Nusibodo sena šukuosena? Norite išbandyti ką nors naujo? Jokiu problemu. Šis sąrašas padės išsirinkti geriausius asimetriškus kirpimus, kokius tik galite rasti. Visi šie kirpimai atrodo tiesiog nuostabiai ir stulbinančiai ir tiks visiems, kurie ieško pokyčių. Negana to, jie taip pat padeda neatsilikti nuo naujausių tendencijų.

Geriausi asimetriški kirpimai moterims su vaizdais:

Pažiūrėkime, kas yra asimetriškas kirpimas ir kaip tai gali pakeisti jūsų išvaizdą taip madingai.

1. Undinėlės tipo šukuosena:

Undinėlės tipo šukuosena

Kaip ir undinės plaukai, tai atrodo labai ryškiai ir labai gyvybingai. Tikrai labai graziai atrodo. Tai vienas geriausių stilių, kokį tik galite gauti. Savo plonus plaukus galite pasirinkti bet kokio ilgio – trumpus ar ilgus. Tai taip pat gali būti puikus pasirinkimas, jei jums patinka asimetriški trumpi plaukai.

2. Bobas su Undercut:

Bobas su Undercut

Jei ieškote trumpų asimetriškų šukuosenų, tada nežiūrėkite toliau. Šis kirpimas turi siaurėjančius galus, kurie labai pakelia viršutinę plaukų dalį. Suteikia visiškai naują gyvenimą nuobodiems plaukams. Bobas yra puikiai suvyniotas ir yra labai populiari šių dienų tendencija. Tai taip pat gali būti puikus sprendimas asimetriškiems kirpimams apvaliems veidams.

3. Pilkos spalvos kirpimas:

Pilkos spalvos asimetriški plaukai

Pilka spalva yra labai madinga, kai tik pažvelgiate į ją, todėl tai yra vienas unikaliausių kirpimų. Spalva tikrai atrodo puošniai ir stulbinančiai, o ilgi plaukai priekyje tik dar labiau pagyvina. Vieno tipo kirpimas.

4. Asimetriški kirpčiukai:

Asimetriški kirpčiukai

Šio tipo kirpimą nesunku pademonstruoti, taigi ir vienas iš fantastiškiausių ilgų asimetriškų kirpimų. Jie suteikia labai pankų įkvėptą išvaizdą ir atrodo labai gražiai ir pritrenkiančiai. Pridėkite vieną ar daugiau priedų ir jūsų išvaizda bus tobula visą dieną. Puikiai tinka visiems, kurie mėgsta išbandyti šį kirpimą.

5. Edgy asimetriškas Bobas:

Neramus asimetriškas Bobas

Jei ieškote asimetriškų kirpimų, galite tai padaryti. Klasikinis „Bob“ priekis puikiai atrodo asimetriškai. Puikus būdas išlaikyti ilgus ir trumpus plaukus – ir pašalina tą seną nuobodų monotonišką toną. Tai tikrai gali būti viena iš didžiausių asimetriškų visų laikų bobų šukuosenų.

6. Trumpi plaukai su kirpčiukais:

Asimetriški trumpi plaukai su kirpčiukais

Jei norite trumpų, bet gerai atrodančių plaukų, pasidarykite šį asimetrišką kirpimą su kirpčiukais. Jie tikrai pasiūlys jums labai unikalų stilių. Šis kirpimas reiškia, kad galite laikyti tiek trumpus, tiek ilgus plaukus. Geriausias iš abiejų plaukų pasaulių.

7. Garbanotas Bobas:

Garbanotas Bobas

Jei jums reikia asimetriškų vidutinio plauko savo gyvenime, tuomet turėtumėte laukti šio kirpimo. Kiekviena šukuosena taip pat gali būti naudinga bobui ir net garbanotiems plaukams. Vieną pusę laikote ilgiau, kitą trumpiau. Šio tipo šukuosena taip pat gerai atrodo su kirpčiukais, jei norite.

8. Kirpimas su dantytais sluoksniais:

Asimetriškas kirpimas su dantytais sluoksniais

Jei siekiate asimetriškų kirpimų ploniems plaukams, gaukite tai. Geriausiai tinka ilgiems plaukams. Puikus stulbinantis sprendimas, ne tik sutelkiantis dėmesį į kirpčiukus, bet ir į tų nuostabių ilgų plonų plaukų sluoksniavimą. Jei turite plonus plaukus, eikite į šį kirpimą be jokių minčių.

9. Trumpi asimetriški plaukai:

Trumpi asimetriški plaukai

Ieškote labai trumpų asimetriškų kirpimų? Gaukite šį labai gražų pikselių kirpimą. Jis trumpas, bet labai suapvalintas, vienoje pusėje ilgi plaukai. Vis dėlto suteikia labai drąsią išvaizdą. Puikiai tinka bet kam. Taip pat puikiai atrodo, kai nuspalvinate.

Iš šio sąrašo matome, kad galite pasirinkti tiek daug kirpimų, nepriklausomai nuo to, ko iš tikrųjų norite. Be jūsų, galite išbandyti tiek, kiek norite, naudodami tokias puikias galimybes. Galite išlaikyti ilgus plaukus ar trumpą bobą – tai jūsų noras, ir šis straipsnis jums mielai padės.