Užuolaidos ne tik papildo jūsų kambarių grožį, bet ir suteikia privatumo. Jei jums pasisekė turėti atvirą erdvę, pvz., Kiemą, kiemą, verandą, balkoną ar terasą, lauko užuolaidos atlieka lemiamą vaidmenį užtikrinant jūsų privatumą vakarėliuose su draugais ar tiesiog ilsėdamiesi su šeima.

Naujausi ir apsauginiai lauko užuolaidų dizainai jūsų namams:

9 geriausių lauko užuolaidų įvairovė suteikia galimybę pasiimti tas, kurios atitinka jūsų poreikius ir biudžetą,

1. Sulankstomos bambuko užuolaidos:

Šis lengvai slenkantis vidaus ir lauko užuolaidų skydas sudarytas iš visų natūralių bambuko lakštų, apipjaustytų 1 colio polipropileno kraštais. Kiekviena plokštė yra 40 colių pločio ir kabo ant 6 nerūdijančio plieno žiedų. Šios puošnios verandos užuolaidos ne tik apsaugo jus nuo ryškios saulės šviesos, bet ir suteikia privatumo.

2. Šešėlinis kampas be tamsos:

6 pėdų lauko akumuliatorinis ritininis atspalvis yra pagamintas iš megzto kvėpuojančio polietileno audinio, kuris blokuoja 90% UV spindulių, netamsindamas vietos. Jie leidžia išeiti šilumai ir drėgmei ir padeda taupyti energiją, nes sumažina kambario aušinimo išlaidas. Šios lauko kiemo užuolaidos turi vaikams saugų sankabos ritinėlio mechanizmą ir yra atsparios pelėsiui, grybeliui ir pelėsiui..

3. Lauko drobės užuolaidos:

Šios patrauklios drobės užuolaidos yra pagamintos iš akrilo mišinio, sunkios, tačiau lengvos, jų storis 0,25 colio. Pagaminta iš spalvai atsparios medžiagos, ji yra minkštos medvilnės audinio. Šios išorinės užuolaidos yra atsparios dėmėms, pelėsiui, puvimui ir pelėsiui. Atsparios oro sąlygoms nikeliuotos tarpinės lengvai slenka, todėl jas lengva manevruoti.

4. Saulės šešėlis gamtos mylėtojams:

Mėgaukitės ramiomis akimirkomis saulėtomis dienomis, matydami sintetinio pluošto saulės atspalvius. Tai žymiai sumažina šilumos kaupimąsi ir baldų išblukimą, užblokuodama UV spindulius 85%. Šios lauko balkono užuolaidos gali būti montuojamos ant metalinio rėmo, o apačioje esantys tvirtinimo žiedai yra skirti stabilumui užtikrinti. Norėdami jį išvalyti, nuplaukite vandeniu ir leiskite jam išdžiūti.

5. Vienos užuolaidos:

Idealus pasirinkimas norint mėgautis vaizdu ir privatumu yra šios minkštos, lengvos permatomos voile užuolaidos, pagamintos iš 100% minkšto poliesterio. Jie yra lengvi ir atsparūs orui bei pelėsiui. Universalios kilpų kilpos lengvai priderinamos prie bet kokio užuolaidų strypo. Šios baltos lauko užuolaidos puikiai tinka jūsų sodui, kiemui, kiemui ar verandai suteikti pasakišką vaizdą.

6. Magiška magnetinė tvirtinimo užuolaida:

Šios laisvų rankų magnetinės tinklinės užuolaidos leidžia jums ar jūsų augintiniams vaikščioti pro jį, bet ne vabzdžiams. Mėgaukitės vėsiu vėjeliu ir pamirškite erzinančias klaidas. Galingi magnetai padeda uždaryti durų tinklą už jūsų. Šios lauko užuolaidos yra su magnetiniais nykščiais centre, kad būtų galima greitai užsidaryti, o šonai pritvirtinti prie durų rėmo lipnia juostele.

7. Neperšlampamos terasos užuolaidos:

Neperšlampamos užuolaidos, idealus pasirinkimas verandoms, terasoms, balkonams suteikti šiek tiek privatumo. Neperšlampamos lauko užuolaidos pagamintos iš PU padengto poliesterio audinio. Patraukli savybė yra elastinga fiksavimo sistema, neleidžianti jai pūsti vėjuotoje aplinkoje. Dekoratyvinės medinės sagos susiuvamos ant skirtukų kilpų.

8. Aukščiausios klasės privatumo tvoros:

Paverskite savo terasą ar sodo erdvę lauko kambariu iš patvaraus vandeniui atsparaus 300 g / m2 skersmens poliesterio audinio, kad suteiktumėte šešėlį ir jaukią gyvenamąją erdvę lauke. Jie yra lengvi, atsparūs pelėsiui ir drėgmei. Lauko lauko užuolaidos yra su atitinkamomis raištelėmis ir nerūdijančiomis bronzinėmis tarpinėmis.

9. PVC juostų durų užuolaidos:

PVC juostinės durų užuolaidos yra geriausias pasirinkimas mokykloms ir vaikų darželiams. Šios išorinės užuolaidos yra surenkamos su izoliacinėmis savybėmis, kurios padeda išlaikyti vidinę temperatūrą, užkertant kelią šaltam orui lauke. Jie sumažina triukšmo lygį, taip išlaikydami ramią ir tylią aplinką.

Lauko užuolaidos suteikia mums lankstumo paversti atvirą erdvę bet kokiam renginiui, išlaikant ją asmenišką ir privatų, ar tai būtų vakarėlis, ramus kampelis poilsiui ar tiesiog tinginiavimas su šeimos nariais. 9 populiariausios lauko užuolaidos atveria visiškai naują langą su įvairiomis užuolaidomis, kad padėtų jums sukurti ypatingą nišą.