Tüylü saç kesimi uzun zamandan beri var ve yavaş ve istikrarlı bir şekilde bu görünüm artık moda saç kesimi sayfalarını yönetiyor. Tüylü görünümden bahsettiğimizde, genellikle bir tüy veya basamak kesimi ile tanınabilen çok katmanlı bir görünümü kapsar, ancak çok daha keskin bir şekilde. Modern zamanlar çok daha geniş bir palet, çok daha geniş bir görünüm dizisi gerektiriyor ve tüylü saç kesimi, trendi takip eden başka bir saç modeli. Genellikle bu saç modelleri bukleler veya patlamalarla veya hatta bunlar olmadan gelir. Her iki durumda da, kendinize uygulayabileceğiniz uzun tüylü saç kesimlerinden bazıları burada..

1. Yumuşak Taraflı Ayrılık:

uzun tüylü saç kesimi1

Profesyonellik ve eğlenceyi aynı anda, aynı tarzda istiyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Bu yumuşak, yanları ayrılmış tüylü saç kesimi tam da istediğiniz şey. Bu tarz saç modelleri genellikle saçınıza hacim ve kişilik kazandırırken aynı zamanda eğlenceli bir görünüm kazanmanızı da sağlar. Genellikle bu görünümü vurgulamak için bazı süslü klipler veya bantlar ekleyebilirsiniz..

2. Prenses Sevişme Kesimi:

uzun tüylü saç kesimi2

Uzun saçlı güzellikler için saçlarınız için mükemmel bir çözümümüz var. Sevişmek genellikle saçınızda birden çok katman oluşturur ve ona yumuşak, kabarcıklı bir görünüm verir. En sonunda biraz uzun bukleler ve ön tarafta biraz yumuşak tüy kilitleri ile. Bir veya iki örgü, görünümü daha fazla düzeltebilir ve daha çekici görünmesini sağlayabilir..

3. İç Tüyler:

uzun tüylü saç kesimi3

İçe dönük tüylü katmanlar diğerlerine göre çok daha asil ve sakin bir görünüme sahiptir. Bu, ofis veya bu tür resmi etkinlikler için mükemmel bir görünümdür ve genellikle sadece bir saç aksesuarı ilavesiyle değiştirilebilir. kaba yeleleri uysal tutmak için saçı düzleştirmek için bir düzleştirici kullanın.

4. Erkekler İçin:

uzun tüylü saç kesimi4

Sevişmek saç kesimi sadece kadın nüfusuna hitap etmiyor ve işte bir erkek olarak bu saç stilini kullanarak her zaman yan kilitleri nasıl spor yapabileceğinizin klasik bir örneği. Oğlanlar için, kilitler kasıtlı olarak dikkatsiz tutulur ve düzensiz bir şekilde yatak başı görünümü verir. Çoğu zaman saç spreyi ve arka fırça ile düzeltebilir veya görünümünü yumuşatabilirsiniz..

5. Eski Zamanlar:

uzun tüylü saç kesimi5

Eski zamanlar altın zamanlar ve bu günlerin o altın günleri geri getirmek için başvurduğu tarz. İşte eski gün görünüm kitabından klasik bir görünüm, güncelliğini yitirmiş olsa da, bazı küçük değişikliklerle hala bir veya iki şey olabilir. Bu görünüm hafif bir orta ayrılmaya sahiptir ve yanlar kısa ve gevrek bukleler şeklinde düzleştirildiğinde tüyler ortaya çıkar..

6. Yumuşak bukleler:

uzun tüylü saç kesimi6

Şimdiye kadar kıvırcık yelenizle bu havalı tüylü saç kesimlerinden birini deneyip deneyemeyeceğinizi merak ediyor olmalısınız ve cevap tam burada bu resmin içinde. Görünüm, yumuşak bir yan ayırma ile başlar ve dışa doğru keskin bukleler yerine, saçlar size yumuşak bir görünüm vermek için güzelce kıvrılır..

7. The Hardcore Ön Patlamalar:

uzun tüylü saç kesimi7

Önünüzdeki kaküller kaşlarınızın üzerine kısa ve net düşerken, dışa doğru yuvarlanan ve yine de çok aşağılayıcı bir görünüm veren katmanlardaki keskinlik nedeniyle bu görünüm sert olarak adlandırılır..

8. Sahil Dalgası Kesimi:

uzun tüylü saç kesimi8

Bukleler gibi, plaj dalgaları da bir miktar yumuşak feminizm taşır ve bu nedenle birçok tüylü saç kesiminize dahil edilebilir. Genellikle buklelerin yumuşak ve budanmış olduğundan emin olarak saç kalın tutulur..

9. İnce Saçlar İçin:

uzun tüylü saç kesimi9

Sevişmek, ince kıvamlı saç kesimleri için her zaman en iyisidir ve bu nedenle, saçınızı çoklu kilit katmanına keserek, ince saç problemleriyle nasıl başa çıkabileceğinizin klasik bir örneği burada..