Alia Bhatt! Popüler hit ve trend olan aktris, inanılmaz oyunculuk becerileri, şık ve genç tarzı ifadesi ve zarif görünümü ile tanınır. Alia Bhatt saç modelleri son zamanlarda moda dünyasında en çok tartışılan konulardan biri – aktris, çok yönlü saç makyajı ve görünümlerini deneyerek ve deneyerek sektörde büyük hedefler belirliyor. Şık ve çok zahmetsiz dalgalı saçlardan, midilli topuzlarına, örgülü görünümlerden kalın, dağınık görünümlere ve ıslak saç modellerine kadar hepsini yaptı..

Alia Bhatt Saç Modelleri Ana

Resimlerle 12 Trend Alia Bhatt Saç Modelleri:

Hızla öne çıkan Alia Bhatt saç modelleri, saç kesimleri ve ikonik moda ifadeleri bugün en çok web’de aranıyor. Biz de onun moda anlayışını seviyoruz, bu yüzden ikonik ve en son ünlü saç modeli görünümlerine ve görünümlerine göz atmak için sizi de yanımıza almaya karar verdik..

1. Penye At Kuyruğu:

Alia Bhatt Penye At Kuyruğu

At kuyruğu şekillendirmenin birkaç türü ve çeşidi vardır ve aktrislerin bu kolay görünümü çeşitli şekillerde spor yapmayı nasıl sevdiklerini biliyoruz. Güzel Alia, birkaç tanesini denedi ve bu son saç modelleri, fotoğraf çekimi sırasında sosyal medyasında, ortasından ayrılmış düzgün bir at kuyruğu ile ortaya çıktı. Alia Bhatt, resimde şık bir tavırla gerçekten muhteşem ve hoş görünüyor. Ne düşünüyorsun?

2. Islak Kaygan Saç Modeli:

Alia Bhatt Islak Kaygan Saç Modeli

Doğru tavır ve duruşla ıslak saç modeli yapmak emek ister. Ancak bu güzelliğin bu kadar sorunsuz ve zahmetsizce görünümü nasıl ele geçirdiğini seviyoruz. Alia Bhatt, son fotoğraf çekimlerinden birinde bu ıslak saç stilini kaygan bir görünümle spor ederken görülüyor ve bunun güzelliğine mükemmel şekilde uymasını seviyoruz. Bir tarafta şık ve çok elit, diğer tarafta da genç ve şık görünüyor.

3. Lob Saç Modeli:

Alia Bhatt Lob Saç Modeli

Bollywood’daki aktrisler bob ve lob saç kesimini bir trend olarak denemeye başlarken, Alia Bhatt’ın lob saç modeli, denediğinde kasabanın konuşması haline gelmişti. Güzellik ve stil ifadesinde zaten oldukça genç, zamansız ve klasik görünüyor ve bu saç kesimi diğerlerine kıyasla ona en çok yakışmış gibi görünüyor..

4. Şık Bir At Kuyruğu:

Alia bhatt at kuyruğu

Bir kokteyl partisine veya sangeet’e katılacaksanız veya romantik bir akşam yemeği randevusu için erkek arkadaşınızla dışarı çıkacaksanız, şık ama şık bir at kuyruğu saç modeli sizin için mükemmel bir seçimdir. Yapmanız gereken tek şey saçınızı jelleştirmek ve bir diş tarağı kullanarak saçı arkaya doğru taramak. Saç bandını at kuyruğundan yuvarlayarak saç tutamını kullanarak gizlersiniz. Büyük küpeler takıyorsanız, bu saç modeli tüm görünümünüzü daha da vurgulayacaktır. Alia Bhatt’ın saç modeli, sizi terlemekten ve saç stilini bozmaktan alıkoyacağı için yaz sezonunda 20 yaş orta grup kızlar için mükemmeldir..

5. Yarım Yukarı Yarım Gevşek Görünüm:

Yarım Yukarı Yarım Gevşek Görünüm

Tıpkı Alia Bhatt’ın saç kesimi gibi uzun saçlarınız varsa, gündelik randevu geceleri ve kolej görünümleri için en çok tercih edilen seçim yarım bir makyajdır. Kakülleri yüzünüzden uzak tutmanıza ve size zarif bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olacaktır. Bu saç stiline biraz metalik saç tokası kullanarak veya yanlardan örerek ve örgüleri her iki tarafa sıkıştırarak biraz kıvılcım ekleyebilirsiniz. Bu görünümle birlikte boho akışlı bir elbise giyebilirsiniz. Üniversiteye adım atan tüm kızlar veya kurumsal sektördeki yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir. Bu saç modelini her mevsim deneyebilirsiniz, çünkü bu, Alia’nın saç modelleri moda kitaplarından yaygın bir saç modelidir..

