U formos kirpimai buvo dar nuo mūsų mamos kartos, tačiau jie niekur nedingsta. Jie vis dar yra vieni iš labiausiai pageidaujamų dėl paprastos ir atsitiktinės išvaizdos. Jei esate tarp tų moterų, kurioms labiau patinka paprastas ir tiesus stilius, o ne drąsi ir sunki išvaizda, kas geriau nei U formos kirpimai?

9 geriausi U formos kirpimai trumpiems, vidutiniams ir ilgiems plaukams:

Šie kirpimai taip pat gali suteikti įvairių variantų, kaip formuoti plaukus, ir tai yra pagrindinis elementas! Peržiūrėkime geriausius U formos kirpimus šiandien!

Ilgi plaukai>>

Ruda U kirpimas su garbanomis:

u formos kirpimas ilgiems garbanotiems plaukams

tai išties puikiai atrodantis gilus U formos kirpimas, kurį galite pasirinkti kitam kirpimui. Plaukai yra visiškai nudažyti vidutiniškai ruda spalva, kartu su gražiomis garbanomis ir įprasta U formos nugara. Šis kirpimas parodo visą moteriškąją dalykų pusę ir todėl puikiai tinka visiems. Jei kas nors nori žingsnis po žingsnio išmokti U formos kirpimo, tai puiki vieta pradėti.

Garbanotas U kirpimas:

u formos kirpimas ilgiems plaukams

Planuojate gauti U formos ilgus plaukus? Neziurek i prieki. Šio tipo kirpimas naudoja gražias, gražias ir puošnias plaukų garbanas, kad gautų gražią garbanotą U formos kirpimą. Puikiai tinka žmonėms, kurie turi garbanotus plaukus ir nori atrodyti labiau. Taip pat rekomenduojama dažyti plaukus.

Pečių ilgio>>

Dvigubas „Ombre U Cut“:

kirpimas nuo pečių iki u formos

Jei norite namuose išbandyti U formos plaukus, nežiūrėkite toliau. Šis kirpimas pasižymi nuostabiai atrodančia blondine spalva, kartu su labai gražiomis garbanomis, o gražiai suformuota U, kuri atrodo labai gražiai iš nugaros, neabejotinai prideda daug gero jausmo. Šis kirpimas taip pat gali būti puikus pasirinkimas U formos kirpimui ilgiems plaukams.

Tvirtas garbanotas U kirpimas:

u formos plaukų kirpimas garbanotiems plaukams

Dėl savo savybių tai puikus sprendimas, kaip U formos kirpimas vidutiniams plaukams. Šis kirpimas apima daugybę garbanų, dėl kurių jis atrodo madingesnis ir stilingesnis. Visos garbanos gerai šukuojamos ir sudedamos ir paliekamos kabėti už galvos. Tai tikrai labai unikaliai atrodantis garbanotų plaukų kirpimas.

Trumpas stilius>>

„Rainbow Style U Cut“:

trumpas u formos kirpimas

Jei jums patinka namuose išbandyti U formos kirpimą, išbandykite šį gražų dizainą. Šis kirpimas susideda iš U kirpimo, kuris yra nudažytas ir nudažytas įvairiomis dramatiškomis vaivorykštės spalvomis, kurios atrodo tiesiog stulbinančiai ir maloniai akims. Tiesą sakant, visi plaukai atrodo kaip meno kūrinys.

„Flaxen Blonde U Cut“:

u formos kirpimas trumpiems plaukams

Peržiūrėję jūsų formos kirpimo nuotraukas ir radote šį nuostabų kirpimą, tikrai norite tai išbandyti. Šis kirpimas turi gerai paskirstytus sluoksnius, o kirpimas tikrai atrodo labiau nei bet kada. Šis kirpimas taip pat atrodo labai žavingas ir glostantis normaliems žmonėms, norintiems gerai atrodyti.

Su sluoksniais>>

Trumpas raudonas U kirpimas su šoniniu sprogimu:

u formos sluoksnio plaukų kirpimas

Jei norite U formos kirpimo su sluoksniais, tai yra puikus kirpimas. Šiam kirpimui būdingas trumpas kirpimas, kuris atrodo kaip U iš nugaros ir atrodo mielas kartu su šoniniu sprogimu, kuris pasirodo nuo jūsų veido. Kirpimas taip pat turi įvairius sluoksnius, kuriuos reikia pradėti, ir ta raudona kaštono spalva yra tik glajus ant torto. Tikrai puikus u formos kirpimas trumpiems plaukams.

Ilgas aptakus U kirpimas:

ilgi plaukai u formos kirpimas

Jei jums patinka U formos šukuosena, tikrai turėtumėte pasirinkti šią. Šis kirpimas apima smulkiai supjaustytus sluoksnius ir labai paprastą tiesų išdėstymą, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir lengvai prižiūrimas. Nugaros plaukai įgauna U formą, o plaukų ilgis yra labai ilgas. Taip pat atrodo labai švelniai, švelniai ir puošniai. Šis kirpimas taip pat yra puikus pasirinkimas u formos kirpimui ploniems plaukams.

„Edgy Style U Cut“:

u formos kirpimas sluoksniais

Jei jums patinka U formos sluoksniuoti plaukai, ir tai tikrai privers jus šypsotis. Geriausia šio kirpimo dalis yra kampinis bobo stilius. Tačiau didžiausios šio kirpimo savybės yra visas sluoksniavimas. Šis kirpimas taip pat turi įvairaus ilgio ir dydžio sruogas, todėl jis yra dar įdomesnis.

Išgauti tobulą U kirpimą nėra lengva. Pasirinkus tiek daug skirtingų kirpimų ir dizaino variantų, galima lengvai pasimetti. Štai kodėl mes įsiklausėme į jūsų mintis ir sudarėme šį sąrašą, kuriame yra visi geriausi U formos kirpimai, kurie verti jūsų laiko ir pinigų. Tai tikrai padės palengvinti jūsų pasirinkimą.