Kunigaikščio Indore mieste karaliavo kai kurie didieji valdovai, palikę savo palikimą nuostabių architektūros didybe apipintų paminklų pavidalu. Nuo Holkarų iki britų Radžo kiekvienas paliko savo pėdsaką, kuris skamba didžiausio Madhja Pradešo miesto kraštovaizdyje. Žavesys nesibaigia, nes Indorė taip pat turi savo vaizdingo grožio dalį, kurią gali pasiūlyti turistams ir turistams.

Gražios Indoro turistų lankomos vietos:

„Indore“ yra spalvingų ir patrauklių turistų lankomų vietų derinys. Šiame straipsnyje mums buvo pateiktas nuostabių Indore turistų lankytinų vietų, kurias galima aplankyti, sąrašas, kurios gali padėti jums mėgautis kartu su savo šeima.

1. Radžvada:

rajwada_indore-turistinės vietos

Tai viena geriausių ir idealiausių turistinių vietų Indore. Radžvada yra buvę Maratos imperijos valdovų Holkarų karališkieji istoriniai rūmai. Prieš 2 šimtmečius pastatyti rūmai yra septynių aukštų raižyto akmens struktūra. Šio rūmų architektūra atspindi Maratos ir Mogolų stilių mišinį ir yra puikus karališkosios didybės pavyzdys.

2. Lal Bagh rūmai:

lal-bagh-palace_indore-tourist-places

Lal Bagh rūmai yra didžiausias Holkarų dinastijos palikimas, atspindintis ekstravagantišką Europos architektūros stilių. Rūmų viduje galima rasti graikų ir lotynų mitologinių skulptūrų ir paveikslų, taip pat dažytos grifų ir kerubų lubos, o putojantys šviestuvai ir brangios užuolaidos papildo puošnumą. Lal Bagh vis dar spinduliuoja savo seną žavesį, rūmai išlieka viena iš pagrindinių turistų lankomų vietų mieste. Tai yra geriausios turistinės vietos Indore.

3. Chhatris:

chhatri_indore-turistinės vietos

Indoro Chhatris, kaip jie yra žinomi, yra įmantriai išdrožti cenotafai, skirti įamžinti buvusius Maratos imperijos Holkarus. Šie paminklai yra išgraviruoti iš akmens ir pastatyti Holkaro valdovų kremavimo aikštelėse. Jie įspūdingai stovi prie Khano upės krantų, kad visi stebėtųsi savo architektūriniu stiliumi ir puošnumu.

4. Kanch Mandir:

kanch-mandir_indore-tourist-places

„Kanch Mandir“ pažodžiui reiškia „Stiklo šventykla“ yra garsi džainistų šventykla Indore, kurios išskirtinis bruožas yra jos interjeras, visiškai padengtas įvairiaspalviu stiklu ir veidrodžiu. Šventyklą pastatė Seth Hukumchand Jain XX amžiaus pradžioje. Veidrodžio viduje pavaizduotos Jain tradicijos ir koncepcijos, o Jain šventės su malonumu švenčiamos Kanch Mandir.

5. Patalpani krioklys:

patalpani-waterfall_indore-tourist-places

Patalpani Įsikūręs apie 35 km aplink Indorę, Patalpani yra didingas krioklys, kuris nukrenta iš 300 pėdų aukščio. Krioklį supantis slėnis yra garsi iškylų ​​vieta tarp lankytojų ir taip pat yra ideali žygių vieta. Musono laikas yra tada, kai krioklys teka geriausiai. Patalpani yra viena iš labiausiai mėgstamų turistų lankomų vietų Indore, be abejo, tai bus nuostabus laiko leidimas jums ir jūsų šeimai.

