Moteriai svarbiausias turtas yra plaukai. Kaip paprastai, pirmasis įspūdis prasideda nuo jos veido, bet jei giliau pastebime prieš veidą, tai plaukai yra svarbiausi kiekvienai moteriai, kad jie atrodytų gerai! Turėdami kitokią šukuoseną, jūsų apranga įgauna visiškai naują išvaizdą.

Gera šukuosena visada reikalinga, tačiau kartais renkantis naują šukuoseną pasirodo blogesnis atvejis. Dažnai klystame pasirinkdami naują išvaizdą! Prieš pasirenkant naują šukuoseną reikia atsižvelgti į įvairius veiksnius.

pasirinkti šukuoseną moterims

Populiari šukuosena moteriai:

Veido forma:

Jūs turite žinoti, kokia jūsų veido forma, kaip ir atsižvelgdami į savo kūno formą, pirkdami drabužį, turite matyti savo veidą. Paprastai yra 4 formos: ovalios, apvalios, širdies, kvadrato. Kiekvienai formai yra skirtinga šukuosena. Ne kiekviena šukuosena tinka kiekvienam veidui. Jei esate palaimintas ovaliu veidu, jums tinka beveik bet kokia šukuosena. Tačiau jei turite labiau apvalų veidą, turite pasirinkti šukuosenas, kurios suliesins jūsų veidą, o jei turite kvadratinį veidą su stipria žandikaulio linija, pasirinkite išvaizdą, dėl kurios atrodysite moteriškiau.

Pažvelkite į plaukų tekstūrą:

Tekstūra, plaukų ilgis, plaukų tipas yra keletas veiksnių, kurie paveiks jūsų išvaizdą. Jei plaukų tankis yra lengvas, turite pasirinkti trumpus plaukus arba, jei turite gerą tankį, galite pasirinkti rąstų plaukų stilių. Be to, jei turite banguotus ar garbanotus plaukus ir norite, kad jie būtų tiesūs, pasikonsultuokite su savo stilistu, nes jis gali geriau pasiūlyti. Taigi pasikalbėkite su savo stilistu ir pažiūrėkite, koks stilius geriausiai tiktų jūsų plaukų struktūrai.

Apsvarstykite savo gyvenimo būdą:

Žinoma, jei esate žmogus, kuris turi dirbti 9–5 per dieną, negalite pasirinkti netvarkingos išvaizdos! Arba, jei esate vakarėlio žmogus, negalite eiti su paprasta šukuosena! Jūsų gyvenimo būdas visada bus pagrindinis veiksnys renkantis šukuoseną. Ir tai ne visada tik profesija, kurią reikia turėti omenyje, jūsų kantrybė taip pat išbandoma, kai atsiranda naujas plaukų vaizdas, nes jei negalite susitvarkyti su ilgais plaukais, neturėtumėte jų pasirinkti!

Pasirinkite savo stilistą:

Stilistė gali viską! Dienos pabaigoje galime tik galvoti apie savo geriausią išvaizdą, tačiau jos įgyvendinimas yra tik stilistės rankose! Šukuosenos sėkmė visada yra stilisto rankose. Jei pasirinksite savo asmeninę šukuoseną, bet jei jūsų stilistas to padaryti negalės, tai nenaudinga. Norėdami sukurti visiškai naujas šukuosenas, geriausia eiti į saloną su žinomu stilistu ir gerais reitingais, kad žinotumėte ir įsitikintumėte, jog tai padarysite teisingai.

Jūsų šukuosenos priežiūra:

Eik su šukuosena, kurią galėtum tvarkyti kiekvieną dieną! Jei renkatės stilių, dėl kurio kiekvieną rytą turėsite skirti daugiau laiko šiam stiliui, tuomet turite atsisakyti šios idėjos! Apsvarstykite savo įgūdžius formuojant stilių. Ar galėsite kasdien naudoti plaukų džiovintuvą? Jei ne, galbūt jums reikia pasirinkti stilių su minimaliais namų priežiūros reikalavimais.

pasirinkti kirpimo moterims

Peržiūrėkite dabartines tendencijas:

Akivaizdu, kad nenorėsite atrodyti seno stiliaus modelio! Paimkite naujas stiliaus mados tendencijas; tikrai rasite tą, kuris tinka jūsų veidui ir formai. Be to, jūs galite pertvarkyti naują išvaizdą patys! Atsargiai: nepersistenkite; kitaip gali atsirasti skudurinė lėlė.

Stebėkite savo asmenybę:

Jūsų šukuosena visada turėtų atspindėti jūsų asmenybę. Jūs turite jaustis visiškai patogiai savo odoje ir plaukuose; negalėsite nukirpti nė vieno kirpimo.

Naujos šukuosenos pasirinkimas yra daugumos kantrybės sprendimas! Tam reikia laiko, neskubėkite. Galų gale, kai gausite vieną, eikite į jį.