Kas nenori, kad jų dušo zonoje būtų nuostabi aplinka? Vargu ar yra žmogaus, kuris nerastų ramybės ir šventumo vonios kambaryje. Daug galvojama renkantis kiekvieną šios srities detalę. Šiame straipsnyje pateikiamas platus vonios užuolaidų dizaino asortimentas leidžia efektyviai rasti pusiausvyrą tarp privatumo ir ekspozicijos. Nesivaržydami skaitykite toliau, kad gautumėte geriausią būdą į šią erdvę įtraukti prabangias vonios užuolaidas.

Geriausi vonios užuolaidų dizainai

Geriausi vonios užuolaidų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir naujausių vonios užuolaidų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Vaikų vonios užuolaidos:

Vaikų vonios užuolaidos

Vonios laikas vaikams gali būti sudėtingas daugeliui tėvų. Pridėjus vaiko vonios užuolaidą, ši zona tampa patraukli vaikams, todėl maudymasis yra smagi patirtis. Baltas užuolaidos fonas pakelia ant jo esančius dizainus. Galite pasirinkti modelį pagal asmeninius jūsų namų vaikų pageidavimus. Būtinai rinkitės ryškius ir patrauklius spaudinius, kurie traukia akį.

2. Pilkos vonios užuolaidų dizainas:

Pilkos vonios užuolaidos

Jei norite, kad rami išvaizda pakeistų jūsų paprastą erdvę, pilkos vonios užuolaidos yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Pilkas užuolaidų atspalvis su baltais raštais dušo zonai suteikia ramios ir neutralios apdailos jausmą. Ši užuolaida prieštarauja baltai voniai ir puikiai pakelia erdvę.

3. Rožinės vonios užuolaidos:

Rožinė vonios užuolaida

Kas sako, kad prie skalbimo vietos negalima pridėti rožinės spalvos? Daugelis mano, kad tai moteriška spalva, tačiau rožinės vonios užuolaidos įkvepia stilių ir išryškina jūsų dušo zoną. Spindintis šių užuolaidų blizgesys sukuria stimuliuojančią patirtį, leidžiančią jaustis energingai visą dieną. Kodėl nepabandžius šio unikalaus būdo, kaip dušo erdvei suteikti stiliaus?

4. Vonios užuolaidos atsparios vandeniui:

Vandeniui atsparios užuolaidos

Neperšlampamos vonios užuolaidos puikiai papildo erdvę, nes yra apsaugotos nuo vandens išsiliejimo. Šios užuolaidos paprastai yra padengtos hidroizoliacine medžiaga, pagaminta iš natūralių, sintetinių audinių. Maži žiedai viršutinėse užuolaidų dalyse padeda lengvai slysti per strypą. Šios užuolaidos audimo modeliai suteikia jai elegantišką apdailą.

5. IKEA vonios užuolaidų dizainas:

„Ikea“ vonios užuolaidos

Nors ir aiškios bei paprastos, šios IKEA vonios užuolaidos jūsų skalbimo zonai suteikia ramybės ir ramybės. Pilka yra vienas iš ryškiausių interjero spalvų pasirinkimų; Ši neutrali spalva suteikia jūsų vonios kambariui elegantišką išvaizdą. Jei nenorite nuplauti savo dušo zonos daugybe spalvų ir dizaino, šios užuolaidos yra puikus pasirinkimas.

6. Plastikinės vonios užuolaidos:

Plastikinės užuolaidos vonios kambariui

Šios ilgos plastikinės vonios užuolaidos teisingai atskiria dušo zoną nuo kitų vonios kambario dalių ir suteikia privatumo jausmą. Tai ypač naudinga, jei du žmonės nori tuo pačiu metu naudotis vonios kambariu. Skaidri užuolaida gražiai vaizduoja jūros gyvūnus ir sukuria žaismingą aplinką jūsų vonios kambaryje.

7. Vien tik vonios užuolaidų dizainas:

Skaidrios vonios užuolaidos

Jei norite savo dušo erdvei suteikti elegancijos, atėjo laikas apsvarstyti galimybę naudoti paprastus vonios užuolaidų dizainus. Skaidri medžiaga leidžia tik reikiamą saulės spindulių kiekį, elegantiškai apšviečia kambarį. Vertikaliai užuolaidoje yra dvi virvelės, kurios padeda pakelti užuolaidas pagal jūsų poreikius. Jie puikiai dera su visiškai balta erdvės tema.