6. Anapurnos šventykla:

annapurna-temple_indore-tourist-places

Anapurna yra viena seniausių Indore matomų šventyklų, kurios grožis ir panašumas yra lygūs garsiosios Meenakshi šventyklos Madurajuje. Šventykla skirta deivei Anapurnai ir yra viena iš pirmaujančių induistų piligrimystės centrų Indorėje. Šventykloje yra trys Šivai, Hanumanui ir Kalabhairavai skirtos šventovės. Dekoratyvinius šventyklos vartus dar apkabina keturi pilnaverčiai drambliai, o tai savaime yra malonus vaizdas. Tai istorinės turistų lankomos vietos Indore.

7. Mahatma Gandhi salė:

mahatma-gandhi-hall_indore-turistinės vietos

Mahatma Gandhi salė, žinoma kaip miesto rotušė, iš pradžių buvo žinoma kaip karaliaus Edvardo salė. Pastatytas 1904 m., Pastatas yra apibrėžtas indo-gotikos architektūros stiliumi ir išraižytas iš seoni akmens. Mahatma Gandhi salėje, kurioje telpa 2000 žmonių, ištisus metus rengiamos įvairios meno ir kultūros parodos. Pastatas, kuriame taip pat yra biblioteka, šventykla ir vaikų parkas, yra vienas iš geriausiai atrodančių Indore pastatų, kurio nuostabūs kupolai, minaretai ir nuostabus keturių pusių laikrodžio bokštas papildo jo patrauklumą.

8. Pipliyapala parkas:

regioninis parkas_indoras-turistinės vietos

Parkas, dar žinomas kaip Indorės regioninis parkas, yra išsidėstęs maždaug 80 arų žemės plote ir yra pilnas įvairių pramogų, tokių kaip muzikiniai, rūko ir šokinėjantys reaktyviniai fontanai, prancūziški sodai, biologinės įvairovės sodai, sodo labirintas, greito maisto centrai ir gražus ežeras, skirtas plaukioti valtimis. Sodas yra švarus ir labai gerai prižiūrimas, pritraukiantis tiek vietinius gyventojus, tiek turistus. Tai yra patraukliausios turistų lankomos vietos Indore.

9. Kamla Nehru Prani Sangrahalay:

kamla-nehru-prani-sangrahalay_indore-tourist-places

Kamla Nehru, žinomas kaip Indoro zoologijos sodas, yra vienas seniausių zoologijos parkų Indorėje. Tai ypač pastebima laikant nykstančias rūšis, tokias kaip baltasis tigras, Himalajų lokys ir baltasis povas. Zoologijos sodas pirmiausia yra augalų ir gyvūnų reprodukcijos, išsaugojimo ir parodų natūralioje buveinėje centras. „Indore“ zoologijos sodą pagrindine atrakcija daro įvairūs pasivažinėjimai poniais, bagiais, drambliais ir net kupranugariais, kuriais gali mėgautis kiekvienas zoologijos sodo lankytojas.

10. Centrinis muziejus Indore:

central-museum-indore_indore-tourist-places

Centrinis muziejus yra viena iš labiausiai pageidaujamų lankytinų vietų Indorėje. Netoli Generalinio pašto skyriaus įsikūręs muziejus turi savitą istorinių artefaktų ir skulptūrų kolekciją, datuojamą maždaug 5000 m. Muziejaus viduje yra dvi atskiros galerijos, vienoje eksponuojami priešistorinės eros artefaktai, o kitoje galerijoje – drožyba, pasakojanti induistų mitologijos pasakas. Apsilankę Centriniame muziejuje, pasižiūrėkite į didžiausią pasaulyje 8 metrų Viešpaties Ganapati statulą. Šis muziejus iš tiesų yra malonumas istorikų archeologams.