6. Gevşek Dalgalar:

Alia bhatt açık saç modeli

Biraz akıcı ama dalgalı bir görünüm her zaman Alia Bhatt’ın saç stilinden çıkarılmış bir hırsız olmuştur. Aceleniz varsa ve saçınıza fazla dram katacak vaktiniz yoksa bu saç modeli imdadınıza yetişecektir. Bir orta kısım yapın ve ardından saçınızı tamamen fırçalayın. Ardından kıvırıcınızı alın ve çok sayıda saç telini gevşek bir şekilde kıvırın. Buradaki seçenek, saç bandı gibi bir saç aksesuarı eklemeniz ya da tıpkı Alia saç modeli gibi bir yan ipliği iğnelemenizdir. Tamamen size bağlı. Orta kısım genç kızları biraz olgun gösterebileceğinden, kadınlar bu görünümde harika görünecekler. Bu Alia Bhatt saç modelini denemek için en iyi mevsim, dalgalı saç tellerinizin sonbahar esintisi ile özgürce akacağı sonbahardır..

7. Üst Düğüm Topuz:

Alia bhatt topuz saç modeli

Her zaman ofise geç mi kalırsın? Asla zamanında gelmeyen tembel bir insan mısınız? Bu son saç modeli, o sabah telaşı için en iyi seçeneğiniz. Tüm saçınızı at kuyruğu şeklinde toplayın ve topuz yapın. Üstten düğümlü topuz, kızlarla rahat bir gezi günü için harika bir seçenek olacak ya da alışverişe giderken, gerçekten saçınızın yüzünüze düşmesini önlemeniz gerekiyor. Görünümünüzü biraz artıracak saç bantları ve fiyonklarla biraz canlandırabilirsiniz. Her yaştan kızlar bu saç modelini deneyebilir ve her mevsime uygundur. Bu, Alia Bhatt’ın kolej öğrencisi olduğu için yılın öğrencisi saç modeliydi..

8. Cornrow Örgüler:

Alia Bhatt Örgü Saç Modelleri

Cornrow örgülerinin evrimi Amerika bölgelerinde gerçekleşti. Moda endüstrisinde bir kez daha geri dönüş yaptılar ve oyun noktasını yükseltiyorlar. Bu resimde, Alia Bhatt başının üstünde mısır unu örgüleri yaptı ve sizi adım adım Alia Bhatt saç modeli ile tanıştıracağız. Küçük değişikliklerle, yan mısır örgüsü bir görünüm bile sergileyebilirsiniz. Sadece saçınızı jelleştirmeniz ve sıkıca örmeniz gerekiyor. Tüm görünümü abartacağından herhangi bir saç aksesuarı kullanmayın. Saç modeli üniversiteye giden tüm kızlar için mükemmeldir, her mevsime uygundur. Yüksek sesli göz makyajı ile süper harika görünecek.

9. Örgülü Pigtailler:

Alia Bhatt Örgülü Saç Modeli

İki örgülü at kuyruğu yapıp okula gitmek zorunda kaldığın o çocukluk günlerini hatırlıyor musun? Çocukluğunuzdaki saç stiliniz modaya döndü, ancak küçük bir değişiklikle. Bu saç modeli için yandan bir parça yapmanız ve ardından üstten örmeye başlamanız gerekiyor. Saçınızın uç kısmına ulaşana kadar bunu yapmaya devam etmelisiniz. Genç kızlarda harika görünecek ve gündelik bir joggers ve bir tişört ile spor yapılabilir. Bu saç modeli, dalgalı saçlarla başa çıkamayacak kadar nemin olduğu yaz sezonu için uygundur..

10. Orta Seviye At Kuyruğu:

Alia bhatt puf at kuyruğu saç modeli

Orta seviyede bir at kuyruğu, ofis görünümü veya sırtı açık bir elbise giydiğinizde akşam görünümü için en uygun olanıdır. Son derece şık ve klas görünüyor. Bu saç modeli için ışıltılı saç bantları veya kalın saç bantları gibi çeşitli saç bantlarını deneyebilirsiniz. Bu saç modeli için bir sonraki seçenek, bir tutam saçı yuvarlamak ve alttan kırpmaktır. Saçı kıvırabilir veya düz bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra saçınızın yan kısımlarını ya da arka kısımlarını örerek biraz değişiklik yapabilirsiniz. Saçınızı geriye doğru tarayarak biraz hacim verin. Orta seviye at kuyruğu, filmde kaygısız bir kız karakterini canlandırdığı için Dear Zindagi’deki Alia Bhatt saç modeliydi. Saç modeli tüm mevsimler ve durumlar için uygundur ve yaş grubundaki kadınlarda en iyi şekilde görünür..

