Plisuotos užuolaidos turi dvigubas ir trigubas klostes. Šios klostės ant strypo atrodo nuostabiai ir patraukliai. Kai kurios užuolaidos puoštos kūrybinėmis klostėmis, kad atrodytų neprilygstamai. Matydami nuostabius klostes, niekada nesirinksite paprastų užuolaidų. Jūs netgi galite papuošti klostuotas užuolaidas nėriniais ir apvadu. Nesvarbu, ar tai mažas, ar didelis langas, plisuotos užuolaidos jį apšvies.

Naujausi ir gražūs plisuotų užuolaidų dizainai namams:

Įsigykite 9 populiariausias klostuotas užuolaidas, kurios jums tikrai patiks jūsų namuose,

1. Pamušinė uždanga:

Tai šviesios konstrukcijos pieštuko užuolaidos. Viršutinėje skiltyje yra tamsios spalvos audinio papuošimai. Užuolaidų spalva gerai dera su sienų spalva. Viena užuolaidos dalis yra surišta plačiu diržu ir net pagalvėlės užvalkalas sutampa. Ši užuolaida gali suteikti turtingą išvaizdą jūsų namams, įsigykite šią užuolaidą, kuri taip pat yra jūsų biudžete.

2. Stiklinė plisuota uždanga:

Ši sulankstoma plisuota užuolaida yra balto skaidraus audinio. Suspaudimas ant užuolaidos yra labai gražus. Grynai balta uždanga ant balto lango atrodo taip nuostabiai. Ši lino audinio užuolaida reikalauja daug priežiūros ir dėmesio ją prižiūrint. Išbandykite šį modelį, kad gerai atrodytumėte savo namuose.

3. Paprasta klostuota uždanga:

Ši pilka pieštuko užlenkimo užuolaida yra visiškai paprasta ir paprasta. Dėl nepagražintos išvaizdos jis skiriasi nuo kitų. Užuolaidos viršuje yra labai daug minučių klostės be tarpo. Ant šios užuolaidos atsiranda keturi vamzdžiai, panašūs į modelį. Tai atrodo paprasta, bet tikrai gali patraukti dėmesį.

4. Hipnotizuojanti klostuota uždanga:

Tai triguba klostuota užuolaida, pasižyminti hipnotizuojančia kokybe. Užuolaidų dizainas traukia akį. Ant baltos užuolaidos yra žalios vertikalios vidutinio dydžio pamušalai. Kai kas nors tai pamatys, jis liks be proto. Ji taip pat vadinama balta ir žalia dryžuota užuolaida.

5. Elegantiška klostuota uždanga:

Tai plisuota vientisa užuolaida, turinti elegantišką išvaizdą. Šioje baltoje šviesioje užuolaidoje yra baltos ir rausvos spalvos siuvinėjimo darbų, kurie yra tiesiog nuostabūs. Plisuota užuolaidos dalis pritvirtinta baltu nėrinių audiniu, kuris vėl pakabinamas kabliu.

6. Paparčio lapų klostuota uždanga:

Tai balta pieštuko užlenkta užuolaida, turinti meninį atspaudą. Ši stora uždanga spausdina paparčio lapus. Viršuje yra nedidelis lengvas lapo atspaudas ir palaipsniui jis tampa didesnis. Nuo užuolaidos vidurio jis tampa didelis ir tamsesnis.

7. Pleistinė uždanga:

Išlaidos turi prancūzišką plisuotą užuolaidą. Viduje yra paprasta balta užuolaida. Virš jo yra rudos spalvos šilko užuolaida iš dviejų dalių. Abi šios dalys yra surištos guma. Ant viršaus pritvirtintas papildomas audinys, ant kurio yra nėriniai.

8. „Cartoon Cloud Pleat“ uždanga:

Tai puiki dvigubos klostuotos užuolaidos iš poliesterio audinio. Užuolaidos baltos spalvos debesų dizainas, vaizduojantis erdvią išvaizdą. Už šios poliesterio užuolaidos yra skaidrios užuolaidos, turinčios tą pačią spalvą ir atspaudą. Tai suteikia žavingą išvaizdą.

9. „Valance Pleat“ uždanga:

Tokia patraukli atrodo dvigubos užspaudžiamos užuolaidos. Viduryje yra balta nėrinių užuolaida su gėlių raštu. Išlaidoje yra tamsi uždanga, kuri yra lygi. Baltos ir tamsios spalvos užuolaidų derinys su klostuotu darbu atrodo nuostabiai.

Plisuotos užuolaidos atrodo labai įspūdingai ir efektyviai. Plisuotoje užuolaidoje yra tiek daug spalvų variantų, kuriuos galite pasirinkti. Galite rinktis iš šių užuolaidų, priklausomai nuo jūsų sienų ir baldų derinimo.