Tikslumas smulkmenose atlieka esminį vaidmenį jūsų namų interjere. Čia paveikslėlyje atsiranda užuolaidų laikiklių dizainas. Nors iš pažiūros nereikšmingas pasirinkimas tinkamas užuolaidų laikiklis ne tik sulaiko užuolaidą vietoje, bet ir suteikia nepakartojamą, rafinuotą jūsų kuklių namų išvaizdą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie 15 naujausių užuolaidų laikiklių dizaino iš šio straipsnio.

Naujausi užuolaidų laikiklių modeliai

Įvairių tipų užuolaidų laikikliai:

Užuolaidų laikiklio spalva, forma ir dydis vaidina svarbų vaidmenį jūsų namuose. Čia pateikiamas įvairių tipų užuolaidų laikiklių sąrašas:

  • Vienos užuolaidos laikiklis: Kaip rodo pavadinimas, tokio tipo laikikliai geriausiai tinka, kai norite pakabinti vieną užuolaidą.
  • Dvigubos užuolaidos laikiklis: Šio tipo užuolaidų laikikliai suteikia jums dizainerio išvaizdą, laikydami dvi skirtingo aukščio užuolaidas.
  • Centro palaikymo užuolaidų laikiklis: Jei jūsų langas yra ilgesnis nei 60 colių, tokio tipo laikikliai yra puikus pasirinkimas.
  • Alkūnės užuolaidų laikikliai: Šio tipo laikikliai padeda meškerei išlygiuoti pagal sienos kampą. Jei turite sieną su keliais kampais, tai yra puikus pasirinkimas jums.
  • Reguliuojamas užuolaidų laikiklis: Kaip rodo pavadinimas, tokio tipo laikikliai padeda atitinkamai prisitaikyti prie bet kurio lango.
  • Užuolaidų laikiklis be gręžimo: Šie užuolaidų laikikliai geriausiai tinka, kai nenorite sugadinti sienos, kišdami į ją skyles.

Geriausi užuolaidų laikiklių dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir modernių užuolaidų laikiklių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Medinės užuolaidos laikiklio dizainas:

Medinių užuolaidų laikiklio dizainas

Mediena yra medžiaga, kuri niekada neišeina iš stiliaus. Jei ieškote ekonomiško ir paprasto būdo užuolaidoms laikyti, medinis užuolaidų laikiklis yra puikus pasirinkimas. Šį paprastą laikiklį lengva sumontuoti be įmantrių dekoracijų ir tinka bet kokiems užuolaidų strypams. Užuolaidų išdėstymas tampa gana paprastas dėl nesudėtingo dizaino.

2. Plastikiniai užuolaidų laikikliai:

Plastikiniai užuolaidų laikikliai

Plastikiniai užuolaidų laikikliai yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote lengvos medžiagos su paprastomis dizaino savybėmis. Šie laikikliai gali būti naudojami ilgą laiką ir yra gana pigūs. Tai laikoma prieinama ir tvirta galimybe, galinčia efektyviai laikyti užuolaidų strypus. Paprastas veikimas yra papildoma šių užuolaidų laikiklių savybė.

3. Metaliniai užuolaidų laikikliai:

Metalinių užuolaidų laikiklių dizainas

Metaliniai užuolaidų laikikliai yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote kaimiško apdailos savo namams. Taškinis šio laikiklio galas turi rutulį, kuris gražiai išplečia išvaizdą. Elegancijos pridėjimas be gausios puošybos yra geriausia šių metalinių laikiklių savybė. Vario apdaila dar labiau ją pagerina ir gali būti tinkama bet kokiems užuolaidų strypams.

4. Žalvario užuolaidų laikikliai:

Žalvarinių užuolaidų laikikliai

Rafinuota šių žalvarinių užuolaidų laikiklių apdaila ne tik papildo jūsų namų grožį, bet ir suteikia elegantišką išvaizdą jūsų langams. Patikimumas yra esminis žalvario medžiagos bruožas, todėl jis naudojamas durų rankenoms, užuolaidų strypams ir tt gaminti. Jie taip pat yra patvarūs, todėl pirkimas trunka ilgą laiką.

5. Dekoratyvinis užuolaidų laikiklio dizainas:

Dekoratyvinis užuolaidų laikiklio dizainas

Jei stiliaus siekiate, dekoratyviniai užuolaidų laikikliai yra čia, kad padarytų įspūdį. Šių laikiklių dekoratyvinis elementas gali būti naudojamas įvairiems tikslams. Rinkoje yra unikalių šių laikiklių, pagamintų iš daugelio medžiagų, dizaino, kurį galima lengvai įtraukti į jūsų interjerą. Tai puikūs šiuolaikiški užuolaidų laikikliai, kurie ne tik gražūs, bet ir maloniai nuteikia jūsų namus.

6. Auksinės uždangos laikikliai:

Auksinių užuolaidų laikikliai

Auksiniai užuolaidų laikikliai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta puošti savo namus karališkai. Tai nebrangus būdas paprastą kambarį paversti gražia erdve. Vyšnia viršuje yra deimantinis kamuolys, kad užbaigtų karališką išvaizdą. Jis ne tik efektyviai laiko jūsų užuolaidų strypus, bet ir suteikia imperinį apdailą bet kuriai erdvei, todėl yra vienas geriausių užuolaidų strypų laikiklių.

