Tank Tunik T-Shirt

Bu tunik tişört, suni ipek ve elastandan yapılmıştır ve giymek için esnektir. Yuvarlak yakası ve deniz mavisi görünümü, birinin gardırobuna renk katan bir şeydir. Bu tunik gömlek, şu anda bebek bekleyen kadınlar için en rahatıdır, çünkü akışı görünümü ve stili iyileştirecektir..

7. Zara Büyük Beden Tunik Gömlek:

Zara Oversize Tunik Gömlek

Bu kadın tunik gömleği, siyah tozluk ve spor ayakkabılarla giyildiğinde harika göründüğü için hafta sonları daha iyi bir seçenek. Kot kumaşı onu bir istisna ve antrenman kıyafetlerine karşı daha iyi bir tunik gömlek haline getirdiği için rahat ve kolay giyilebilir..

8. Caslon(R) Chambray Popover Tunik Gömlek:

Caslon(R) Chambray Popover Tunik Gömlek

Bu uzun etekli bayan tunik gömlek, düğmeli manşetli uzun kollu ve onu benzersiz kılan kutu pileli arka robalıdır. Farklı renkleri mevcut olup ayrıca göğüs cebi ve önden düğme tasarımına sahiptir. Ofise giden bayanlar için mükemmel bir resmi tunik gömlek..

9. Bayanlar için BP Ekose Tunik Gömlek:

BP Ekose Tunik Gömlek

Yanları yırtmaçlı, önü düğmeli bu tunik gömlek, sık alışveriş yapmayı seven bayanlar için idealdir. Manşet düğmeli uzun kolları ve kapaklı yama cebi, bu kadın tunik gömleğine bir eklentidir..

Her yaştan kadın, rahat, şık ve modaya uygun kıyafetleri ister. Rahatlık ve şıklığın bir arada elde edilemeyeceğini herkes bilir ama tunik gömlekler tüm bu özelliklere sahip olanlardandır. Tunik tarzı gömlekler sade ve hafiftir ve her türlü dış mekan etkinliği için taşıması kolay hale gelir. Dayanıklı malzemeden yapılmıştır, böylece herhangi bir kadının günlük problemini çözer..