11. Bijasen Tekri:

bijasan-mata-mandir-indore_indore-tourist-places

„Bijasen Tekri“ yra puiki vieta iškylai, kurią riboja nedidelis ežeras ir sodai. Taip pat yra Bijasen Mata šventykla, pastatyta 1920 metais. Aplink šventyklą per 9 dienas vykstančias Navratri šventes vyksta didinga mugė. Tūkstančiai bhaktų per tą laiką aplanko šventyklą ir dalyvauja mugėje. Šios kalvos viršuje buvo svečių namai „Holkars“, kurie dabar paversti pasienio apsaugos ginklų muziejumi. „Bijasen Tekri“ siūlo turistams įspūdingą miesto vaizdą. Nuostabus besileidžiančios saulės vaizdas iš šios vietos taip pat neturėtų būti praleistas.

12. Devguradija:

devguradia_indore-tourist-places

Devguradija yra viena geriausių lankytinų vietų netoli Indorės. Tai nedidelis jaukus kaimelis, esantis Nemawar kelyje, apie 8 km nuo Indoro miesto. Devguradia yra ideali vieta žygiams pėsčiomis, todėl gamtos entuziastų būtina vieta. Kitas pagrindinis šios vietos traukos objektas yra monolitinė uolų šventykla, datuojama VII a. Ši šventykla turi vandens išleidimo angą, panašią į „Gomukh“ ir yra žinoma kaip Garuda Tirtas. Šivratrio laikais čia vyksta didžiulė mugė tris dienas iš eilės, o tūkstančiai Viešpaties Šivos bhaktų susirenka čia dalyvauti renginyje..

13. Ralamandalo laukinės gamtos draustinis:

ralamandal-wildlife-sanctuary_indore-tourist-places

Ralamandalo laukinės gamtos draustinis Indore yra 5 kv. Km plote ir buvo įkurtas 1989 metais. Dėl turtingos šventovės floros ir faunos ji yra viena geriausių Indoro turistų vietų. Šventovė yra vaizdingų kalvų ir kvapą gniaužiančių slėnių fone. Šventyklą galima pasiekti keliais, taip pat yra žygio maršrutas gamtos mylėtojams. Būdami Ralamandal laukinės gamtos draustinyje galite lengvai pastebėti leopardus, juodus pinigus, lojančius elnius ir sambarus.

14. Indorės balta bažnyčia:

indore-white-church_indore-tourist-places

Indoro Baltoji bažnyčia yra vienas seniausių architektūros kūrinių ir viena iš pagrindinių lankytinų vietų Indore, kur galima aplankyti. Ji buvo pastatyta 1858 metais ir yra žinoma kaip seniausia bažnyčia visoje centrinėje Indijoje. Indorės balta bažnyčia yra ryškus Europos architektūrinio dizaino pavyzdys ir anksčiau buvo žinoma kaip „Šv. Anos bažnyčia “. Kol lankotės bažnyčioje, vietos ir jos apylinkių ramybė nuramins jūsų sielą ir atpalaiduos labiausiai sutrikusią mintį. Tai senovinės turistų lankomos vietos Indore.

15. Tincha krioklys:

tincha-falls_indore-tourist-places

Tincha krioklys yra viena iš lankytinų vietų netoli Indorės, kurios tikrai neturėtumėte praleisti. Įsikūręs 25 km atstumu, kai lankotės rudenį, būsite sužavėti matydami krentantį vandenį iš maždaug 300 metrų aukščio. Netoli Tincha krioklio yra tvenkinys, kuris padidina jo grožį. Maudytis tvenkinyje leidžiama, bet ne lietaus sezono metu. Tačiau, jei norite mėgautis gamtos vaizdais, apsilankykite Tincha krioklyje per musonus.

Indore buvo 15 geriausių turistų lankomų vietų, kurių tikrai negalėjote praleisti. Be šių pagrindinių lankytinų vietų, yra dar daug ką atrasti ir sužinoti apie stebuklingą Indorės miestą. Kai planuojate apsilankyti šiame svarbiame komerciniame Madhja Pradešo mieste, įsitikinkite, kad turite laiko aplankyti kiekvieną iš šių išskirtinių Indore turistinių vietų.