Vestuvės yra švenčių metas. Nuo sangeet, mehendi ir haldi iki pagrindinio vestuvių renginio yra keletas progų švęsti, pasiruošti ir puikuotis puikia išvaizda. Jei esate nuotaka, mes turime jums kažką – Haldi šukuoseną. „Haldi“ yra linksma ir tradicinė ceremonija, kuri paprastai atliekama ryte vestuvių dieną ir yra kupina džiaugsmo, šventės, linksmybių ir tradicijų.

Dažniausiai geltona yra „Haldi“ šventės tema, o mes turime keletą madingų ir stilingų haldi šukuosenų idėjų, skirtų tik jums. Patikrinkite šiuos dalykus, kad ir jūs galėtumėte nuspręsti, kas jums labiausiai tinka.

10 geriausių „Haldi“ ceremonijos šukuosenų nuotakai 2021 m.

Nėra tobulos ar tinkamos haldi išvaizdos, bet kokia įmantri ar tradicinė moteriška šukuosena gali būti gerai pritaikyta renginiui. Mes dirbome ir sujungėme keletą populiariausių ir mieliausių haldi funkcijos šukuosenų idėjų. Štai ir einame!

1. Paprasta pinta laisva šukuosena:

Paprasta pinta laisva šukuosena

Tai elegantiškiausia ir moteriškiausia išvaizda, kurią be galo mėgstame. Pintinė čia padaryta šalia vainiko dalies, o likę plaukai paliekami, kad įgautų stilingą ir etninę išvaizdą. Tai gana paprasta, tačiau atrodo labai žaviai ir gražiai, kad tilptų į „Haldi“ funkciją. Tie, kurie turi banguotus ar tiesius plaukus, tikrai gali išbandyti šią išvaizdą be jokių pastangų.

2. „Haldi“ šukuosena trumpiems plaukams:

Haldi šukuosena trumpiems plaukams

Jei turite trumpus plaukus ir galvojate, kaip atrodyti gražiausiai, kaip dažnai susiduriame, nesijaudinkite. Turime visiškai naują unikalų išvaizdos rinkinį tiems, kurie turi tokį trumpą plaukų ilgį. Šis gražaus stiliaus teiginys yra visiškai žandikaulis, o geriausia-tai galima padaryti akimirksniu be jokių pastangų, net kai pritrūksta laiko. Bet kokia plaukų struktūra gali atrodyti taip lengvai.

3. Pūsta pynė Haldi:

Pūsta pynė Haldi

Ar kada nors susidūrėte su tokia spindinčia ir patrauklia išvaizda? Ši ypatinga „Haldi“ ceremonijos šukuosena atliekama su medetkų gėlėmis, pritvirtintomis prie pūstos pynės stiliaus. Tai gana lengva padaryti, kitaip nei atrodo; Viskas, ko jums reikia, yra puikus vidutinio ir ilgo ilgio plaukai. Jei norite Haldi dėvėti tradicines sarees, tai gali būti gana tinkama ir graži.

4. Klasikinė Haldi išvaizda:

Klasikinė Haldi išvaizda

Tai gali atrodyti dar viena dažniausiai pastebima haldi šukuosena. Bet ar tai taip pat nėra nuostabu ir nuostabu? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paimti plaukų sruogas ar dalis iš abiejų pusių ir gražiai prisegti per vidurį. Pridėkite prie savo mėgstamų „Haldi“ aksesuarų, pavyzdžiui, gėlių ar gėlių priedų, kad suteiktumėte akinantį ir dievišką stilių. Tikrai atrodo žavingai! Ar tu taip nemanai?

5. Pusės plaukų žuvies uodegos pynė su laisvais plaukais:

Pusiau plaukų žuvies uodegos pynė su laisvais plaukais

Čia mes einame su kita šukuosena haldi ceremonijai. Jei esate palaimintas storais ir gražiais ilgais ar vidutinio ilgio plaukais su bet kokia plaukų struktūra, kaip apie šį išgalvotą stiliaus teiginį? Ar ne stulbinantis? Žuvies uodegos pynė padaryta su puse plaukų dalies, o likusi dalis lieka gražiomis bangomis. Prie plaukų ar priedų pridėjus geltonos temos spalvų aksesuarus, iš tikrųjų galima dar labiau išryškinti visą išvaizdą. Mums patinka, kaip švytinti ši išvaizda savaime!

6. Graži moteriška Haldi išvaizda su laisvais plaukais:

Spustelėkite paveikslėlį, kad atsisiųstumėte mūsų programą, kad pateiktumėte užsakymą viduje

Šukuoseną gali atrodyti ir atrodyti labai paprasta ir paprasta išbandyti. Bet ar tai taip pat nėra nuostabu? Nebūtų nė vieno, kuris nesutiktų. Ši žavi paprasta šukuosena haldi funkcijai yra elegancija, nesenstantis grožis ir moteriška išvaizda. Pynimas imamas iš abiejų priekinių pusių ir surišamas, kad apskritai atrodytų nuostabiai banguoti plaukai. Tai tinka tiems, kurie nori pamatyti šukuoseną su geltonais kostiumų variantais ar lehengas.

7. Pinti vestuvių Haldi šukuosena:

Pinti vestuvių Haldi šukuosena

Jei esate didžiulis pintinių gerbėjas, kas gali būti geriau nei ši haldi nuotakos šukuosena su gražiomis ir įmantriomis pynėmis? Puošni išvaizda atrodo visiškai didinga ir pliušinė – idealiai tinka toms moterims, kurios mėgsta elitinį ir rafinuotą madingą išvaizdą. Gėlių priedų pridėjimas prie haldi funkcijos išvaizdos gali papildyti bendrą stiliaus teiginį.

8. „Grand Look for Haldi“:

„Grand Look For Haldi“

Kaip apie šią garbanotą išvaizdą su pynute jūsų haldi? Jei turite tokią plaukų tekstūrą arba norite tapti kažkuo, kas nėra įprasta, tačiau atrodote žaviai, šis gražus ir žandikaulio laužymo stiliaus teiginys gali būti tobulas. Sudėkite plaukų aksesuarus, kaip ir kitas šukuosenas, ir tai gali atkreipti gana daug dėmesio. Ką tu manai?

9. Netvarkinga pynė Haldi:

Netvarkinga pynė Haldi

Ši netvarkinga „Haldi look“ šukuosena yra dar viena, kurios neturėtumėte praleisti. Mes visi jau žinome tendenciją, susijusią su netvarkingomis šukuosenomis, todėl surinkome vieną haldi funkcijos temai. Ši graži išvaizda gali būti visiškai tobula įvairiems ceremonijos drabužiams ir sklandžiai papildo stulbinančią tendenciją.

10. Trumpa šukuosena Haldi:

Trumpa šukuosena Haldi

Mes turime dar vieną trumpos šukuosenos išvaizdą. Panašią išvaizdą galima stebėti pridedant aptakias kasas iš vienos pusės ir paliekant likusius plaukus. Gerai išdžiovinkite plaukus, kad gautumėte storą išvaizdą. Pridėkite geltonų ir žalių gėlių priedų arba gėlių diademą, kad pakeltumėte stilių, ir viskas; tai gali padaryti stebuklus. Ką tu manai?

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šias gražias „Haldi“ šukuosenas. Tokia išvaizda išties yra šlykšti, stilinga ir stulbinanti, gali sklandžiai pakelti didybę ir prabangią išvaizdą. Kuris iš jūsų mėgstamiausias? Praneškite mums savo mintis!