“Kardashian’lara ayak uydurmak” bir televizyon programı olarak yayınlandığından beri, Kardashian kardeşler büyük bir popülerlik ve hayran kitlesi kazandı. Sosyetik, iş kadını, moda ikonu ve yapımcı olarak tanınan Kim Kardashian da onlardan biri. Kim Kardashian saç modelleri, günümüzde moda dünyasında kombinleri ve görünüşü dışında en çok tartışılan konular. Çoğunlukla Kim’in kendisinin en iyi versiyonunu nasıl gösterdiğinden ilham alıyoruz, çoğu zaman.

12 Farklı Kim Kardashian Kısa ve Uzun Saç Modelleri 2021:

Bugün, dünya çapında moda endüstrisinde trend olan en popüler ve imrenilen Kim Kardashian saç stillerini ve saç kesimi görünümlerini keşfetmek için buradayız..

1. Şık, Uzun Örgü:

Şık, Uzun Örgü

En sevdiğimiz Kim Kardashian’ın bile örgüleri denemeyi ve gösteriş yapmayı sevdiğini bilmek sizi şok edecek. İşte kanıt. Bu uzun, sinirli ve çok şık, ince saç örgüsü, geçen Noel’de çok ateşli bir kıyafetle çok iyi çalıştı. Kim, stil ifadesini çok kusursuz bir şekilde gururla sergiledi ve bundan yeterince alamıyoruz. Bu sonuncusu hakkında ne düşünüyorsun?

2. Bob Saç Kesimi:

Bob Saç Kesimi

Kim Kardashian, bu yıl devam eden küresel bob saç kesimi trendinin bir istisnası değil. Diğer birçok ünlü gibi, Kim bile kısa saçlarıyla hava atmayı seviyor ve bu cesur ve akıllı resim bize bunun tam kanıtı. Duman tüten sıcak bir tarzla tavır, zeka ve muhteşem görünüm, kendi Kim’imiz dışında herhangi bir ünlü tarafından bu kadar zahmetsizce gerçekleştirilemez.!

3. Kırmızı Öne Çıkan Saçlar:

Kırmızı Öne Çıkanlar Saç

Kim saç rengini ve görünüşünü denemeyi bile seviyor ve kırmızı kostümlü bu kızıl saç vurguları sadece ölü muhteşem. Kırmızı renkli bu kısa katlı saçta nefes kesici ve çok modern görünüyor. Kendi saç modelinin bu resmini sosyal medya hesabında yayınladı ve fotoğraf bir anda çok popüler oldu. sen de seviyor musun?

4. Yarı yukarı Yarı Aşağı:

kim kardashian yarı yukarı yarı aşağı

Bu muhtemelen Kim tarafından bağışlanan tüm yarım kabarık saç modellerinin en güzeli. Güzel olduğu kadar doyurucu da görünüyor. Saç ön ve arka kısımlara ayrılır. Ön kısım, belirgin bir ayırma çizgisi ile ortadan ayrılırken, arka kısımdaki saçlar kısmen toplanmış ve kısmen serbest bırakılmıştır. Öndeki saçlar da serbest bırakılıyor ve elmacık kemiklerinin bir kısmını kaplıyor, böylece dikdörtgen yüz şekline güzel bir oran kazandırıyor..

5. Ön Patlamalar:

Kim kardashian patlama saç modeli

Akıllıca tasarlanmış ön kısımdaki kaküller neredeyse alnının tamamını kaplıyor ve böylece daha simetrik bir yüz şekli yanılsaması yaratıyor. Patlamalar, dikkat noktasını gözlere yönlendiren güzel göz çerçeveleridir. Saçın geri kalanı, çene çizgisini vurgulayan parlak dalgalar sergilerken omuzlarından aşağı akmasına izin verilir..

6. Yan Süpürme Patlamaları:

Kim kardashian'ın en güzel saç modelleri

Kalın hacimli saçlarını sergilemek için başka hiçbir saç modeli bu kadar uygun değil. Saç, başının üzerinde devasa bölgeleri kaplıyor ve kendini gösteriyor. Yandan süpürülmüş kaküller, dikdörtgen yüz şekline daha güzel oval bir yanılsama kazandırma görevinde mükemmeldir. Omuzlarından aşağı dökülen saçlar belirgin bir hacme sahiptir ve çene kemiğini ve elmacık kemiklerini vurgular ve çerçeveler..

7. Pompadour:

Kim k saç modelleri

Genel bir pompadour saç modeli, başın arka kısmında olduğu kadar yanlarda da şık bir görünüm sağlarken üst kısımda hacim gösterir. Saça ince, şık ama dağınık bir görünüm kazandırmak için aynı anda fırçalanır ve fön ile kurutulur..

8. Yüksek Topuz:

Kim kardashian topuz saç modelleri

Dikdörtgen bir yüz yapısına sahip olmasına rağmen yüzünün kendine has bir özelliği vardır. Genel olarak, dikdörtgen yüz tipleri, geniş bir alın ile karakterizedir. Yine de, yüz hatları eşit dağılmış durumda ve bu nedenle ne çok büyük ne de çok küçük olan bir alnına sahip. Bu nedenle, bu topuz gibi saç stillerini oldukça kolay bir şekilde spor yapabilir. Sıkıca çekilmiş saçlara sahiptir ve daha sonra büyük bir yüksek topuzda bağlanır. Bu saç stilinin genel görünümü cilalı, düzgün ve profesyoneldir..

9. Yüksek At Kuyruğu:

Kim K yüksek at kuyruğu

Pek parlak olmayan bir at kuyruğu ama kesinlikle çok güzel! Bu at kuyruğu saç modeli, saçı geriye doğru tarayarak ve sadece bir at kuyruğuna bağlayarak şekillendirilir. Bu saç modelinin söylediği tek şey, güzel görünmek için her zaman süslü saç stillerine ve saç kesimlerine ihtiyacınız olmadığıdır, bazen eski altındır.!

10. Cilalı Alçak Midilli:

Kim k düşük at kuyruğu

Bu son derece parlak görünümü elde etmek için bir saç kremi uygulaması son derece gerekli hale gelir. Saç, neredeyse şeklin siluetini oluşturacak şekilde başa düz bir şekilde fırçalanır ve boyuna bitişik sarkan alçak bir at kuyruğu şeklinde arkaya bağlanır..

11. Fırçalanmış Mohawk:

Kim k mohawk saç kesimi

Bu saç modeli yandan bakıldığında Mohawk gibi görünmüyor mu? Eh, bir Mohawk ama kesinlikle kesinlikle değil. Bu durumda saç kesmeye gerek yoktur; önemli olan sadece stil! Düzgün bir şekilde şekillendirilirse, bu görünümü ekstra çaba harcamadan elde edebilir ve oldukça korkak görünebilirsiniz.!

12. Şık Sırt Fırçası:

Kardashian saç modelleri

Yine, Kim’in arkası taranmış saçlarından bir diğeri, ama bunda, saçlar alçak bir midilli veya yüksek bir topuzla bağlanmamış, bunun yerine omuzlarının çok altından akması için serbest bırakılmıştır. Bu, minimum stil gerektiren ve izleyici üzerinde maksimum etki yaratan basit saç stillerinden biridir.!

Umarız bu en yeni ve en trend Kim Kardashian saç modellerini ve saç kesimi görünüşlerini tıpkı bizim yaptığımız gibi seversiniz. Onları aşamayız ve Kim’in popülaritesi ve ikonik moda görünümü şüphesiz uzun süre moda dünyasına hükmetmeye devam edecek. Deneysel, cesur, akıllı ve zarif görünümü her zaman şık olacak.