Nusibodo tos pačios spalvų schemos jūsų namų dekoravimui? Tada atėjo laikas atsitraukti nuo tradicinių linijų ir šiais metais planuoti ką nors kita. Priimkite laimės spalvą – rožinę. Nesijaudinkite, rožinė spalva nėra susijusi su saldainiais ar Barbės lėlėmis, ji yra susijusi su žavesiu, švelnumu ir yra įvairių tonų ir atspalvių, atitinkančių skirtingas nuotaikas.

Naujausi ir patrauklūs rožinės spalvos užuolaidų dizainai:

Peržiūrėję šias 9 populiariausias rožines užuolaidas, jūs tikrai pakeisite savo idėją apie rožinę.

1. Jaukus rožinis skaitymo kampelis:

Užuolaidos nėra tik langų danga; jie gali būti naudojami sukurti ypatingą, mažą naują erdvę jūsų vaikui kambaryje. Jis gali būti naudojamas knygai skaityti ar žaisti su žaislais. Tiesiog mesti pupelių maišelį po tekančiomis užuolaidomis nuo lubų. Kūdikių rožinės užuolaidos, pagamintos iš poliesterio audinio, lengvos, patvarios ir lengvai valomos.

2. Rožinės lovos baldakimas:

Vasaros sezono metu apsaugokite savo mažylį nuo vabzdžių, uodų. Investuokite į šį lovos baldakimą, sukurtą su plona poliesterio tinkleliu. Šias šviesiai rožines akių užuolaidas galima pakabinti nuo lubų arba naudoti su lovos plakatais, o jūs galite pridėti žvilgesio, pritvirtindami baterijomis veikiančias LED lemputes.

3. Sodo vakarėlio baldakimas:

Sukurkite savo sode ar kieme specialų kampelį, kuriame jūsų mielas pyragas praleis laiką su jos draugais ar pusbroliais. Šis gaivus baldakimas pagamintas iš plono poliesterio tinklelio, kurio viršuje yra rausva juostelė. Jį galima lengvai sulankstyti ir laikyti. Kabliukas reikalingas rožinėms rožinėms užuolaidoms pakabinti.

4. Rožinės tamsios užuolaidos:

Nepriklausomai nuo spalvos, tamsios užuolaidos turi putplasčio, nepermatomą audinį, kuris užtemdo šviesą, todėl jis tampa storesnis. Jis gali būti naudojamas kaip užuolaidos, kad būtų užblokuota šviesa ar užuolaidų pamušalai, naudojami viešbučiuose ar konferencijų salėse. Rožinės rožinės užuolaidos pagamintos iš 100% poliesterio ir skalbiamos mašinoje.

5. Vakarėlio fono užuolaidos:

Ryškios karštos rožinės užuolaidos kaip fono dekoras daro įvykį nepamirštamą. Tai suteikia daug energijos vestuvėms ar gimtadieniui. Ledo šilko lygus audinys yra puiki medžiaga dekoracijoms, fonams ar šūviams. Pagaminta iš 100% minkšto poliesterio, gali būti naudojama dekoratyvinei arkai, koridoriui ar stalui.

6. Romantiškos rožinės lango užuolaidos:

Šios rožinės ir baltos užuolaidos suteikia romantišką dekorą bet kuriam kambariui. Pagaminti iš poliesterio audinio, jie yra lengvi ir lengvai plaunami. Parodykite savo kūrybiškumą pasirinkdami šias puošnias langų užuolaidas, kurios suteikia privatumo dieną ir naktį, neprarandant natūralios šviesos ir įkvepiančios romantikos jausmą bet kuriame jūsų pasirinktame kambaryje.

7. Šviesiai rožinės širdies užuolaidos:

Suteikite savo kambariui ryškaus ir modernaus patrauklumo, papuošdami šiomis virvelinėmis užuolaidomis su megztu širdies dizainu. Šviesiai rausvos spalvos užuolaidos pagamintos iš 100% poliesterio plonos tekstūros tinklelio, šios kilpinės užuolaidos sklandžiai slenka, kai jas atitraukia. Dėl tvirto audinio jie tarnauja ilgai. Jis gali būti naudojamas kaip užuolaida arba kambario pertvara.

8. Šviesiai rožinės šiluminės antklodės:

Šios išskirtinės šiluminės užuolaidos, kurių geometrinis dizainas suteikia šiuolaikišką išvaizdą, puikiai tinka jūsų namams, biurui ar butui. Šios izoliuotos rožinės ir baltos spalvos užuolaidos su prabangiu, turtingu dizainu kartu blokuoja lauko apšvietimą ir triukšmo slopinimą, neleidžia šilumai ir šalčiui perduoti iš išorės, taip padidindamos jūsų namų energijos vartojimo efektyvumą.

9. Rožinės siuvinėtos užuolaidos:

Siuvinėtos užuolaidos su geometriniais raštais, pagamintos iš 100% poliesterio audinio su žakardo siuvinėjimu. Šios rožinės ir baltos užuolaidos suteikia jūsų dekorui rafinuotumo, taip pat suteikia kambariui lengvo ir erdvaus jausmo. Šios langų užuolaidos puikiai tinka namams ir gali būti naudojamos biuruose.

Rožinės užuolaidos skirtingais tonais ir naudojimas suteikia jums idėją, kaip pritaikyti savo namus. Negalvodami, pereikite prie naujos spalvų paletės. Užuolaidos yra aksesuaras, į kurį nė vienas namo savininkas negali žiūrėti lengvai. Jie papildo jūsų namų asmenybę.