Mysore yra istorijos ir kultūros miestas. Čia rasite daugybę šventyklų, kapų, rūmų, meno galerijų ir sodų. Ši vieta geriausiai žinoma dėl savo vaizdingo grožio ir nuostabių turistų lankomų vietų. Jei netrukus ketinate keliauti į Pietų Indiją, negalite sau leisti praleisti „Mysore“. Taigi mes sukūrėme trumpą gidą po Mysore lankytinas vietas.

Gražios Mysore turistų lankomos vietos su nuotraukomis:

Karnatakos valstijoje esančiame Mysore mieste yra tiek daug turistų lankomų vietų. Šiame straipsnyje kartu su nuotraukomis pateikiame geriausių lankytinų vietų Mysore sąrašą.

1. Jaganmohano rūmai ir meno galerija:

Turistų lankomos vietos Mysore

Jaganmohano rūmai ir meno galerija yra vienas seniausių Mysore pastatų. Jam apie 150 metų. Jį pastatė Mysore karalius ir yra viena iš nuostabiausių vietų, kurią čia pamatysite. Anksčiau tai buvo karališkosios šeimos namas, tačiau dabar jis naudojamas ekskursijoms ir turizmui.

2. Mysore rūmai:

mysore-palace_mysore-tourist-places

„Mysore Palace“ yra puikus pastatas, esantis Mysore širdyje. Architektūra čia nuostabi, o paveikslai pribloškiantys. Jis buvo pastatytas indo-saracėnų stiliumi, o jo viduje yra erdvios salės. Ši vieta yra tikrai nuostabi. Tai viena iš geriausių turistų lankomų vietų Mysore.

3. Brindavano sodai:

brindavan-garden_mysore-tourist-places

Mysore Brindavan sodai yra pagrindinis turistų traukos objektas ir yra vienas iš patraukliausių ir nuostabiausių sodų, kuriuos čia pamatysite. Jis pastatytas kitoje Kaverio upės pusėje ir siūlo jums vaizdingą grožį. Jis buvo pastatytas Krišnaradža Wodeyar režimu ir šis sodas yra tikrai geriausia turistų lankoma vieta Mysore.

4. Balmuri krioklys:

balmuri-falls_mysore-tourist-places

Balmuri krioklys yra maždaug už 11 kilometrų nuo Ranganathittu paukščių draustinio ir yra viena geriausių iškylų ​​vietų Mysore. Krioklys čia kerintis ir čia visada rasite žmonių, linksminančių, žaidžiančių čia esančiuose vandenyse. Tai dirbtinė konstrukcija ir kasmet sulaukia daug lankytojų.

5. Mysore zoologijos sodas:

mysore-zoo_mysore-tourist-places

Atvykę į Mysore zoologijos sodą rasite nuostabią ir puikią laukinės gamtos kolekciją. Jis yra Chamundi kalvose ir yra nuostabi vieta, kur galite tyrinėti ir atrasti Mysore gyvūnus. Čia taip pat rasite ežerą, kuris papildo zoologijos sodo žavesį. Tai yra viena iš geriausių vietų, kurias galima pamatyti Mysore, kuri gali jus nudžiuginti, kai matote laukinius gyvūnus tiesiogiai ir beveik.

6. Šv. Filomenos bažnyčia:

st-philomenas-church_mysore-tourist-places

Šv. Šios bažnyčios interjeras yra nuostabus, o aplinka labai rami ir rami. Atvykę į šią vietą tikrai pasijusite lengvai ir patogiai.

7. Somanathapura:

somanathapura_mysore-tourist-places

Somnathpur yra netoli Karnatakos ir Keralos sienos. Tai nedidelis kaimelis, esantis Kauvy upės pakrantėje. Tai vaizdinga ir nuostabi vieta aplankyti atostogų metu. Tai ideali vieta visiems gamtos ir eko mylėtojams, nes aplinka čia tokia natūrali ir šviesi. Tai yra viena gražiausių ir natūraliausių vietų aplankyti Mysores.

8. Melkotės šventykla:

melkote-temple_mysore-tourist-places

Melkote šventykla yra garsi religinė vieta, esanti Mysore. Iš jo atsiveria vaizdas į Kaverio upę ir jis yra ant uolėtos kalvos. Šios šventyklos išvaizda yra nepaprastai graži ir kiekvieną dieną čia atvyksta daug lankytojų. Čia yra keletas Kalyani, kuriuos galite pamatyti, taip pat architektūra, kuri yra visiškai nuostabi. Atvykimas čia bus puiki patirtis.

9. Gumbazas:

gumbaz_mysore-tourist-places

Mysore yra gerai žinomas dėl didžiojo kario Tipu Sultono. Jis buvo Pietų Indijos pasididžiavimas ir įkvėpė daugelį karių ir kareivių. Jei norite aplankyti Tipu Sultono memorialą, turite atvykti į Gumbazą. Jis buvo pastatytas ant pakeltos platformos ir turi įvairių didikų ir vadų kapus. Atvykimas čia tikrai bus nuostabi patirtis.

