Meghalaya valstija apima beveik 300 km ilgio ir mažiausiai 100 km pločio. Jos sostinė šilingas yra viena iš populiarių kalvų stočių, kasmet pritraukianti kelis turistus. Šio regiono kalvos ir tankūs miškai suteikia valstybei natūraliai gražią aplinką. Šilongo viršūnė yra aukščiausia šio regiono viršūnė ir dažnai vadinama „dievų buveine“. Šiame regione taip pat yra keletas kitų gražių kritimų. „Shillong“ yra vos už 103 km nuo artimiausios traukinių stoties Guwahati.

Meghalaya turistinės vietos:

Čia mes įtraukėme keletą turistų vietų Meghalajoje.

1. Lady Hydari parkas:

meghalaya turistines vietas

„Lady Hydari“ parkas yra Šilongo miesto širdyje. Geriausias laikas aplankyti šį parką yra balandžio ir spalio mėnesiai. Gėlės, kurios čia buvo pasodintos, žydi tais mėnesiais ir suteikia nuostabų vaizdą. Parkas yra populiari iškylų ​​vieta ir traukia turistus bei šalia jo gyvenančius vietinius gyventojus. Daugelis žmonių mėgsta tiesiog sėdėti ant suolų ir praleisti laiką.

2. Šilongo viršūnė:

shillong-peak_meghalaya-turistinės vietos

Kaip minėta aukščiau, Šilongo viršūnė yra aukščiausias Meghalajos taškas. Taigi jis suteikia geriausius vaizdus visoje valstybėje. Tai pritraukia keletą turistų ir vietinių gyventojų. Žmonės čia eina iškylauti, pabėgti nuo liguisto miestų šurmulio ir tiesiog mėgautis miesto panorama, kurią siūlo ši 196 metrų virš žemės esanti kalva.

3. Dramblio kritimas:

dramblys-krioklys_meghalaja-turistines vietas

Dramblių kritimas yra didžiulė vandens kaskados, kuri iš tikrųjų yra kalnų upelis, trykštantis iš plyšio tarp dviejų didelių kalvų. Jis siūlo įspūdingą vaizdą ir yra netoli dviejų kitų panašių, bet mažesnių krioklių, vadinamų Wei Iaplam kriokliais ir Wir Phang kriokliais. Tiltai ir takai taip pat leidžia pasiekti šiuos kritimus. Dabar visiems rekomenduojamas vienas pasivaikščiojimas.

4. Saldūs kriokliai:

sweet-falls_meghalaya-turistinės vietos

Saldus kritimas, skirtingai nei dramblio kritimas, nėra platus. Vietoj to jis krenta siauru tiesiu pieštuku kaip linija maždaug 200 pėdų atstumu! Vaizdas, be abejo, nuostabus. Aplinkinis reljefas ir peizažas daro šią vietą tinkama popietės iškyloms. Jis yra Laimingajame slėnyje, šiek tiek nutolęs nuo Šilongo.

5. Spread Eagle Falls:

spread-eagle-falls_meghalaya-turistinės vietos

Šis krioklys yra Šilongo miesto pakraštyje. Vietiniai jį vadina „Umkaliar“ arba kriokliais, į kuriuos nuslydo Kaliyar. Prie jos egzistavimo priskiriama tam tikra legenda. Šis kritimas, skirtingai nei abu ankstesni kritimai, išplinta į erelio sparnų formą, taigi ir pavadinimas.

6. Katedros katalikų bažnyčia:

katedra-katalikų bažnyčia_meghalaja-turistinės vietos

Ši bažnyčia vėl yra Šilongo širdyje. Jame yra rami aplinka ir ramybės aura. Graži Romos katalikų katedra, skirta Marijos krikščionių pagalbai.

7. Williamsono Sangmos valstijos muziejus:

williamson-sangma-state-museum_meghalaya-tourist-places

Tai yra vyriausybės muziejus, kurį prižiūri Meno ir kultūros departamentas. Jame yra keletas eksponatų, rodančių turtingą šio regiono žmonių kultūrą ir tradicinę istoriją. Muziejus yra šalia Valstybinės centrinės bibliotekos ir padeda geriau susipažinti su šio regiono žmonių etnine genčių kultūra.

8. Golfo aikštynas:

golfo aikštynas_meghalaja-turistinės vietos

„Shillong“ siūlo vieną geriausių natūralių golfo aikštynų visame pasaulyje. Jo meistriškumą pripažįsta net Jungtinių Valstijų golfo asociacija ir muziejus, kuris jį vadina „Rytų ereliu“. Jis įsikūręs banguotame slėnyje, 5200 pėdų aukštyje, ir siūlo puikų vaizdą į apylinkes. Iš pradžių devynių duobučių trasa vėliau buvo išplėsta ir išsivystė į aštuoniolikos duobučių aikštelę!

Tai buvo vienos gražiausių turistų vietų Meghalajoje. Taigi, ko jūs laukiate? Ilgai atostogaukite ir suplanuokite kelionę su draugais ar šeima ir ištirkite šias nuostabias meghalaya turistų vietas.