11. Islak Saç Görünümü:

Alia Bhatt Islak Saç Modeli

Dağınık saçlar, özellikle duştan yeni çıktığınızda, saçlarınız kıvrılmış ve dağınıkken harika görünüyor. Islak saça biraz saç jölesi ekleyerek ve biraz buruşturarak görünümü kaldırabilirsiniz. Her yaştan kadın bu harika görünümü sürdürebilir ve her mevsim için uygundur. Boho bir görünüm elde etmek için üzerine bir saç bandı veya bir eşarp takabilirsiniz. Daha zarif bir akşam görünümü için saçın bir tarafını metalik veya ışıltılı bir saç tokası ile tutturun. Bunun insanları vurmasına izin verin ve 2 eyalette Hintli giyimli Alia Bhatt saç modeliydi.

12. Yarım Saç Topuz:

Alia bhatt yarım topuz saç modeli

Saç topuzları, sabahları işleri halletmek için acele ettiğiniz o günler için mükemmeldir. Saçınızla yapabileceğiniz bir sonraki şey, yarım saç topuz yapmaktır. Kafanın ortasına bağla. Bir toka kullanabilirsin ya da bir topuz bile yapabilirsin. Saçları serbest bırakın. Görünüm her yaştan kadın tarafından kolayca çıkarılabilir ve her mevsim için mükemmeldir. Sıradan bir akşam ya da kolej ya da ofis görünümü için giyin ve yarım saçlı topuz saç modelini spor yapın ve Kapoor and Sons’daki Alia Bhatt saç modeli ile ün kazanın.

Ek İpuçları:

  1. Her şeyden önce, her zaman saç stiliniz ve makyajınız arasında bir denge kurmaya çalışmalısınız. Tüm görünümü aşırıya kaçma hissi olmamalıdır..
  2. Her zaman önce kıyafetinizi seçmeye çalışın ve ardından bir saç modeli yapın. Örneğin, bir Hint saç modeli takıyorsanız, Humpty Sharma ki Dulhania’daki Alia Bhatt saç modelinde görüldüğü gibi çok desi bir şeyle devam etmek istersiniz..
  3. Eğer maxi bir elbise giyiyorsanız, en iyi seçenek plaj dalgaları ve örgülerle bohem bir saç modeli oluşturmak olacaktır..
  4. Saçlarınızın sağlığı için kaliteli şampuanlar ve saç kremleri kullanarak saçınızı temiz tutmalısınız..
  5. Saçınızın sağlığını ve hijyenini korumak için belirli profesyonel salonlarda ara sıra kaplıcalar ve diğer saç bakımlarını alabilirsiniz..
  6. Ayrıca saç kalitenizi nasıl koruyacağınız ve bakımlı tutacağınızla ilgili bazı iyi ipuçları için internette araştırma yapabilirsiniz..

Sonuç olarak, hangi yaş grubuna ait olursanız olun, Alia Bhatt’ın saç stilini ve Alia Bhatt’ın saç kesimlerini deneyin, görünümünüzü güzelleştirin ve görünümünüzdeki caz seviyesini yükseltin. Alia Bhatt’ın sevimli saç stillerinden bazılarını deneyin ve en çok hangilerini beğendiğiniz konusunda uygun geri bildirimde bulunun. Saç stilinize biraz farklı bir hava katmak istiyorsanız, her zaman kuaförünüzle konuşabilir ve bu konuda tavsiye alabilirsiniz. Prezentabl görünmek çok önemlidir ve bu saç modelleri kesinlikle bu süreçte çok yardımcı olacaktır..

Sıkça Sorulan Sorular:

S1. Cornrow Örgüler Yüzün Çok Keskin ve Kötü Görünmesini Sağlayacak mı??

Cevap: Mısır otu örgüleriyle ilgili olan şey, bir kız olarak sizi biraz kötü yapmasıdır, ancak doğru kıyafet setini giyerseniz, saç modeli kesinlikle tüm görünümünüzü tamamlayacaktır. Ardından, her zaman yüzün açılarına yakından bakın ve ardından yan mısır örgüsü mü yoksa taç bölgesinde mi istediğinize karar verin..

S2. Saç Bantları Yarım Saç Topuzla Takılabilir mi?

Cevap: Yarım saç topuz saç modeli ile saç bantları takarsanız, saç modeli biraz fazla çıkacak ve saç stilinize bir paket zing ekleyeceğiniz için tüm görünümü ciddi şekilde mahvedecektir..

S3. Örgülü Pigtailler Kurumsal Giyimle İyi Görünecek mi??

Cevap: Örgülü at kuyrukları gündelik görünüm için daha uygundur. Bu saç stilini ofis kıyafetinizle birlikte taşırsanız, çok rahat ve profesyonel görünmeyebilirsiniz. İş yerinizde bu harika saç stilinden kaçınmak en iyisidir..