Pakabinamos užuolaidos nepakanka. Jūs taip pat turite turėti daug kitų dalykų. Su užuolaida taip pat bus strypas, stulpas, žiedas ir daug kitų dalykų. Turite pasirinkti tiek daug dalykų su viena uždanga. Tačiau sumontuotas ir pakabintas atrodys fantastiškai. Taip pat galite derinti kiekvieną daiktą. Visa tai papuoš jūsų kambarį ir suteiks naują išvaizdą. Galite nešiotis su savimi daugybę užuolaidų, tačiau šie priedai bus vienodi su visomis užuolaidomis.

Geriausi užuolaidų priedai:

Čia yra 9 geriausi užuolaidų priedai su vaizdais.

1. Puikus užuolaidų strypas:

Tai daugelio rūšių užuolaidų strypų aksesuaras. Jie montuojami virš lango, o tada pakabinamos užuolaidos. Šiame plieniniame užuolaidų strype yra daug dizaino. Kai kurie turi apvalų galą, o vienas – aštriai. Išbandykite šį, kad gautumėte patrauklų vaizdą.

2. Užuolaidų plastikinis žiedas:

Šie plastikiniai žiedai pakabinami ant užuolaidų stulpų priedų. Jis yra apskritas su rodykle su pusmėnuliu. Ant šio kabliuko turi būti apakinta uždanga. Kadangi jūsų užuolaida yra plastikinė, ji netgi turi būti lengvo svorio.

3. Mediniai užuolaidų stulpai:

Šis langų užuolaidų aksesuaras yra baltos spalvos medinės medžiagos. Ant medžio stulpo yra šiek tiek rūdžių. Net žiedai, pritvirtinti prie šio strypo, yra mediniai. Šis medinis stulpas yra pakankamai stiprus, kad atlaikytų užuolaidų svorį.

4. Užuolaidų takelių priedai:

Šis užuolaidų takelio priedas tinka apskritimo formos langui. Su šiuo strypu nuosekliai tvirtinami plastikiniai takeliai. Jis yra dekoras. Šis užuolaidų takelis atrodo labai nuostabus ir spalvingas. Tai lengvai perkeliama medžiaga.

5. Lenktų užuolaidų bėgių priedai:

Tai išlenktas nerūdijančio plieno užuolaidų bėgelių priedas. Kabliukai pritvirtinti prie šio strypo ir ant šios kabliuko užuolaidos turi būti pakabintos. Šio tipo lenktas strypas dažniausiai naudojamas vonios kambaryje, kad padengtų dušo zoną. Tai nereikšminga.

6. Užuolaidų kabantys karoliukai:

Tai karoliuose kabantis aksesuaras. Ši karoliukų virvelė naudojama užrišti užuolaidą. Jis sudarytas iš siūlų. Šis karoliukas mala yra pritvirtintas plastikiniu dangteliu, kuris yra gerai papuoštas. Ant šio plastikinio dangtelio užmauti siūlai.

7. „Twist and Fit Rod“:

Šis užuolaidų tvirtinimo priedas turi būti montuojamas ant durų ar lango. Jis turi sukimo raštą, kuris eina aplink strypą iš lango medienos. Jis turi būti tvirtai pritvirtintas, kad suteiktų tvirtą atramą. Jis yra sulankstomas ir gali būti atidarytas kaip volas.

8. Užuolaidų kaklaraištis:

Šis užuolaidų kabinimo priedas turi puikų siūlų darbą. Sūkurinės sūpynės pritvirtintos su užuolaida, kad jas surištų. Tada jis nusileidžia dviem kristalų mygtukais, tarp kurių yra skylė. Siūlo plunksnos kabo su šia sūkurine virvele.

9. Užuolaidų servetėlių žiedas:

Tai menininkų sukurtas langų aksesuaras. Šis sidabrinis aukso žiedas naudojamas uždengti vidurinę užuolaidos zoną. Ant jo yra baltos storos linijos su auksinės rožės dizainu. Šis žiedas pasakiškai atrodo ant šios užuolaidos.

Turėdami stiprius priedus, užuolaidos suteiks jėgų. Subtilus aksesuaras su sunkia užuolaida taip pat kartais gali nukristi. Gali būti plastikinių, medinių ir metalinių medžiagų su užuolaidomis, kad pabrėžtų bendrą užuolaidos grožį. Jūs gausite daugiau galimybių, kai atrodysite gero tipo užuolaidų priedai; taip pat išbandykite kai kuriuos mažo ir didelio biudžeto priedus pagal savo pasirinkimą.