8. Kaimiškos vonios dušo užuolaidos:

Kaimiškos vonios dušo užuolaidos

Kaimiškos vonios dušo užuolaidos yra geriausias pasirinkimas, jei norite į savo skalbimo zoną įtraukti gana neapdorotų elementų. Nebaigta medinė užuolaida palei vonią sukuria nuošalumą, kur nesijaudindami galėsite išsimaudyti. Ši užuolaida išsiskiria balta tema aplink skalbimo zoną ir gražiai išryškina išvaizdą.

9. Nėriniai vonios užuolaidų dizainai:

Nėriniai vonios užuolaidos

Nėriniai vonios užuolaidos puikiai tinka vonios kambariui, kurio interjeras yra stilingas, o erdvėje – balta arba subtili spalvų paletė. Šios užuolaidos paprastai naudojamos kaip dekoras, o ne suteikia jums visišką privatumą. Viršutinėje užuolaidų zonoje esantis skliautas apima visą užuolaidoms naudojamą įrangą, pvz., Strypus ir žiedus. Tai puikus vonios lango užuolaidos pavyzdys, kurį galite įtraukti į savo namus. Seashell vonios užuolaidos:

10. Jūros kriauklių vonios užuolaidų dizainas:

Seashell vonios užuolaidos

Jei esate pajūrio gerbėjas ir norite į savo dušo zoną įpilti šiek tiek jūros, tada jūros kriauklės vonios užuolaidų dizainas yra puikus pasirinkimas. Viliojantis raštas ant užuolaidos primena jums visus geriausius laikus, kuriuos praleidote paplūdimyje, patogiai namuose. Žiedai, uždėti ant šios užuolaidos viršaus, leidžia judėti sklandžiai ir patogiai.

11. Individualios vonios užuolaidos:

Individualios vonios užuolaidos

Pritaikymas yra populiarus pasirinkimas daugeliui, kurie nori į savo namus įtraukti unikalių dalykų. Skirtingai nuo įprastų užuolaidų, pasirinktinės vonios užuolaidos turi gražius spaudinius, kuriuos galite gauti pagal savo asmeninį pasirinkimą, todėl jie labiau tinka. Galite pasirinkti gyvūną ar mėgstamą modelį, kuris jūsų vonios kambariui gali suteikti nepakartojamo žavesio.

12. Išgalvotas vonios užuolaidų dizainas:

Išgalvotos vonios užuolaidos

Jei norite, kad jūsų dušo erdvė būtų prabangesnė, puošnios vonios užuolaidos yra puikus pasirinkimas. Paprasta pilka užuolaida užpildyta gražiais panašių spalvų audinio lopais, kurie atrodo kaip drugeliai. Jų yra gausiai viršuje ir palaipsniui mažėja, o užuolaidos lieka paprastos ir paprastos apačioje. Tamsiai pilka šios užuolaidos spalva šiai sričiai suteikia neutralumo.

13. Tamsinamos vonios užuolaidos:

Tamsinančios vonios užuolaidos

Tai puikus šiuolaikinių vonios užuolaidų dizaino pavyzdys, kuriame galite visiškai užblokuoti saulės šviesą. Spalvingi šių užuolaidų modeliai įkvepia gyvą vaizduotę ir suteikia šioms gražioms užuolaidoms stiliaus ir funkcionalumo jausmą. Jais galite uždengti langus ir, jei reikia, leisti saulės spinduliams pagal savo poreikius.

14. Skaidrus vonios užuolaidų dizainas:

Skaidri vonios užuolaida

Skaidri vonios užuolaida yra puikus jūsų dušo zonos priedas, suteikiantis privatumo jausmą visiškai neuždengiant vonios. Nors tai yra permatoma užuolaida, stora medžiaga suteikia unikalią dangą, užtikrinančią vonios izoliaciją nuo likusio vonios kambario. Tai dera kartu su visiškai balta kambario tema, todėl atrodo stilingai.

15. Raukšlės vonios užuolaidos:

Rausvos vonios užuolaidos

„Ruffle“ vonios užuolaidų dizainas gali papuošti jūsų prašmatnią dušo zoną. Ši šviesi užuolaidų spalva dera su visiškai balta vonios kambario tema ir sukuria privatumo jausmą, bet ne be stiliaus koeficiento. Šią raukšlėtą užuolaidą galite pridėti prie dušo zonos, jei jums patinka apleistas prašmatnus stilius.

Viena iš svarbiausių ir esminių bet kurių namų dalių yra vonios kambarys, todėl atėjo laikas daugiau laiko papuošti erdvę, kurioje pradedame dieną. Šiame straipsnyje pateikiamas geriausių vonios kambario užuolaidų dizaino sąrašas, kuris gali būti įtrauktas į jūsų dušo erdvę ir veiksmingai dekoruoja kambarį. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis jums padėjo!