10. Chamundi Hills:

chamundi-hills_mysore-tourist-places

Mysore pirmiausia yra karališkoji žemė, o tarp daugybės miesto rūmų Chamundi Hills siūlo unikalią patirtį ir apsilankymą. Chamundi kalva yra viena iš geriausių turistų vietų Mysore, ir daugelis turistų iš visos šalies atvyksta pagerbti Chamundi Devi. Chamundi Hills daugiausia garsėja šventykla kalvos viršuje, kuri iš pradžių buvo pastatyta 11 a. Šventykla buvo atnaujinta į garsiąją turistų vietą.

Pagrindinis turistų traukos objektas yra malda per Dasara festivalį, kuris kasmet vyksta spalio mėn. Šventykla buvo pastatyta Wodeyar dinastijos laikais ir buvo ypač svarbi dinastijos žmonėms.

11. Lalitha Mahal:

lalitha-mahal_mysore-tourist-places

Lalitha Mahal yra labai arti pagrindinės turistų traukos vietos Mysore-Chamundi kalvose. Šis nuostabus paminklas yra antri pagal dydį Mysore rūmai. Iš pradžių jis buvo pastatytas Indijos vicekaraliui, prieš paversdamas jį karališkais svečių namais. Lalitha Mahal buvo Maharadžo Krišnaradža Wodeyar IV idėja. Architektūrą labai įkvėpė Šv. Pauliaus katedra Londone ir kiti Europos architektūros stebuklai.

12. Karanji ežeras:

karanji-lake_mysore-tourist-places

Be didelių honorarų, kuriuos miestas gali pasiūlyti, Mysore yra labai garsi savo laukine gamta ir yra gamtos centras. Žodis Karanji gimtąja kalba reiškia „fontanas“- Karanji ežeras yra viena iš daugelio turistų lankomų vietų Mysore. Jis įsikūręs Chamundi kalvų papėdėje ir pastatytas vieno iš didžiųjų Mysore karalių. Tai didžiausias ežeras Karnatakos valstijoje. Vaizdingas ežero grožis yra didžiulė atrakcija turistams, kurie mėgsta užsiimti paukščių stebėjimu, nes žinoma, kad šiame ežere lankosi daugybė įvairių paukščių.

13. Geležinkelių muziejus:

geležinkelis-muziejus_mysore-turistinės vietos

Muziejus Mysore išsiskiria iš karališkosios auros, kuri apima visą vietą. Geležinkelių muziejus yra labai skirtingas muziejus, kurį reikia aplankyti, ir yra viena iš geriausių vietų pamatyti Mysore. Indijoje yra tik du geležinkelio muziejai – vienas Naujajame Delyje, kitas – Mysore. Pasivaikščiojimas po šį muziejų yra tarsi edukacinės ekskursijos, kurios paaiškina apie gimimą ir laipsnišką lokomotyvų vystymąsi Indijoje. Šiame muziejuje eksponuojami senoviniai šilumvežiai, kurie iki šiol yra geros formos ir vis dar naudojami vyriausybės.

14. Ranganathittu paukščių draustinis:

ranganathittu-bird-sanctuary_mysore-tourist-places

Ši paukščių šventovė yra natūralaus Mysore grožio pavyzdys. Ranganathittu yra viena iš lankytinų vietų Mysore mieste ir leidžia jaustis arti gamtos. Vietos grožis ir ramybė yra kvapą gniaužiantys. Ranganathittu yra labai populiarus tarp paukščių mylėtojų ir tų, kurie užsiima paukščių stebėjimu kaip sportu. Tai taip pat yra viena didžiausių paukščių šventovių Pietų Indijoje. Tai vienas seniausių ežerų Mysore. Jis buvo pastatytas 1864 m., Kad aprūpintų vandeniu drėkinimui į žemę už miesto.

15. Kukkarahalli ežeras:

kukkarahalli-lake_mysore-tourist-places

Ežeras ištisus metus pritraukia daugiau nei šimtą įvairių paukščių ir yra šventė visiems, mėgstantiems stebėti paukščius ir paukščius. Iš visų Mysore lankomų vietų tai yra vieta, kur žmogaus sukurtas ežeras puikiai dera su paukščiu, dauguma jų yra vandens. Kai kurie paukščiai, lankantys šį ežerą, yra Eurazijos šaukštai, rytietiškos smiginės, juodieji karūnoti naktiniai garniai ir daugelis kitų. Kukkarahalli ežeras yra populiari vieta, kurią verta pamatyti, ir joje žmonės gali sėdėti prie ežero ir atsipalaiduoti, medituoti ir susisiekti su Motina gamta. Jis taip pat labai garsus tarp žmonių, kurie mėgaujasi ryto ir vakaro pasivaikščiojimais.

Tai buvo vieni geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Mysore, o žiemos sezonas laikomas geriausiu laiku aplankyti Mysore. Supakuokite savo krepšius, užsisakykite bilietus ir eikite aplankyti šių nuostabių vietų, kurių tiesiog negalite praleisti. Juk gyvename tik vieną kartą!