Storas užuolaidas žmonės dažniausiai renkasi dėl savo apsauginio pobūdžio. Audinys yra šiek tiek storas, todėl neleidžia jums klimato. Viduje esantys žmonės gaus prieglobstį nuo karščio, šalčio, lietaus ir dulkių. Storos užuolaidos neleis visų šių dalykų patekti į vidų. Storos užuolaidos taip pat daro jūsų kambarį tamsų. Dieną taip pat turite įjungti vamzdžių lemputes ir tai padidins jūsų sąskaitą už elektrą.

Naujausi & Fantastiški storų užuolaidų dizainai namų dekoravimui:

Storos užuolaidos visada yra geriausios pasirinkus, todėl išbandykite šias 9 geriausias storas užuolaidas.

1. Stora izoliuota uždanga:

Tai stora dvigubo modelio šiluminė uždanga. Tvirta smėlio spalvos užuolaida yra paprasta viduje, o išorėje yra nėrinių uždanga. Skaidri nėrinių užuolaida atlieka gražų ir gražų darbą. Užuolaida pakabinama, kad būtų sukurta pertvara tarp svetainės.

2. Lapų storos užuolaidos:

Ši stora uždengta uždanga turi lapų dizaino pamušalą. Užuolaidos vertikalus trijų spalvų lapų linijos dizainas. Spalvingas lapų raštas ant baltos storos užuolaidos atrodo toks nuostabus ir puošia visą kambarį.

3. Stora dėžutės uždanga:

Tai stora balta užuolaida su dėžutės dizainu. Taip pat galime pasakyti, kad uždanga sukurta naudojant čekių modelį. Tamsūs kambario dažai paryškinami balta spalva. Ši balta durų užuolaida apsaugo nuo išorinės atmosferos.

4. Stora kokybiška uždanga:

Tai pigi stora užuolaida iš dviejų audinių. Ant šių durų pakabintos dvi užuolaidos ir abi yra iš lengvo audinio. Užuolaidos turi didelių lapų dizainą, o viršutinė ir apatinė dalis yra tuščia. Tai dvi tos pačios spalvos užuolaidos.

5. Storos pieštukų klostuotos uždangos:

Ši stora žiemos užuolaida yra labai pageidautina šalčio metu. Šios užuolaidos audinys yra labai storas, kad apsaugotų jus nuo šalčio. Raudonoje užuolaidoje yra gėlių atspaudas su pieštuko raukšlele viršuje. Pagalvėlės dangtelis taip pat atspausdintas.

6. Keturių plakatų storos užuolaidos miegamajam:

Ši stora miegamojo užuolaida naudojama miego metu uždengti lovos plotą. Užuolaida yra storas šilkas su juodomis ir auksinėmis juostelėmis. Visa lova uždengta užuolaida. Užuolaida yra sujungta su keturiais lovos stulpais, o poilsis apvyniojamas.

7. Stora debesuota uždanga:

Tai vaikų mėgstamiausios storos mėlynos spalvos šiluminės užuolaidos. Mėlyna uždanga turi baltą drumstą dizainą, o tai suteikia lietaus sezono jausmą. Tai šviesiai mėlyna permatoma užuolaida viduje ir stora uždanga išorėje. Abu turi debesies spausdinimą.

8. Stora gėlių uždanga:

Ši stora miegamojo užuolaida tarp užuolaidų turi gėlių atspaudą. Tai raudonos gėlės atspaudas ant kremo pagrindo. Viršutinė ir apatinė užuolaidų dalys puoštos kreminiu čekių dizainu ant raudono audinio. Užuolaidų dizainas atrodo nuostabiai.

9. Patraukli stora uždanga:

Tai stulbinanti ilga stora uždanga su miesto spauda. Užuolaidą puošia dideli namai iš abiejų pusių, o vidurinėje gatvėje yra nedaug valgomojo stalų. Šie valgomojo stalai turi skėtinį stogą, o netoliese taip pat pasodinta keletas medžių.

Be apsauginės kokybės, jis taip pat leidžia jaustis saugiai. Storų langų užuolaidose gali būti įvairių klosčių ir spausdinimo modelių. Tai pabrėžia storo audinio kokybę ir tenkina plačiosios visuomenės poreikius. Stori audiniai yra ilgaamžiai ir patvarūs. Jums atsibos ta pati uždanga, bet ji nebus pavargusi.