7. Plieniniai užuolaidų strypų laikikliai:

Plieninių užuolaidų strypų laikiklių modeliai

Nerūdijantis plienas yra viena iš populiariausių medžiagų, naudojamų daugeliui prietaisų, tačiau ar žinojote, kad jie taip pat gali laikyti užuolaidų strypus? Taip! Nerūdijančio plieno užuolaidų laikikliai turi paprastą dizainą, tačiau turi blizgančią apdailą, todėl jie tampa patrauklūs. Užuolaidų laikiklis turi varžtus, kurie padeda laikyti strypą vietoje, o lazdelės paslydimo tikimybė yra žymiai mažesnė.

8. Kampinis užuolaidų strypo laikiklis:

Kampinis užuolaidų strypo laikiklis

Kampinis užuolaidų strypo laikiklis yra vienas iš rinkoje esančių tipų, galintis vienu metu padaryti du dalykus. Tai geriausia naudoti, kai norite uždėti užuolaidas prie langų, kuriuose yra kampų. Tokiu būdu jūs galite įdėti strypus dviem langams su vienu strypo laikikliu. Tai puikus pasirinkimas namams, kuriuose yra daug L formos langų. Yra varžtai, skirti lengvai pritvirtinti prie sienos.

9. Mėlynosios uždangos strypų laikikliai:

Mėlynos uždangos strypų laikikliai

Spalvų derinimas populiarėja tarp žmonių, norinčių tam tikru būdu papuošti savo namus. Mėlynos užuolaidų karnizų laikikliai yra puikus pasirinkimas papuošti namus aplink mėlyną spalvą arba atitikti spalvą. Jį galima lengvai pritvirtinti prie sienos varžtais, taip pat yra kitas varžtas, kuris laiko užuolaidų strypą.

10. Paprastas užuolaidų laikiklio dizainas:

Paprastas užuolaidų laikiklio dizainas

Nors tai gali atrodyti paprasta, tai yra vienas geriausių užuolaidų laikiklių, galintis vienu metu laikyti du užuolaidų strypus. Jis gali būti naudojamas įvairiems tikslams, o šių laikiklių dvilypumas daro juos labai unikalius. Paprastai gaminami iš kaltinės geležies arba ugnies, šie laikikliai gali laikyti dviejų rūšių užuolaidų medžiagas, taip pagerindami jūsų namų išvaizdą.

11. Išgalvoti užuolaidų strypų laikikliai:

Išgalvoti užuolaidų strypų laikikliai

Išgalvoti užuolaidų laikikliai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta neįprastą savo namų apdailą, ir yra įvairių apdailų, pavyzdžiui, sidabro ar vario. Pasirinkite pagal savo skonį, užuolaidų spalvą arba tuos, kurie užbaigia jūsų namų dekorą. Dėl dizaino paprastumo jie tinka bet kokiems namams ir yra labai lengvai montuojami.

12. Kaimiški užuolaidų strypų laikikliai:

Kaimiški užuolaidų strypų laikikliai

Vis labiau išryškėja kaimiška išvaizda, kur dekoras išlaiko didžiąją dalį natūralių namo bruožų. Kaimiškas užuolaidų laikiklis puikiai dera prie tokio tipo namų. Nepakeista žalia mediena yra puikus nerūpestingos estetikos pavyzdys, kuris pagražina prislopintus atspalvius. Tai patogūs baldai, kurie gali lengvai įsilieti į bet kurį namo kambarį.

13. Reguliuojami užuolaidų strypų laikikliai:

Reguliuojamas užuolaidų strypo laikiklis

Reguliuojami užuolaidų strypų laikikliai yra geriausiai žinomi dėl savo reguliavimo ir yra pagaminti iš kaltinės geležies. Priklausomai nuo poreikio, šiuos laikiklius galite naudoti bet kokio dydžio langams, naudodami reguliavimo diapazoną. Dėl šių užuolaidų laikiklių ilgaamžiškumo tai yra vienas geriausių pasirinkimų ilgalaikiam naudojimui. Lizde esantis varžtas padeda laikyti užuolaidų strypą nenuslystant

14. Dramblio užuolaidų strypų laikikliai:

Dramblio užuolaidų strypų laikikliai

Jei ieškote karališkos išvaizdos savo gyvenamajai erdvei, šie senoviniai užuolaidų laikikliai yra puikus pasirinkimas. Nors šie laikikliai gali valdyti tik vieną užuolaidą, auksinė apdaila kartu su gražiu dramblio dizainu suteikia jūsų namui gražią apdailą. Dėl sudėtingų šių laikiklių dizaino ir dailios apdailos tai yra tinkamas pasirinkimas bet kuriai įprastai erdvei.

15. Namų užuolaidų laikiklio dizainas:

Namų užuolaidų laikiklio dizainas

Jei jums patinka purtytis, šis naminis užuolaidų laikiklis jums tinka geriausiai. Paprastą dizainą lengva įdiegti ir jis yra labai nebrangus. Neapdorotas užuolaidų laikiklio ir strypo medžiagų pojūtis suteikia jūsų namams ramią išvaizdą. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta paprastumą.

Dekoras yra būtinas norint sustiprinti jūsų namų grožį. Užuolaidų laikikliai gali atrodyti paprasti, tačiau naudingumas, kurį jie suteikia laikydami užuolaidą vertikaliai, kartu suteikiant elegancijos bet kuriam jūsų namų kambariui, daro juos nepakartojamus. Tai yra geriausias užuolaidų laikiklių dizainas rinkoje, be jokių rūpesčių galite pasirinkti sau tinkamiausią. Praneškite mums, kaip mūsų pateikta informacija jums padėjo!